Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Kbali válasza keselyü57 (#350) üzenetére


Kbali
nagyúr

Akkor nincs több ötletem sajnos.

(#352) ktomcat


ktomcat
senior tag

Az elmúlt 1 hónapban kb. heti rendszerességgel indul újra az órám, vagy sötétül el a kijelző.. Néha azt veszem észre hogy rebootol egyet, néha meg "csak" elsötétül a kijelző és hardresettel (hosszan nyomom a gombot) újraindul. Másnál van hasonló tapasztalat? Semmit nem mókoltam rajta az elmúlt időszakban ugyanúgy zepp+notify-t használom. Lehet kéne neki egy factory reset mert az nem volt amióta megvan :U
GTS 3
Ki mire használja a 2 giga tárhelyet? :DDD

Redmi Note 11 Pro eladó

(#353) Kbali válasza ktomcat (#352) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nekem semmi ilyen nem volt soha. A tárhelyet igazándiból csak a letöltött watchface-re és egyéb appokra tudod használni, nem másolható rá zene, stb....

(#354) ktomcat válasza Kbali (#353) üzenetére


ktomcat
senior tag

Hát akkor csak nálam van valami, hétvégén factory resetelek és reméljük elmúlik...

A tárhellyel tisztába vagyok, ezért kérdeztem offolva meg "vicceskedve", csak hátha talált rá valaki valami workaroundot hogy normális dolgokra is lehessen használni, mert így teljesen fölösleges ennyi hely... Legalább egy PDF-et vagy képeket tudna kezelni (na nemmintha ekkora kijelzőn akkora élmény lenne, csak hát na) :D

Redmi Note 11 Pro eladó

(#355) ktomcat válasza ktomcat (#354) üzenetére


ktomcat
senior tag

Nos a factory reset úgy tűnik jót tett, azóta nem volt reboot sem kifagyás :K

Amit még közben kitapasztaltam, hogy a Zepp-et és a Notify-t nem érdemes SD Maid-el tisztogatni mert BT problémákhoz vezet (ha elveszti a jelet nehezebben csatlakozik újra, bluetooth újraindítás stb).

Hamár bajlódtam frissítettem egyet a watchfacemen is, egyelőre csak a fő számok lettek nagyobbak és ennek fényében rendeztem át a dolgokat hogy elférjenek. A night ikonokat továbbra sem használja, bár e téren van fejlemény, csináltak egy scriptet úgyhogy majd ránézek. Elméletileg ez a night ikonos probléma megszűnne egy ZeppOS főverziófrissítéssel, amit valószínűleg (jó xiaomi szokás szerint), ez az óra már nem kap meg. :(

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 11 Pro eladó

(#356) flash-


flash-
veterán

GTS 3-at néztem ki feleségemnek.

jelenleg az alvásfigyelés, többi funkció mennyire működik pontosan? mi az ami pontosan megy mi az ami nem? :)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#357) ktomcat válasza flash- (#356) üzenetére


ktomcat
senior tag

Szerintem ha nagyobb problémák lennének akkor azokkal tele lenne a fórum. :K Nekem első generációs bip-em volt előtte, ahhoz képest eléggé hiányzik a transzreflektív kijelző, meg hogy folyamatos pulzusméréssel elég volt 2 hetente tölteni. A bip mintha jobban érzékelte volna az éjszakai felébredéseket, de ez nem valószínű hogy az órán múlik, mert pl. múlthéten zepp nélkül, notify-al használtam a GTS3at és azzal pontosabb adatokat hozott ki, csak a notify időjárás adatai nem a legjobbak.

Redmi Note 11 Pro eladó

(#358) Kbali válasza flash- (#356) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nekem nem volt vele gondom, alvásfigyelésre nem használtam, nem látom értelmét.
Teljesen kifutó a modell, új firmware már nem várható rá...

(#359) ktomcat válasza Kbali (#358) üzenetére


ktomcat
senior tag

ja igen, tényleg hamár firmware, amit pár hsz-el fentebb írtam csak annyi a baja. Jelenleg csak scriptelt watchfacekkel használja az esti időjárás ikonokat. Én hiába szenvedtem vele, vagy próbáltam átszerkeszteni olyan watchfaceket amik használják, error-ra fut valamiért...
Szomorú hogy nem várható rá frissítés, amióta megvan az óra nálam 1x frissült... És a weatheres bugot is már számtalanszor jeleztem nekik...

Redmi Note 11 Pro eladó

(#360) keselyü57 válasza ktomcat (#359) üzenetére


keselyü57
tag

Én is írtam a supportnak, válaszoltak is.
"Köszönjük, hogy megkereste az Amazfit/Zepp ügyfélszolgálatát. Elnézést kérünk, ha a termék kellemetlenséget okozott! Őszintén szólva, minden óra firmware-frissítése bizonyos kockázatokat rejt magában az elektronikai termékekre nézve. Tekintettel arra, hogy a jelenlegi firmware stabilan fut az Amazfit GTS 3-on, attól tartok, hamarosan nem lesznek frissítések. Ennek ellenére nagyra értékeljük visszajelzését. Ezt a beszélgetést termékvisszajelzésként is megjelöltem felülvizsgálatra, ami azt jelenti, hogy az Ön véleményét az Ügyfél hangja programunk részeként összesítjük, amely vásárlói visszajelzést ad termékfejlesztő csapatainknak. Még egyszer köszönöm a támogatást! Szép napot. Üdvözlettel: Tiffany Amazfit Support"
Szóval... frissítést ne várjon senki!

(#361) ktomcat válasza keselyü57 (#360) üzenetére


ktomcat
senior tag

Na akkor neked legalább válaszoltak. Köszönjük Tiffany, de ez nem support :D

Redmi Note 11 Pro eladó

(#362) lacentos


lacentos
aktív tag

2 éves vekker és leó.

(#363) Kbali válasza lacentos (#362) üzenetére


Kbali
nagyúr

?

(#364) ktomcat válasza Kbali (#363) üzenetére


ktomcat
senior tag

Ha jól sejtem arra gondolt a költő hogy 2 éves az óra és már "leoltotta a lámpát" (vagy valami hasonló :DDD ) a support.

Redmi Note 11 Pro eladó

(#365) lacentos válasza ktomcat (#364) üzenetére


lacentos
aktív tag

:K

(#366) Kbali válasza ktomcat (#364) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ettől még mindig szerintem megállja a helyét a piacon.

(#367) ktomcat válasza Kbali (#366) üzenetére


ktomcat
senior tag

Nincs is baj az órával, csak a "szokásos" xiaomi "support"-al van a probléma.. Az, hogy ők stabilnak titulálnak egy firmware-t amit nem az (oké csak egy éjszakai weather ikon bug), az nonszensz.. Még szerencse hogy találtak rá mostanság megoldást, szokás szerint az user-ek...
Látom közbe, hogy te szószerint a piacon állítod helyre :DDD

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 11 Pro eladó

(#368) Kbali válasza ktomcat (#367) üzenetére


Kbali
nagyúr

SZVSZ ez az emlegetett bug számomra nem overkill, nem is foglalkoztam vele, nekem nem fájt, minden más viszont rendben működött. Viszont "ökoszisztéma" miatt váltottam AW-re.

(#369) ktomcat válasza Kbali (#368) üzenetére


ktomcat
senior tag

Bár úgy tűnik, de nem odaszólni akartam, elnézést kérek :R

Redmi Note 11 Pro eladó

(#370) HUNited


HUNited
senior tag

Sziasztok, nálatok működik Zeppben az adatok kikérése? Nekem a mellékelt képen látható hibát adja telefonról és böngészőből (https://user.huami.com/privacy2/index.html) is.
(aki nem tudná miről van szó: Zeppben Profil > Beállítások > Személyes információk biztonsága és adatvédelem > Felhasználói jogok gyakorlása > export adatok)

(#371) HUNited válasza HUNited (#370) üzenetére


HUNited
senior tag

Kép lemaradt [kép]

(#372) ktomcat válasza HUNited (#371) üzenetére


ktomcat
senior tag

Szia!

Bár én eddig még nem tudtam róla hogy van ilyen, exportáltam és kiküldte a megadott emailre. Először 1 napos intervallummal, majd az elmúlt 1 évet (a hibaüzenetedből kiindulva méretproblémára asszociáltam), mindegyiket elküldte és le is tudtam menteni

Amúgy ez mire jó? Valahova be lehet ezeket az adatokat importálni?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 11 Pro eladó

(#373) HUNited válasza ktomcat (#372) üzenetére


HUNited
senior tag

Köszi. Én is próbáltam egy nappal (amúgy értelemszerűen az egészet akarom leszedni), és nem ment. Majd kipróbálom másik telón. Amúgy böngészőből szedted le vagy telóról?

Az adatokat elvileg át lehet vinni más szoftverbe, valami olyan formátumban kellene hogy kiadja, pl. CSV, vagy TCX (ez a "szabvány" az ilyen jellegű alkalmazásoknál, gyakorlatilag XML), vagy fel lehet dolgozni pl. excelben. Még nem látom hogy mi jön le belőle, így nem tudom pontosan, de a jogszabály lényege pont az, hogy hordozhatóvá kell tenni a kapott adatot, azaz kell hogy tudja más szoftver fogadni. Nekem azért kell mert márkát váltok, és szeretném ha a régi adataim nem vesznének el.

(#374) ktomcat válasza HUNited (#373) üzenetére


ktomcat
senior tag

A telefonról Zeppben indítottam el, és az emailből már böngészőn keresztül (chrome) töltöttem le a fájlokat. Nem tudom van e reklámblokkolód a telefonon, néha nekem az megkavarja a zepp-et.
Hasznos funkció, amennyiben működik az exportálás :K

Redmi Note 11 Pro eladó

(#375) HUNited válasza ktomcat (#374) üzenetére


HUNited
senior tag

Van, de kikapcsolt reklámblokkolóval se megy :) Szerintem nem szereti a Xiaomi telefonokat :) Majd kipróbálom Huawein is ma, van egy elfekvőben.

(#376) HUNited válasza HUNited (#375) üzenetére


HUNited
senior tag

Huaweiről sikerült...

(#377) ktomcat válasza HUNited (#376) üzenetére


ktomcat
senior tag

Pedig nekem is xiaomi van, note 11 pro, igaz miuitlanítva :B

Redmi Note 11 Pro eladó

(#378) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Ennek a csopinak annyi?

(#379) keselyü57 válasza SamiCsillag (#378) üzenetére


keselyü57
tag

Igen úgy tűnik. Szoftver frissítés nincs, a gyártó már nem foglalkozik vele. Ez sajnos nagy hibája az Amazfitnek. Az óra, már akinek még meg van, teszi dolgát.

(#380) ktomcat válasza keselyü57 (#379) üzenetére


ktomcat
senior tag

:K A watchface-el még szórakozok olykor, de már nézelődök hogy mi legyen az utód... Igazán kaphatott volna még egy ZeppOS 2-t frissítésnek....

Redmi Note 11 Pro eladó

(#381) tsilver


tsilver
aktív tag

GTR4 re tegnap jött ki az új OS3 na azóta ugyan a Zepp-el kapcsolódik a telefonon, de a telefon része nem az órának, magyarán nem tudok se hívni se fogadni az órán, meg sem jelenik az elérhető bluetooth eszközök között. Vmi 5let?

[ Szerkesztve ]

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#382) ktomcat válasza tsilver (#381) üzenetére


ktomcat
senior tag

A megfelelő topikban szerintem tudnak segíteni, ez a GT 3 széria topikja, mi már rég nem kapunk frissítéseket, még a 2ig sem jutott el, nemhogy a 3ig a ZeppOS

Redmi Note 11 Pro eladó

(#383) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Segítsetek nekem, akik még itt vagytok!
Ezért érdeklődtem, hogy a csoport nagyjából működik e még. Másfél éve van meg az óra, egy GTR2-est váltott, annak annyi volt a hibája, hogy beszart a gps-e, kinti futáshoz kuka lett. Aztán megvettem a GTR3-at, kb egy hónappal ezelőttig tökéletes műkögött. Annyi, hogy futópadon a futást nem mérte olyan pontosan, mint az elődje, de +-10%-nál rosszabb soha nem volt. Egy hónappal ezelőttig. Eleinte dupla annyit mért. Ha futottam 8 km-t, akkor 16.5-öt mért és mindig rendre sokkal többet. Próbáltam szinkronizálni, korrigálni, "megmutatni", tanítani neki, hogy mennyit futottam, de semmi. Kb egy hete meg az a baja, hogy sokkal kevesebbet mutat, nagyon. 8 km helyett másfelet mért.
Ez a korrigálás sem a régi már, korábban elég volt egyszer megmutatni neki és utána jól mért. Ráadásul a Zepp alkalmazásban nem találom már, hogy hol tudom beállítani pl a lépés hosszát. Már ezerszer végig néztem, de vagy vak vagyok vagy nincs már ilyen.
A korrigálás sem az igazi az edzés végén, mert pl ma is futottam 6 km-t, de nem engedett 4 km-től közelebbit korrigálni. Mi lett ezzel is meg az órával is? A Zepp is egy kuka lett...
De muszáj maradnom, mert lassan 10 év adatait mentettem ide...
Mit tanácsoltok?

(#384) ktomcat válasza SamiCsillag (#383) üzenetére


ktomcat
senior tag

Esetleg az órán egy factory reset?

Redmi Note 11 Pro eladó

(#385) SamiCsillag válasza ktomcat (#384) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Csináltam pár napja egy sima újraindítást, mintha jobb lenne egy kicsit.

(#386) ktomcat


ktomcat
senior tag

Kicsit off, de aki már váltott órát, mire váltott? Eddig külsőre square párti voltam, de most már nézelődöm a "kerek" órák iránt is, a szempont az lenne hogy a notify-al kompatibilis legyen.

Redmi Note 11 Pro eladó

(#387) tsilver


tsilver
aktív tag

Keresnék törött nem működő Amazfit órát ( privátan)

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#388) Tyca


Tyca
senior tag

Sziasztok!

GTR 3 vásárlásán gondolkodom, de olvastam több helyen is, hogy egy idő után behalt rajta az érintő kezelés, ezt tapasztalta itt valaki, tipushiba lenne, vagy csak vaklárma?

(#389) keselyü57 válasza Tyca (#388) üzenetére


keselyü57
tag

GTS 3-at használok 2 éve, minden rendben van. Semmilyen hibát nem észleltem.

[ Szerkesztve ]

(#390) SamiCsillag válasza Tyca (#388) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Én is lassan két éve GTR3-at használok. Semmi baja. Azt leszámítva, hogy mostanában, de csak mostanában, szarul méri a futópadozást...

(#391) Tyca válasza SamiCsillag (#390) üzenetére


Tyca
senior tag

Kösz az infót mindenkinek, végül GTS 3-at vettem a kisebb méret miatt

(#392) ktomcat válasza ktomcat (#386) üzenetére


ktomcat
senior tag

Végül a GTS4 lett az utód, a 3al se lenne sok bajom ha támogatnák rendesen :B

Akit érdekel vagy hasznosnak találja, annak mellékelem az utolsó GTS3 verzióját a watchfacemnek, amivel használtam

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 11 Pro eladó

(#393) keselyü57 válasza ktomcat (#392) üzenetére


keselyü57
tag

Gondolod ez majd nagyon támogatást kap? Sajnos nem gondolom, de ne legyen igazam. Viseld egészséggel az új órát.

(#394) ktomcat válasza keselyü57 (#393) üzenetére


ktomcat
senior tag

Jogos, lévén xiaomi termékről van szó, ők meg nem a hosszú távú támogatottságról híresek... Nekem az is elég hogy van zepp os 2, és működnek az esti időjárás ikonok, van hangszoró, és lehet mire használni a 2 giga tárhelyet

Redmi Note 11 Pro eladó

(#395) keselyü57


keselyü57
tag

Amikor nincs a csuklómon az óra az értesítések, az automatikus pulzusmérés stb. akkor is működnek. Ki lehet ezt kapcsolni és ha igen akkor hol? Sajna nem találom. Előre is köszönöm a tippeket.

(#396) ktomcat válasza keselyü57 (#395) üzenetére


ktomcat
senior tag

Ha esetleg az "off-wrist lock and password"-öt beállítod akkor nem kapcsolja ki őket, ha leveszed? Vagy a DND-t ha bekapcsolod amikor leveszed akkor az értesítések megszűnnek, pulzusmérés meg egy idő után leáll amikor eljut hozzá hogy nincs a kezeden. Másra nem tudok tippelni a beállításokon belül

Redmi Note 11 Pro eladó

(#397) ktomcat válasza ktomcat (#392) üzenetére


ktomcat
senior tag

Az itt említett watchface-nek csináltam egy magyar nyelvű verziót is a hét napjainak jelölésére, 0322 VHUN néven

Redmi Note 11 Pro eladó

(#398) keselyü57 válasza ktomcat (#396) üzenetére


keselyü57
tag

Köszi, de ezek a tippek nem segítenek. Igazából csak az energia felhasználás miatt lenne érdekes.

(#399) ktomcat válasza HUNited (#370) üzenetére


ktomcat
senior tag

+1 ennek a metódusnak, amikor vettem a GTS3at a notify még nem tudta kezelni így volt 3 hónap ami hiányzott 2022-ből, ezzel a megoldással be tudtam importálni a hiányzó hónapokat notify-ba :K

Redmi Note 11 Pro eladó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.