Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12051) Plata válasza Raulblanco (#12049) üzenetére


Plata
félisten

Mivel tovább tart mint ki volt írva talán tényleg lesz egy jó kis xp dili vagy mark event kárpótlásul.
Vagy egy upgrade event.Hátha jól elcsesznek valamit és reggelig leállás lesz,akkor meg valami extra kárpótlást adnak. :D

(#12052) gerisz23 válasza Plata (#12051) üzenetére


gerisz23
őstag

Van server,de rajtam nem segített,ugyanúgy laggolok mint azelőtt...

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12053) John_Doe


John_Doe
senior tag

Valaki kérdezte hogy az admiralty rendszerben a pakkos hajók külön vannak-e. Megnéztem a Scimitart ott van mind a három. Azt kell tudni a rendszerről hogy amikor bejön csak azokat a hajókat kapod meg amelyik éppen megvan. Amit eldobtál már azokat nem. Ha kellenek újra meg kell venni őket ez ugye a zenes hajóknál csak annyi hogy kiveszed megint ingyen, aztán eldobod. Ez azért van mert évekkel ezelőtt fogalmuk sem volt hogy figyelni kéne kinek milyen hajója volt.

[link]

[ Szerkesztve ]

Shal'kek nem'ron!

(#12054) Plata válasza John_Doe (#12053) üzenetére


Plata
félisten

Csúúcs,akkor fed oldalon van 33 T5-6 hajóm plusz eventesek. :R
Kivéve az első breen,azt a játék úgy érzi hogy nekem nincs unlockolva,pedig igen. :(((
Na megen 133mb patch.

[ Szerkesztve ]

(#12055) John_Doe válasza Plata (#12054) üzenetére


John_Doe
senior tag

Na ja a patcher bugos egy cseppet. Azt már nem is említem hogy DR kezdete óta csak egy hét volt amikor kilépésnél nem szállt el hibával az arc overlay.

Shal'kek nem'ron!

(#12056) Konfigos


Konfigos
őstag

Ez a játék még mindig egy köcsög.Kivettem az ico pajzsot,gondoltam a szokásos módon kicsi mkba felhúzom ur-re és utána halmozom az epichez majd mk 14után.Omega tech,kék quality..40% esély,és persze hogy nem adta be,pedig még 10 kulcsot is elvertem előtte biztos ami biztos.Elnyelt 4 omegát és 4 kéket a semmire.Szörnyű milyen random az up,van akinek 5%al ur lett opvpn ez a szemét pajzs,40%al azért illene behányni egy ur-t.

(#12057) Plata válasza Konfigos (#12056) üzenetére


Plata
félisten

Nekem a flottás konzol 2% eséllyel epic lett.
Pedig csal Mk14-re akartam húzni,semmi több.A klingon karimnak nem akartam én epicre húzni,csak hogy mk14 legyen.De egyből epic lett,többi persze nem,Másik karinál meg kurva szett még UR sem akar lenni. :W

(#12058) Plata


Plata
félisten

Kár hogy a scimi Thalaron fegyverét nerfelték,most ezekkel az új sci konzolokkal milyen állat lenne,engi és tac helyekre raknám a simi konzolokat,az 5 sci helyre meg csupa fleetes konzolt.De már semmi értelme,igazán vissza csinálhatnák.De gondolom nem fogják.
Ha végre lenne T6 klingon sci hajó,valamelyik klingon sci karimat át skillezném funra és Gw-vel meg iso-val ökörködnék.De nincs egy értelmes sci KDF hajó sem.

(#12059) gerisz23 válasza Konfigos (#12056) üzenetére


gerisz23
őstag

Nekem egyszer sem működött omegával,még az urt sem adta be repus cuccokkal.Farm karival MKXIV-ig akartam csak felhúzni egy deflektort,arra 2%-nál beadta az UR-t

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12060) Raulblanco válasza gerisz23 (#12059) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

én meg nem is akarom magam ilyenen felbaszni így inkább azt csinálom, hogy sima superiorral + 1,5 tech bónusszal felhúzom 14-re, aztán majd 14-esen emelem a rarity-t mindennek.
jó persze ez alól kivétel az mk 2-4-es játék.

[ Szerkesztve ]

(#12061) Konfigos válasza Raulblanco (#12060) üzenetére


Konfigos
őstag

Hát én is jobban jártam volna,csak eddig 2ből 2x bejött ez a megoldás.De így most -45m kb,annyiból azért sok tech kijött volna,dili meg ugye ingyen van,csak furni kell,napi 160k meglehetne,ha érdekelne.Na mindegy,majd meglátom mi lesz a sorsa,egyelőre napok óta nem játszottam,jobban birizgálja a fantáziám az új házimozi rendszerem amit csinálok apránként.

(#12062) Plata


Plata
félisten

Új hírek vannak.
Küldik szintjét csökkentik.
[link]
És egy másik hír amiből egy kukkot sem értek.
[link]

(#12063) Plata


Plata
félisten

Érdekes hírdetést csíptem el doffozás közben.
[10/15 8:23] [TheTradingChannel] Deadend@deadends1: WTT Delta Rising Operations Pack Code for 500M EC or 130Keys PM offer!

Ötszáz misi egy Dr kódért nem is sok.
Ha jól tudom 150 dolcsi vagy euró a pack.

[ Szerkesztve ]

(#12064) Plata


Plata
félisten

Új infók jöttek.Köv lock box kétféle lesz,sima és gold.
http://imgur.com/a/h7DVy

Új hajók.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#12065) gerisz23 válasza Plata (#12062) üzenetére


gerisz23
őstag

A 2. egy story,egy trill kapitányról aki nyersanyag után kutat,hogy az icóniaiak háborúja után újjá tudják építeni a flottát.2 év alatt a 3.testben él a szimbiótája és már jártak a bolygónál korábban ,ahol tritániumot találtak.
A klingonok is bányát akarnak létesíteni,a kaptiányuk hajthatatlan abban hogy övék a kizárólagos jog.
Mint a dögös orion tisztjétől kiderül a klingonoknak sok sérült hajójuk van,és kell a nyersanyag különben belső viszályok lesznek a birodalomban (a gyenge kapitányok célpontok lesznek stb).
A végén megegyeznek a trill fedes kapitány és az elsőtiszt,évi 1kg tritániummal többet nyerhetnek ki a klingonok,így a kapitányuknak nem esik folt a becsületén
Az orion elsőtiszt hívása előtt kergetőzött a két hajó a rendszerben,feltöltetlen fegyverekkel (egyik sem akart háborút kezdeményezni).

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12066) Plata válasza gerisz23 (#12065) üzenetére


Plata
félisten

Kösz a fordítást.
Azt hittem ma kijavítják a t6 drenya pack bugjait.Fedest és a romulánt javítják,klingont nem. :D
General:

The Kara Advanced Warbird is back in the Ship Store and costs the appropriate amount of Zen.
Resolved an issue which was causing a crash due to memory leakage.
Dreadnought Cruiser [T6] - Yamato Class:
The Molecular Cohesion Nullifier console can now be equipped on this ship.
Fleet windows will now appear correctly on the Yamato saucer.
Resolved an issue where the ship's name wasn't properly appearing on the top of the third nacelle.
Starfleet Type 5 windows are now available on all Dreadnought Cruisers.
The Spinal Phaser Lance now fires from the correct point on all Dreadnought Cruiser variants.
Resolved an issue with the Phaser Lance which made it curve a little too much.
Made the Venture's saucer underside windows symmetrical.

Known Issues:

The R&D Daily mission for Cannons incorrectly rewards Argonite Gas.
Some players are not able to reclaim the Breen Chel Grett and the Dyson Science Destroyer.

(#12067) Konfigos


Konfigos
őstag

Kedves(vagy nem kedves :D ) mindenki!

Szeretném ha kibővítenénk az első hsz-t a játékkal kapcsolatba,mivel azóta hogy megjelent a játék hihetetlen mennyiségű újdonság,vagy annak csúfolt dolog jött be.Ehhez várok/várunk javaslatokat.Jó lenne olyan rész is benne ami ismerteti az egyes magyar flották honlapját és elérhetőségét,bázisok jelenlegi fejlettségét/tagszámát,hasznos weboldalakat,általános infókat,farmolási módszereket ésatöbbi ésatöbbi.

Szóval mindenki aki bármit ehhez hozzá tudna tenni az nagy segítség lenne,privibe küldjétek el nekem vagy platanak amiket gondoltok,utána mi összeszedjük egy csokorba őket a saját gondolatainkkal karöltve és kibővítjük az első hszt.Köszi szépen a figyelmet,virágokat az öltözőbe!

(#12068) Plata válasza Konfigos (#12067) üzenetére


Plata
félisten

Én egyenlőre csak annyival egészíteném ki hogy van szeró. :C

(#12069) gerisz23 válasza Konfigos (#12067) üzenetére


gerisz23
őstag

Nem magyar flottát is beírhatnál,amibe van magyar vezír (pl szerény személyem:D),hátha valaki gyakorolni akarja az angolt:P

Láttad már az új boxos traiteteket?A devek tényleg kiakarják irtani a pvpt...

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12070) Konfigos válasza gerisz23 (#12069) üzenetére


Konfigos
őstag

Ja persze,azokat is bele kellene,akiket ismer itt pár ember közelebbről.Nem láttam még,vagyis néztem,de úgyis tudom mire megy ki a játék régóta..Kár érte mert már ideje lett volna egy pvp repunak a sok szar helyett,egy komolyabb átalakítással,hogy szeretető legyen minden játékos számára.De eszükbe sincs,nyilván nekik vannak kimutatásaik a zenvásárlók szokásairól,és bár drága egy jó pvp build azért egy pve mégdrágább is lehet.Szóval azt fogják fejleszteni amibe a több pénz van nekik.

(#12071) gerisz23 válasza Konfigos (#12070) üzenetére


gerisz23
őstag

Csak a számok törvénye,jóval több PVE-s játékos van mint PVPs,aki meg most kezd pvpzni annak fel kell kötni a gatyát,nem elég ha beleöl pár ezer ejrót vagy dallárt a játékba...

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12072) Plata válasza Konfigos (#12070) üzenetére


Plata
félisten

A PVP repu már volt tervben,és még valamikor tavasszal írták is hogy majd nyáron talán kijön,azt hittem S10.5 az PvP repu lesz.

(#12073) Lanny válasza Konfigos (#12070) üzenetére


Lanny
aktív tag

Ramos pár hónapja elküldött levelét egy az egyben fel lehetne használni, amit a farmolásról írt.

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#12074) Lanny válasza Lanny (#12073) üzenetére


Lanny
aktív tag

Ezt ki lehetne egészíteni 1-2 ferengi fogással a vagyongyűjtéssel kapcsolatban.
Pl.: árfolyamok monitorozása és elemzése, kedvező időszakok kihasználása, stb.

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#12075) Lanny válasza Lanny (#12074) üzenetére


Lanny
aktív tag

DILITHIUM FORRÁSOK

A legkevesebb erőráfordítást igénylő dil forrás az assignementek indítása. Persze ezek túlnyomó többsége nevetségesen kevés dilt ad, de van pár ami egész türhetően jutalmaz.
Ez első egy assig páros:
1. Resettle conlinsts: ez ad 5 colonist típusó doffot
2. Relocate colonists to Federation borders: az előbbi assiggal szerzett doffokat ezzel lehet felhasználni
Ezeket sector space-ben talájátok. A 2. assig ad 500 dilt siker esetén (ritkán bukik el), crit siker esetén pedig 750 dilt. Pár kattintás az egész, 4 órát fut, és ugyan nem írja, de 20-24 óra a CD je.

Dilithium bányánkban a beam in ponttal szemben egy Reman fickónál (mining foreman) van 1 assig, a Mine Dilithium mothrelode ami szintén 500 dilt ad normál siker esetén,
750 et ha critel.

Akadémián a térkép bal felső részében található épületben Commander Viala nál van 1 küldetés, mely 480 dilt ad, ez a History 102. A mellette lévő fali konzolnál kell megválaszolni 1 kérdést "történelemből", melyhez itt található minden válasz: http://sto.gamepedia.com/Lore

ESD -n a térkép jobb oldalt középen taláható egy security officer, akinél 5 contraband ellenében kapsz 2000 dilt.
Contraband szerzési lehetőségek, assigok között:
Current map - Instigate defection
Depatrment heads/Tactical - Investigate illegal gambling
Personal - Confiscate contraband
Ezenkívül exchangen tudtok venni EC ért. KDF oldalon pedig sector űrben minden olyan assig aminek nevében raid, unathorized, illegal szó szerepel, adhat contrabandot.

A fent leírtak kb 5 perc alatt elindíthatóak, a 3480 dilt adnak minimum.

Ha valamelyik reputation-ban sok mark-otok van, akkor 15 mark-ért lehet futtatni egy 1 órás projektet, ami 340 dilt ad. Ez nem sok, de szinte ingyen van.

És a legjövedelmezőbb a Dyson Ground Battlezone. Itt kis szerencsével akár 10-15 perc alatt össze lehet szedni a napi 8000 et, vagy többet.

by Ramos :R

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#12076) Konfigos válasza Lanny (#12075) üzenetére


Konfigos
őstag

Ne ide dobáljuk be lécci az infókat,írtam is hogy privibe küldjétek el,különben egy nagy hányás lesz az egész ha minden gondolatát elkezdi ide bemásolgatni :D

(#12077) Plata


Plata
félisten

Nah a contraband ára megint emelkedik.Már 12 misiért is elmegy egy pack.

(#12078) Konfigos válasza Plata (#12077) üzenetére


Konfigos
őstag

Nem véletlen,azt hiszem kb 2hét és dili event lesz,már készülök is a fúrósbrigáddal! :D

(#12079) Lanny válasza Konfigos (#12076) üzenetére


Lanny
aktív tag

Már mindegy. Bocsi. :B

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#12080) gerisz23 válasza Konfigos (#12078) üzenetére


gerisz23
őstag

Visszatérve az upgradre,sztem nerfelték úgy 2 hete,már csak azért sem ugrott meg omegával a cuccod:/

Sztem a contrázás dil event alatt már szívás lesz,ha jól emlékszem 27.-én jön az új tartalom,azzal együtt meg nerfelik a contrabandozást,és a hajós doff küldikhez is kelleni fog.Lehet bekéne vásárni....

[ Szerkesztve ]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12081) Plata válasza Konfigos (#12078) üzenetére


Plata
félisten

Hát nekem már nincs dili vackom,féléve ne nyitogattam boxot,leszoktam róla.
És most nincs rá pénzem,el akarom érni hogy összejöjjön 500 misi a Tarantulára,de azt mondják sajnos hamarabb jön,egyenlőre contrázással keresem rá a pízt.Lassú de biztos.

(#12082) Plata


Plata
félisten

Na megjött az S11 hír.
[link]

(#12083) Lanny válasza gerisz23 (#12080) üzenetére


Lanny
aktív tag

A contrázást is nerfelni fogják?
Ez már olyan szánalmas, mint egy gyerektől elvenni a nyalókáját. :U

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#12084) Plata válasza Lanny (#12083) üzenetére


Plata
félisten

De lesz zenes Leeta boff. :DDD

Szerintem már is van Contra nerf.Végig jártam a szokásos utamat és nulla azaz 0 contra küldi klingonokkal.

[ Szerkesztve ]

(#12085) Lanny válasza Plata (#12084) üzenetére


Lanny
aktív tag

Nekem 1 klingonnal jött 10 contra a mai napon. Most elnindítottam párat, hátha holnapra nekem is 0 lesz.

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#12086) Lanny válasza Lanny (#12085) üzenetére


Lanny
aktív tag

Megint 10 contra jött.

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#12087) FireKeeper válasza Plata (#12084) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

elég debil kinézete lett szegénynek.

am gratulálok a főportásházmestertopikgazda uraknak ;]

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12088) Plata válasza FireKeeper (#12087) üzenetére


Plata
félisten

Mirror jó.
Amúgy kösz.
Ha Konfigos is benne van indítunk saját pártot is.
Meg alapítjuk a TopicGazda Kört. :D

(#12089) Lanny válasza FireKeeper (#12087) üzenetére


Lanny
aktív tag

:C

[ Szerkesztve ]

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#12090) FireKeeper válasza Plata (#12088) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én is gazda vagyok, csak nem itt ;)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12091) Plata válasza FireKeeper (#12090) üzenetére


Plata
félisten

Akkor téged is beveszünk. :D

(#12092) Lanny


Lanny
aktív tag

Server status: down

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#12093) Plata válasza Lanny (#12092) üzenetére


Plata
félisten

Ne higgy neki,van szeró.Csak rossz a launcher.

(#12094) Plata


Plata
félisten

Elméletileg ilyen lesz a Tholian Tarantula.
Tholian Dreadnought T6:
Console (Tholian Web Cannon)
Passive: +{Magnitude}% Maximum Hull Capacity
Active: After 6 seconds of charging: Tholian Web Cannon (Affects up to 10 foes in a 90 degree arc in front of your starship):
Foe: Holds target {Duration}
Foe: Deals {Magnitude} Physical Damage every {Period} {Duration} (Ignores Shields)
Starship Trait: Activating Beam: Overload, Surgical Strikes or Cannon: Rapid Fire applies Energy Web:
Foe: Holds target {Duration}
Foe: Deals {Magnitude} Physical Damage {Period} {Duration} (Ignores Shields) (Can be used once every 45 seconds)
Tholian Ship Consoles:

2pc:
+{magnitude}% Exotic Damage

3pc:
Foe: {Default} to enemies within the radius
Foe: {Magnitude} damage to enemy shields every 1 second

A Temporal meg talán ilyen.
Mirror Dreadnought T6:
Console(Temporal Distortions)
Passive: +{magnitude}% Exotic Damage
Active: Creates 5x Temporal Distortions within 3km of your target Temporal Distortion: (Affects up to 10 foes in a 1.5 km radius):
Foe: {Magnitude} Kinetic Damage per 0.5 sec (ignores shields)
Foe: Reduces Damage by {Magnitude}% {Duration}
Foe: Reduces Turn Rate by {Magnitude}% {Duration}
Foe: Reduces Impulse Speed by {Magnitude}% {Duration}
Starship Trait: Upon expiration of Gravity Well or Tyken's Rift: (Applies to up to 5 foes within 5 km)
Foe: {Magnitude} Kinetic Damage (Ignores Shields)
Foe: Reduces Accuracy by {Magnitude}
Foe: Reduces Damage by {Magnitude}
Hangar:
Aeon_Fighters
Rozhenko_Fighters

(#12095) FireKeeper válasza Plata (#12094) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

csuhajja, még a végén megint leülök a játék elé! elég OP-nak tűnik az a trait, a tarantulla meg sztem gyönyörű hajó, a probléma csak hogy már alig van dellám a fő karakterrel, az altokkal meg még annyira sem.

persze én még mindig a T6 defire várok... :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12096) Plata válasza FireKeeper (#12095) üzenetére


Plata
félisten

Köv Boxban megint jön egy olyan Op skill mint Kemo,csak elfelejtettem lementeni a linkjét. :D

(#12097) Lanny válasza Plata (#12096) üzenetére


Lanny
aktív tag

Bezzeg a kemo-t meg nerfelni fogják...
Most komolyan hülyének néznek minket?

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#12098) FireKeeper válasza Lanny (#12097) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem, csak gazdagnak.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12099) Plata válasza Lanny (#12097) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudni hogy nerfelik-e,van aki azt mondja nerfelik többféleképpen is,de tribblin azt mondják semmi jele még a nerfnek.Szóval majd kiderül.
De engem nem izgat mert sosem vettem,mivel a lagot rühellem. :D

(#12100) Raulblanco válasza Lanny (#12097) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

nem igazán értem miért akarják nerfelni, a plasma explosion többet sebez mindig pedig csak 2 konzol van fent a hajómon, másnál sem látok vele kiugróan magas sebzés, maximum valamivel buggol amit csak páran használnak ki, és azt fogják javítani, de az nálam nem számít nerfnek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.