Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- aquark: Tapasztaltabb motorosok segítségét kérném!
- sziku69: Szólánc.
- Kalandor: Te mennyit költesz havonta kajára?
- Meggyi001: Vegán? Nem vegán?
- eBay-es kütyük kis pénzért
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- GoodSpeed: Így lettem telekomos, mégsem lettem telekomos, és vagyok telekomos...
-
LOGOUT.hu
Subaru topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Acheron
őstag
Hétfőre elvileg itt lesznek, azok sem zsír újak, de legalább tavalyiak. (a meglévő 18 februári) Már alig várom, hogy a nyárik legyenek fent, tegnap már szinte nyári meleg volt itt nálunk.
Csak érdekesség, megvolt az első teli tankos mérés. 100km hátralevő útnál kezdett sopánkodni őkelme, hogy szomjas, de a tankolásnál maradt még benne kb 9 liter (ekkor még kb 60 km -t saccolt). Végül 9,67 lett az átlag, szerintem ez nem rossz, ha beleveszem, hogy benne volt a hazaút pályán, naponta ~20 - 30 perc dugó, + ismét pálya és forgalmas főút.
Jobb lehetne, de üzemszerű használatban inkább 11 lesz a vége, szerintem (ami még mindig jó egy ekkora motortól, szintén szerintem)
Amit hiányolom a fedcomp -ból, hogy a használat idejét nem méri, így átlagsebességet sem tudok számolni (régebben vezettem ezt is)[ Szerkesztve ]
Új hozzászólás Aktív témák
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Xbox tulajok OFF topicja
- Az Amazfit GTR és GTS 3 is szemrevaló lett
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- aquark: Tapasztaltabb motorosok segítségét kérném!
- Ukrajnai háború
- Tőzsde és gazdaság
- Formula-1
- OLED TV topic
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest