Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Graphics: Telefonvásárlási kálváriám....avagy clickbait cím: Horror a hardveraprón
- Gurulunk, WAZE?!
- Hieronymus: Pihole + Unbound
- hcl: Olympus E-PL1 nyomozás
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Hieronymus: A jövő számítógépei (Reloaded)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Arhquis
aktív tag
Szegedi emberke, akinek van WOW-ja ( eredeti ), az legyen oly kedves, privi rám.
-
ALI_G
veterán
szgraf vizsga 2001.12.10, gyerek kommentál vizsga után:
A vizsga lezajlásáról: 30-an vágtak neki ennek is. De a tanár első bejelentése után:
''Az egyes is bekerül az indexbe...''
a fele elment. Röhögtünk odafent a bejáratnál, hogy lesz ez még így se, második bejelentés:
''Kérem üljenek az első két sorba...''
erre a maradék fele is elment. Sacc per kábé így maradtak 7-en.
Ráadásul így is két csoport lett. Felváltava diktálta a kérdéseket, a kérdések között adott egy percet a válaszra. A 10. kérdés után várt még egy kicsit, kb. 1 perc, majd azonnal beszedte. Na itt két emberke sajnos feladta a küzdelmet a vérszomjas fenevaddal
- érthető módon
Megmondta az A és a B tételeket, adott még egy 30 percet a kidolgozásra. Belült az 5-6. sorba és lesett fentről, mint a zsákmányra vadászó sas, aki a végén ''éhenhalt'' (nem bukott le senki puskával, talán mert nem tudtak puskázni
Mi meg közben elhúztunk, mivel meg volt, ami érdekelt bennünket -
_Petya_
őstag
-
_Petya_
őstag
válasz
Protezis
#591
üzenetére
Igen, 3-as lett. Tanulni nem sokat tanultam rá, csak kb mindnenhez hozzá tudtam szólni valamit. A tapasztalatok alapján az a lényeg, hogy mindenhova írj! Ha egy kérdésre semmit nem írsz, általában séróból rávágja az 1-est. Egyébként kifogtam egy könnyű vizsgát, a csütörtöki rohadt nehéz volt, az nem sikerült volna.
Petya -
PuFFoK
tag
Unalmamba mindjárt kinézek valami jó kis szakot az SZTE-n

-
ALI_G
veterán
dettó, minden szépet és jót idénre is, sok jó izgi vizsgát

üdv. -
maszat
senior tag
BUÉK! (és jó tanulást mindenkinek a józanodás után
) -
_Petya_
őstag
Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Petya -
Protezis
őstag
Na most vásároltam le a könyvtámogatást. Mint ne mondjak, nem sok választásom volt. Vettem egy valszám gyakkönyvet (1500), a maradékot pedig jobb híján linux könyvre (3500) pazaroltam (később jól jöhet - sorry linux-fanok
). Egyszerűen semmi választék informatikai témakörben. Kiszúrják a szememet XP sulis könyvekkel. Amik meg jók lennének, 6-700 Ft-ba kerülnek.
Aki még nem vásárolta le, ma menjen, ha jól tudom 17.00-ig vannak nyitva, legalábis fél füllel ilyet hallottam. -
Protezis
őstag
Ez jó hír! Köszii!

Akkor veszek is valami valszám könyvet. Sz@rt se tudok még
Tavaly kalkulus2-höz akartam könyvet venni, de gondoltam megpróbálom előbb fénymásolónál:
- Holnapra kész lesz
- Az későőő
Most jó lenne nem így kicentizni
Ja, holnap prog2 vizsga... YES!
Köszi a jókívánságot! Remélem átvesznek. -
maszat
senior tag
válasz
Protezis
#564
üzenetére
Köszi.
Ahogy elnéztem, a villanymérnökök csak ízelítőt veszek programozásból. Mondhatni a progamtervezők komplemetere.
Elgondolkodtató, amit mondtál.
A műszaki informatika valahogy a kettő között van valahol félúton (egy kicsit ez, egy kicsit amaz). Nem tudom, hogy ez előny-e vagy hátrány, de az tény, hogy sok ilyen (vagy nagyon hasonló) szak van a többi egyetemen is.
De speciel én nem volnék hajlandó progtervmatra menni. Akar a fene napi 12 órát a gép elött roskadni a hét 6 napján (jobb esetben).
-
Protezis
őstag
''Könyvcsekket'' valahol fel tudnám még használni? Mert most esett le, hogy a TIK-ben a jegyzetboltban máig lehetett levásárolni.

-
_Petya_
őstag
-
Protezis
őstag
válasz
VladimirR
#568
üzenetére
Nincs. De állítom, hogy ez a Kovács Márton Gábor arra veri a f.szát, hogy bizony Ő találta meg ezt a hibát, és most prog2 fórumban szépen leírja, hogy is kell megcsinálni egy biztonságos fórumot ( most épp a html tagek kivédésével foglalatoskodik), és biztos mindenki fasza gyereknek tartja őt. Ez az egész az év poénja: szar a rendszer, egy félkegyelmű rájön, osztja az észt, és b.sznak kijavítani a hibát. Kész.
(Megjegyzem meg se fordult a fejemben, hogy nem védi ki a html-t ez az új iETR. Az előző lekezelte.) -
Protezis
őstag
iETR fórummotorja nem kezeli le a html kódot. Beszarááááás
(előző tudta)
Most jópáran elpoénkodnak vele, majd megnézném, mi lesz velük. Szánalmas az egész.
-
_Petya_
őstag
Volt ma valaki grafika elővizsgán?
-
ALI_G
veterán
Erről én is hallottam. Egy másik haveromnak meg olyanok voltak, hogy folyton visszadobta, hogy hibás eredmény. Megnéztem én is, és lóf*szt volt hibás. Az eredmény mindig tökéletes volt (A tanár álltal küldött tesztelemekre). A feladat nem volt teljesen egyértelmű. A végén már olyan teszteseteket irattam bele, hogy az már tényleg még az időjárást is figyelembe vette szinte, de még akkor is hibával visszadobta a bíró. A gyak tanára meg simán elfogadta, mert az eredmények jók voltak, csak tán vmi le nem írt bemeneti hiba, vagy mijaszösz volt, amit nem kezelt le...lol ez a rendszer.
-
ALI_G
veterán
Azt én is aláírom, hogy a progi elolvasása után egyből meg is ilyedt a gyerek...de egy kicsit helyrepofoztam a lelki világát, majd egy kis indulási pontot is adtam neki, hogy nagy vonalakban hogy is induljon el (még se vagyok azért akkora tapló, bárki bármit gondol
), s lám a héten elég jól elhaladt vele (2. kötprog), sőt...lehet még be is felyezi időre. Az előző kötprogjánál sokat segítettem, mégsem jött neki össze (a végén már én írtam, de nem sikerült - kevés volt az idő...stb.).
röviden, kevesebb segítséggel, de több önbizalommal kis rámutatással képesek azért megírni - legalább is eddig úgy néz ki
- -
Protezis
őstag
Első félévben semmi. (2-ban ámétok persze sikerültek)
Azóta fizika2 kivételével minden sikerült. Lekopogom.
Most gondolkodok, hogy átmenjek -e Műszaki Informatikáról PTM-re. Nem tudom mit csináljak. A dilemmám részletesen néhány hsz-szel feljebb. Te mit gondolsz erről, tudsz valamit javasolni? -
maszat
senior tag
Most van egy elsős albitársam (műszaki infós ~= PTM+fizika, meg pár dolog), és programozásból nagyon szivatják őket. Olyan kötprogokat adnak, amihez épp, hogy alapokat adnak gyakorlaton...
És láttam kb 6 kötprogit, amit kérnek, de nem voltak vészesek. A többsége könnyen megírható, elég hozzá a leadott tudás. Hogyha nem, akkor pedig lehet segítséget találni. Hogy megint a nagy bölcs szóljon belőlem: Előfordul az is, hogy azért nem tudja valaki megírni a progit, mert nem bízik magában és/vagy nem gondolja át rendesen. Pedig ha jól átgonodolná a feladatot, akkor rájönne, hogy hogyan is kellene megírni. Pl megkaptam az első kötprogim és azt sem tudtam, hogy mit kéne csinálni. Úgy gondoltam nagyon nehéz. Aztán találtam valami túlbonyolított megoldást hozzá. Végül eljutottam odáig, hogy azt nem adhatom be, mert érdekes lett volna. Megerőszakoltam magam és megcsináltam a talált példa alapján, de sokkal egyszerűbben annál. Aztán rájöttem, hogy milyen egyszerűen meg lehet írni.
Protezis
Az első évben sikerül valami tárgyad?[Szerkesztve]
-
maszat
senior tag
válasz
VladimirR
#554
üzenetére
Kalkulus, hm, finom.

Egyre inkább azt hiszem, hogy aki elsőre nem képes letenni a tárgyat, az már utána sem fogja. Ezt az alábbiak miatt mondom:
Jött egy csomó ismerős az egyetemre programozó meg műszinfó szakra. Tavaly kezdtünk. Nos, 3-unknak (ismerttség függvényében 6-an is) sikerült a kalkulus tavaly, majd az azt követő kalkulus 2 is elsőre (nem a vizsgák számát tekintve, hanem mint tárgyat
).
5-en idén újra megpróbálkoztak a tárggyal több, de inkább kevesebb sikerrel. Ebből 4-en már a gyakorlaton elszálltak, csak 1valaki mehet vizsgázni. (Ez a valaki tavaly is mehetett vizsgázni, csak addigra már nem izgatta magát az egyetlen vizsgája miatt, így megbukott.) -
Protezis
őstag
válasz
VladimirR
#552
üzenetére
Mi miatt vágnak ki?

És mióta van technikus rang?
Gondoltam kinyomtatom a vizsganaptárat. Csak épp van egy kis probléma. nincs benne a táblázatban a kurzus neve... csak a kódja. Végülis igaz: tanuljam meg kód szerint, mi?
És mikor édsanyám kérdezi, miből fogok vizsgázni, a válasz ez lesz rá: I302e01
Persze olyan fontos adatok, mint hogy Képzőhely: Szeged, meg létszám, benne vannak. Szánalmas.
[Szerkesztve] -
VladimirR
nagyúr
válasz
Protezis
#551
üzenetére
nem, nem akarom, hogy minden egyes nyelvvel evekig foglalkozzunk (sot, imho a pro1 / prog2 paros egyik resze folosleges)
pl adatbazisok: nem tanitanak szinte lofaszt sem, csak nagyon az alapokat - nemto0m, valahogy nem vagyok kibekulve a dolgokkal
p.s.: egyebkent talalo az e/2, valoban kivagnak -
Protezis
őstag
válasz
VladimirR
#547
üzenetére
Őszintén?
Szám.grafból hogy nézett ki az OpenGL és Postscript tanulásom? Mindegyikre rászántam 2 napot, amit a kötprogi írás tett ki. (és elfogadhatóan sikerült az opengl zh, ps-ből ma írtam)
Meg lehet csinálni.
Azt akarod, hogy mondják el egy adott nyelv lehetőségeit, beépített fontosabb függvényeit, a valós életből vett programozási feladatok megoldásait? Haverom Gamfon ezeket tanulja. Megírt egy Java chatprogit, de nem tudja, mi az a gráf.
Mire van nagyobb esély: (bár most nem, de) később képes leszek megírni egy Java chatprogit, vagy hogy ő később tudni fogja, mi az a gráf (meg mondjuk ismerni fogja a legfontosabb gráfalgoritmusokat)?
És ha kicsit bonyolultabb dolgokat akarsz csinálni, mint egy chatprogi megírása, akkor bizony inkább matekozz, algoritmusokat tanulj. Alga kötprogi írásánál mibe botlottam? A Counter Strike botok mozgásának leírására. És kérlek gráfokkal működik.
5 év nem elég arra, hogy mindent megtanítsanak. Utána kell járni a dolgoknak. (vagy kivágnak). Ilyen egyszerű.
Ezt a hsz-t - bár E/2-ben írtam - nem konkrétan neked szántam. -
Protezis
őstag
Ámétként vettem fel, nem tudom. Van vagy 6 tanár. De probléma megoldva
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Más: Ma (vagyis tegnap) este 8-kor tudtam leülni ismét, utoljára alga kötprogit javítgatni. A jobbnak vélt algoritmusomat kezdtem el irogatni. Persze itt-ott javításra szorult.
23:55 perckor rájöttem.... BAAAAAA' MEEEEE'
Szóval csak 12 pontot viszek
-
c4-eXp
aktív tag
Köszi, hogy írtatok. Szóval középsulis matekkal nem fogom sokáig húzni, ezt mondjuk gondoltam.
Ilyen számtech képzésre én is járok (rendszám a neve), ott nem tanultunk sok matekot, csak mátrixokat, meg gráfokat, szóval ez se nagy segítség, bár azt hallottam, hogy a programozás eleinte azért könnyebben fog menni, mivel emiatt már van valami tapasztalatom benne. Ez a koli ügy viszont elég gáz, félek, hogy lehet én se kapok. Tényleg VladimirR, akkor Te most albiban nyomod? Én egyébként Budapesten élek, nem tudom, hogy így milyen esélyekkel indulok. Hallottam olyan dolgokat, hogy a budapestieket nem igazán látják szívesen a koliban, mivel úgy gondolják, hogy az illető miért nem megy Budapestre egyetemre. Nem tudom mi igaz ebből. -
VladimirR
nagyúr
leirjak:
a kozepiskolai matek alap ugy fel evig, ha eleg, de a tobbsegnek addig sem, ez attol fugg, hogy ki, mit tanult (nekem van egy szamitastechnikai programozo okj-s kepesitesem, ott tanultam olyan dolgokat matekbol, amiket tudtam elso ket felevben hasznalni (linalg, dimat I-II)
a programozast imho nevetseges szinten tanitjak (nekunk meg elso felevben, heti 2 gyakoraban kellett volna megtanulni pascal-t, es c-t programozni, de a prognyelvek sem jobb sokkal, ott egy felevbe, heti egy gyakorlatba van 4 nyelv bezsufolva), es ami meg ettol is jobb vicc, hogy helyenkent milyen szinten kerik szamon (gondolom ugy velik, hogy 0 alappal elegendo az a fel ev ket programnyelv, es ugy altalaban a programozas elsajatitasara) - a kettonek koze nincs egymashoz, ahogy ALI_G is irta
kollegium: miskolc mellett lakom (uszkve 250-300 km), fater nyugdijas, mutar 4-6 oraban dolgozik, nem vet fel a penz, es nem kaptam kolit -
Protezis
őstag
Van itt valaki, akinek van Fizika kísérletekben órája? Nagyon fontos! Köszi!
-
ALI_G
veterán
Az, hogy 5ös voltál matekból gimiben nem sokat nyom a latba...Csak ha nagyon keményen vettétek a matekot, akkor egy kis segítségül szolgálhat. Gyökeresen új dolgokat fogsz tanulni matekból, a gimi alapokat is alig ad ehhez a matekhoz (legalább is nekem szinte semmit se).
Programozás szerintem jó, csak a tanárok egyre szemetebbek. Most van egy elsős albitársam (műszaki infós ~= PTM+fizika, meg pár dolog), és programozásból nagyon szivatják őket. Olyan kötprogokat adnak, amihez épp, hogy alapokat adnak gyakorlaton. Még én is némely dolognál csak lestem, hogy már miket kérnek elsőben tőlük, szinte lehetetlen elsőre átmenni, hacsak nem tanultál prog-ot gimiben is.
Kolik nagy része elmegy, de ne várj sokat egyiktől sem. A jobbakba nehéz bekerülni, és bent maradni is (legalább is amennyire tudom).
MI-t még nem tanulok, viszont szeretnék majd arra szakosodni (tuti nem fogom bírni
).
Nekem ez a vélemyénem, de ezt ne vedd kézpénznek ahogy én megítélem a dolgokat. Hátha leírják a többiek is a válaszukat, véleményüket (Protezis, Petya, VladimirR...)
üdv. -
c4-eXp
aktív tag
Sziasztok!
Hát én még nem vagyok szte infós, viszont idén fogok felvételizni, és szerintem ide adom be a jelentkezést. Pontosabban még vacilálok a bme és az szte között. Úgyhogy ha ráértek, akkor leírhatnátok a véleményeteket a suliról.
Engem a programozás érdekel, azon belül pedig a mesterséges intelligencia, ezért is gondoltam, hogy a programtervező matematikus jó választás lenne. Nem riadok vissza, ha a matek kemény, mivel gimnáziumban mindig 5-ös voltam, de azért ne legyen nagyon elvetemült.
Ja, a koliról is írhatnátok pár szót, hogy milyen. Köszi.
-
Protezis
őstag
12 pont.
1 megoldás rossz, többi futásidőn kívüli. Lenne egy jobb algoritmusom rá, de nem tudom, lesz -e időm megcsinálni. Keddre még prog2 kötprogi is, lesz rá vagy 2 napom. (csak hogy ne ugráljak nagyon a témakörökben, itt is gráfalgoritmust választottam: legrövidebb út. Remélem sikerül megírnom. Még nem tudtam leülni c++ -ban programozni. De kezdek belerázódni abba, hogy 2 nap egy új nyelv megtanulása
) -
ALI_G
veterán
Üdv. mindenkinek!
Látom megélénkült a topic. Vajon miért is?!
Nem, még mindig nincs gépem, prot. Nem is tom mikor lesz...
_Petya_
itt van pár link, amik segíthetnek PS kötprogot leadni:
Ruskó: [link]
ezen beljebb példák (nekem sokat segített Kuba A. honlaja van linkelve):[link]
Tanács A. honlapja (az itt felsorolt követelmények csak azokra érvényes, akik nála vették fel a gyakot): [link]
Kuba az inf-en: [link]
általános követelmény grafikából: [link]
Na asszem grafból belinkeltem ~mindent amit használtam. Az előadás anyaga is megtalálható Kuba oldalán, de nem mondom, hogy hasznos, mert nem olvastam![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Nekem is vasárnapig kelett leadjam a progit belőle. Én rajzoltam egy hangfalat, benne 2 tárcsa, rácsot húztam rá, mintha vmi porvédő szerű lenne, meg egy kis táblácskát raktam alulra a nevemmel. Ez elvileg teljesíti a feltételeket.
...vagy nem.
Sok sikert az elkövetkező vizsgaidőszakra.
p.s.: ja és FF-ben annyi a trükk, hogy nem a vizsgáknál kell felvenni (mert ott ugye nem tudsz a felvétel (vagy mire) klikkelni), hanem ahol a ''csomópontokra kattintva jelennek meg a vizsgák. Én edig sikeresen felettem 2 vizsgát
több nincs meghirdetve.
+csatlakoznék a FosTR csapatához.
Előljáróban csak annyit, hogy én voltam az ETR3 előadásán és Makay Árpád tartotta, aki a konferanszié és saját bevallása szerint is az új ETR3-as rendszArt mélyen behatóan ismeri. Viszont megkért a bemutató előtt (amit WORD-ben írt meg), hogy az előadása végén amikor lehet majd kérdezni, ne a kritizációnkat, és nem tetszésünket ne nyilvánítsuk ki! Mi mást lehet erre gyerekek???
No sebaj, keep it real! És respect Makay Á.! -
-
pampika
őstag
No,legalább megy linux+firefox alatt is a vizsgás móka.
Amúgy nevetséges az egész etr rendszer,bár inkább szánalmas.Egyszer szívesen taliznék egy ''fejlesztővel'' és feltennék neki pár kérdést eme remek rendszerrel kapcsolatban
-
Protezis
őstag
Egy megadott tömbben szereplő betűk abc-beli elhelyezkedésük alapján grafikont rajzol.
Tehát 'A' betű legfelül 1. helyen, 'Z' betű legalul 26. helyen. (ASCII kód alapján határozom meg a helyet) Grafikon felváltva kék-narancs színű, mindegyik színátmenetes: felfelé megy át fehérbe. Mindegyik sávnak árnyéka van. Kb ennyi.
Te mit csinálsz? Eleinte úgy volt, hogy animáltat csinálok, de letettem róla (akkor mátrixos zöld betűk folytak volna lefele... kár hogy nem találtam anyagot hozzá
) -
_Petya_
őstag
válasz
Protezis
#531
üzenetére
Értem, tehát olyanért lehet pluszpontot kapni, amit lehetetlen megcsinálni... tök jó.
Nekem 7 pont kell, hogy mehessek vizsgázni, a gyakvezér szart se magyarázott órán. Mindenképpen kellene az a plusz 2 pont, mert a szemetek a pluszpontokkal együtt számolják az 50%-ot (=12p)
Petya -
Protezis
őstag
Átnéztem a Blue Bookot, plusz még kismillió postscript tutorialt valamint e-bookot, de nem találtam semmi ilyesmit.
Valahogy úgy képzelem el a mozgást, hogy többször egymás után showpage-elek. Legalábbis így lenne logikus. De csak az első showpage hajtódik végre. Több ötletem nincs
-
_Petya_
őstag
Üdv!
Sikerült valakinek PostScript-ben animációt írni? Sehol nem találok értelmes példaprogramot.
Petya -
kraftxld
félisten
-
Protezis
őstag
Bármennyire hihetetlen, firefoxxal felvettem egy vizsgát

Amikor hibát dob, frissítsetek!
2. próbálkozásra felvettem a tantárgyat, utána újabb 2-vel eljutottam odáig, hoghy leellenőrizzem. Felvette.
3 vizsga megvaan
VladimirR mit fog csinálni? szarfosfirefox
[Szerkesztve] -
kraftxld
félisten
Éljen, éljen.. most nem tudom.. sírjak, vagy nevessek?

Amennyi pénzt erre a sz@rra ráköltöttek annyiból igen brutál szerverparkot rakhattak volna a régi cucc alá
-
Protezis
őstag
Kiszolgálóhiba.. LOOOOOL
Baszarááás. Hát ilyen niiincs -
Protezis
őstag
No egy kicsit komolyabb hsz.
Gondolkodom, hogy átmegyek Műszaki Informatika szakról PTM-re.
Egyrészt, mert nincs kedvem BP-re menni, másrészt pedig mert szerintem a műinfo mindenből oktat valamit, de semmiből se eleget. Kifejtem. PTM-esekhez képest kevesebb matekot veszünk, viszont van fizikánk. Tehát műszaki részbe is betekintést nyerünk.
Azonban a villamosmérnöki szintet meg se közelít ez a betekintés (már ha a villamosmérnök azt csinálja, amire én gondolok). Elméletem szerint ha programozóra van szükség, inkább egy PTM-eset vesznek fel, ha pedig műszaki irányultságú emberke kell, akkor pedig a villamosmérnököt (?). Én meg 2 szék közé...
Nem tudom helyes -e az elméletem. Mindenesetre jó lenne minél hamarabb eldöntenem, lépek -e, mert ha átmegyek, akkor jó lenne 2. félévtől. A határidő pedig dec. 15.
Várom a véleményeteket.
-
Protezis
őstag
![[kép] [kép]](http://szjani.tvn.hu/tar/ietr.jpg)
-
Protezis
őstag
Bár Windows-t használok (no meg Firefoxot), de elküldeném melegebb éghajlatra azt a köcsögöt, aki megcsinálta ezt a sz@rnak is csak jóindulattal nevezhető valamit.
Akár iETR is lehetne a neve. Már csak egy lépésre vagyunk egy ActiveX-es ocsmányságtól. -
VladimirR
nagyúr
ie only oldalt azert jo csinalni, mert egyszerubb, gyorsabb lekodolni, nem kell tobbfele ellenorizni, nem kell a szabvanyhoz ragaszkodni (sokszor az IE ertelmezese ertelemszerubb), szoval kevesebb melo - meg a tobbseg ugyis ezt hasznalja (meg mindig 70%+)
gondolom idore kellett dolgozinuk, nem kellett uzemeltetest vallaniuk, csak atadni, es kesz, es ez nagyban elo szokta segiteni az igenytelen munkat
egyebkent nem, nem tudom sajnos, de imho jobban is jarnak, hogy nem tesznek ki elerhetoseget, mar felduhodott tomegek kozelednenek felejuk vasvelalkkal, meg kiegyenesutett kaszakkal
p.s.:![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
_Petya_
őstag
válasz
VladimirR
#517
üzenetére
Nos, itt Debian alatt firefox 1.0.4-el mukodik, csak a menu csunya, viszont legalabb hasznalhato. Kivancsi vagyok, mi lesz vizsgajelentkezesnel, es targyfelvetelnel... (Ja, amugy felkeszulve a szuper uj ETR-re, annak idejen beizzitottam egy Win98-at VMware Player-ben, de ott bejelentkezes utan visszadob, nem enged be.Komolyan nem ertem, miert kell IE only oldalt csinalni... Hetfon volt ETR tajekoztato a TIK-ben, sajnos nem tudtam elmenni, pedig
szivesen beszelgettem volna az illetekesekkel.
Tenyleg, nem tudod veletlenul, hogy lehet kapcsolatba lepni a fejlesztokkel, hibat bejelenteni?
Petya -
VladimirR
nagyúr
hehe, multkor haver linux alol nezte, azt meg nem mondom milyen bongeszovel, de a lenyeg az, hogy a menu (ami mindenkeppen egy hanyadek) szep uresen jelent meg neki, ugyhogy be kellett lepnem nekem is, megmondani a kurzusok listajanak url-jet
ez valoban tobb, mint szanalmas, szarabb, mint volt....es ezert meg ket hetet ki is hagytak.....
de most telleg: imho ha kiadnak valamelyik targybol projectmunkanak, ettol szazszor jobbakat kapnanak -
_Petya_
őstag
Hírcsoport : Tanulmányi Osztály (nappali)
Feladó : Szabó Márta Dátum : 2005.11.29.
Üzenet :
Tájékoztatjuk Önöket, hogy az új ETR3 webes felülete csak Internet Explorerrel használható. Más böngészők hibás működést eredményeznek.
TO
No comment...
Petya -
Protezis
őstag
Jövő hét vasárnap éjfélig. Legyen benne minden, amiket órán vettünk. Példaként mondta a tanár hogy pl diagrammábrázoló program.
Elküldtem az alga progimat a bírónak, és 7 pont lett
Az a gáz, hogy minden általam kipróbált tesztesetre jó megoldást adott. Most tudom, hogy hibás, de nincs olyan tesztesetem, amire az lenne. Hogy keressek így hibát?
-
_Petya_
őstag
Nos, az ETR nem enged hozzászólni a grafika kurzusfórumhoz, ezért itt kérdezem: meddig kell leadni a PostScript kötprogit, és mik a követelmények?
Petya -
ALI_G
veterán
lám-lám, már mindenki unatkozik?
) -
_Petya_
őstag
válasz
Protezis
#501
üzenetére
Erdőhelyi honlapjára gondoltam, lehet, hogy elírtam a számot, de biztos több, mint 25, és kevesebb, mint 37. Én is gráfosat kaptam, minimális hosszúságú diszjunkt utak keresése a feladat. A gyakvezérem hozzá se tudott szólni személyesen, csak utólam írt mailben.
Ja, és C-ben írom.
Petya
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Milyen routert?
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Dell notebook topic
- Projektor topic
- További aktív témák...
- Samsung Odyssey G7 S28BG702EP IPS Monitor! 3840x2160 / 144Hz / 1ms / FreeSync / G-Sync
- MacBook Neo 512GB Indigó (3év Garancia) - Bontatlan
- 27% - ASUS ROG Swift PG27AQDM OLED Monitor! 2560x1440 / 240Hz / 0.03ms /
- HP ProDesk 600 G2 MT, DVD-RW , i5-6500 CPU félkonfig
- Amazon Kindle 10th Generation ébresztős tok
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



- érthető módon




), s lám a héten elég jól elhaladt vele (2. kötprog), sőt...lehet még be is felyezi időre. Az előző kötprogjánál sokat segítettem, mégsem jött neki össze (a végén már én írtam, de nem sikerült - kevés volt az idő...stb.).




)