Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  SZTE Infósok topicja

Hozzászólások

(#3854) Tottu válasza 8nemesis8 (#3853) üzenetére


Tottu
senior tag

Először az önéletrajzodon mentek végig belemélyedve a szakmai tapasztalatokba (esetleg bemutathatod, hogy mit csináltál amire büszke vagy). Ha még nem szereztél gyakorlatot akkor jön a "mi érdekelt legjobban az egyetemen" kérdés.
Egyelőre 1 cégnél került elő az idegennyelv, ott beszélgetni is kellett egy kicsit szintén a szakmai dolgokról. A nyelvtudás egyébként nagyon fontos, van olyan ismerősöm akit azért nem vettek fel egy adott munkahelyre, mert nem volt valami erős az angol nyelvtudása és a cégen belüli képzés angolul lett volna. (Ha egy új céghez kerülsz ott pedig tuti új dolgokat kell, és fogsz tanulni)
Tesztet még nem kellett sehol se kitöltenem (majd köv. héten :) ), de snow.man bolgján találsz párat.
Egyébként biztos minden cégnél előkerül egy bizonyos teszt a szakmai jártasság felméréséhez, ha komolyan keresnek embereket. Ezt sajnos még nem tapasztaltam, de ahogy mondtam is, nem nagyon kerestek embereket ott ahol voltam.

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  SZTE Infósok topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.