Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12296) Konfigos válasza Plata (#12294) üzenetére


Konfigos
őstag

Sajna Plata valóra vált a rémálmod,a t6 tvaro lesz a legjobb a torp boat akár tetszik akár nem :DDD

Enhanced Projectile Potency (2 pc) – Passive

Increases Torpedo weapon damage
Reduced Torpedo ability recharge time

Shield-Penetrating Projectiles (3 pc) - Passive

Increases torpedo shield penetration

Ezekkel mindent visz,bár persze kérdés mennyi az annyi,kicsit csalás szerintem,hogy nem lett a setbonusz közös a hajóknál,se a brel nem kapta meg se a defi ezeket(mondjuk a defi nem is tudom mit keres ebbe a szettbe,sose volt torpedóra hegyezett hajó).Én tuti kikapom a tvarot majd,többi nem foglalkoztat,aztán tolok rá valami slinat féle buildet ;]

Fire: fleet ship module darabja 16m már,kulcs is elszállt 4.5m fölé,követi ilyenkor minden szép lassan.Nem tudom mennyi volt nemrég,valszeg bele is piszkáltak kicsit az árába,de értelemszerűen 500 zen ec értékét kell hogy érje minimum.Ha azt nézed hogy 10db kulcs mondjuk 1.1k zen és 46m ec,akkor 23m is reális lehetne egy modulnak is,az hogy nem annyi az főleg azért van mert a delta doff pack négyet is adhat ha bemákolja az ember,és még mindig nyitogatják sokan.Itt meg is jegyezném hogy egyszer 3 napon át kaptam 4 modult folyamatosan,de hozzáteszem hogy kb 1milliárdot buktam a delta doff packal(igaz az elején 10m felett volt,most meg 2.5 kb),szóval csak okosan :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.