Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  SUSE Linux (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#151) MoneyM


MoneyM
senior tag

szóval ez a te oldalad?:(((
és még te mondtad hogy csináljunk közös oldalt?:(
látod most én nem értelek téged!eddig mindenki arról dumált hogy egy közös oldal, aztán most te meg beállítasz egy oldallal!

[Szerkesztve]

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#152) operator10 válasza MoneyM (#151) üzenetére


operator10
aktív tag

Úristen:(((:((:o:O:P

"Hogy nem vagyok magyar?Azért 1990-ben már a "te"hazád határát őriztem" -SVÉDORSZÁG- ngelbreksgatan 16 , 211 33 Malmö

(#153) Gao182


Gao182
tag

Elmegyek aludni, maj sokára találkozunk, még holnap talán 1-2szer felnézelődök ide :)

Microsoft, mert megérdemled, de az már gáz, ha az oprendszert is tanulni kell... (Egyik se jobb mint a másik)

(#154) Gao182 válasza MoneyM (#151) üzenetére


Gao182
tag

Nem tudom észrevetted-e, hogy azon az oldalon öszvissz egy darab kép van, melynek a felirata: Az oldal fejlesztés alatt, vagy mi a rákomat írtam oda...

Ebből egyenesen arányosan következik, hogy még semmi nincs az oldalon, szinte nincs is oldal, csak meg van a regisztráció, meg tettem oda egy HTML -t hogy ne nagyon töröljék az UW-nál, de NINCS SEMMI AZ OLDALON...

Megj: én nem azt montam hogy gyere, csináljunk egy kötzös oldalt, hanem hogy tervezem egy oldal készítését, ÉN és aki úgy gondolja, hogy értékes információkkal tudja segíteni az oldal fejlődését, az szóljon...

Mert én úgy gondolom, hogy egy ilyen oldal nem a dizájnról szól első sorban, sokkal inkább az információkról amiket tartalmaz...

Remélem így érthető számodra a dolog...

És most télleg elmentem aludni...

CSICSIPÁ

[Szerkesztve]

Microsoft, mert megérdemled, de az már gáz, ha az oprendszert is tanulni kell... (Egyik se jobb mint a másik)

(#155) MoneyM


MoneyM
senior tag

akkor csináljuk közösen te, operator10 és én?

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#156) MoneyM


MoneyM
senior tag

de mégis kell valami grafika rá, hogy felhívja mások figyelmét

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#157) Gao182


Gao182
tag

Hazaértem, felraktam a DVD verzsönt, azaz csak elkeztem felrakni, csak kiderült, hogy ez a DVD nem tartalmazza a magyar nyelvi fájlokat, ezért maradtam az 5 CD-s verziónál, ez marad fent és kész :)

Szóval csak az töltse most le ezt a torrentes dolgot, akinek nem kell magyarul a 9.3

Microsoft, mert megérdemled, de az már gáz, ha az oprendszert is tanulni kell... (Egyik se jobb mint a másik)

(#158) operator10 válasza Gao182 (#157) üzenetére


operator10
aktív tag

:O

"Hogy nem vagyok magyar?Azért 1990-ben már a "te"hazád határát őriztem" -SVÉDORSZÁG- ngelbreksgatan 16 , 211 33 Malmö

(#159) MoneyM


MoneyM
senior tag

operator10 te akkor benne vagy az oldal készítésbe?

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#160) operator10 válasza MoneyM (#159) üzenetére


operator10
aktív tag

Hát, nem is tudom.Igazából ez az ő oldala.Ő regisztrálta ö fogja csinállni is gondolom.Nemigazán értem a kérdésedet:F Te szeretnéd szerkeszteni az oldalt, vagy csk úgy , szóval nemtudom hogy érted :F:F:F Egyébként te mennyire vagy otthon a Linuxban? Mit használsz éppen?

"Hogy nem vagyok magyar?Azért 1990-ben már a "te"hazád határát őriztem" -SVÉDORSZÁG- ngelbreksgatan 16 , 211 33 Malmö

(#161) Gao182 válasza MoneyM (#159) üzenetére


Gao182
tag

Monnyuk én se értem... amióta említettem az oldalt, azóta úgy csinálsz, mintha a te 5leted lett volna... Szóval azért én se vagyok teljesen képben asszem...

Microsoft, mert megérdemled, de az már gáz, ha az oprendszert is tanulni kell... (Egyik se jobb mint a másik)

(#162) blise válasza Gao182 (#123) üzenetére


blise
tag

szia
sorry hogy enyi idő után reagálok rá.
eddig a live cd-ket lehetett telepiteni, érdekes modon (pl. amit ujságokhz adtak)
na de mindegy, meglesz ez torrent ről is...
azért köszi

''A katona, ha vki mozog annak szalutál,ha valami nem mozog, azt odébb viszi, ha nem lehet odébb vinni, akkor lefesti...''

(#163) MoneyM


MoneyM
senior tag

Azt kérdezném, hogy a SuSE Linux az nyílt forráskodú, lehet szabadon terjeszteni és
letölteni?

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#164) MoneyM


MoneyM
senior tag

UP!

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#165) Rebirth válasza blise (#162) üzenetére


Rebirth
tag

Amit az újságokhoz adtak, az nem live cd, csak az egyes számú telepítő cd! A Live azért Live, mert egy cd-ről dvd-ről futtatható oprendszer, ami pl: adatmentésre jó! Illetve bármelyik gépen használhatod a szívedhez közelálló oprendszert telepítés nélkül percek alatt!!!

„A mindennapi élet tudata az Út.''

(#166) MoneyM


MoneyM
senior tag

UP! #163

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#167) MoneyM


MoneyM
senior tag

up!

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#168) operator10 válasza MoneyM (#167) üzenetére


operator10
aktív tag

Hát végülis ja. csakhát tudod azért szokták, illik támogatni a fejlesztőket is.És ezért pár helyen pénzért is megveheted . Sőt ha boltban veszed akkor kapsz hozzá egy csomó mindent.Pl: Support, könyv, miegymás. hallod azért te aztán tudsz ám érdekeseket kérdezni, egyébként:DD:DD:DD

"Hogy nem vagyok magyar?Azért 1990-ben már a "te"hazád határát őriztem" -SVÉDORSZÁG- ngelbreksgatan 16 , 211 33 Malmö

(#169) MarKoo válasza MoneyM (#167) üzenetére


MarKoo
őstag

Lehet azt hiszed kötekszek veled, pedig csak a kutyának sincs jó kedve.. Elmondták már párszor, de leírom neked, biztos elkerülte a figyelmed. INGYENES, de van ahol megveheted.

Picit vedd már észre magad. Nem akarják veled közösen csinálni az oldalt, te erőlteted annyira. A ''zárhatjuk'' dolog eddig még elment, de az is kezdi birizgálni az idegeim.... Továbbá nem kellene ilyen témát uppolgatni, mert nem szokás. Szépen kérlek, hogy gondolkozz mielőtt cselekszel és kérdezel, nem fog fájni.

(#170) Gambit válasza MoneyM (#163) üzenetére


Gambit
őstag

Te valamilyen fogyatékosságban szenvedsz, ugye? Ezt most halál komolyan kérdezem, mert akkor nem bántalak. Itt, ugyanezt kérdezted: Bővebben: link, és ez a válasz jött rá: Bővebben: link. Ez nem volt megfelelő válasz?

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#171) MoneyM


MoneyM
senior tag

Gambit!
Képzeld el, hogy nem szenvedek semmibe!!!
Csak a kérdésemre választ szerettem volna kapni!

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#172) MoneyM


MoneyM
senior tag

Gambit!
amit tiltunk fórumunkban:
a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#173) Gambit válasza MoneyM (#171) üzenetére


Gambit
őstag

Igen, de már kaptál! Belinkelem még egyszer, hogy te is észrevedd: Bővebben: link. Itt válaszolták meg ugyanazt a hülye kérdésedet, amit megint feltettél.

Az alapelvekből meg neked nem kéne idézgetni.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#174) MoneyM


MoneyM
senior tag

Gambit!
kössünk végre békét!
én leállok a hülye kérdéseimmel, de te többször nem szólsz be!

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#175) Gao182


Gao182
tag

MoneyM!

PH! addikt

Ez nem tom mit jelent, de tuti nem azt, hogy te szabod a feltételeket...

Microsoft, mert megérdemled, de az már gáz, ha az oprendszert is tanulni kell... (Egyik se jobb mint a másik)

(#176) MoneyM


MoneyM
senior tag

amiket te adtál címeket onnan gyorsan lejön?
tudsz olyat ami tartalmazza a magyart is?

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#177) Gao182


Gao182
tag

Figyejj!!!!!!!

Próbáld ki milyen gyors és király lesz, amúgy én azt is leírtam nekem mennyi idő alatt jött le...

Az 5 CD-s meg tartalmazza a magyart is... szóval tölcsed le és rakjad fel!

NEM NEHÉZ!!!

Microsoft, mert megérdemled, de az már gáz, ha az oprendszert is tanulni kell... (Egyik se jobb mint a másik)

(#178) MoneyM


MoneyM
senior tag

Gao182
amiket dobtál linkeket, az egyik megszűnt, a másikhoz felhasználó, és jelszó kell!:(

[Szerkesztve]

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#179) operator10 válasza MoneyM (#178) üzenetére


operator10
aktív tag

Komolyan mondom ezt amit te művelsz, emberi ésszel már nehéz fölfogni:F nem hiszem el hogy nem direkt csinálod ezt a cirkuszt.Hát mi az úristen a célod?Őrületbe kergetni mindenkit? Vagy minnél hamarabb ''addikt'' akarsz lenni? Vagy tényleg nem érted meg még azokat a válaszokat sem amiket a kissé ''furcsa'' kérdéseidre kapsz? Mostmár tényleg kezd nekem is a t@köm kilenni veled.És tudod mi a legviccesebb? Szerintem te tök sötét vagy a Linuxhoz.Már ne is haragudj.Bár bebízonyithatod.Mi a francnak neked a 9.3: A 9.2-őt már ismered? Fontosak neked a 9.3 újításai? Vagy egyáltalán valaha tettél már föl egy k@va Linuxot? Vagy eggyáltalán mit akarsz?????????? Kismilliószor, kismillió ember jószándékból válaszolt az igen ''furcs'' kérdéseidre.De nem érted a válaszokat? Vagy mi a probléma, Miért csodálkozol ha kissé ezek után hülyének néznek???? Hát egy értelmes kérdést nemtudsz fölrakni,Mégis kapsz normális választ.Erre méghülyébbeket, még értelmetlenebbeket kérdezel.És ha megszólnak még neked áll feljebb.Válaszolj egyszer legálaább érdemben te is.Tessék: Milyen Linuxot használsz, éppen?Miért akarod a 9.3-at kipróbállni, megszerezni? És végül de nemutolsó sorban.MI A F@ÉRT VISELKEDZS ÍGY???????????????????????????????????????????????????????


/Bocs a trágárságomért/

"Hogy nem vagyok magyar?Azért 1990-ben már a "te"hazád határát őriztem" -SVÉDORSZÁG- ngelbreksgatan 16 , 211 33 Malmö

(#180) MoneyM


MoneyM
senior tag

nem először szeretnék mindenkitől, bocsánatot kérni, a
viselkedésemmel, és a hülye kérdéseimmel

Hamarosan meg lesz a suse9.3, és majd írom a
jobbnál jobb infókat az op.rendszerről!
Remélem még együtt fogunk működni egyszer!

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#181) Gao182


Gao182
tag

:Y

Hát én besz@rok...

Szerinted ha ilyen kérdéseket teszel fel aminek még értelme sincs akkor fox tudni kezdeni valamit a linuxok akármelyikével?

Sztem nem...

És te akarod itt szórni az infot olyan embereknek akik már azért otthon vannak a linux használatban?

:F :F :F :F :F

Microsoft, mert megérdemled, de az már gáz, ha az oprendszert is tanulni kell... (Egyik se jobb mint a másik)

(#182) Gambit válasza Gao182 (#181) üzenetére


Gambit
őstag

Na, srácok, nekem viszont légyszi segítsetek, ha tudtok! Megszereztem az 5 cd-s verziót, és szeretnék egy dual-boot rendszert összeütni XP-vel. Csinált már valaki ilyet? Hogy kell elkezdeni, milyen sorrendet kéne tartani, melyik boot managert ajánljátok, ilyesmi infók kellenének. Eddig úgy hallottam, hogy célszerű a windowst felrakni először, aztán a suse majd megcsinál mindent. Ez igaz? Légyszi, aki otthon van az ilyesmiben, az minél részletesebben írja le a tapasztalatait! Előre is köszi!

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#183) MoneyM


MoneyM
senior tag

Gambit!
Ez így van ahogy mondod, hogy előbb célszerű felrakni a win-t, majd a suse linux-ot!
én leírom neked a véleményeimet, de biztos, hogy nem
fogadod el

Én ugyanígy voltam csak a suse9.1-gyel!
Következő voltak a teendők!
Felraktam a windows-t, majd mellé szépen a suse linux-ot,
nekem nem kellett semmit csinálni mert a YAST megcsinálta nekem!
Majd indításkor kilehetet választani, hogy windows-ról vagy linux-ról bootoljon!
Tehát akadálymentesen meglehet oldani!
megmondod, hogy honnan szerezted be?
Sok szerencsét!
Szólj ha kell még valami!

[Szerkesztve]

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#184) Gambit válasza MoneyM (#183) üzenetére


Gambit
őstag

És milyen boot managert használtál? LILO? Grub? Vagy a Suse alapból kiválasztja magának? Swap partíciót kell hagyni? Mennyit? Ezt is magának csinálja? A közösen használt adatpartíciót FAT32-re formáztad, vagy a 9.3 már tudja írni az NTFS-t is? Azért még vannak itt megválaszolatlan kérdések...

Egyébként dc-ről lejött 2-3 nap alatt.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#185) Gao182


Gao182
tag

Én azt mondom:

LILO, mert az a gyorsabb és ugyanolyan szép :)

Rakjad fel az XP -t és haggy meg a vincseszteren egy olyan amennyit akarsz a linuxnak, és amikor nyomod a telepítésdt akkor ő megcsinálja a formázást, beállítja a neki megfelelő swap méretét is...

FAT 32 mindernképpen, hiszen az NTFS -t sztem sose fogja tudni írni linux, örüjjünk, hogy láttya, mert ugye az NTFS már egy titkosított fájlrendszer vagy nmiarák, szóval marad a FAT32, csak ugye ott meg az a 4 gigás megkötés áll fent... Szóval FAT32 és LILO, kérdezz nyugodtan, ha tudunk válaszolunk :)

Microsoft, mert megérdemled, de az már gáz, ha az oprendszert is tanulni kell... (Egyik se jobb mint a másik)

(#186) MoneyM


MoneyM
senior tag

LILO-t használtam!
De mondom egy perc alatt átméretezi a win particiót!
Egyszóval mindent megcsinál a YAST!!!!

[Szerkesztve]

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#187) Gambit válasza Gao182 (#185) üzenetére


Gambit
őstag

Ok, köszi, tehát LILO-t fogom választani! Figyi, úgy is menni fog, hogy nem particionálom fel előtte a vinyót? Tehát adva van egy 80 gigás vinyó, arra feldobom az XP-t, és nem küzdenék a particionálással, hanem a Suse telepítőre bíznám. Vagy ez így nem megy?

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#188) Gao182


Gao182
tag

Hát én mindig hagyok előtte neki annyit amennyit kívánok, mert akkor ha már win partíció van előtte akkor lehet belebaszkurál, mert most kifejteném...

Ha adott egy partíció azon a windows szanaszét pakolgattya a fájlok részeit, elejére, végére, ahol éri és ha erre ráküldöd a yast partícionálóját akkor nem tudom, hogy figyelembe veszi e azt, hogy ott van e win file darab vagy nincs... ha nem veszi figyelembe az adatvesztéssel járhat. ha meg monnyuk partíció mágus nyolc pont nullával levágod akkor az elrendezi és a yast már biztos nem b@sz el semmit, mondom nem tudom hogy elrontya e de én nem mertem kisérletezni...

Microsoft, mert megérdemled, de az már gáz, ha az oprendszert is tanulni kell... (Egyik se jobb mint a másik)

(#189) Gambit válasza Gao182 (#188) üzenetére


Gambit
őstag

Ok, köszi! Akkor vizsgaidőszak után nekiugrok! Persze először barátnőm gépén próbálkozom majd! ;]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#190) Gao182


Gao182
tag

OKÉ...

Amúgy nekem amit én felrakok kb 30-40 perc alatt tolja fel, szóval nem kell megvárni a vizsgaidőszak végét :)

Microsoft, mert megérdemled, de az már gáz, ha az oprendszert is tanulni kell... (Egyik se jobb mint a másik)

(#191) MoneyM


MoneyM
senior tag

amit én mondtam az nem volt jó?

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#192) MoneyM


MoneyM
senior tag

Gao!
amit adtál két címet a Bittorrent topikban ott a cucc
4.2k-val jön!
nem tudsz valami gyorsabbat?

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#193) Gambit válasza MoneyM (#191) üzenetére


Gambit
őstag

Már bocs, de te csak annyit mondtál, hogy neked mindent megcsinált alapból a yast. Ez eddig rendben van, de közel sem biztos, hogy így a leghatékonyabb a rendszer, ahogy azt fentebb a kolléga el is magyarázta. Szóval végülis nem mondtál túl sokat, ennyit már magamtól is tudtam, a kérdés az volt, hogy mi a legoptimálisabb megoldás.És úgy néz ki, nem biztos, hogy a tiéd. Egyébként 9.1-et már én is használtam, csak éppen nem dual-boot-ként. Csodálom, hogy tanultad meg használni, miközben nem tudsz letölteni egy linuxot. Gondolom te is sulinetes géphez kaptad, mint az egyik ismerősöm. Nekem is adta, én meg raktam fel helyette neki xp-t.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#194) Gao182


Gao182
tag

MoneyM: Mit attam, 4.2 vel tölt, de haggyad had töltögessen valszeg lesz gyorsabb is. ha meg nem akkor legyél türelmes, megjegyzem hogy ha akkor elkezded tölteni, amikor először attam a linket, akkor már kb 15 ször lejött volna. ha meg ez nem jó akkor próbálkozz a DC++ al... ajánlom a strong DC-t

Gambit: Ha van még kérdés, fordulj hozzám bizalommal, amúgy nem vagyok otthon linuxban, de ha meg tudom válaszolni, akkor megigérem hogy meg lesz válaszolva, ha meg nem akkor úgyis annyi időm van mint a szemét, majd jól utánanézek ;)

Microsoft, mert megérdemled, de az már gáz, ha az oprendszert is tanulni kell... (Egyik se jobb mint a másik)

(#195) Gambit válasza Gao182 (#194) üzenetére


Gambit
őstag

Köszi, te meg szólj, ha kell segítség honlap ügyben. Valamennyit konyítok html-hez. ;)

Off:A strong dc nincs tiltólistán sok hubon? Mert eddig bcdc-t használtam, hogy ne legyen gáz. Kolin és Mátrixon vagyok. Ezeken nem lőnek ki a stronggal?

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#196) Gao182 válasza Gambit (#195) üzenetére


Gao182
tag

Az olyan DC-k vannak tiltva amik több szálon töltenek, ez igaz, de a strong dc minden szálnál elhiteti a hubbal hogy ő bizony nem több szálon tölt, szóval emulálja a többszálon töltéshez az egyszálat, átb@sz mindenkit :)

Microsoft, mert megérdemled, de az már gáz, ha az oprendszert is tanulni kell... (Egyik se jobb mint a másik)

(#197) operator10


operator10
aktív tag

Jóreggelt:D
Suse 9.3-at mini install-al szeretném telepíteni. Namost. Sajna kéri a http, vagy ftp server ip-címét.Nemtudja véletlenül valaki, milyen, minek, melyik címet, ip-t, érdemes megadni ahonnan gyorsan és zökkenőmentesen működhetne a dolog?
Köszi:R

"Hogy nem vagyok magyar?Azért 1990-ben már a "te"hazád határát őriztem" -SVÉDORSZÁG- ngelbreksgatan 16 , 211 33 Malmö

(#198) Gao182


Gao182
tag

Nah mármost én mindenképpen a http -seket ajánlom, mert köztudottan az FTP -n keresztül lassabb...

Most belenéztem honnan szedi a frissítéseket, szerintem azok jók, írok ide párat és válogass kedvedre... Hátha müxenek...

http://ftp.uni-kl.de/pub/linux/suse/
http://ftp.tu-chemnitz.de/pub/linux/suse/ftp.suse.com/suse/
http://ftp.uni-bremen.de/pub/mirrors/suse/ftp.suse.com/suse/
http://ftp.lug.ro/suse/suse/
http://linux.mathematik.tu-darmstadt.de/pub/linux/distributions/suse/ftp.suse.com/suse/
http://gd.tuwien.ac.at/linux/suse.com/suse/
http://ftp.gwdg.de/pub/suse/
ftp://ftp.suse.com/pub/suse/
http://suse.inode.at/pub/
http://ftp.man.poznan.pl/pub/linux/suse/

Ezek nagyon FTP-nek néznek ki, mint szerver de asszem a protokol a lényeg, szóval próbálgassad... Nem sok magyart láttam köztük, úgyhogy nem tudom a magyar nyelv mennyire fog menni a mini installal...

Sok sikert!!! :DD

Microsoft, mert megérdemled, de az már gáz, ha az oprendszert is tanulni kell... (Egyik se jobb mint a másik)

(#199) operator10 válasza Gao182 (#198) üzenetére


operator10
aktív tag

:R:R:R

"Hogy nem vagyok magyar?Azért 1990-ben már a "te"hazád határát őriztem" -SVÉDORSZÁG- ngelbreksgatan 16 , 211 33 Malmö

(#200) operator10 válasza MoneyM (#186) üzenetére


operator10
aktív tag

Hát Barátom, ha mindent ''alapon'' hagytál, és mindent rábíztál a Yast-ra, akkor szerintem meg gubot használtál.nem:F

"Hogy nem vagyok magyar?Azért 1990-ben már a "te"hazád határát őriztem" -SVÉDORSZÁG- ngelbreksgatan 16 , 211 33 Malmö

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  SUSE Linux (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.