Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Scream007


Scream007
őstag

Na elhatároztam mostmár én is fogok csináltatni.
Kérdésem lenne pesten hol érdemes, ahol jól dolgoznak és nem is drága???
Illetve mindenhol azt mondják nem érheti 2-3 hétig fény, víz? :U
Illetve ilyen hogy gyúrás meg ehhez hasonló sem javalott ez a 3 hét alatt amíg be nem stagnál vagy nem tom hogy mondják ezt :B
Igaz ez vagy emmynire rugalmas ez a dolog??? :U

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#702) I_Am válasza Scream007 (#701) üzenetére


I_Am
veterán

Jó munkát és olcsón is? Ismered a viccet nem? (mármint ha szalonban gondolkozol) :D

1 hétig nem érheti csak pergővíz, ami annyit tesz, hogy nem szabad kiázni. Fény annyi éri amennyi akarja, napozni első hónapban nem ajánlott, mert a firssen hámlott bőrréteg miatt érzékeny a felület és kiszivhatja, kifakithatja a nap.

Gyúrni meg 2 nap pihenő után gyúrhatsz is. Semmi baja nem lesz a tetkonak.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#703) Scream007 válasza I_Am (#702) üzenetére


Scream007
őstag

oks.
de mégis egy bicepszen körbe menő ilyen lánc mennyibe fáj kb???
(igen igen olyan mint amilyen a Far Cry-os csávón van :C :C )

Igen olcsón jó nincs, de gondoltam hátha :DD , tavaly azé ment el a kedvem mert mikor a WC-ben megkérdeztema földszinti szalonba azt mondta a picsa hogy a tetkomestertől függ de szerinte olyan 20-25 :Y
(hirtelen ilyenkor arra gondoltam hogy akinek két keze tele van az akkor otthagyott 300k-t??)

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#704) Ráczkölke válasza I_Am (#702) üzenetére


Ráczkölke
tag

Lécci mondd már meg, h milyen móddal tudsz olyan jó fényképeket csinálni? Nekem eddig nem sikerült... ha összejönne, fel lehetne rakni Gabesz oldalára...

(#705) I_Am válasza Scream007 (#703) üzenetére


I_Am
veterán

Akinek két keze tele van, annak már kedvezménye is van. Persze ha jó fej a srác és ismeri a tetoválót. :)

Fra Cry-os tetkora nem emlékszem, valószinű azért mert fps és nem látom a karját a videokon meg nem figyeltem. :D

Ha priviben megkeresel és mutatsz képet illetve mondasz egy nagyjábóli méretet, akkor megkérdezem Gabeszt mennyiért vállalná be. Persze csak akkor ha komolyan érdekel a dolog.

Ráczkölke:

Fényképezőgépem egy Panasonic DMC-FZ10-es és automata módban készülnek a képek, ráadásul édesanyám csinálja őket. Szóval erről a részéről csak ennyit tudok mondani. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#706) gozso


gozso
senior tag

sarkanyt, sarkanyabrazolast keresek jelenleg...valaki help?

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#707) Ráczkölke válasza gozso (#706) üzenetére


Ráczkölke
tag

(#708) arvaizsolt


arvaizsolt
tag

Sziasztok !
Nem tudtok valami nagyobb webshop-ot a neten, ahol
találok piercing-eket ? fülembe most lesz lyuk, és
egy kis dollárjelet szeretnék :)

(#709) kavicssli


kavicssli
addikt

Nekem a nyelvemben van egy piercing meg egy tetko( kínai hóroszkóp sárkány) a nyakamon4Elég durva! :C

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#710) T. Almeida válasza kavicssli (#709) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Fényképet, pls :) A tetkódról.

(#712) ALI_G válasza kavicssli (#709) üzenetére


ALI_G
veterán

Én ma fogok menni csináltatni a nyelvembe. Neked milyen volt? Én kiba. nem bírom a fájdalmat. Ahogy olvasgattam szinte mindenkinek más volt. Volt aki már aznap pörköltet tudott enni (bnőm:D), meg olyat is hallottam, hogy 1 hétig megvolt dagadva.
Amúgy az igaz, meg jól vettem észre, hogy akinek van, az kissé sejpíteni fog? Én amúgy is beszédhibás vagyok (hadarok), szóval lehet még roszabb lenne nállam a helyzet.

Ez egy pesti szalon:
Nyelv: 8000 Ft-ba kerül a kezdõ és a csereékszerrel együtt. Az árban benne van a rövid ékszer díjmentes cseréje és a szájfertõtlenítõ oldat. Lidocain spray-vel érzéstelenítjük. A behelyezés fájdalommentes, de a gyógyulás elsõ két napja kicsit kellemetlen.

[Szerkesztve]

(#713) Eagl3


Eagl3
veterán

Ha esetleg valaki tetovál, akkor én jutányos áron szívesen lennék a tesztalanya :D

(#714) ALI_G


ALI_G
veterán

Végig jártam Szegeden minden helyet, kilóméter hiányom már tuti nincs, de egy studiót se találtam nyitva :( Marad a dolog hétfőre.

(#715) pemete2 válasza VoDaFoNe (#685) üzenetére


pemete2
csendes tag

Mikor a fiam először előállt a szemöldök-pearcing ötlettel,kb.kirázott a hideg.Gondoltam,majd kinövi,mint a tetoválós időszakát./félreértés ne essék,különösebb kifogásom egyik ellen sincs,amíg esztétikus a dolog./A 15.szülinapjára megkapta a pearcinget. :(

(#716) Gambit válasza I_Am (#697) üzenetére


Gambit
őstag

Ügyes a srác! :R

Megérdemelne egy jobb honlapot, ez azért elég gáz, nem?

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#717) ALI_G


ALI_G
veterán

Szegeden tud valaki ajánlani valami helyet, ahol nyomnak nyelvbe?

(#718) I_Am válasza Eagl3 (#713) üzenetére


I_Am
veterán

Szalon ár feléért bármikor eljöhetsz velünk ahhoz aki minket is tetovál. A munkákat a linkelt oldalon és itt a totyikban is megnézheted, valamint az adataimnál lévő tar.hu-s címen is.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#719) Eagl3 válasza I_Am (#718) üzenetére


Eagl3
veterán

Szépen dolgozik a srác :) [link] egy ekkora nomfiguratív munka körülbelül mennyibe lenne? Igazág szerint azt sem tudom, hogy hova kéne tetoválnom, a karom még biztos sokat fog vastagodni, akkor kinyúlik a tetkó is? Mert nem szeretném ha elcsúnyúlna. Hátamra is gondoltam, de ott elég vékony a bőr :D meg a nyelvembe szeretnék egy pirszinget, sak sokkallom azt a 8-10 ezer forintot...

(#720) kavicssli válasza ALI_G (#712) üzenetére


kavicssli
addikt

Nekem semmi bajom nem volt vele mivel még aznap és másnap is leöblítettem bő Abshinttal!!! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#721) kavicssli válasza T. Almeida (#710) üzenetére


kavicssli
addikt

Csak ilyen van rem jó ez is[link]!De majd ha kell rakok még fel!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#723) ALI_G


ALI_G
veterán

Holnap megyek vissza, kicseréltetni kisebbre. Ha vkit érdekel dobhatok fel képet róla :) Amúgy imádom az ékszerem.
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]

mod.: dobtam fel képet. :D

[Szerkesztve]

(#724) kavicssli válasza ALI_G (#723) üzenetére


kavicssli
addikt

Nem látom! :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#725) ALI_G válasza kavicssli (#724) üzenetére


ALI_G
veterán

én sem. Valszeg a PH még nem másolta át. Addig itt vannak a linkek:
[link]
[link]
[link]
[link]
Tudom, kissé túlságosan is kitudom nyújtani a nyelvem. Ez jól jön bizonyos dolgoknál :D Mondta a srác is aki csinálta. :)

[Szerkesztve]

(#726) kavicssli válasza ALI_G (#725) üzenetére


kavicssli
addikt

Nekem is van a nyelvemben!Már 2 éve!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#727) ALI_G válasza kavicssli (#726) üzenetére


ALI_G
veterán

képeid vannak? kíváncsi vok. Nekem még csak 3,5 napos :D múlthét pénteken döntöttem el h csináltatok. Szombaton sajnálatomra nem volt nyitva egy sem Szegeden.

(#728) kavicssli válasza ALI_G (#727) üzenetére


kavicssli
addikt

Egy olyan kép van ahol ugy csőrözök a barátnőmmel hogy mind a kettőnknek látszik az ékszer!Amugy csak a tetkos képet raktam fel!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#729) ALI_G válasza kavicssli (#728) üzenetére


ALI_G
veterán

És hol van az a kép?

(#730) kavicssli válasza ALI_G (#729) üzenetére


kavicssli
addikt

8 hsz.Előtted 721! :U :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#731) ALI_G válasza kavicssli (#730) üzenetére


ALI_G
veterán

Igen, azt láttam, de ott nem látszik a nyelved :) Csak a nyakadon lévő tetkó.

(#732) gemini666


gemini666
csendes tag

Szioasztok )

Nem tudom tud e valaki segiteni. nem sokára szetenék nyitni piercig és henna üztelet szalont studiot kinek mi teccik. Nem tudom h kelle valami papir ahhoz, h be tudjam inditani. Több éve szúrok csak itthon, most ugy alakul h ha összejön akkor hivatalosan szeretném eztcsinálni. Szóval valaki ???

elöre is köcce :DD

[Szerkesztve]

gemi

(#733) pemete2 válasza gemini666 (#732) üzenetére


pemete2
csendes tag

Vállalkozói engedély,üzlethelyiség,önkormányzati engedély,ÁNTSZ engedély,telephely engedély stb.Sok sikert! ;]

(#734) gemini666 válasza pemete2 (#733) üzenetére


gemini666
csendes tag

Szio pem ))

Én igazán azt szerettem volna tudni, hogy a vállakozoi engedély van-e valamihez kötve. Mert az ántsz-nél és a polg.mest. hivalaban erre vonatkozót nem modtak. Minden esetre köszi a segítségért.

Üdv gemi )=

gemi

(#735) pemete2 válasza gemini666 (#734) üzenetére


pemete2
csendes tag

a váll.engedély nincs különleges dologhoz kötve.adatlap,pár ezres okmány-bélyeg.ami a lényeg:ERKÖLCSI BIZONYÍTVÁNY!majd tájékoztass,hogy hol tartassz!

(#736) ReJim


ReJim
őstag

nah, nekem is lett pírszingem. :C a fül felső részébe került a porcba (a peremre.)
csak nem tudtam venni ilyen patkószerű, kétbogyós-csavaros karikát, helyette ilyen bepattintós középen bogyóssat vettem. (mert már a stiftes aranyszivecskét nem bírtam ki ;] )
de a következők mind csavarosak lesznek :)
(majd ha jobban néz ki, teszek fel képet.)

egyébként zsugori voltam, és akinél voltam tetópírszinges manusnál nem volt kedvem kiadni 1500öt a bökésért, meg még 4ezret egy karikáért (ami vastag is volt, nem teccet).
szóval homemade bökés + eccerű, orvosifém karika: 600huf :)
meg fogytam is vagy 5 kilót, szóval hasznos is a kicsike... ;)

</end.?>

(#737) gemini666 válasza pemete2 (#735) üzenetére


gemini666
csendes tag

Szio pem ))

aranyos vagy, hogy egyáltalán reagálsz rám :C de a gondom nem konkrétan maga a papir hanem az, hogy ehhez a tevékenységez azaz pircihet kérnek e valami szakmai papirt gondolok eü, stb.... mivel azt hallottam, hogy kozmetikai dolog kell. Ami elég fura mert semmi köze ehhez. Bevizuláod azt, hogy egy meglett pasi aki ezzel foglalkozik szur és varr lenne neki ilyesmi ?? Per pill a dolog ott tart, hogy ma irtam alá üzlet bérleti szerzödését és ezzel mehetek majd az antsz-hez, és aztán a többi szarság. Na pusza majd jelentkezek :DD

gemi

(#738) gemini666


gemini666
csendes tag

hát ha magad bögdösöd ehehe nem tom én tutira nem tenném jobb azt arra bízni aki ért hozzá szerintem persze ;]

[Szerkesztve]

gemi

(#739) ReJim válasza gemini666 (#738) üzenetére


ReJim
őstag

nem én böktem tulajdon képen, a sógörnőm volt. ő elvileg jópárszor csinált ilyet...
:) igaz ez kihegyezett fülbevalóval történt, és nem pedig valami speckó tűvel. a célnak megfelel.
ha meg pírszingessel böketnék, akkor meg sokat otthagynék: végig akarom rakni a fülemet karikával... ;]
nomeg én inkább az igénytelenebbek közé tartozom :P

</end.?>

(#740) gemini666 válasza ReJim (#739) üzenetére


gemini666
csendes tag

szia

Hát nem tom elégg elavult módcer és ezeket fülbelövövel szokták elég bátor vagy azé :C sajnos láttam már elcseszett cuccot nagyon randa tud lenni :O Volt aki a ugy jött hozzám szuratni hogy majdnem sirtam ahogy kinézett, elöször is redbe kellett tennem mire ujra böktem neki. De ha mégis bökecc nagyon nézd meg hol és mien a hely. és feltétlenül higiénikus legyen. Sok sikert a lukaidhoz eheheh :C

üdv

gemi

(#741) gemini666


gemini666
csendes tag

Elolvasgattam végre volt időm ez előző hozzászólásokat :DD de látom a többsége srác ehehe nöstény alig van pedig sol lány is varrat meg böket. Moggyuk nekem perpill 8 tetkom van szépen elszórtan és 3 pirci de ugy utálom ha pl buszon stb.. a sok barom ugy bámujja mitha marslakó lennék ehheehh no mára ennyi ;]

üdv

gemi

(#742) Asmarat válasza gemini666 (#741) üzenetére


Asmarat
csendes tag

+ egy fő...
Nem is van pircikém...nőstény létemre és semmi pénzért nem válnék meg tőle!!! ;)

(#743) Eagl3 válasza gemini666 (#741) üzenetére


Eagl3
veterán

Küldtem egy privit

(#744) gemini666


gemini666
csendes tag

szio ))


Köszi olvastam és válaszoltam is rá :R

üdv

gemi

(#745) gemini666


gemini666
csendes tag

ehehe szio rokon nem )) én is szeretem az enyéim, igaz a nyelvemből néha kiveszem mert megunom de mindig azt veszem észre h ujra bent van ehehe

gemi

(#746) _Blank_


_Blank_
aktív tag

Fekete 10-15cm-es sárkányábrázolás a lapockára kb mennyibe lenne?
Ilyenre gondoltam: [link] [link]

(#747) _Blank_ válasza _Blank_ (#746) üzenetére


_Blank_
aktív tag

UP?

(#748) Asmarat válasza gemini666 (#745) üzenetére


Asmarat
csendes tag

Hogy haladsz a piercing szalonnal? Mert a jövőben lehet, hogy én is belevágnék valami hasonló üzletecskébe... Látok benne fantáziát... :)

(#749) gemini666


gemini666
csendes tag

Szio )) köszi a kérdést )) az üzlet megvan épp ma festettük ki majd ezután jönnek az antsz stb .. hivatali cuccos . De azt még nem tom mien papirhoz kötik a tevékenységet. De lassan ez is kiderül, rem nem valami lehetlen dologhoz miután ez nem olyan szakma. Ékszer nagyker is megvan már, az a baj h hiába küldözgettem egy csomó szalonnak emailt segitségéért basznak válaszolni ((( nagyon zárt világ ez. És egyáltalán nem segítőkészek igy magam vagyok magamnak de akkor is megcsinálom )))) :C :DDD


szio

gemi

(#750) Asmarat válasza gemini666 (#749) üzenetére


Asmarat
csendes tag

Kitartás, aztán majd írj, ha lesz valami fejlemény!!! ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.