Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#478) maross válasza Tristis (#477) üzenetére


maross
veterán

Ghost Stories-zal jatszottam 30-40-et, batran mondhatom hogy a feluletes szemlelo tipikus hozzaallasa latszik a kommenteden :). De mivel elkepesztoen nagy a valasztek, tok folosleges meggyozni egy alapbol nem szimpi jatekrol valakit, tenyleg az ember minden ujjara jut par jo koop. Nalam koop es deck/tableaubuilding a ket nagy kedvenc, kiprobalok szinte mindent amit tudok. Egyszerubb koopokbol a forbidden desert es island dominalt nalunk, kozepkategoriaban a kulonbozo pandemicek, ghost stories, mostanaban harry potter howgarst battle es sub-terra. Hosszabbakbol a Zombicideok es Mechs vs Minions, valamint nagy favorit a Spirit Island, ez kellokeppen euros, sajnos eddig ossz egyet tudtam jatszani vele de nagyon a szivembe zartam. Az ido-alapuak annyira nem tetszenek, de probalkozunk, magic maze pl tok jo partyjatek, xcom mar egy izzadosabb. Nekem pl Space alert nem jott be, tudom hogy bennem (bennunk) volt a hiba, megse tudtam ravenni magam egy ujabb korre, eladtam.

Azul megoldas tuti, szinte mar sajnalom hogy be van rendelve gemklubos -20%-os akciosan :).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.