Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Steam Deck

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-17 13:11:30

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9251) tl-x válasza Šolaire (#9250) üzenetére


tl-x
őstag

Viszont szerintem érdemes cérnát lazán rákötni próba előtt ha nem tetszik akkor könnyen le lehet venni vele a gumigyűrűt. Ha meg marad akkor a cérnát elvágva óvatosan ki lehet fűzni (nem próbáltam!).

[ Szerkesztve ]

(#9252) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Egy este alatt kipörgött az Inventory fele, azért az nem rossz. Remélem a másik fele is hasonló sorsra jut hamarosan. :C

Sic Parvis Magna

(#9253) Raijin válasza Maxtreme (#9241) üzenetére


Raijin
tag

Szia, te a linken található kereskedőtől rendeltél? Vagy csak példaként írtad?

Live long and prosper.

(#9254) tl-x


tl-x
őstag

Nem gondoltam volna, hogy fogok még Nintendo Switch játékot venni az OLED Deck megérkezése után :W de hát a gyerekeknek nagyon bejött a Mario vs Donkey Kong demo. :DD

(#9255) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Skacok! Ha van a Wallet-en mani, akkor automatikusan levonja majd az összegből vagy valamit állítanom kell majd?

Sic Parvis Magna

(#9256) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Vannak felújított gépek készleten, ha érdekel valakit. De ha nem, akkor is. :))

Sic Parvis Magna

(#9257) Semin válasza 30z.Samu (#9256) üzenetére


Semin
senior tag

Mondjuk én erős fenntartással kezelem ezeket a felújított cuccokat. Itt egy srác aki elég ótvar kijelzőt kapott a refurb deckjébe és nem cserélték neki… [link]
szerk.:
Pedig el is mondja hogy az érintett csavar meglazításával mérsékelhető a probléma. Valamint a kommenteket is érdemes elolvasni a videó alatt.

[ Szerkesztve ]

(#9258) 30z.Samu válasza Semin (#9257) üzenetére


30z.Samu
félisten

Van, aki erre hajt, gondoltam megosztom. Elvileg egy teljesen felújított gépet kapsz, itt-ott esztétikai hiba előfordulhat. Én mindenképp újat fogok venni és most már tuti hogy az Oled-et, ha nem üt be semmi. Most már csak egy szülinapi akciót várok, az Inventory kipörgött délelőtt folyamán.

Sic Parvis Magna

(#9259) Bazsi1987 válasza 30z.Samu (#9258) üzenetére


Bazsi1987
őstag

10 vagy 20%-ot vársz vagy mindegy ugyis veszed csak akció legyen? :)

(#9260) Cucuska2 válasza 30z.Samu (#9255) üzenetére


Cucuska2
Topikgazda

Automatikusan vonja.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#9261) 30z.Samu válasza Bazsi1987 (#9259) üzenetére


30z.Samu
félisten

Várok egy szülinapi akciót, aha. Igazából ha levonom a Wallet-et, már most is 500 alatt van az ára. Ez alapvetően is kedvező(bb), de ha kap egy kis akciót a tervezett vétel előtt, az csak még jobb. :))

(#9260) Cucuska2 : Köszi!

Sic Parvis Magna

(#9262) nincsnév007 válasza Semin (#9257) üzenetére


nincsnév007
őstag

6:21 percnél. Üdvözlünk Válasz nyelvet :D

(#9263) Bazsi1987 válasza 30z.Samu (#9261) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Szerintem az oled 10% a simák 20% fognak hogy pörögjön ki a készlet :)

(#9264) 30z.Samu válasza Bazsi1987 (#9263) üzenetére


30z.Samu
félisten

10% is valami. :D

Sic Parvis Magna

(#9265) bepken válasza Bazsi1987 (#9263) üzenetére


bepken
veterán

nem akarok hülyeséget mondani, de anno a Steam Controller talán valami 5 dollár + postaköltség áron lett kipörgetve... :DDD ;)

ezzel nyilván nem azt mondom, hogy filléres áron fogják kipörgetni az LCD-ket, de simán lehet, hogy a legvégén valami nagyon elborult áron fogják hozzávágni az emberekhez majd a maradékot (tippre refurbished ár alatt 10-20% áron)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#9266) 30z.Samu válasza bepken (#9265) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azt sajnálom hogy arról lemaradtam. Mármint a controller-ről, állítólag elég jók.

Sic Parvis Magna

(#9267) addamka válasza 30z.Samu (#9266) üzenetére


addamka
őstag

Amikor kijött nem volt rossz, de azért manapság egy Xbox/ps kontrollertől minőségben messze van. Van itthon 4, én szeretem, de a deck kontrollere után is borzasztó őskövületek (azt meg hagyjuk, hogy a Bluetooth firmware bugosan lett félbe hagyva).

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#9268) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Azt írja a kliens hogy 13€ függőben van és 24 órán belül elérhető. Ez mitől függ hogy mi lesz függőben vagy mikor van ilyen?

Sic Parvis Magna

(#9269) tl-x válasza 30z.Samu (#9268) üzenetére


tl-x
őstag

Én most refundoltam egy játékot, nekem is ezt írja. Már korábban is volt ilyen. Holnapra már ott lesz az összeg a walletban.

(#9270) 30z.Samu válasza tl-x (#9269) üzenetére


30z.Samu
félisten

De most nem refund-oltam semmit. Lehet hogy más refund-olta azt, amit tőlem vett? Bár azt írja 24 órán belül elérhető. Ebből viszont arra következtetek amit írtál hogy holnap hozzáadja az egyenlegemhez.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#9271) MrTwister


MrTwister
őstag

"Rengeteg" Deck Verified Capcom régi klasszikus game a Humble Bundle-n: [link]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#9272) 30z.Samu válasza MrTwister (#9271) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mármint Decken remek? :D

Sic Parvis Magna

(#9273) addamka válasza 30z.Samu (#9270) üzenetére


addamka
őstag

Biztonsagi opció scammerek ellen, az eladott tárgyak árának egy részét vissza tartja 1-2 napig.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#9274) 30z.Samu válasza addamka (#9273) üzenetére


30z.Samu
félisten

Wow...és olyan van hogy a 15 napon túl még az eladható tárgyakat is visszatartja? Mert először azt hittem minden kiment, de láttam hogy még van pár tárgyam a sorban. Vagy az ott van a Piacon?

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#9275) addamka válasza 30z.Samu (#9274) üzenetére


addamka
őstag

Elég sok védelem van benne, rémlik régről valami 15 nap delay is, itt van róla infó.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#9276) 30z.Samu válasza addamka (#9275) üzenetére


30z.Samu
félisten

A 15 napos delay megvan, csak elvileg már lejárt és pörögtek is ezerrel a tárgyak kifelé. Csak egy pár maradt meg. Azért gondoltam hogy esetleg valami biztonsági cucc miatt nem engedi egyszerre az egészet. De simán lehet az is persze hogy azok még nem találtak gazdára. Köszi az infót! :R

Sic Parvis Magna

(#9277) berzebub


berzebub
aktív tag

Srácok! A Steamről vásárolt deckre mennyi garancia van? Latom, hogy egy évet írnak, de az is ott van, hogy országonként eltérhet :F

Heghlu'meH QaQ jajvam

(#9278) Shade45 válasza berzebub (#9277) üzenetére


Shade45
senior tag

Kereső

(#9279) Raijin válasza Shade45 (#9278) üzenetére


Raijin
tag

Ezzel a válasszal sokat segítettél. :C

[ Szerkesztve ]

Live long and prosper.

(#9280) Raijin válasza berzebub (#9277) üzenetére


Raijin
tag

Szia, ha itthoni címre vetted akkor két év.

Live long and prosper.

(#9281) Shade45 válasza Raijin (#9279) üzenetére


Shade45
senior tag

Néhányszor volt már róla szó, csak a garancia szóra kellett volna rákeresni. :P

Lustaság, fél egészség. ;]

[ Szerkesztve ]

(#9282) berzebub válasza Shade45 (#9281) üzenetére


berzebub
aktív tag

Egyrészt kösz, másrészt sajnos meló közben nem tudok kézenfekvő dolgokra gondolni :N

Heghlu'meH QaQ jajvam

(#9283) tl-x


tl-x
őstag

MiniTv :DD Simán megy az HBO Max Chrome-ból.

(#9284) 30z.Samu válasza tl-x (#9283) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én tavaly a VB-t néztem Deck-ről. Idén majd az EB-t fogom valószínűleg az újon. :D

Sic Parvis Magna

(#9285) cami][us


cami][us
senior tag

Megjött a Jsaux dokkoló és hátlap (clear vent). Fel is raktam, meg kicseréltem az SSD-t (1TB-s Corsair). Szerencsére a kínaiak küldtek csavarokat (mindkét fajtából 5-5 darabot), mert a gyári nagyon gyorsan gagyi. Kettőt kis túlzással úgy kellett kivésni. :D
A dokkolóból az ethernet és a hdmi csatlakozó is jónak tűnik. :K

(#9286) tl-x


tl-x
őstag

Levettem a gumigyűrűket mert idegesített. Óvatosan aládugtam egy kábelkötegelőt.

(#9287) bepken válasza tl-x (#9283) üzenetére


bepken
veterán

tavaly nyaraláskor mi is a Deck-ről filmeztünk a szálláson, amikor egyik nap ronda idő volt kint. könnyebben elfért a táskában, mint egy laptop :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#9288) nincsnév007 válasza tl-x (#9283) üzenetére


nincsnév007
őstag

igazából minden is megy rajta, én szinte már a decken csinálok mindent :D

[ Szerkesztve ]

(#9289) ripla válasza 30z.Samu (#9284) üzenetére


ripla
őstag

Én ezt egy tablettal oldottam meg, itt van mellettem és egyszerűbb kitámasztani. Utálom a focit, de a VB-EB közvetítéseket szoktam nézni. :D

[ Szerkesztve ]

(#9290) eldiablo válasza tl-x (#9283) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Miért ne menne? :)
Én hálózaton megosztott filmeket néztem VLC-vel.

(#9291) Skynet258 válasza tl-x (#9283) üzenetére


Skynet258
veterán

Én egész jóban lettem a rajta lévő Linuxszal… :DDD
Amúgy meló közben nálam sokszor a Youtube pörög.

https://geekpulse.hu

(#9292) nincsnév007 válasza Skynet258 (#9291) üzenetére


nincsnév007
őstag

Amúgy ha csak simán fel lehetne telepíteni a gépekre ezt a fajta linuxot én már biztos hogy ezt használnám :D egyedül a word, meg az Excel hiányzik.

(#9293) eldiablo válasza nincsnév007 (#9292) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Fel lehet: [link]

(#9294) cami][us válasza eldiablo (#9293) üzenetére


cami][us
senior tag

Azt írja hogy nem kompatibilis az SD-vel, közben ugyanazt a képfájlt akarja letölteni, amit ma telepítettem a gépemre. :))

(#9295) tl-x válasza eldiablo (#9290) üzenetére


tl-x
őstag

Azt hittem elsőnek kell telepíteni valami progit hozzá. Ezzel próbálkoztam [link] de ez nekem nem ment. Pedig úgy csináltam ahogy írták de progin belül már nem kapcsolódott.

(#9296) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Péntek az én napom! :D Nagyon kíváncsi leszek hogy hétvégén kap-e akciót az Oled.

Sic Parvis Magna

(#9297) tl-x válasza 30z.Samu (#9296) üzenetére


tl-x
őstag

Ma kell figyelni?

(#9298) 30z.Samu válasza tl-x (#9297) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem hiszem, szerintem HA lesz, akkor hétvégén mert vasárnapra esik a Deck szülinapja. Aztán persze simán lehet hogy már ma lesz valami de az is hogy semmi. Csak én reménykedem egy kis price drop-ban. :B

Sic Parvis Magna

(#9299) tl-x válasza 30z.Samu (#9298) üzenetére


tl-x
őstag

Amikor én nézegettem akkor az 256-os LCD került annyiba mint aztán rá pár hétre a 512-es OLED! Szerencsére nem rendeltem meg pedig már a korsárban volt. OLED hiánya és az akku idő tartott csak vissza az LCD-től (majdnem vettem OLED Switchet).

(#9300) 30z.Samu válasza tl-x (#9299) üzenetére


30z.Samu
félisten

Amúgy simán benne van a pakliban hogy nem lesz semmi, tekintve hogy az LCD-ket nagyon ki akarják szórni. Mindenesetre a lóvé már megvan az Oled-re teljes árán is köszönhetően az Inventory kiszórásának. Megvárom amíg a tok és a fólia megérkezik és utána rendelem meg a gépet is, most már nem kell annyir várni rá, mint az elsőre. Arra fél évet vártam. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Steam Deck
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.