Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34051) D.Orion válasza Napfénysüti (#34050) üzenetére


D.Orion
veterán

Ja hát kereskedőktől én se vagyok oda, csak ezen megakadt a szemem. Fenntartás pedig: Nem napi használatra venném se az autót se a motort, csak alkalmira. Nálam aztán évente nem kerülne bele 8000km se.

(#34052) mdk01 válasza D.Orion (#34043) üzenetére


mdk01
addikt

Matricáztatsd akkor nem kell átíratni a forgalmiba.:DDD

(#34053) Napfénysüti válasza D.Orion (#34051) üzenetére

Úgy mondjuk egy fokkal elviselhetőbb. Akkor csak a biztosítás lenne max több az elején.

Més que un club!

(#34054) D.Orion válasza Napfénysüti (#34048) üzenetére


D.Orion
veterán

Negatív vélemények, átbaszások a CsontiCar-ról. Ezt a kereskedést, hogyhogy nem záratta még be semmilyen hatóság? :(((

(#34055) juliabrilke válasza D.Orion (#34054) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ha már legalább a fele igaz, akkor nem semmi. :N

(#34056) Napfénysüti válasza D.Orion (#34054) üzenetére

Hát igen olvastam már róluk sok dolgot. Egyébként rohadt jól megy nekik, van Porsche meg Ferrari is náluk ha HaHu-n rákeresel. Olcsón adnak szart kb így lehetne jellemezni őket. És sok vásárlónak csak az számít hogy olcsó legyen. Én például egy adott típusnál ha nézelődöm a legolcsóbbakat mindig másképp nézem, nekem kissé gyanúsak. :B

Més que un club!

(#34057) bim


bim
veterán

Újra eladó.
Bent van a gépbe de minek? :F

(#34058) D.Orion válasza Napfénysüti (#34056) üzenetére


D.Orion
veterán

Magyar embernek mindig is az számított, hogy mennyibe kerül, nem az, hogy milyen minőséget kap a pénzéért.
Ugyanez van fateréknál is a cégnél... Bejön a kedves vevő, hogy ugyanaz a fém bejárati ajtó ami nálunk 70K beépítéssel, a Baumaxx/Brico/Praktiker-ben 48K(néha csak 37).
Azt már nem nézi, hogy:
-az egyik ajtó az 5-7cm vastag a másik meg 10cm
-egyik 1-es lemezből van a másik meg 2.5mm-ből
-egyiknek papírrács a belseje a másiknak meg hang és tűzgátló anyag
-ja igen az egyiken két zár van a másikon meg egy
-egyiket egyedül felviszem akár a 10.-re is, a másikat meg ketten le kell rakni az ötödiken, mert olyan nehéz.

:(

(#34059) Napfénysüti válasza D.Orion (#34058) üzenetére

Tudom fontos itthon az ár de azért van amiből sose adnék alább egy szintnél. Pl az autó gumija. Soha a büdös életben nem vennék ilyen kínai nonamet. Nem tudhatom mikor műlik az életem egy jól tapadó gumin. Inkább kifizetem a dupláját de az tényleg jó legyen. Mellesleg ezen sose értettem miért spórolnak annyit. 1* kell 5 évente venni és sokkal többet bukhat vele valaki mint amennyibe kerül. :U

Més que un club!

(#34060) Pancsermeste válasza bim (#34057) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Hát nem gyorsíccsa a fízikát? ;]

-= Pancsermeste® =-

(#34061) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

Csonticar

Nézd meg a fejeket...biztos megbíznék bennük. Mondjuk ha átszexuálnának, szerintem bármelyiket telibe verném. :D

[ Szerkesztve ]

(#34062) bim válasza Pancsermeste (#34060) üzenetére


bim
veterán

Gyorsíccsa az de nem játszok fizikás játékot így meg csak bent van és fogyasztja az áramot. :P

(#34063) kovsol válasza D.Orion (#34058) üzenetére


kovsol
titán

én piacon árultam több min 8 éven át, én is tudnék mesélni dögivel :)

May the Force be with you!

(#34064) gyenge47 válasza kovsol (#34063) üzenetére


gyenge47
tag

Senki nem tart vissza :)

(#34065) juliabrilke válasza MunezXBK (#34061) üzenetére


juliabrilke
addikt

Telephelyünkön azonnali készpénzes autóvétel. CSONTI CAR A LEGJOBB ÁR! TEKERÜNK, REPÜLÜNK, MÁSZUNK- nézd meg honlapunkat! )

A km órára gondoltak? :DDD

(#34066) Napfénysüti válasza juliabrilke (#34065) üzenetére

Lehet. :D Amúgy a TC-on volt olyan mikor a csótánykárhoz mentek autókat nézni ilyen nagyon olcsó kategóriában. :DD

Més que un club!

(#34067) Rellind válasza D.Orion (#34047) üzenetére


Rellind
senior tag

A 166-al az a baj ha nem karbantartott autót kapsz ki simán rá tudsz költeni még annyit mint amit kiadtál érte. Ha Alfában gondolkodsz szólj,tudok segíteni. CSonticart én se ajánlom.

Napfénysüti: :R :R :R Én viszont vennék Hondát,csak kár hogy belülről nem fog meg.... ;]
Néztem a nem tudom hányadik generációs Civic-et az űrhajó előttit talán és az a "érdekes" formájú váltó :W hát mit ne mondjak.... sztem tudod mi jutott róla eszembe :D

(#34068) juliabrilke válasza Rellind (#34067) üzenetére


juliabrilke
addikt

"csak kár hogy belülről nem fog meg.."

Ezt ügye azért nem gyakran mondod? :DDD

(#34069) Napfénysüti válasza Rellind (#34067) üzenetére

A 7. gen Civicet amire gondolsz "busznak" is szokták csúfolni. Különben lehet most meglepődtök de ha annyi pénzem lenne hogy új autót vegyek nem vennék Hondát. Nagyon maximum Jazzt de semelyik másikat nem. :N

Més que un club!

(#34070) Rellind válasza Napfénysüti (#34069) üzenetére


Rellind
senior tag

Arról bizony. :K Még egy Accordot se? :F

(#34071) Rellind válasza juliabrilke (#34068) üzenetére


Rellind
senior tag

Hihi...Már nem kell mondanom. Megtaláltam az igazit ;]

(#34072) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Keresek!

Olcsó 775-ös alaplapot Prescott magos processzorhoz.
Hosszú SLI hidat

Eladok!

2GB-os Kingmax notebook DDR2 memóriát
T1400 Core Solo processzort

(#34073) Napfénysüti válasza Rellind (#34070) üzenetére

Nem, már nem olyanok mint régen (2000 előtt). :(

Més que un club!

(#34074) honda23 válasza Napfénysüti (#34073) üzenetére


honda23
aktív tag

A Hondák 2001-ig jó autók voltak, a 7-8 gen nekem sem kellene, esetleg accord type-s.
Nálam az 5, 6 gen Hondák jelentik a Hondát, 6 gen civic vti, 2001-ig gyártott accord type-r és az integra type-r meg a Senna közbenjárásával tervezett NSX. 2001-től a Honda elment rossz irányba, kivétel az s 2000, de már azt sem gyártják...
Acurát meg nem a magyar ember tárcájának találták ki...
Meg lehet nézni a többi japánt, Nissant, Toyotát, Mitsubishit stb, mindegyiknek voltak és vannak jó sport autóik.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#34075) Napfénysüti válasza honda23 (#34074) üzenetére

Ezért értékelem sokra a 6gen VTi-met ami még igazi Honda. :R

Més que un club!

(#34076) D.Orion


D.Orion
veterán

No jó éjt mindenkinek, kikapott a Sapa. :( Holnap hétfő, lehet menni termelni.

(#34077) honda23 válasza Napfénysüti (#34075) üzenetére


honda23
aktív tag

Voltál Velencén Honda talin?
Én most nem.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#34078) kovsol válasza Napfénysüti (#34075) üzenetére


kovsol
titán

amúgy kívülről nem fogott meg a kocsid (bocs, hogy ezt mondom), de mikor bent ültem és mentünk vele akkor teljesen átértékeltem a dolgok és tökre megtetszett :K

May the Force be with you!

(#34079) deicide válasza honda23 (#34077) üzenetére


deicide
veterán

Én láttam őket, hogy a rohadás egye meg, hazafelé mentem Sukoróra és Pákozdtól jó darabig nem tudtam megelőzni egy 60-al tötyörgő majmot, mert folyamatosan ömlöttek szembe a hondák... :DDD majdnem lekéstem a forma1 rajtot, kb 10 másodpercen múlt, berontottam a házba, be sem csuktam az ajtót, csak kapcsoltam a tévét.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#34080) #00809728 válasza D.Orion (#34054) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy!

Mit csodálkozol szerinted a Diofa meletti kereskedés korrekt volt.Most már gondban van mert kb 1 hónapja elpakoltatta az autóit valamerre.
88milla be nem fizettet regadó...
Érdekes én elmaradok 1 csekkemmel és már másnap ott a felszolítás amiben kamatos kamatot kell fizetnem.
Sajnos ennek mindig mindenkor igy kell történnie..

(#34081) Napfénysüti válasza honda23 (#34077) üzenetére

Én sem mert családi program volt.

kovsol: én pont ezt szeretem benne. Kívül olyan semmi extra gép, sima családi atónak tűnik. De megy ha kell. :D Pátka melletti vasúti síneknél mindig mosolyogva nézem mikor visszapakolva padlógázzal otthagyom a rámtapadó új modern autókat. ;]

Més que un club!

(#34082) Xirtam


Xirtam
veterán

Fúú jó rég nem jártam erre, annyi dolgom van! :) Miújság? Kellemes a napotok? Szerencsére kicsit fúj a szél, így ma nem lesz olyan dög meleg mint tegnap!

(#34083) Napfénysüti válasza Xirtam (#34082) üzenetére

A hétvége jó volt még egy sima 5-0-ás győzelem is összejött Zámoly ellen. :D
Mondjuk a kerítésfestést kihagytam volna 30 fokban. :))

Més que un club!

(#34084) Xirtam válasza Napfénysüti (#34083) üzenetére


Xirtam
veterán

Na gratulálok! A festéshez meg részvétem! :D

Én egész héten költözök. Ugyanis mint már írtam a bank elvitte a házunkat, így most albérlet, festés és miegymás a téma! :(((

[ Szerkesztve ]

(#34085) juliabrilke válasza Xirtam (#34084) üzenetére


juliabrilke
addikt

Azt a mocsok! :Y

Ezt nem is olvastam.

(#34086) kovsol válasza Xirtam (#34084) üzenetére


kovsol
titán

ti festetek az albiban? :Y
a házért részvétem, de a bank sajnos ilyen, nem fizetsz akkor valamit elvesz a pénz helyett :(

May the Force be with you!

(#34087) Xirtam


Xirtam
veterán

Hát persze ez egyértelmű. Csak ha nincs miből úgy nehéz. De végignézni, ahogy édesanyám élete munkája elvész. Az úgy eléggé szívfacsaró látvány. Sőt arra kelni, hogy a bank emberei fényképezgetnek a lakásban miközben te az emeleten alszol!

De nem baj, ezek a pofonok csak arra sarkalják az embert, hogy még erősebb legyen és újra dobjon egy 6-ost. :K

(#34088) Xirtam válasza kovsol (#34086) üzenetére


Xirtam
veterán

Persze, azért valamelyest lakhatóvá kell tenni.

(#34089) juliabrilke válasza Xirtam (#34087) üzenetére


juliabrilke
addikt

Kitartás.

Minden vacak helyzetből fel lehet állni. Bár gondolom már régebb óta tudtátok, hogy a lakást elveszik. Most jön a tél. Pár embernek így még nehezebb lesz ez az időszak.

(#34090) ClayMore


ClayMore
aktív tag

KERESEK albit, szobát, lakást fehérváron!
pmben jöhetnek a válaszok!

dankje!

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#34091) #00809728 válasza Napfénysüti (#34081) üzenetére


#00809728
törölt tag

na...kicsit ez olyan nagyzolásos HONDÁS volt.Nekem is modern van és? :B

(#34092) honda23 válasza deicide (#34079) üzenetére


honda23
aktív tag

Na végre, valaki szereti rajtam kívül a forma1-et. :)

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#34093) Pancsermeste válasza Napfénysüti (#34081) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Azért remélem, te nem csinálsz ilyeneket:

- Hondás főútvonalon kikanyarodik elem.... kicsit rá kellett fékeznem, nem gond, nyugodt, türelmes ember vagyok, bár éppen siettem...
Igen ám, de csak nem nyomja neki, 70-el döcög előttem. - Nem baj, gondoltam, mindjárt összekapja magát, és elhúz... aham, inkább elkezdett fékezgetni! No, akkor előzzük meg a hülyegyereket... szép kényelmesen előzök, már mellette voltam, erre rámnéz, vigyorog, és beletapos a gázba.... :W

-= Pancsermeste® =-

(#34094) Otisz válasza Pancsermeste (#34093) üzenetére


Otisz
őstag

Minden márkában vannak ilyen elmeroggyant tulajdonosok.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#34095) kovsol válasza Pancsermeste (#34093) üzenetére


kovsol
titán

nem ismerem még túl régen személyesen, de nagyon meglepődnék ha ő ilyeneket csinálna :) ez srác szimplán nyominger volt, nem pedig hondás

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#34096) D.Orion válasza honda23 (#34092) üzenetére


D.Orion
veterán

+1 F1 mindörökké. Bár az eljövendő 1.6-es turbo nem tetszik.

Én imádom kikapni az ilyen balfasz sofőröket. Rendszerint a piros lámpánál melléállok és lehúzott ablaknál kiüvöltöm magamból az eheti sérelmeimet. :DD Természetesen minden energiámat ráfókuszálva, a zöld jelzésre rendszerint összeszarják magukat. :DD Én ilyen vadállat vagyok ilyenkor, egyébként meg egy békés-nyugodt ember. :U

Másik verzió amikor folyton gyorsulgat mellettem. Ilyenkor lassacskán visszaváltok 2be, 50km/h-nál még elég a 95LE is. Következő alkalommal mikor mellém gyorsul, akkor padló és fusss el a francba. A nyomingernek általában eszébe se jut, hogy ja ez kettesben volt, csak azt látja, hogy eeee ez elment. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34097) kovsol válasza D.Orion (#34096) üzenetére


kovsol
titán

én nem szoktam semmit szarakodni, viszont gyorsulni padlógázzal szeretek, és azon égek ki mikor valaki előttem úgy gyorsul, hogy én nem érek hozzá a gázhoz és utolérem úgy is :W

May the Force be with you!

(#34098) Pancsermeste válasza Otisz (#34094) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Nos, a másik hasonló esetem egy BMW-sel történt.... talán nem véletlen.
Mondjuk én magam is szívesen lennék BMW tulajdonos! :K

-= Pancsermeste® =-

(#34099) kovsol válasza Pancsermeste (#34098) üzenetére


kovsol
titán

én meg örülnék ha kocsi tulaj lennék :DDD bár most egy motorra jobban vágyom, de úgy alakult most buszbérlettel nyomulok :B

May the Force be with you!

(#34100) D.Orion válasza kovsol (#34097) üzenetére


D.Orion
veterán

Ismerős érzés. Alapból nyugodt vezető vagyok, de ha úgy van kedvem, akkor bizony megtaposom. És bizony nagyon nem szeretem, hogy ha ilyen ritka taposós pillanatomban valaki útban van. Ooo S80 D5 volt a jó világ. :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.