Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) attiati


attiati
veterán

Tegnap játszottunk a Patchwork-kel a 9 éves keresztlányommal.
Szerintem szuper játék. Egyáltalán nem csak lányoknak való, még ha a témája csajos is.

Fejleszti a térlátást, számolást. Lehet benne előre gondolkodni több lépésben, pénz tervezésben, a végén pedig a pontszám optimalizálásban. Vagy hogy a másik játékos melyik elemre pályázik.
Több stratégiára is rá lehet menni: szabálytalan elemeket olcsón beszerezni és küzdeni az összeillesztéssel.
Vagy szabályos elemekből építkezni.

Azért alapvetően két azonos korú embernek kellene játszani ezt a játékot, hogy kiegyenlítettek legyenek az erőviszonyok(?)
Jól gondolom, hogy az elején nem érdemes túl sok pénzt tartalékolni, hanem a lehető legtöbb gombos elemet meg kell venni, hogy a gombos mezőkön való áthaladásnál többször visszajöjjön a befektetett pénz?

(#452) Tristis válasza attiati (#451) üzenetére


Tristis
őstag

Kingdomino is jó 2 fővel 7x7-es táblával. Hasonló hosszú, de akár 4-en is lehet játszani. Javaslom neked.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#453) _q


_q
addikt

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani olyan társasjátékot, ami kicsit klasszikusabb? Mezőkön lehet lépkedni, akár mezőket elfoglalni 2-6 fő tudná játszani, akár lehet szívatni is a másikat és többször újra lehet játszani. Nekem csak a monopoly ugrik be. Sajnos konkrétan én se tudom mi lenne a jó, de talán a monopoly-hoz hasonló nagyjából egy támpont lehetne.

(#454) Tristis válasza _q (#453) üzenetére


Tristis
őstag

Ami így eszembe jut:
- Ilyen az élet (Nyomtatni kell hozzá magyar szabálykönyvet). Van persze drágábban is.

Személyes véleményem az az, hogy a Monopoly-nál kb. bármi jobb :DDD

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#455) _q válasza Tristis (#454) üzenetére


_q
addikt

Ránézésre valahogy a monopoly nekem jobban bejön :D De köszi azért.

(#456) Tristis válasza _q (#455) üzenetére


Tristis
őstag

Ez még nincs a boltokban, de ez még vagány lehet: The Quest for El Dorado The Quest for El Dorado

Könnyű tanulni, könnyű játszani, az ára se lesz vészes, cserébe kicsit csúnya. Nagyon jó ketten, de 4-en is klassz. Ne haragudj, de ha valaki azzal kezdi, hogy olyat akar, mint a Monopoly akkor nehéz :DDD

Esetleg Camel Up...

Az a baj, hogy eleve a Monopoly egy elfuserált dolog... most dobok-lépek játék meg sok esetben nem túl velős tartalmat rejt, amit egy nem gamer is 2 perc után megun. Szóval: :N

Na jó, itt van még egy, ami jó lehet: Colosseum

Jah és játékot nem ránézésre veszünk... Ha szép játék kell, akkor vegyél Mysterium-ot, vagy 7 Csoda-t. :P

[ Szerkesztve ]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#457) _q válasza Tristis (#456) üzenetére


_q
addikt

Köszi :R Igazából nem tudom mi lenne a megfelelő. Jó ha el lehet rajta nevetgélni, nem jó ha túl bonyolult mert gyorsan rá lehet unni mielőtt elkezdenénk, jó ha többször újra lehet játszani. Valami könnyed, de még is izgalmas és olyan ami leköti a figyelmet. Nem gamereknek szeretném elővenni, inkább egy olyan társaságnak, aki csak hallomásból tudja mi az a számítógépes játék.

(#458) _q válasza Tristis (#456) üzenetére


_q
addikt

Ezek közül a Camel up egész jónak tűnik. Sajnos az első meg se jelent, a colusseumról meg nem találtam videót.

Illetve a Mysterium is jónak tűnik, ezek a nyomozós társasok még jók lehetnek. Kérdés mennyire újrajátszhatóak? Egyszer meg van a tettes onnantól kb nem sok értelme van nem?

[ Szerkesztve ]

(#459) Tristis válasza _q (#458) üzenetére


Tristis
őstag

Oké, kezdjük előről:
- mennyi főnek szeretnéd a játékot, és mi az a létszám amivel fontos lenne, hogy nagyon jó legyen.
- milyen hosszú legyen egy játék. Pl. piálós-dohányos társaságba, a max. az 30 perc :)
- nevetgélős, egymással kicseszős játék kell, vagy egymást segítős?

Mindettől függetlenül ezt tudom ajánlani: Dixit123 (kínai hamisítvány edition)
Ez 4-12 fő között játszható, 5-8 fő között az igazi, sokat nevetős (főleg ahogy halad előre a játék), nagy újrajátszhatóság, olcsó, 1 perc megtanulni, mindig elő lehet venni.

Ez is nagyon jó buli játék: 5-10 fős, 10 perces játék fillérekért, neten fent van a magyar játékszabály:
[link]

Amit mi most nagyon szeretünk az Mission: Red Planet (2-6 játszható, 3-5-tel az igazi, egy játék 60-80 perc, gyengén nyelvfüggő, de egy alapfok elég hozzá mindnekitől bőven). Ez viszont drága.

Mysterium a legszebb játék, amit valaha láttam talán (25.000 Ft alatt biztosan). Kicsit kevés hozzá a kártya, ez a Dixit továbbfejlesztett verziója. Alap társaságba elég a kínai hamisítvány Dixit :) Ha nagyon rákapnak akkor meg jöhet ez.

[ Szerkesztve ]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#460) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Tiltott szigetet játszott már valaki?

less qq more pewpew!

(#461) maross válasza Polacheck (#460) üzenetére


maross
veterán

ofkoz, sziget is, sivatag is :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#462) Tristis válasza Polacheck (#460) üzenetére


Tristis
őstag

Aszondják a Tiltott sivatag jobb egy picit. Egyébként elég hasonlóak. Kellemes, olcsó együtt dolgozós családi társasjáték. Aki nem szereti a Pandamic-et - vagy már meg van neki és nagyon szereti - annak jó választás lehet.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#463) _q válasza Tristis (#459) üzenetére


_q
addikt

Rokoni, családi társaságnak kellene, 30-60 perc szerintem pont jó. Lehet ez lesz, Dixit majd a Mysterium. Mind a kettő jónak tűnik ilyesmikre gondoltam. Köszi :R

(#464) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sose tetszett a Carcassonne (nem tudom miért), de pár napja kaptunk kölcsönbe egy dobozzal és teljesen beszippantott. Másnap vettünk is egy saját dobozzal (már az új színben, folyó + apát kiegészítővel) és tegnap még az 1. és a 2. kiegészítőt, mert ezekről írták a legjobbakat.
Ma ketten egy 2-2.5 órás meccset játszottunk, teljesen kifáradtunk agyilag.

A 2 nagy meg a 2 kis kiegészítő mellett saját bábúval a fantom kiegészítést használjuk (egyszerre két bábút is le lehet tenni a lapra, így utat és várat is lehet pl. bebiztosítani) és a talon szabályt (tarthatsz talonban egy kártyát, amit tetszőleges időben lehet a húzás helyett felhasználni, ez nagyon jó, mert a szerencsefaktort csökkenti, több múlik a stratégián).
Mindenkinek ajánlom, csak a nagy dobozokért vagyok mérges, teljesen felesleges, az összes cucc lötyög az egyik kiegészítő dobozában.

(#465) doc válasza Kalandor (#464) üzenetére


doc
nagyúr

a lotyoges gyorsan elmulik ahogy jonnek a tovabbi kiegeszitok, nekem eppenhogy elfer az eredeti dobozaban minden :D

(#466) Kalandor válasza doc (#465) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Néztem a többi kiegészítőt, de az értékelések nem győztek meg. Szerinted melyik a legjobb?

(#467) doc válasza Kalandor (#466) üzenetére


doc
nagyúr

Ez fugg attol is hogy milyen stilusban jatszotok.
En pl. nagyon szeretem a sarkanyost meg a tornyot, de a Zasszonyek kooperativ passzianszkent jatszak a Carcassonne-t, a kozvetlenul PvP elemeket utaljak, igy sajnos ritkan kerulnek elo :D
A fogados, disznos, epiteszes kiegeszitok eleg alapnak szamitanak, ajanlott.
En szeretem a folyot is, mindig azzal kezdjuk a jatekot.
Vannak amiket kb sosem hasznalunk, pl. a grofos vagy a kiralyos mini-kiegek.
A juhaszos megvan regota, de egyelore nem kerult sor tesztelesre. Az a baj hogy mostanra annyi rengeteg kieg van a dobozban, hogy a rengeteg lapka miatt baromi hosszu egy-egy meccs, igy sokkal nehezebben allunk neki.
Ami megvan es nagyon szivesen kiprobalnam az a repulos. Lehet ma be is kene izzitani egy carcassonne-partyt, meghoztad a kedvem hozza :D

[ Szerkesztve ]

(#468) Kalandor válasza doc (#467) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szerintem mi is inkább passziánszozunk vele, a másik várának befejezgetése vagy a végén összezáródó mezők pont elég bosszantóak :)
A folyó, apát, fantom, 1. és 2. van meg, nekem még a torony tetszik talán, lehet építgetni de van benne PvP is, viszont az új színekben nem láttam még a magyart, talán nincs is, úgyhogy egyelőre kimarad.

[ Szerkesztve ]

(#469) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Sziasztok!

Tudnátok olyan társasjátékokat (vagy oldalakat), amik nem online multiplayer mintára működnek, hanem többen játszhatnak benne azok is, akik egy gép előtt ülnek?

A szerencsekerék.eu-n van 1 db. ilyen játék, de többet sajnos nem találtam.

Az előny, ha magyar nyelvű, vagy csak kevés angol tudás kell hozzá.

Lehetőleg ne harcos/püfölős témájú legyen.

Köszi!

(#470) doc válasza _q (#453) üzenetére


doc
nagyúr

dobok-lepek stilusu pl a Talisman, de azert boven tulmutat a Ki nevet a vegen stiluson (meg a Monopolyn is :D)

(#471) _q válasza doc (#470) üzenetére


_q
addikt

Köszi, jónak tűnik csak sajnos egy olyan társaságba ahol 30+-os felnőttek vannak és az ilyen jellegű játékoktól távol állnak nem biztos hogy bejönne.

(#472) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

(#473) maross


maross
veterán

Marco Polo 7990, best buy, de ez mar az erosebb gemer kategoria.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#474) ldave


ldave
félisten

Tegnap este kipróbáltuk a Holtak tele magyar kiadását. Előjáróban annyit, hogy könnyen megsértődő vagy személyiségétől távol álló döntést meghozni képtelen embernek nem igazán ajánlanám.

A játék arról szól, hogy bizonyos számú körig túl kell élni és közben teljesíteni kell az adott feladatot. Egy játékos egyszerre több karaktert is irányíthat, akik különböző képességgel bírnak. Ráadásul ez egy rejtett szerepes játék, a játékosok közül valaki akár áruló is lehet, teljesen egyéni célokkal.

Első játékunk volt, ráadásul én húztam az áruló kártyát (szerencsére nem buktam le), de végül a többiek nyertek, sajna nem volt elég időm megoldani a rám szabott szabotázs feladatot. De ettől függetlenül nagyon élveztem a játékot, a többiek is jól szórakoztak. Sajna már késő volt, mire végeztünk, így nem tudtunk egy második partit kezdeni, de jövő héten majd biztos sor kerül rá.

A Slime draws near! Command?

(#475) Tristis válasza maross (#473) üzenetére


Tristis
őstag

Sokat szemeztem már vele, de az a baj, hogy van Great Western Trail, Castles of Burgundy és biztos lesz még Keyflower és Concordia is a készletben.... valahogy nem látom, hogy lenne benne helye a Marco Polo-nak. De persze lehet nincs igazam. :U

+ Mombasa is nagyon színpatikus. :D

[ Szerkesztve ]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#476) maross válasza Tristis (#475) üzenetére


maross
veterán

Rossz a hozzaallas, meg kell venni, ki kell probalni, ha nem jon be akkor mehet aprora 8-ert :). Concordiat pont ma vettem volna, ha még lett volna keszleten.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#477) Tristis válasza maross (#476) üzenetére


Tristis
őstag

Felénk továbbra is családi társasjáték, illetve esetlegesen co-op vonal erősítés történik.
Én most játszottam Ghost stories-zal és nagyon jól tettem, mert számomra borzasztó játék. Kb. a King of Tokyo, King of New York szintén kretén a játék, teljesen random az egész. Jó lehet lavírozni, de tényleg a kockákon múlik minden, még akkor is ha nagyon felkészült vagy, nem sok beleszólásod van a játékba. King of New York dettó. (King of New York játékmenet: az elején megvárod, még a többiek verik egymást, folyamatosan 10-en tartod az életedet, összeszedsz minél több kombót arra, hogyha téged ütnek, akkor sebződjenek, vagy te kapj valamit stb., amikor mindenki lement 5 életre kb. bevered magad középre és semmi mást nem csinálsz csak próbálod kiforgatni az összes létező karmot. És ezt addig teszed, még ki nem pusztul az összes. Ennyi a játék... a szerencsén múlik, de 10-ből 8 játékot nyertem ezzel a stratégiával... okos játék, mondhatom.) A hideg kiráz az ilyen bugyuta játékoktól. Robinson Crusoe-t odatenni mondjuk egy Ghost Stories mellé.... vicces. Pedig mind a kettőben vannak kockák, de azért valahogy más a kettő történet számomra. A skázálhatóságot, a játékvariációkat nem is említve. Nálam nagyon leszerepelt a Ghost Stories. Lehet nem rossz játék, de ennél vannak sokkal-sokkal jobbak. Pl. Space Alert vagy a vagy az örök favoritom a Aeon’s End ebben az összetettségben.

AZUL házilag
- színes nyomtatás A4-essel, matt laminálás 400 Ft/db
- 9 söralátét
- 5*20 színes bigyusz: variáció 1, variáció 2, variáció 3, variáció 4 (Scabble lenne az igaz, de valószínű nem bontják meg a csomagot)
- tornazsák, vagy bármi hasonló, ami van otthon

Csak gondoltam hátha kedvet kaptok kicsit otthon barkácsolni ;)

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#478) maross válasza Tristis (#477) üzenetére


maross
veterán

Ghost Stories-zal jatszottam 30-40-et, batran mondhatom hogy a feluletes szemlelo tipikus hozzaallasa latszik a kommenteden :). De mivel elkepesztoen nagy a valasztek, tok folosleges meggyozni egy alapbol nem szimpi jatekrol valakit, tenyleg az ember minden ujjara jut par jo koop. Nalam koop es deck/tableaubuilding a ket nagy kedvenc, kiprobalok szinte mindent amit tudok. Egyszerubb koopokbol a forbidden desert es island dominalt nalunk, kozepkategoriaban a kulonbozo pandemicek, ghost stories, mostanaban harry potter howgarst battle es sub-terra. Hosszabbakbol a Zombicideok es Mechs vs Minions, valamint nagy favorit a Spirit Island, ez kellokeppen euros, sajnos eddig ossz egyet tudtam jatszani vele de nagyon a szivembe zartam. Az ido-alapuak annyira nem tetszenek, de probalkozunk, magic maze pl tok jo partyjatek, xcom mar egy izzadosabb. Nekem pl Space alert nem jott be, tudom hogy bennem (bennunk) volt a hiba, megse tudtam ravenni magam egy ujabb korre, eladtam.

Azul megoldas tuti, szinte mar sajnalom hogy be van rendelve gemklubos -20%-os akciosan :).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#479) Tristis


Tristis
őstag

Én örülök, hogy ti sokat játszottatok a Ghost Stories-zal. Az ellenérvekre kíváncsi vagyok ugyanakkor. :R

Neked mi a kedvenc top 10 kooperatív társasjátékod? Kíváncsi vagyok, mert azt a vonalat is erősíteni kellene még egy odaillő darabbal, sajnos az Aeon's End magyar fordításáról nem tudok, anélkül pedig nem merem megvenni a társaságnak, mert annyira nem erősök angolból. Remélem valaki a szárnyai alá veszi a magyar megjelenést :))

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#480) maross válasza Tristis (#479) üzenetére


maross
veterán

Pedig vehetnel tolem akciosan egy second editiont (bontatlan) :D, nekem meglett kozben a kickstarteres peldany

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#481) Tristis válasza maross (#480) üzenetére


Tristis
őstag

"Neked mi a kedvenc top 10 kooperatív társasjátékod?" :U

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#482) maross válasza Tristis (#481) üzenetére


maross
veterán

Ghost stories, Pandemic széria, Yggdrasil, D&D: Ashardalon, Book of Madness, Harry Potter Hogwarts Battle, Time Stories, Elder Signok, Spirit Island, Mechs vs Minions, Zombicide-ok, ezeket mind nagyon szeretem.

De mostanaban /jott rengeteg nagyobb/minis koop amit még nem probaltam es tronra fognak torni, Pandemonium, Gloomhaven, Robinson, Mansions of Madness, Sword and Sorcery, Lobotomy, Aventuria, es folytathatnam :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#483) ldave


ldave
félisten

Tegnap este másodszor játszottunk a Holtak telével, így hogy a szabályokkal már nagyrészt tisztábban voltunk, jobban tudtunk figyelni magára a játékra.

Továbbra is azt mondom, hogy ez a játék nem való mindenkinek, nagyon könnyű benne tönkretenni mások játékát. Egyszerű példa: a játék során különféle dolgokat kell gyűjteni a túléléshez (étel, gyógyszer, benzin, stb) és simán kerülhet olyan döntéshelyzetbe egy játékos, hogy a saját gyógyszerét visszatartja a többiektől, mert mondjuk neki az kell az egyéni céljához, ezáltal a másik játékos elveszítheti a karakterét. Szóval kerülhet valaki olyan döntéshelyzetbe, hogy a saját győzelmi lehetőségét feláldozva segíthet másnak megnyerni a játékot, vagy inkább úgy dönt, hogy senki ne nyerjen, ha ő sem tud, remélem érhető a példa.

A Slime draws near! Command?

(#484) maross válasza ldave (#483) üzenetére


maross
veterán

Ez ilyen...en pl ezert nem szeretem a semi-coopokat. Foleg az olyanokat, amikben nem is a masikat hatraltatod, hanem az egesz csapatot. Pl - ah, en behuzom ezt magamnak, mert ez bazi jol fog jonni az ertekelesnel, ti meg majd ellapatoljatok utanam a keletkezett kakit, mert ha nem teszitek sajnos vesztettunk (CO2 , elso kiadas).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#485) ldave válasza maross (#484) üzenetére


ldave
félisten

Ezért is írtam, hogy társaságfüggő, hogy ez a játék kinél mennyire lesz sikeres. A mi kis csapatunk már több mint 10 éve együtt játszik, legyen az kooperatív vagy kompetitív játék, nagyon ritkán van szóváltás. Persze nem kizárt, de tudjuk kezelni :) Szerencsére egyikünk se olyan, hogy a győzelem legyen a legfontosabb szempont, sokkal inkább a közös játék öröme hoz össze minket hétről, hétre.

A Slime draws near! Command?

(#486) Tristis válasza ldave (#485) üzenetére


Tristis
őstag

Jobb, ha egyszerre haltok meg. Javaslom a Robinson Crusoe-t :DDD

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#487) maross válasza Tristis (#486) üzenetére


maross
veterán

Ahhoz még erot kell gyujtenem, a 40 oldalnyi szoveg ranezesre kikeszit. + utana nem jatszunk par hetig es kezdhetem elolrol, foleg ez a rossz benne :).

Na de mai hir, kijatszottuk az Unlock! Szabadulós Kalandokat, megy apróra :). Hááát...Csillagvizsgáló rejtélye sokkal jobban tetszett, és szerintem az Exit játékok is jobbak voltak. BGG értékelései alapján a tömegnek jobban bejött mint nekem, nem vagyunk egyformák. Applikációt szerencsére szinte 100%-osra pofozták (előző verzióban rengeteg hiba volt). A jó az benne, hogy ha használtan megveszed, kb ugyanannyiért el is adhatod :). Aki szereti a szabadulós szobákat, ajánlom mindegyiket, magyarok közül már csak az "Escape Room - 4 lebilincselő szabadulós játék" várat magára, de a 15ezret sokallom érte, majd 10 környékén.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#488) Tristis válasza maross (#487) üzenetére


Tristis
őstag

Hát igen, megkövetel némi nemű elhivatottságot, de meg is éri :DDD Egyébként nekem eddig a legnehezebb (egyben a legjobb) játékom is a Korokon át. Félelmetes szabályfüzetek! (igen, kettő! :D), félelmetes játékidő, félelmetesen jó élmény.

Nekem most olyan 30 társasom, de érzem is, hogy ideje megállni és inkább játszani velük, ahelyett, hogy az ember csak falná őket. Great Western Trail-t már el is akartam adni, de utána mondta a párom, hogy már meg van fél éve és még nem is játszottál vele csak egyszer (annak is van szabályzata azért....). Lehet adni neki még vagy két esélyt. Érdemes lehet az ilyen tanácsot megfogadni. :U

[ Szerkesztve ]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#489) ldave válasza Tristis (#486) üzenetére


ldave
félisten

Idénre a SeaFall van tervben, már itt van nálam a játék, de az indulásra majd egy hétvégi napot szeretnénk rászánni, nem egy munkanap estéjét.

A Slime draws near! Command?

(#490) Tristis válasza maross (#487) üzenetére


Tristis
őstag

BGG értékeléseknél nálam egy ökölszabály volt, ami be is jött: 7.2-es értékelés alatt nem kezdek játékkal. Ez eddig tapasztalati úton bevált. Ettől még lehet hülyeség. A túl szép játékokkal és a túl figurás drága játékoknál pl. mindig korrigálom magamban a BGG játékot, miután egyáltalán el kezdek iránta érdeklődni. Pl. Azul tényleg nagyon aranyos, de azért nem 8,0-ás játék azért.

[ Szerkesztve ]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#491) Tristis válasza Tristis (#490) üzenetére


Tristis
őstag

BGG értéket bocs... :U

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#492) maross válasza Tristis (#490) üzenetére


maross
veterán

Jo szabaly, keves jatek van alatta, amit szeretek :). 7 alatt rá se nézek, de mostanában inkább a 7.5+ osokat keresem.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#493) apholyon


apholyon
aktív tag

Sziasztok!

"Kincsvadászok" és "Pascal's Rocket" társasjátékokat ismeritek? Vélemény?

Most fél áron van mindkettő. :K

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#494) ldave


ldave
félisten

A két Pandemic után ma este elkezdjük a következő Legacy játékunkat.

A Slime draws near! Command?

(#495) maross válasza ldave (#494) üzenetére


maross
veterán

Kivancsi vagyok mi lesz a velemenyed, van nalam is egy kb egy eve bontatlanul :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#496) ldave válasza maross (#495) üzenetére


ldave
félisten

Sajna mégse került ma sorra, egyik csapattársunk lebetegedett, talán majd jövő kedden.

A Slime draws near! Command?

(#497) keshudioo válasza apholyon (#493) üzenetére


keshudioo
csendes tag

Nem ismerem, de a Pascal's Rocket volt már 2000 vagy 3000Ft is Mall.hu-n.

(#498) Tristis válasza apholyon (#493) üzenetére


Tristis
őstag

Válassz olyan játékokat, amik bizonyítottak jók. Ha már mall.hu, a teljesség igényel nélkül:
- Istanbul
- Carcassonne
- Fedőnevek
- Kingdomino
- Mysterium
- Tiltott sivatag
- Concept
- Hanabi

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#499) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Gémklubban 5022 Ft volt a Hive pocket a pillbug kiegészítővel (vagyis mindhárommal, mert 2 benne van eleve), ha van 10% kedvezményed, de még anélkül is nagyon olcsó.

(#500) apholyon válasza Tristis (#498) üzenetére


apholyon
aktív tag

Egyik helyi boltban volt leárazás, ezért kérdeztem rá, de a mall.hu-n eddig nem nagyon nézegettem, majd eztán fogom :)

A Mysteriummal szemezgettem egy ideje, a Carcassonne megvan, most ajándékba Munchkin-t kaptunk, az lesz kipróbálva :K

Ha tudtok jó akciókról, ne tartsátok magatokban...

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.