Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:06:43

LOGOUT.hu

Star Wars Jedi: Fallen Order
-Az Összefoglaló tartalma frissül-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#777) sirszevenap válasza Deck (#768) üzenetére


sirszevenap
őstag

"Persze, hogy nem jön be neked hisz gondolkodni is kell benne." - UHHHHHH :D

Más: Hol is kezdjem? Talán életem legjobb SW játéka, sőt mondanám, hogy legjobb Single Player játéka. Megjegyzem, nem játszottam Uncharted-el, de játszottam az összes Tomb Raiderrel. Nem tudott lekötni a story és az egész légkör. Tudjátok miért? Mert nem vagyok a téma rajongója. Viszont SW rajongó vagyok amolyan medium-high szinten. Most kaptam egy olyan játékot, aminek minden percét élvezem. Kifejezetten az erő használatát, ami az elején még kevéske, de most (54%, 14 óra. Másképp: Ninth Sister-t most győztem le) már nagyon élem. Gyakorlatilag minden nagyobb SW címmel játszottam és soha nem éreztem ezt, mint ennél a játéknál. Konklúzió? Nem elég csak az, hogy SW... Ez egy jól összerakott, nem "végigrohanok a pályán oszt' jólvan" játék.

Grafika: Látom, hogy szidjátok. Ja, hogy konzolon? Hááát. Nem tudom, Én pc-n nem igen panaszkodom full-ra állítva mindent. :)

Nehézség: Na ez kemény. Jedi Master szinten álltam neki, mondván "nem vagyok b*zi gyerek!". Hát szenvedtem vele keményen. A második Second Sisteres találkáig bírtam, visszaraktam Jedi Knight-ra, most már élvezem is a harcokat! :) Bár még lehet visszapattintom, megnézzük fejlődtem e! :D Megj:. Nem játszottam semmilyen Dark Souls-al meg mittudom' Én mivel.

Kérdés a panaszkodó kollégához?
Hogy tudsz nekiállni olyan játéknak, aminek az atmoszférája kb hidegen hagy? Én nem állok neki a Narutonak, mert bármennyire jó, engem nem érdekelne, úgyis otthagynám a fenébe.

Összegzés: Köszönjük Respawn, ez már kellett. Többször végigjátszós lesz szerintem. Nem is tudom mikor láttam utoljára akármilyen játékot, aminél nem 10/9 komment fika volt. Na, itt 10/9 dicséret, bárhol nézzük. :) De aki utálja, az nagyon! :D

Bankkártyával? Hát persze!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.