Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) I_Am


I_Am
veterán

Észrevettem más totyikokban, hogy néhány embert érdekel a téma ezért bátorkodom megnyitni a tetoválásokkal és testékszerekkel foglalkozó totyikot, mivel engem is érdekel a téma.

Tehát akkor vélemények, ellenvélemények, képek saját tetoválásokról, jöhet minden ami a témával foglalkozik.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2) Jam-Master J


Jam-Master J
aktív tag

RULEZ ropik!
Nekem 3 tetkóm van, bal csukló körbe (kb. másfél centi széles, vastagítani szeretném), jobb vállon egy 15 centis, balon pedig egy válltól könyékig érő...
Mind nonfigu és fekete.
Pirszingem sosem volt és sosem lesz...

Fejér megyében tud valaki jó, megfizethető tetoválót?

Szerk.: Most nézem, mégse ér le könyékig...eddig azt hittem :D:C

[Szerkesztve]

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#3) I_Am válasza Jam-Master J (#2) üzenetére


I_Am
veterán

Nekem is 3 darab van. Most kedden került fel kettő. Egyik jobb felkartól majdnem könyékig, aztán annak a folytatása könyék aljától alkaron végig majdnem csuklóig.
Ónémet gótikus betűkkel egy felirat. Éppen gyógyulófélben. :) A harmadik a jobb vádlimon van ami egy nonfiguratív ábra és nemsokára átvarratom, mert egy kölyökkori tévedés volt és mai napig befejezetlen. (valamint 2 napra rá lementünk Balatonra éjszakai fürdeni, kicsit piáltunk és jól kiáztattam, alig lehetett jelenlegi ''tűrhető'' állapotába hozni)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4) g4dg3t


g4dg3t
senior tag

HeLLa!

BP-n ajanlhatnatok nekem ugyes es lehetoleg olcso tetkost. Meg a joido elott megszeretnem csinaltatni mert vadlira lesz...

THNX!

(#5) Loretto


Loretto
veterán

Én már kb 6 éve szeretnék csak nem tom mit, hova (télleg hova érdemes h pl öregkorra is látható legyen többé kevésbé). Árakkal sem vagyok tisztában :B

Soirée...

(#6) I_Am válasza g4dg3t (#4) üzenetére


I_Am
veterán

Én Csepelen a Kétszakállban csináltattam. Nagyon jófejek, korrektek és az áruk is szvsz tűrhető.

Nekem egy 19 centi hosszú és 4 centi magas + egy 15 centis 4 centis (mindkettőnek 6 cm-es a kezdőbetűje) telibe színezve volt 30E és 2-2.5 óra alatt felkerült.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#7) Jam-Master J válasza I_Am (#3) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

Az alkaros tetkók nekem is tetszenek, de sajnos melóhely miatt nem lehet...

Ha nem lenne ilyen kurva drága a tetoválás, már mindkét vádlim és az egész felsőtestem tele lenne...csak nonfiguval és csak feketével.

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#8) Judyt válasza g4dg3t (#4) üzenetére


Judyt
csendes tag

VIII.ker. Vas u.(Blaha mellett)

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

(#9) gozso


gozso
senior tag

jobb lábon, 27cm. kb 3 éve csináltattam. és marhára fájt. akkor megfogadtam, soha többet.most viszont ujra nézegetem a mintákat:B

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#10) Szőrös 


Szőrös 
veterán

bal felkaron van 1kb 10cms fekete rózsa. jó 4 éve csinálta egy cimbi , tartozott aztán így adta meg. filóztam rajta, hogy át kéne huzatni de nem visz rá a lélek.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#11) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Jobb vállon kb 15 cm-es mászó, kapaszkodó tigris. 16 évesen, elég home-made (na jó azért nem gyufaméreggel) meg befejezetlen is. De nem bánom.



[Szerkesztve]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#12) @rglaaf válasza I_Am (#1) üzenetére


@rglaaf
veterán

Köszönöm hogy megnyitottad mivel már régebben kértem hogy mi lenne ha nyilna ilyen topic
Akkor vágjunk bele lehet hogy kretén ötlet de egyszer láttam egy tetkós ujságban hogy a srácnak levolt borotválva a szemöldöke és oda volt tetkó rakva én is szeretnék de nem tudom hogy akkora helyre mit lehetne rakatni és még jól is nézzen ki amásik kb mennyibe kerülhet egy lapockányi területü szines tetkó?
Az ezen dolgok ellenzőinek csak annyit tudok mondani hogy nem kell azért senki lenézni meg ugy nézni rá mint egy bünözöre mert manapság ez van jó lehet rágebben csak szinte a börtön viselt embereken lehetett látni meg azok nem voltak tul dekorativak ,de a mostani szalonokban olyanokat fell varnak hogy leesik az állam, jó tudom nem olcsó de nem is olyanok rakatnak fel akik ezen gondolkoznak hogy mennyibe kerül
Szóval irjatok és ha van linketek akkor osszátok meg velünk

[Szerkesztve]

PSN:BiZzare_0 ️

(#13) I_Am


I_Am
veterán

Első kép, felkar Bővebben: link
Második kép, alkar Bővebben: link

Vádliról nincs, de azt inkább nem is mutogatom. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#14) Szőrös  válasza I_Am (#13) üzenetére


Szőrös 
veterán

verőlegény angyal ? húúúúha :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#15) @rglaaf válasza Loretto (#5) üzenetére


@rglaaf
veterán

Szerintem ha eggyszer elhatározod és bemész a szalonba akkor onnattól nehézdolgod lessz mert elédraknak kérésre több száz képet ami mind nagyon tuti és nem tudsz választani azt hogy hova mit lehet szerintem segitenek ebben is mondom a legnehezebb hogy be menj az ajtón és ha fogékonyvagy az ilyen dolgokra akkor biztos hogy tetkó nélkül nem jösssz ki onnan

PSN:BiZzare_0 ️

(#16) Jam-Master J válasza I_Am (#13) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

Nagyon durva....! :)

3 percig lesz fenn, utána törlöm.

Szerk.: Deleted.

[Szerkesztve]

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#17) I_Am válasza Szőrös  (#14) üzenetére


I_Am
veterán

Nézz utána a szó jelentésének. ;) (thug - gengszter, bérgyilkos) Egy paradoxon ami illik rám.

Jam-Master J a bal karodon lévő nagyon vad!

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#18) Jam-Master J válasza @rglaaf (#15) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

Én nem kér alapján választottam, hanem mondtam a gyereknek, hogy improvizáljon rajtam...:) Azt ilyet lett.

I_am...köszi...az a baj vele, hogy kicsi...:)
De most nincs egy kanyi lém se, hogy nagyobbítassam.

[Szerkesztve]

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#19) Drizzt válasza Jam-Master J (#16) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hehehe, elcsíptem a 3 percet... :D

I am having fun staying poor.

(#20) Markgx10


Markgx10
őstag

Bal mellen indul :DDD felfelé egy sárkány ami terüetileg magáb foglalja a az egész bal mellet, vállat és felkart + egy kicsit a hát felső feléből. 10 éve szalonban.

(#21) rup1u5 válasza g4dg3t (#4) üzenetére


rup1u5
nagyúr

na tsá!
mondtam, hogy elviszlek szivesen a csajhoz aki a hátamat varta csak szólj mikor lenne jó neked.

I am : nemtom, hogy jön a tetkós témához de ha már fölvetetted válaszolok.
testrészekből a női mellekre szavazok.:DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#22) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Bővebben: link

Tessék, itt vannak komolyabb tetkók, ha érdekel valakit... :D

I am having fun staying poor.

(#23) Szőrös  válasza I_Am (#17) üzenetére


Szőrös 
veterán

mobidic-ben néztem és ottan verőlegény. persze a többi is illik rá. na de hogy még anygal is. ilyen avatarral :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#24) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Az mennyire igaz,hogy többen elájulnak tetoválás közben?:D

(#25) Jam-Master J válasza Drizzt (#22) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

Akinek a tribal stílus jön be, az ezt nézze meg...királyak!!!

Bővebben: link

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#26) I_Am válasza _Volkovy_ (#24) üzenetére


I_Am
veterán

Ilyenről még nem hallottam. :U

Nekem hátul a könyékvonalon van a felirat és mikor az érzékenyebb területre a lágy részhez ért, akkor is simán tűrhető volt az egész. (mindenkinek más a fájdalomküszöbe)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#27) @rglaaf válasza Jam-Master J (#18) üzenetére


@rglaaf
veterán

Én is csak azért mondtam mert vannak akiknek halvány gőzük nincs hogy mit szeretnének de az nagyon

PSN:BiZzare_0 ️

(#28) Jam-Master J válasza _Volkovy_ (#24) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

Volkovy...volt már ilyen, hallottam róla.
Engem volt, hogy 3 és fél óráig varrtak, a végén belázasodtam, meg vert a víz...nem győztem önteni magamba a cukros löttyöket :) 2 óra után már igencsak kezd fájni...

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#29) I_Am válasza Jam-Master J (#25) üzenetére


I_Am
veterán

Akinek a feliratok az itt akár meg is alkothatja a számára legjobban tetszőt.

Bővebben: link

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#30) I_Am válasza Jam-Master J (#28) üzenetére


I_Am
veterán

Seblázad volt?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#31) Loretto válasza @rglaaf (#15) üzenetére


Loretto
veterán

Aha. Hát lehet hogy rászánom magam, de vm olyant aminek nincs semmiféle vallási vagy egyéb ''szélsőséges'' tartalma. :D

Soirée...

(#32) Jam-Master J válasza I_Am (#30) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

SZVSZ nagyon közel jártam a fájdalomküszöbhöz...KOmolyan, már majdnem nyögtem és nem az élvezkedéstől :D De azért nekimennék még1x:)

Na, egy ilyen el tudnék képzelni a vádlimon, jó nagyban:
Bővebben: link

[Szerkesztve]

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#33) Markgx10 válasza I_Am (#26) üzenetére


Markgx10
őstag

Szerintem nekem nem magas a fájdalomküszöböm mégis abszolút nem volt gáz, pedig állítólag van ott egy pár érzékeny rész, de pár perc után megszokod, addig is maximum ismeretlen érzés. (Nekem 1,5 óra volt a körvonal, 2 hétre rá 7 óra a teljes)

(#34) rup1u5 válasza _Volkovy_ (#24) üzenetére


rup1u5
nagyúr

attól is függ, hogy hogyan állsz hozzá.
nekem amikor varták szinte alig fájt mert annyira akartam és izgatott voltam.
egyedül a két lapockámnál fájt eléggé.
De amikor korektúrára mentem és már nem hatott annyira az újdonság ereje bizony megzuhant egy picit a vérnyomásom mikor kerregett már egy ideje rajtam a csaj. rögtön hozták is a szölőcukrot.:DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#35) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Nálunk a páromnak 6 órahosszáig csináltak egy szines sárkány tekót és meg se kottyant neki csak az volt a baja hogy el zsibbadt a feneke meg már unalatkozott a végén

PSN:BiZzare_0 ️

(#36) rup1u5 válasza @rglaaf (#27) üzenetére


rup1u5
nagyúr

én nagyon óckodtam ettől.
hogy bemenjek és azt mondjam:
''varjá rám valamit''
dehát tipusa válogatja az embereknek.
én évekig csak szerettem volna, míg egy reggel úgy nem ébredtem fel, hogy első gondolatként tudtam, hogy mit akarok és hova.
átrajzoltam zsírpapírra, felpróbáltam és csak utánna mentem kész elképzelésekkel a szalonba. másnap délutánra már rajtam volt.

nem szivesen választanék a szalonokba kihelyezett mintákból bármennyire is jók mert kitudja hány emberre bökték már föl azt ami nekem tetszene.

[Szerkesztve]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#37) supercow


supercow
őstag

Én is tervezek tetoválást de kizárólag hófehér festékkel, az meg biztos drága és nem tudom hol vállalnak. Bár most hogy kicsit öregebb lettem és a gyerekek is megvannak lehet hogy végleg lemondok róla.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#38) g4dg3t válasza rup1u5 (#21) üzenetére


g4dg3t
senior tag

Haj!

Jaja nem felejtettem el...csak erdeklodom mindenfele. Igazabol jo lenne megcsinalni minel hamarabb mert jon a rovidgatyos ido es addigra be kek gyogyulnia.

Koszi a tobbieknek is...utana fogok nezni mindegyik szalonnak.

Egyebkent ez lesz (virag nelkul) csak maga a szimbolum...bar gondolkodom hogy vmivel megbolonditom meg...5letek varok :)
Bővebben: link

(#39) I_Am válasza Markgx10 (#33) üzenetére


I_Am
veterán

A legérzékenyebb részek a lágy részek és azok ahol vékony a hús a bőr és a csont között. Comb belső része, felkar belső része, azt Én is megéreztem, de Én is annyira akartam, hogy nem érdekelt. (soványoknál legnagyobb testfelület érzékeny :D) Volt olyan akinek a vádli is fájt, nekem az egyáltalán nem. Következő a vádli után egy lapockától lapockáig érő felirat lesz, hasonló betűkkel, mint a mostani: Only God can judge me, a felirat amit kinéztem, de ez még változhat.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#40) @rglaaf válasza supercow (#37) üzenetére


@rglaaf
veterán

Szerintem ne mondj le róla, ha szeretnéd és van rá lé akkor miért ne, bár igaz hogy drágább picivel, meg nem tudom de a szinezés kicsivel fájdalmasabb is de azt is ki lehet birni

PSN:BiZzare_0 ️

(#41) Apol77


Apol77
tag

Szerencsére ma már nem ugy néznek a tetkókra hogy na a sittes. Manapság ez egy művészet. Láttam egy oldalom a Sikoly kép volt felvarrva egy emberkére. A készítő akár képhamisító is lehetne :DD

Igazából aki szeretne tetkót, azt kell tisztáznia magában, akarja hogy mindenki lássa, vagy esetleg ''relytettebb'' helyre rakassa.
Motívumnak is ajánlatós valami olyat választani, ami más embereket nem bánt vallási, nézetei szempontjából. Ezt egy életen át kell viselni, utólag nehéz korigálni.
A motívumok száma végtelen. Ha esetleg van egy ismerős, aki ilyenekkel foglalkozik, akár meg is lehet kérni hogy tervezzen egy személyiségünknek megfelelő motívumot.
Érdemes olyan szalonban menni, amelyiknek az engedélyszáma nyilvánosan ki van függesztve. Bármi hiba miatt felelősségre lehet vonni a szalont, amit egy ''házi barkácsolásnál'' nem lehet. A nevesebb szalonok drágábbak, de garanciát vállalnak hogy minőségi anyagokkal dolgoznak, nem nyomtatótintával stb.
Ha sikerül képet csinálnom, akkor majd felteszem ide.

Lenne egy kérdésem a felszívódó tintában jártas emberekhez. Sok lány azért választja ezt, mert pár év alatt eltűnik. De kétlem hogy nyomtalanul eltűnne, hiszen végülis egy forradásos hegnek kellene elméletileg maradnia. A tinta sem teljesen egyenletes vastag, hogy néz az ki amikor elkezd foltokban felszívódni?:F
Még nem láttam, de érdekelne hogy hogyan is működik....

(#42) Markgx10 válasza I_Am (#39) üzenetére


Markgx10
őstag

Az nagyon király! :C Mindig azok voltak a kedvenceim a lapockától lapockáig feliratok, ilyen gótikus stílusú betűvel. Viszont a láb tetkók valahogy nem jönnek be.

(#43) rup1u5 válasza g4dg3t (#38) üzenetére


rup1u5
nagyúr

meg a szőreidnek is újra ki kell nőniük:DDD

nekem nem jön be a link.

másold ki a vágólapra és nyiss uj ablakot neki, majd paste és menni fog. I_Am

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#44) I_Am válasza Markgx10 (#42) üzenetére


I_Am
veterán

Lábamon nonfiguratív van és ha már eltűntetni nem akarom akkor legalább normális formába hozatom. (meg olcsóbb is, mint leszedetni)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#45) g4dg3t válasza rup1u5 (#43) üzenetére


g4dg3t
senior tag

Naja csupasz labbal se szivesen rohangalnek :DDD

(#46) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Wow, ez ügyes... :D
Bővebben: link

I am having fun staying poor.

(#47) Jam-Master J válasza Drizzt (#46) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

:) Bár én ''figuratívot'' sosem csináltatnák...

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#48) I_Am válasza g4dg3t (#45) üzenetére


I_Am
veterán

Ha látják, hogy tattoo miatt csupasz nem érdekel szerintem senkit. (Én nyár elején varrattam a vádlimat)

Jam-Master J Nekem egyetlen egy lesz. Bal mellkasomon ha megszületik a gyermekem, lehet odavarratom a gyerekkori képét, ahogyan majd az édesanyja fogja a kezében, természetesen az Ő képével együtt. (amugy a figuratív nekem sem jön be)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#49) supercow


supercow
őstag

Fanatizmus: Bővebben: link
Galéria itt: Bővebben: link

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#50) Jam-Master J válasza I_Am (#48) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

Ez aranyos.. De én inkább a tárcámba teszem a képüket, meg háttérnek a gépemen...

Majd kérünk arról is képet! :)

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.