Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12251) gerisz23


gerisz23
őstag

Ma is lesz leállás:(

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12252) Plata válasza gerisz23 (#12251) üzenetére


Plata
félisten

Tele van buggal a játék,szerintem lesz még pár.

(#12253) Plata


Plata
félisten

Trade és egyéb cseten az a hír terjed hogy Mk XV gear jön.
Nem tudom van-e valóság alapja,de érdekes lenne,és vajon ez azt jelentené hogy a max szint is nől?

(#12254) Plata


Plata
félisten

Van szeró,fel is mentem,és meg is van a harmadik 60-as fedes karim,tök jó ez az admiralty,de röhej hogy 32 hajó nem elég hozzá.

(#12255) Airedhyal válasza Plata (#12254) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Még 54 se.

(#12256) Plata válasza Airedhyal (#12255) üzenetére


Plata
félisten

Én meguntam 32-nél,és marhára elegem lett a törölgetésből.Ha akarnám lehetne vagy 60,de az barom sok munka.

(#12257) Plata


Plata
félisten

Na itt a terran szettbónuszról a kép.

(#12258) Plata válasza Plata (#12257) üzenetére


Plata
félisten

Maga a konzol nem nagy szám,de fél másodperccel csökkenti a torpedók közös cd-jét,dps-ben már is meglátszik kicsit,na meg ad fegyver és aux energiát és hull-t.Bár fegyver energia nekem fölösleges.
Tegnap egy ISA-hoz volt kedvem,a sok terran farmolás felidegesített. :D
De 27k dps összejött úgy hogy csak 4 első torpedót használtam,ISA után vettem észre hogy az akna ki van kapcsolva,mert idegesített küldizés közben.Bár úgysem sebez sokat.Ja és folyton menekülnöm kellett mert nagyon oda volt értem a borg.

[ Szerkesztve ]

(#12259) Plata


Plata
félisten

Végre valahára sikerült,több száz ezer dilithium és rengeteg ec-be került de a kedvenc torpedóm ma epic lett,4%-ra be adta.

Hihetetlen hogy hiába használtam experimental upgrade tech-et és tecnology boost-ot,sokszor egyáltalán nem adott rá %-ot.Kellett bele 212k xp ha jól emlékszem,és így is csak 4%-ra ment fel,egy csöppet sem hittem hogy epic lesz.

[ Szerkesztve ]

(#12260) Plata


Plata
félisten

Ma esett admiralty küldiben.
[10/31 5:50] [System] [ItemReceived] Item acquired: (1x) Breen Rezreth Dreadnought Cruiser (T6)

(#12261) Airedhyal válasza Plata (#12260) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Idei winter eventes hajó lesz.

(#12262) Plata válasza Airedhyal (#12261) üzenetére


Plata
félisten

Tudom jól.De hogy már is essen kártyának érdekes.

(#12263) gerisz23 válasza Plata (#12262) üzenetére


gerisz23
őstag

Nekem is esett az egyik karinak.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12264) Plata


Plata
félisten

Vettem a romulán karimnak flottás neutronium alloy-t,de mk10-et hogy spóroljak fc-t. :D
Sima upgrade tokennel fel akartam upgradelni mk12-re.Erre 0% eséllyel egyből epic lett. :Y :Y :Y

(#12265) gerisz23 válasza Plata (#12264) üzenetére


gerisz23
őstag

Én is úgy szoktam.Néha bejön:D

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12266) gerisz23


gerisz23
őstag

Hát vettem lobiért egy herald hajót.Ajánlották pvpre,többek között konfigos is.
A hajó nagyon jó!Csak a pár másodperces kiesések miatt nem tudom használni...no mind1 ez van:(
Bementem pvpre scivel is,még mindíg utálnak.Az első meccsen 3,5 milló dmgt csináltam egymagam:D És még nincs kész a hajó,upolni kéne a cuccokat meg kéne pár spec pont is.Egyelőre azt hiszem ha kedvem támad pvpzni megyek wellsel.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12267) Plata


Plata
félisten

A CBS ma bejelentette, hogy 2017 januárjában elstartol az új Star Trek sorozat, melyet a CBS All Access előfizetős streaming szolgáltatáson lehet majd nézni. Alex Kurtzmanra és Heather Kadinra bízták az executive produceri feladatokat, de ennél többet egyelőre nem tudni a körülményekről.
"Az 50. évfordulónál nem találhatnánk jobb alkalmat arra, hogy megajándékozzuk a rajongókat egy új sorozattal" - mondta a CBS Teleivison Studios elnöke, David Stapf. "Nálunk mindenki tiszteli a legendás franchise-t, és izgatottan nyitjuk meg az új televíziós fejezetet Alex Kurtzman kreatív elméje és ügyes kezei segítségével."
Az új sorozat elsőként a CBS országos közönsége számára lesz elérhető, de később mind a többmillió CBS All Access előfizető hozzáférhető

(#12268) FireKeeper válasza Plata (#12267) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

kíváncsi leszek hol/mikor fog játszódni. a hol-t úgy értem hogy a JJ-féle trekben, ahol a Vulkán semmisült meg, vagy a "kánoni" trekben ahol a Romulus. jó lenne egy olyan sorit látni ami a voyager utáni történeteket dolgozza fel. az már csak hab lenne a tortán ha ebbe is lennének olyan nagypolitikai események mint a DS9-ban.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12269) Plata válasza FireKeeper (#12268) üzenetére


Plata
félisten

T6 Defi és B'rel.
[link]

(#12270) Lanny válasza Plata (#12269) üzenetére


Lanny
aktív tag

Nekem a starship traitjük gagyinak tűnik, csak kevesen használnak scatter volley-t. A statokra azért még kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#12271) FireKeeper válasza Plata (#12269) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12272) Plata válasza FireKeeper (#12271) üzenetére


Plata
félisten

Hát ez haláli.
Ingyen Enterprise Bundle.
[link]

(#12273) Wolverine válasza FireKeeper (#12268) üzenetére


Wolverine
félisten

Jó kérdés. És az is, hogy ha utóbbi, akkor a Renegades sztorijára épül majd, vagy a STO-ra...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12274) Plata válasza Wolverine (#12273) üzenetére


Plata
félisten

Mi a franc az a renegades?

(#12275) FireKeeper válasza Plata (#12274) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

egy star trekes websorozat. nekem mondjuk nem igazán jött be.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12276) Lanny válasza Plata (#12274) üzenetére


Lanny
aktív tag

Egy film.

Más: Tis sejtitek, hogy milyen hajók lesznek az új boundle-ban? Pilot, command, intel, vagy netán sima?

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#12277) Plata válasza Lanny (#12276) üzenetére


Plata
félisten

Jézus,remélem nem erre a lócitromra épül.

(#12278) Plata válasza Lanny (#12276) üzenetére


Plata
félisten

Ezek kicsi fürge hajók,szal ha egy csöppet is ésszerűek akkor pilot,de ha hülye barmok akkor command.

(#12279) FireKeeper válasza Plata (#12278) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

sztem ltc. pilotot kapnak.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12280) gerisz23


gerisz23
őstag

Konfigos!
Mit szólsz egy baltimhoz,csak dhc-kel?
Scherlock úgy tolja,én lehet maradok a Bo-s verziónál még tesztelgetek.Szóval az elképzelésem,max crit chance és pen amennyit csak lehet.Accuracym fegyók accjével együtt 70% körül van alapból.5dhc elöl hátul a hevy turret+a konzol a dis sebzésért.
Boffok:1 engi :epts1,a2b1,epte3
2. Sci he1,st 2,oss3
3.tac tt1,pt 2
4.engi: eng team 1
5.tact:kemo 1,delta2,omega1,rapid 3.

Lag miatt nehéz vele,lehet visszaváltok majd és lesz Bo 2 egy dbbvel.

3 technician,keelel,lilia crtd növelős doff,1 evasive csökkentő van bent most.
Ha lesz időm este tesztelem ezt a felállást is,de addig várom építő jellegű ötleteidet.köszi:)

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12281) Plata válasza FireKeeper (#12279) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap hogy feljött a T'Varo féle torpedóbuild,elgondolkoztam hogy nekem is kéne csinálni egyet csak úgy mókából,T6 T'varo-ból,de két akadálya is van ennek,egyrészt nem lehet reman karit indítani,mert az össze zenes faj ki van véve.
Másik meg hogy kigyógyultam a lock box függőségemből és már rég nem nyitottam egyet sem,május óta leálltam a cuccal.Előtte minden pénzemet kulcsra költöttem és 40-50-esével nyitogattam őket.Igaz akkoriban az összes karimmal pénzt farmoltam nem dilit.Mióta leálltam vele sok a zenem kevés a pénzem. :D Mondjuk akkor sem volt sok,mert mindig elköltöttem kulcsra.
Torpedó buildhoz meg kellene minimum 600 lobi.És maradt valami 92 azt hiszem.
Ugyanis mindig ha kezdek kis karit,azt felszerelem lobis fegyókkal meg egyéb szarral. :D

(#12282) Plata válasza FireKeeper (#12271) üzenetére


Plata
félisten

Nézd meg ezt.Lesz valami szép skin defihez.
[link]

(#12283) Lanny válasza FireKeeper (#12279) üzenetére


Lanny
aktív tag

Remélem lesz beépített álcázója.

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#12284) Plata válasza Lanny (#12283) üzenetére


Plata
félisten

Konzolja biztos,de ha nem lesz T6 B'rel-en EBC akkor fix agyonverek valakit. :D
Most jutott eszembe hogy tegnap pletykálták hogy jön a T6 vulkáni és T6 andóriai hajó is.
A vulkáni valszeg T6 D'kyr az andóriai valszeg Kumari.

(#12285) Plata válasza gerisz23 (#12280) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudod PVP-n működik a DR-es Damage Control Engineer?

(#12286) gerisz23 válasza Plata (#12285) üzenetére


gerisz23
őstag

Az melyik is?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12287) Plata válasza gerisz23 (#12286) üzenetére


Plata
félisten

Ha használsz AtSIF-t a támadódat összezavarja,stf-en gyakorlatilag ha elnyomod a támadó borgok új célpontot keresnek.
De a leírása ez:
Using Auxiliary to the Structural Integrity Field causes the next attack against you to placate its attacker for 4 seconds.

to self: When receiving All Damage, applies Damage Control Engineer to Damage owner for 2 sec.

Szeretem stf-en,DR-es Shield Distribution officer mellé be szoktam rakni.
Az meg tölti a hullom ha lövök.

[ Szerkesztve ]

(#12288) gerisz23 válasza Plata (#12287) üzenetére


gerisz23
őstag

Biztos működik,majd a scimen kipróbálom.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12289) FireKeeper válasza Lanny (#12283) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

defiantnak? illene, de szerintem kizárt. ha a zenes T5-ről vagy drenyáról van konzolod, azt használhatod rajta, de beépített szerintem nem lesz.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12291) Plata


Plata
félisten

Pilot hajók lesznek a T6 B'rel packban.
[link]
Meg tán mirror event.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#12292) gerisz23 válasza Plata (#12291) üzenetére


gerisz23
őstag

4 tac konzol?négy első fegyó?köszi de nem kérem.Boff kiosztást még jobban szemúgyre kell vennem de majd csak holnap.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12293) FireKeeper válasza Plata (#12291) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az új mirror túl hosszú hogy farmoljam. plusz a munkából se látszok ki szóval skippelni fogom. viszont a t6 defi flottás verziójára biztos beruházok már csütörtök. :K ejj azért az lt uni helyett lehetett volna ltc a sci vagy az eng.

konfigos nem írtál semmit a befektetési ajánlatomra :P

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12294) Plata válasza FireKeeper (#12293) üzenetére


Plata
félisten

Fleet defit nem hiszem hogy kiveszem,elég lesz T6 defi,de a Fleet B'rel kell,más kérdés hogy hogyan vagy honnan szerzem be,modulom van.

(#12295) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

statok

a setbe nem veszik be a quad cannont, most egy kicsit szomorú vagyok. bár így legalább semmi késztetésem rá, hogy megvegyem a zenest.
-a konzolja nem tetszik
-a skinje ocsmány
-az álcás defi sincs meg, nem is hiányzik

egyedül csak annyi hogy így kénytelen lesz 5 flotta modult elbaszni. az drága mostanában? 50M elég rá?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12296) Konfigos válasza Plata (#12294) üzenetére


Konfigos
őstag

Sajna Plata valóra vált a rémálmod,a t6 tvaro lesz a legjobb a torp boat akár tetszik akár nem :DDD

Enhanced Projectile Potency (2 pc) – Passive

Increases Torpedo weapon damage
Reduced Torpedo ability recharge time

Shield-Penetrating Projectiles (3 pc) - Passive

Increases torpedo shield penetration

Ezekkel mindent visz,bár persze kérdés mennyi az annyi,kicsit csalás szerintem,hogy nem lett a setbonusz közös a hajóknál,se a brel nem kapta meg se a defi ezeket(mondjuk a defi nem is tudom mit keres ebbe a szettbe,sose volt torpedóra hegyezett hajó).Én tuti kikapom a tvarot majd,többi nem foglalkoztat,aztán tolok rá valami slinat féle buildet ;]

Fire: fleet ship module darabja 16m már,kulcs is elszállt 4.5m fölé,követi ilyenkor minden szép lassan.Nem tudom mennyi volt nemrég,valszeg bele is piszkáltak kicsit az árába,de értelemszerűen 500 zen ec értékét kell hogy érje minimum.Ha azt nézed hogy 10db kulcs mondjuk 1.1k zen és 46m ec,akkor 23m is reális lehetne egy modulnak is,az hogy nem annyi az főleg azért van mert a delta doff pack négyet is adhat ha bemákolja az ember,és még mindig nyitogatják sokan.Itt meg is jegyezném hogy egyszer 3 napon át kaptam 4 modult folyamatosan,de hozzáteszem hogy kb 1milliárdot buktam a delta doff packal(igaz az elején 10m felett volt,most meg 2.5 kb),szóval csak okosan :D

(#12297) gerisz23 válasza Konfigos (#12296) üzenetére


gerisz23
őstag

Én legalábbb ráérek majd kivenni a pakkot,így csak a feeling miatt kell,amúgy nem dobtam hátast.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12298) Plata válasza Konfigos (#12296) üzenetére


Plata
félisten

Két részes lesz B'rel-en is.
De úgysem kezdenék új torpedós karit,pláne nem romulánt.
Ha a T6 B'rel álcája is bugos mint a T5-é akkor az nekem pont elég.Arról nem is beszélve hogy a klingon szebb.De emgveszem a full packot,modulom van,vettem előre,Gurambára,B'Relre és Karfiolra.Vagy simire,attól függ melyik jön hamarabb.

(#12299) Lanny válasza FireKeeper (#12295) üzenetére


Lanny
aktív tag

A manasa jobb hajó nála, hát még a baltim! :K

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#12300) FireKeeper válasza Konfigos (#12296) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ahogy látom a zen is drága, és a dili kell majd upgrade-hez, szóval valszeg kénytelen leszek kiköhögni a hajó árát EC-ben.

Lanny: nekem már rég nem arról van szó, hogy legjobb hajó, vagy nem legjobb, kb tisztában voltam vele, hogy már a megjelenéskor lesznek nála jobb dögök. a defi azért kell mert a sorozatban is imádtam azt a hajót. :K

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.