Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#477) Tristis válasza maross (#476) üzenetére


Tristis
őstag

Felénk továbbra is családi társasjáték, illetve esetlegesen co-op vonal erősítés történik.
Én most játszottam Ghost stories-zal és nagyon jól tettem, mert számomra borzasztó játék. Kb. a King of Tokyo, King of New York szintén kretén a játék, teljesen random az egész. Jó lehet lavírozni, de tényleg a kockákon múlik minden, még akkor is ha nagyon felkészült vagy, nem sok beleszólásod van a játékba. King of New York dettó. (King of New York játékmenet: az elején megvárod, még a többiek verik egymást, folyamatosan 10-en tartod az életedet, összeszedsz minél több kombót arra, hogyha téged ütnek, akkor sebződjenek, vagy te kapj valamit stb., amikor mindenki lement 5 életre kb. bevered magad középre és semmi mást nem csinálsz csak próbálod kiforgatni az összes létező karmot. És ezt addig teszed, még ki nem pusztul az összes. Ennyi a játék... a szerencsén múlik, de 10-ből 8 játékot nyertem ezzel a stratégiával... okos játék, mondhatom.) A hideg kiráz az ilyen bugyuta játékoktól. Robinson Crusoe-t odatenni mondjuk egy Ghost Stories mellé.... vicces. Pedig mind a kettőben vannak kockák, de azért valahogy más a kettő történet számomra. A skázálhatóságot, a játékvariációkat nem is említve. Nálam nagyon leszerepelt a Ghost Stories. Lehet nem rossz játék, de ennél vannak sokkal-sokkal jobbak. Pl. Space Alert vagy a vagy az örök favoritom a Aeon’s End ebben az összetettségben.

AZUL házilag
- színes nyomtatás A4-essel, matt laminálás 400 Ft/db
- 9 söralátét
- 5*20 színes bigyusz: variáció 1, variáció 2, variáció 3, variáció 4 (Scabble lenne az igaz, de valószínű nem bontják meg a csomagot)
- tornazsák, vagy bármi hasonló, ami van otthon

Csak gondoltam hátha kedvet kaptok kicsit otthon barkácsolni ;)

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.