Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12501) Airedhyal válasza Plata (#12500) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Win10 -et használok én is, de nekem nincs semmi gondom a játékokkal.
Ebben a pillanatban is megy a háttérben az swtor.
Nekem csak az nvidia driverekekkel volt gondom, jelenleg a 358.50 van fent ezzel nincs bajom.

(#12502) FireKeeper válasza Airedhyal (#12501) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ok win10, de felraktad már az új update-et is? nekem azután rohadt le.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12503) Lewu válasza FireKeeper (#12502) üzenetére


Lewu
csendes tag

Szerintem minden frissítés naprakész.
Remélem kiadnak majd egy javítást, addig nem hógolyózok a jelek szerint :(

(#12504) Airedhyal válasza FireKeeper (#12502) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Persze, angol rendszer windows insider bekapcsolva, félkész frissítések is telepítve, semmi gondom.

(#12505) FireKeeper válasza Airedhyal (#12504) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

akkor otthon lehet a radeon crimson driver b@szta el az sto-t.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12506) Lewu válasza FireKeeper (#12505) üzenetére


Lewu
csendes tag

Megnéztem a videokártya részt:

Radeon Software Edition Crimson

ez a kártyám: Graphics Chipset AMD Radeon (TM) R7 370 Series

itt lesz a problémám? ha igen, hogyan orvosoljam??

(#12507) FireKeeper válasza Lewu (#12506) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

visszateszed az egyel régebbi drivert, vagy megvárod az újat, hátha abban javítják. de én csak egy játék miatt nem fogok drivereket törölgetni, az is hétszentség...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12508) Kotomicuki válasza FireKeeper (#12507) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Nálam nem volt semmilyen hardver, vagy szoftver változtatás, de a távolabbi objektumok helyén, most már (a legutóbbi patch óta) csak egy szürke folt van -> nem biztos, hogy az user oldalon lesz a legnagyobb hiba...

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#12509) SN2O


SN2O
aktív tag

Lag-ra nem hallot valaki valami várható megoldásról?
15ször próbáltam megcsinálni a napit, de már szó szerint csak belépek, nem nyúlok semmihez és ide-oda ugrál a karakter a lag miatt :O :O
(25m le és 5m fel net, de próbáltam lte mobilnetről meg más netén is... :W )

(#12510) Plata válasza SN2O (#12509) üzenetére


Plata
félisten

Válts Eu2 proxyra,ott nincs lag.

(#12511) FireKeeper válasza Kotomicuki (#12508) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nálam otthon nem grafikai hiba volt hanem egész egyszerűen nem indult el a játék. még a karakterválasztó képernyő előtt hibával kidobott.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12512) Konfigos válasza SN2O (#12509) üzenetére


Konfigos
őstag

Itt a megoldás

Érdemes kipróbálni,idehaza jobban megy vele a játék,de pl az olaszok panaszkodnak rá hogy nekik meg szar vele.Nekünk itt mindenesetre segített sokat,csak a command line-os részt is csináld meg.Utána szerintem nem lesz gond,persze lag az mindig van és lesz is a játékba,de ezzel elviselhetőbb.

(#12513) Lanny válasza SN2O (#12509) üzenetére


Lanny
aktív tag

Ameddig lagg van, addig próbáld ki a star trek armada 2-t.

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#12514) Konfigos


Konfigos
őstag

Star Trek Online: Release Notes: December 10th, 2015

Állítólag javították a kdf admirality bugot,és a leveleket is.Továbbá vége a kdf-fed keverésnek is (ez inkább csak a pvpseket érinti)

(#12515) Plata válasza Konfigos (#12514) üzenetére


Plata
félisten

Ha jól értem max 10k xp-t lehet szerezni admiraltyval naponta,
Az durva nerf.

(#12516) John_Doe válasza Plata (#12515) üzenetére


John_Doe
senior tag

A "Campaign XP" van limitálva vagyis ami az admiralty kampányokhoz kell nem pedig az amiért a karaktered szintet lép.

Shal'kek nem'ron!

(#12517) tonyo77 válasza Konfigos (#12487) üzenetére


tonyo77
csendes tag

Sajnos Konfigos a hozzászólásod második részével teljesen egyetértek. mint Ősöreg STO játékos:D De hozzáteszem még. Hogy köszönhetjük a nagy "kreativitással" megáldott játékosoknak is. Akiknek az átlag IQ 70 környékén toboroz. Nekem legalábbis ez az érzésem. És hiába az atom dps meg a csodakonzolok. Ha a mögötte álló agy egy f.... Sokszor a kis "szaros" 6k dps mel megáldott fleetes novámmal (lehetetlen határokat súrolom) ha random isa ra meg egyéb eventre megyek. Jöhet a kérdés? Miért nem váltasz át nagyobb dps re és hajóra?
-Szívesen váltanék. Mert mindenem meg van hozzá. De aki ismer. Az tudja hogy nálam nem ez a célirány :)
Tovább is folytatnám........... De majd később. (most megyek a szerelőhöz. Tudjátok JÓÓÓÓ magyar utak)

(#12518) Raulblanco


Raulblanco
aktív tag

A space mmo első komoly mérföldköve kint van végre, elérhető. Akinek van csomagja, indítsa a launchert, a 2.0 live lett ma.

Gameplay trailer teszt szerveres játékból összevágva:

[link]

Star Citizen. Azt hiszem mostanság nem sokat fogok sto-zni.

(#12519) Konfigos válasza Raulblanco (#12518) üzenetére


Konfigos
őstag

Akkor ez az sc..nem tudtam ma miről beszélnek páran pvp csatin,ők is várják ezt.Na majd lehet mégis kellene adni ennek egy esélyt nekem is.

(#12520) Plata válasza Raulblanco (#12518) üzenetére


Plata
félisten

Hát amíg csak pvp van nem igazán érdekel.
Meg lehet el sem indul a gépemen. :D

(#12521) gerisz23 válasza Raulblanco (#12518) üzenetére


gerisz23
őstag

Mennyibe fáj most a game?illetve további infók róla?lehet meglepem magam karácsonyra.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12522) Plata válasza gerisz23 (#12521) üzenetére


Plata
félisten

Azt hiszem a legolcsóbb hajós csomag 159 dolcsi,jobb hajók 500 felett vannak.
Ha jól emlékszem talán 12 meg 25 dolláros havi előfizetés is létezik.

Közben eszembe jutott.itt a link.[link]

[ Szerkesztve ]

(#12523) Raulblanco válasza gerisz23 (#12521) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

57.15 USD bruttó a legolcsóbb pack, abból három féle hajóval van, de mindhárom a gagyi kezdő hajó.
ezzel már most mehetsz tesztelni / játszani, tekintve hogy erősen alfa, ez még inkább teszt jelleg mint early acces, szóval többnyire egy bughalmaz. ma 1 órát játszottam, az alatt találkoztam sok buggal, 1 komolyabbal, meg az óra végén crashelt is egyszer, szóval ez még nem az az igazán szórakoztató játék.
Aki szórakozni akar, az inkább várjon amíg béta vagy kész játék lesz, majd 2016 végén talán, vagy 2017.

Az árban benne van a Squadron42, ami lényegében egy tisztességes hosszúságú single player játék lesz, illetve a Star Citizen, ami majd maga az MMO.

Maga a játék engem azért fogott meg, mert ez az a játék amilyennek a star treknek kellene lennie. A karakteredet irányítod, belső nézetből. Van ugyan külső nézet hajóra és karakterre is, de nézelődésre csak, a harc belső nézetes. Tehát a karaktered ül be a vadászgép pilótafülkéjébe, és onnan irányítod a hajót, vagy multi hajónál csak bemész az ajtón, és a belső térben fps-ben irányítod a karaktered. Teljesen Star Trek feeling lesz, ahova egy 10-20 fős hatalmas hajó hídján beülsz a kapitányi székbe, és látod ahogy esetleg egy másik veled szemben lévő hajó hídján a játékos szintén ott ül a kapitányi székben.
Minden hajónak saját gravitációs tere van, szóval nem tengeralattjárókat vezetsz mint sto-ban, a hajóval fejjel lefele fordulsz, neked a gravitációs tér miatt minden marad normális, a másik hajót fogod fejjel lefele látni, a másik hajónak meg Te leszel fejjel lefelé, és ő van rendesen, érted remélem, nem igazán tudom jobban leírni.

Lesz minden ami jó. Képzelj el egy olyan csatát, amiben több űrhajó több űrhajó ellen, vadászgépek egymást kergetik, közepes hajók egymást és a vadászgépeket, nagy csatahajók az 5-10 löveggel mindegyikben játékos ül és lőnek össze vissza mindenre ami mozog mint a Star Wars 3 nyitó csatajelenetében, közben a nagyobb fegyverekkel pedig a többi nagy hajót sorozzák, a csapatszállító hajók rádokkolnak az ilyen nagyobb hajókra játékosok be a nagyobb hajókba és FPS harc a hajók belsejében míg a hajó lövi a csapattársaid hajóját, a legénység pedig próbálja lelőni a behatolókat. Ha elfoglaltad a hajót, akkor pedig megfordulsz, és lövöd vele azokat akikkel eddig a hajó volt.

Nincs respawn harc-ban. Aki elesett az kiesett. Lesznek persze lehetőségek harc közben szerzett sebek gyógyítására, amivel ideiglenesen gyógyítod magad, de pl szitává lövik a jobb kezed de te megölöd a másikat, mész tovább, meghalni nem fogsz, de amíg fel nem keresel egy kórházat addig a jobb kezded használhatatlan a harcban. Hajó is, nincs gyógyulás, ha szétlövik az egyik részét, az addig úgy marad amíg meg nem javítod egy állomáson, ha az ammo kifogy, akkor nem lövöldözöl tovább. Persze vannak már most is orvosi egységek, medic - kórház hajók, javító - szerelő kis hajó (a nagy hajókon) és szerelő hajó amibe bedokkol egy másik és ott a mélyűrben történik a javítás ingame idő alatt.

Alig várom hogy kint legyen, az az igazi star trek érzés lesz, amikor megyünk felfedezni valahova egy sokfős nagyobb hajóval, össze vissza a hajóban bóklászik szórakozik mindenki, elütjük az időt, és akkor történik valami, pl random esemény, kalóztámadás. Vörös riadó, a játékosok szaladnak a lövegekhez, konzolokhoz, pajzsot, fegyverrendszert, egyéb dolgokat kezelni, pilóták a vadászgépekhez és elhagyni a hangárt (ugye a carrierben a játszható nagy hajóba beparkolsz a kis vadászgéppel, ilyenkor beülsz, kirepülsz a hajóból és harcolsz, majd remélhetőleg visszatérsz ha túléled)

Így hogy van betekintés a fejlesztésbe, komolyan foglalkoznak azzal hogy a játékosok mit szeretnének. Az egyik ilyen szavazást a felfedezés nyerte, szóval lesz mit. Nagy arányban nyert. Harcosoknak ott a pve vagy pvp, lesz bőven mindkettő. Szokásos biztonságos területek, átmenet, és totál káosz területek.
Felfedezés, kereskedés, fejvadász, kalóz, zsoldos katona, minden amit el tudsz képzelni.

Platac jön mindig ezzel hogy csak pvp van. Csak lehetőség van rá, nem feladat gyilkolászni. Most még ugyan sok mindent nem lehet csinálni, csak hajókázni és lövöldözni, mert annyira kezdetleges alfa állapot, de én a mai 1 óra játék alatt is találkoztam 2 űrhajóval, én nem bántottam, ő nem bántott engem, lehetőség lett volna mindkettőnk részéről a másikra támadni. Majd a játék is ilyen lesz, kinek milyen a mentalitása, mit szeretne. Csak mászkáltam egy elhagyott bázison, repültem egy aszteroida mezőben, megkerestem az egyik rendszerben azt amit írtak, hogy ott mindig van pve hadsereg vs kalózok csata, beszálltam a kalózok ellen, 2-őt lelőttem aztán távoznom kellett mert a hajóm jobb oldala gyakorlatilag teljesen darabjaira hullott és elég harcképtelen voltam már.

(#12524) Plata válasza Raulblanco (#12523) üzenetére


Plata
félisten

Kicsit fel kell turbóznom a gépemet,de egy bányászhajó érdekelne,vagy akár egy mozgóbüfés hajó,mint az ötödik elemben. :C

(#12525) Raulblanco válasza gerisz23 (#12521) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

[link]

Ez az egyik kedvenc videóm a 2.0-ról, srác bóklászik egy elhagyatott bázison, visszamenne a hajóra mert megunja hogy üres. Észreveszi hogy egy másik hajó is ott van nem messze. Gondol egy bátrat és rálő egy gépfegyverrel, látszik a pajzson a lövedék becsapódása, majd a hajóról a gyerek válaszol egy rakétával :D
Aztán leszáll és bemegy utána a bázisra.

Imádom hogy nincs megkötés, hanem ha akarod akkor mehetsz egy kis pisztollyal a hadihajó ellen is :)

(#12526) gerisz23 válasza Raulblanco (#12525) üzenetére


gerisz23
őstag

Nekem ez túl drága lesz,szval passzolom:(

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12527) L3zl13 válasza gerisz23 (#12526) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nevetséges csomag árak vannak. És akkor még a nagy cégeket szidják a DLC-k miatt.
SC-ről mindig ez jut eszembe: [link]

Aki hülye, haljon meg!

(#12528) Plata válasza Konfigos (#12519) üzenetére


Plata
félisten

Múltkor azt mondtad az advanced drone hangár 6.9k dps-ére hogy erős,ma 7595 dps-t mértem ugyanazzal a karival ugyanúgy adv drone hangár.
Lehet hogy tényleg erősítettek rajta.Kár hogy csak 1 mehet simire.

(#12529) Plata válasza L3zl13 (#12527) üzenetére


Plata
félisten

Viszont egyszer fizeted ki és utána játszhatsz.
Egy év EVE előfizu olyan 50k.
Vagy több,mert úgy rémlik féléves előfizu 100 valahány dolcsi volt.

(#12530) Raulblanco válasza L3zl13 (#12527) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Nagyon nem maradt már más a hatereknek, csak a csomag árak, a többi hülyeséget amit nyomtak, hogy átverés, nem lesz soha kész, stb már hiába nyomják, azzal már nem tudnak semmit elérni, ezt még igen, mert a csoró - iq szegények ezt könnyen átérzik és fel tudnak rajta háborodni.

A csomag árak olyanok amilyenek, kezdőcsomagot kell venni, 57 usd bruttó, kifizethető egyszer egy single player rendes hosszúságú játékért és egy mmo-ért, nem sokkal drágább mint egy tucat cod. Főleg hogy ideiglenesen ennél is vannak olcsóbbak, ha valaki nagyon akarja, évente többször is tud 30 dollár körüli áron venni akcós csomagot.

DLC nem lesz, minden további tartalom ingyenes. A drágább hajók közül pedig mindegyiknél ott van az adatlapján is, hogy ne vedd meg, csak ha támogatni akarod további pénzzel a fejlesztést, minden hajó, a legdrágább 2000 dolláros is elérhető lesz ingame játékpénzért. Illetve már most is ellophatod bárkinek a már játszható 2-300 dolláros 4-5 fős nagyobb hajóját is, csak most még teszt, ő kap helyette másikat azonnal ha kér, a kész játékban meg biztosításos rendszer lesz.

[ Szerkesztve ]

(#12531) Konfigos


Konfigos
őstag

(#12532) Lanny válasza Konfigos (#12531) üzenetére


Lanny
aktív tag

14. hét.

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#12533) Kotomicuki válasza Konfigos (#12531) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Végre!
Egy - majdani - R&D hétvége előtt nagyon jól jön az ilyesmi! :K

Remélem, ettől nem fog 260 fölé kúszni a Zen árfolyama!

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#12534) Konfigos


Konfigos
őstag

Added Dilithium Weekend (12/17-12/21) and Upgrade Weekend (12/31-1/4) events to the calendar.

Gerisz mit is mondtam neked tegnap? :D

Kotomicuki: Sajnos simán lehet annyi majd,bár én szerintem megvárom majd az upgrade eventet a váltással,hátha akkor többen eladják a zent majd amit vesznek az up miatt.Nekem 1 hajó kellene csak,vagyis kettő,így akkor össze is tudom furni őket.

[ Szerkesztve ]

(#12535) Plata válasza Kotomicuki (#12533) üzenetére


Plata
félisten

Dili eventtől a zen ára fel ugrik,hisz ilyenkor marha sok dilije lesz a népnek és veszik a zent.

(#12536) gerisz23 válasza Plata (#12535) üzenetére


gerisz23
őstag

De upgrade eventnél meg pont fordítva lesz.Az ap beamjeimet úgyis epicelni akarom majd.
Eddig 68k a rekordom isan.Jó lenne 90k körül csinálni vhogy.Pveken azért látszik a különbség dpsben.Több dilije nem lesz a népnek,a napi korlát megmarad.

Szerk:konfigos,cssk szálnának el az árak.4m kék qualiti 2.5 az accelerator.Akkor tán elérem a 3 milliárdot.shield penes traitet lehet nem veszek már.Van vagy 30-40db.Ha 15m lesz akkor eladom.

[ Szerkesztve ]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12537) Konfigos válasza Plata (#12535) üzenetére


Konfigos
őstag

Ne csak olvass,értelmezz is plata :D Nem azt mondtam hogy lemegy a zen a dili eventtel,hanem hogy lemegy az upgrade eventtel.Mindig rosszul közelítesz a dolgokhoz mert magyar szemszögből nézed.Te és a legtöbb magyar játékos farmolja a dilit és azzal uppol/vesz hajót stb,de egy amcsi/német stb magasról teszik erre mert nekik NEM PÉNZ 30 euro stb,nagy részük fogja és megveszi a zent,a 15 éves kölyök is akár a heti uzsi/zsebpénzéért,amit bevált dilire hogy uppolni tudjon,ennek mi az eredmény?Hát az árfolyam csökken,erre utaltam,hogy most a legjobb döntés minél több dilit elrakni és up eventnél meg beváltani,de ez csak elmélet..Közel volt a legutóbbi lehet most nem lesz akkora kereslet rá.

Annak idején meséltem már hogy néztem amikor pvps emberek arról beszéltek hogy ki mennyi zent vett már,és nem egy játékos 700ezer,igen 700ezer zen felett járt már a játék kezdete óta, amin csak nekem akadt fent a szemem,teljesen átlagos volt..Szorozd be USD-al mennyi az,és ebből nem 2 játékos van hanem rengeteg...Amikor kijön egy vonph pl nem azt nézik hogy mennyi,hanem hogy hány kulcsot kell venniük zenért hogy megvegyék a hajót a kulcs eladás után,ha szigorúan közelíted meg akkor ennek a rétegnek ugyanolyan drága minden most mint 2 éve,hiába sokkal drágább minden hajó,a kulcs is sokkal drágább,tehát az eladása után több ecje lesz.Van a játékba egy masszív réteg akik nem farmolnak igazából,csak mastercard és ennyi mert telik rá,de nekik köszönheted pl hogy tudsz f2p játszani,logikusan ők is a pénzből élnek,ergo ha nincs bevétel nincs játék.

gerisz23: Ne így gondolkozz mert sose lesz sok ecd,mondtam már a traiteken ülni kell..Nem azt nézni hogy már haszon,hanem azt hogy mennyi.Nézd csak meg az inspirt,coccoon,akármit mennyi volt és mennyi most.Értem én hogy jobb forgatni,de most nem beszélünk komoly tételről,50 trait az mondjuk 250m ec,2 jobb dbb ára mondjuk,semmi,nyugodtan lehet ülni rajta.Ha eladod 15ért te döntésed,annál kevesebb lesz majd az embereknél amikor 80m felett lesz :D Én ülök rajta,ha kell 1évet,de brutális haszonnal adom el,elfér egy bankba,és nem is hiányolom azt a 300m-t ami benne van.

[ Szerkesztve ]

(#12538) Plata válasza Konfigos (#12537) üzenetére


Plata
félisten

Te engem nem érdekelne a zen vásárlás akkor sem ha tízszer kevesebb lenne,nekem ez is a játék része,és különben is,ha én ki farmolok magamnak 10-20 ezer zent az nekem jó érzés.Jobb mint ha bankkártyával venném meg.
Sw ToR-ban vásároltam én elég sok pénzért CC-t,mégsem lettem tőle boldogabb.

(#12539) Kotomicuki válasza gerisz23 (#12536) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

"Több dilije nem lesz a népnek,a napi korlát megmarad."

Gondolom, nem csak profik játszanak a játékkal, mert akkor sokat az ex'-en sem lehetne üzletelni a bagatell apróságokkal...
Nekik (a nem profiknak) meg kötve hiszem - magamból kiindulva - , hogy minden nap, minden karakterük kihasználja a 8000+500(+800)-s határt. Így van létjogosultsága a "Több dilije lesz a népnek" kijelentésnek, még pár napig az event után is.

Ugorj be Vlugata-ra és elcsodálkozol, hogy milyen tömegnyomor van ilyenkor ott! ;]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#12540) gerisz23 válasza Kotomicuki (#12539) üzenetére


gerisz23
őstag

Én is fúrok ugyanúgy,de csak rich mining claimmel.18 karival.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12541) Zemanov válasza Kotomicuki (#12539) üzenetére


Zemanov
csendes tag

Ne ess tévedésbe.ott fúrják le a mining claim-et is.ami ilyenkor igen jól adja.

(#12542) Plata válasza Kotomicuki (#12539) üzenetére


Plata
félisten

Vlugtán nem azért vannak a népek mert csinálják azt az idióta furkálós küldit ami ad vagy 200 dilit,hanem mert van VIP kártyájuk ami ad 10k dilit.
Nekem nincs +500 dili megvéve,30 karinál már fölösleg,mert úgysem szerzem meg mindennap minddel a 8k dilit,bár ha van kedvem ami mostanában nincs,akkor admiraltyval szerzek sokat.

(#12543) Plata válasza gerisz23 (#12536) üzenetére


Plata
félisten

Upgrade event nem lesz rossz,de nem ártana ha ezúttal az xp helyett a quality duplázódna.
Úgy látom a sheshar tényleg nem nagyon kell senkinek,már 485-ért is kínálnak cseten.

(#12544) Kotomicuki válasza Plata (#12542) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Egen, a nagyoknak annyi, a kicsiknek á 405-tel 5x a Vlugatán, átballag a fleet-bányába ott 10x (ha már felfejlesztették vmennyire) + 1x 960, ami 7035 dili', ~félórás unatkozásért, per karakter - amihez max 5k EC befektetés kell a bányászruháért (én még 500-ért vettem anno).
Szerintem nincs az a hül'e, aki ezt kihagyná, ha van ideje és nincs VIP előfizetése, meg Borg RA-t egyedül lenyomó hajója (még).
Nekem legalább egy hétig eltart, mire az így felhalmozott készletet elfinomítják - addig 8500/nap üzemelnek a nagyobb (50+) karik...

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#12545) Plata válasza Kotomicuki (#12544) üzenetére


Plata
félisten

Nem előfizetès kell hozzá hanem dilithium mining claim.Bárkinek lehet.Lock boxból esik.

(#12546) gerisz23 válasza Kotomicuki (#12544) üzenetére


gerisz23
őstag

1 év alatt el lehet jutni erre a szintre-márminthogy necsak játszogasson az ember hanem meglegyen a lehetősége hogy megszerezzen szinte bármit játékon belül.Mondjuk ehhez kell pár ezer óra a játékban...
A Rich Dilithium mining claim lock boxból esik,eventkor napi 10k dilit jelent karinként.
Ha nem tudnék máshogy dilit szerezni,és nagyon kellene dyson ground bzt tolnám.
Nekünk se 5 perc volt míg elértünk erre a szintre.Keresni kell a lehetőségeket mivel lehet ect keresni stb.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12547) Konfigos válasza Kotomicuki (#12544) üzenetére


Konfigos
őstag

Én ezzel nem tudok egyet érteni.Persze a te döntésed,hogy mivel farmolsz,de 30 perc alatt 7k az nekem felérne egy inkvizícióval.Mondjuk nekem van kb 9-10ezer darab fúrós tokenem,30perc alatt 300ezer dilit szerzek meg ilyenkor ha épp kedvem van,de alap esetbe is 150ezer event nélkül.Ha eventnél használnám csak el őket ami sose fog megtörténni akkor 10.000x10.000 dilim lenne belőle.

De tegyük fel ha nem lenne akkor se csinálnám ezt az tuti amit te,már régóta evidens dolog hogy ha dili kell akkor dyson bz.30 percig bosst vadászol és instákat váltasz ha vége és nem hogy 7k-d lesz hanem 37k szerintem,de csak mondtam egy értéket, nem tudom most mennyi pontosan,de flottába legtöbben csak ott farmolnak,és a pár napos event végére karinként behoznak annyi dilit amivel elfinomítanak hetekig jó pár karakterrel.Ilyen bányászásos dologról már nagyon rég nem is hallottam hogy bárki odajárni dilit farmolni..

Nálunk van olyan tag aki full ingyenesen elérhetően(pl dyson bz,mark darálás stb) már felhalmozott magának 38millio dilit finomítva.De ha van ec-d akkor a contraband is megoldás.

De ha nem akarsz szenvedni akkor szerezz sok ec-t (milliárdokat),akkor lehet nyitni boxot kedved szerint és amikor látod hogy vip meg ultra vip token esik akkor nem örülni fogsz hanem már bármi mást kívánsz a helyére.

(#12548) Plata válasza Konfigos (#12547) üzenetére


Plata
félisten

Dyson tudom hogy rengeteg dilit tud adni,de szerintem iszonyat rossz.Személy szerint rühellem.
Pedig full dyson űr és fegyver szettet ki kellett ott farmolnom.

(#12549) Plata válasza Konfigos (#12547) üzenetére


Plata
félisten

Gyere ESD-re,bugos a winter és klingonként ESD-re kerültem.Téged is lelőlek szivesen. :D

(#12550) Plata


Plata
félisten

Vajon mikor javítják ezt a bugot. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.