Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8713) Konfigos válasza Ice_Man22 (#8706) üzenetére


Konfigos
őstag

Én se még annyira,de a lényeg hogy minél előbb ki kell húzni level 15-ig a szinteket,akkor tudod craftolni a legjobb cuccokat.Van legalul egy 20 órás assig amit kiválthatsz 18k dilivel,így azonnal elkészül,ha türelmetlen vagy mint én megváltod kb 5x,és level 4es szintet akkor eléred,így már futtathatsz egyszerre vagy 3 assigot is,az eredeti 1 helyett.Exen tudsz hozzá venni gas-t vagy amit kell,filléres.Tolod a 20órás assigot ameddig nem lesz meg a level 15 aztán tudod gyártani a legjobb cuccokat,azokhoz nem elég persze csak hogy level 15 vagy,kell hozzá nyersanyag is,írja mindnél mi kell,de nyilván ezek borsos dolgok,nem feltétlen a szegényebbik játékosok fogják élvezni.De példaként valaki elmebeteg már kihúzta lvl15-re dilivel nem is akarom megtippelni mennyi dili kellett neki hozzá de lehet 1m is, és rakott fel exre pár cuccot,360 fokos beam 200m ec,spéci sci konzol 100m ec,emission plasma torp is valami 200m,a ds9ből ismert tr52 vagy milyen puska is 100 vagy mennyi stb.Komolyabb cuccokhoz már nem csak alap nyersanyag kell hanem spéci szintén gyártható is,pl isolinear chip(exen most 80m kb). Nyilván ezek kezdő árak,bőven lentebb fog menni,teljesen random milyen módosítóval fogok kapni ha kész az assig,de ha belenyúlsz a tutiba és critel az assig egy accx3-as disruptor dhc arc kiegészítővel aranyáron lesz,ebbe biztos vagyok,ha tippelnem kellene 300-400m vagy felette lesz.
Jelenleg a nyersanyag ami komolyabb lila,az nagyon drága ezekhez,mire eléred a lvl15öt biztos kb a tizede lesz,akkor érdemes kalkulálni majd mennyibe kerül egy fegyo gyártása,de ha tippelnem kellene minima 20-30m lesz egy dhc anyagáron,ez az ár most sokkal több.Majd ha több infót tudok adni róla írok még,de az biztos hogy szinte minden pve pálya ad ugynevezett rewardként ilyen dobozt amit ha kinyitsz vannak benne részecskék,változó hogy mit nyitsz,nyithatsz akár 20m lila cuccot jelenlegi áron,vagy ahogy én csak kékeket :D De érdemes gyűjtögetni,ami a jó hogy van egy külön rész ezeknek az anyagoknak így nem foglalja a helyet.Buildre majd ránézek még!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.