Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12601) Ice_Man22 válasza FireKeeper (#12600) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Pff. Az szivas, en meg a prometheust akartam megvenni, a multi vektor assault mode miatt, de amennyit farmoltam a jatekba, ha meglatom a steamen a jatekot, jon a hanyinger. Sot telen elkezdtem le tolteni de jott a hanyinger es abba maradt. Tudom, hogy nem eros hajo de a Star Trek univerzumabol nekem ez a hajo tetszik.

(#12602) FireKeeper válasza Ice_Man22 (#12601) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jah a promi sztem is nagyon szép, a hestia is csinos lett, csak ugye a kánoni trek szerint a prom beam+torp hajó (mint a defin kívül az összes fed hajó kb), de a játékban meg hülyeség lenne úgy felszerelni :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12603) Plata válasza FireKeeper (#12602) üzenetére


Plata
félisten

Nekem a T5 hajó No win hajó volt,őszintén szólva DR előtt nekem nem jöttbe egy csöppet sem a multiviktor,csak azért vettem meg mert no winre az kellett.A konzolját ki is dobtam mert hulladék volt.
Mivel No win már nincs,és ha lenne is volna rá jobb hajó,a T6-ot nem is akartam megvenni,T5-öt és a fleet változatát sem használtam mert nekem nagyon langyi taligának tűnt.Mondjuk a T6 szép hajó,ha valaha meg is venném,max dísznek.

[ Szerkesztve ]

(#12604) Badname válasza FireKeeper (#12596) üzenetére


Badname
tag

Leginkább fegyverre szettre.van két kiadó helyem jelenleg a fegyverek között mert semmi jót nem találtam még ki oda de a skill lista sztem rendben van http://www.stoacademy.com/tools/skillplanner/index.php?build=prtgtacscryerpromo_3125 most így néz ki

(#12605) Konfigos válasza Badname (#12604) üzenetére


Konfigos
őstag

Ez így nem jó te vasutas. :D (deszka vagyok)

Nem a prtg-t kell növelni ha magas exotic sebzést akarsz,hanem a crtd-t és a crth-t,inkább az előbbit.Konkrétan 3 konzolom van összesen a prtg tactomon,és biztos vagyok benne hogy 3x akkorát durrant így mint ez a build.Arról megint nem beszélek hogy nem keverünk energiafegyot és prtg-t,csak torpedoval ötvözzük.Faw is totál felesleges,minek?100 dps helyett lesz 150dps a beam,inkább akkor kemo 1 a helyére.rsp nem kell,minek?ma már teljesen kiveszett,inkább a2d a helyére doffal,máris lesz resisted is.Embes konzolok rég nem jók a prtg buildhez,a dupla skilles rd labosok kellenek,2-3 totál elég,olyan dmg stack van ott amikor felmegy mintha 15 konzolod lenne embesből.Quantum phase szintén kuka,undi szett is kuka,nukara konzol is kuka,undi konzol is kuka.Szóval inkább azt mondom hogy az egész nem jó így.Particle torp totál elég előre,jobb a dpse mint a neutronicnak.Skillek traitek nincsenek kitöltve de gyanítom hogy ott se lesz minden rendbe,ez így nem prtg build sajnos..Ha tényleg belevágsz a prtg buildbe akkor készülj fel rá hogy nem lesz olcsó a traitek amik kellenek hozzá,és kurva sok idő is mire jó lesz.Arról nem is beszélek hogy a resisted ahogy látom annyi ami a skill,az elégtelen még pvere is,nem jó így..1 resall exotic,1 resall rcs,vagy prtg rcs kell pl,és a2d,krenim boffok,jó traitek,stb stb.Majd segítek benne ha gondolod.Pilot specet huzd ki teljesen,és a commandot félig,az a legjobb páros a prtghez,ez ami nekem sincs még kész teljesen sajnos.Pár zenes hajó trait is kell majd,stb stb,sok idő lesz.

(#12606) Lanny válasza Badname (#12604) üzenetére


Lanny
aktív tag

Szia Bad, Prior vagyok.
A nulladik lépésként fed tac karira érdemes építeni partgen buildet, jóval nagyobbakat lehet vele sebezni, mint sci karival. A romulán oldalt nem javaslom, mert szinte nincs hozzó jó sci hajó, csak dobozos van.
Ha jól emlékszem van egy wells hajód, bár nem tudom tac vagy sci karinak van meg.
A scryer a legjobb zenes hajó partgen buildre, jó döntést hoztál. :)

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#12607) gerisz23 válasza Konfigos (#12605) üzenetére


gerisz23
őstag

Pvere csak farm altokkal van resistem.Romu tactomnak van 20 skillből,főkarimnak 0.Partgenes tactom max a klingon lehet,annak van skillje is hozzá ,a scimen meg brutál threat van szval oda muszály a sok heal meg res.
Majd lehet megpróbálom a partgent a klingonommal de res nélkül,hogy minél előbb legyen GDF harc közben.A kobali konzolja azonnal felhealel ha nagyon lesebződnék,szval ritkán pukkanok.
Egyik reggel 75k dps channelen vki isat szervezett,bementem velük.A végeredmény az volt hogy 2-en toltuk le az egészet kb.Ráírtam a srácra hogy ez mi volt,visszaírt hogy ne legyek már ekkora pöcs,meg mit ugrálok ők diamond channelesek.Megnéztem,3gyerek 2-3k dpst tolt.Aztán hagytam a francba...
Vki pathfindert mondta sci dpsre,azt még nem próbáltam úgy.

[ Szerkesztve ]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12608) Plata


Plata
félisten

Nem tudom láttátok-e de a Hestia most 20%-al olcsóbb.

(#12609) Plata


Plata
félisten

Nem tudom jól láttam-e,de exen 1 BO sulibán doff ami fedes 98-100 milla.Mi a bánatos fene történt?
Legutóbb kb két hete még 5 misi volt darabja. :F

[ Szerkesztve ]

(#12610) Plata válasza Konfigos (#12605) üzenetére


Plata
félisten

Te Zsíros mondtam én neked hogy az epic torpedó szar.
CLR—Infected Space[8:28]— Dmg(DPS) —Garon 15 206 676(29 934) Akonius 14 663 823(28 866) Asilia 7 569 865(14 960) Pexim 3 142 144(6 247) John Smith 3 106 363(6 115)
29.9k dps,lószar.
És ami a lényeg.Max. One-Hit: 525 625 (Garon)
Max one hit lószar.
Max. One-Hit: 525 625 (Bio-neural Warhead - Warhead Tricobalt Explosion)
Neutronic torpedó dps-e lecsúszott 4.5k-ra.Egyedül az epic Harq dps-e nőtt meg.Többi csökkent.
Most az omega kinetic shearing dps-e a legmagasabb.

(#12611) Badname válasza Konfigos (#12605) üzenetére


Badname
tag

Jaja emlékszem még,említetted egy két éve,h ez a nicked itt,meg ahogy visszaolvastam gyorsan rajottem :-D am ezt még akkor pakoltam össze,mikor vagy egy éve említetted nekem a prtg tac párost. Igen,a segítséget szívesen fogadom.talán akkor egy apd prime trait jól fog jönni. Van is egy elfekvoben. A thoron polaron beam az isokinetic cannon miatt van fenn,az nagyon oszt. Így is simán lő70-80kt pve-n,hátul meg azért,mert nem volt jobb ötletem,faw meg azért van fenn h többször beusson a fegyok procja.a Research Lab konzolokat még nem ismerem. A skillek tbr pullos doffal, fbp,destabilizing beam v mi,gw,vortex,ph,he.Prior,két wellsrm van,az egyik fed tacnal (boriga)a másik a kdf engimnel.

(#12612) Plata válasza Plata (#12609) üzenetére


Plata
félisten

Na most dobom el az agyam,az átlag 5 millás doffot eladtam ennyiért.
You have sold an item in the Exchange to David@hachaliah for 50000000.

1 Fanet

(#12613) Lewu


Lewu
csendes tag

Sziasztok!

Most jött ki olyan frissítés az AMD-s videokártyához, amivel fut a játék újra :) végre..

(#12614) Plata válasza Lewu (#12613) üzenetére


Plata
félisten

Hát én sosem szoktam ilyesmivel törődni,amióta megvettem azóta ugyanaz a driver van fent,vagy mi a szösznek híjják.

(#12615) FireKeeper válasza Lewu (#12613) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

most elindult nekem is, bár csak úgy, hogy a kliens .exe-t indítottam (a launcher hibát dob), a játék pedig megáll ott hogy csatlakozás az account serverhez... lefosom a bokám hogy laza 3 hónap alatt nem tudják megoldani hogy menjen.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12616) FireKeeper válasza FireKeeper (#12615) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

na beengedett
most látom először nagy felbontásban az új defit :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12617) Plata válasza FireKeeper (#12616) üzenetére


Plata
félisten

Most is szar a szerver,még csak két karival léptem be,de mindkettővel kidobott doffozás közben.
harmadik karival épp fel venném winter doff küldit mire SNR és kivág.Ez így vicces lesz.

[ Szerkesztve ]

(#12618) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

partgenes scinek milyen hajó/gear/skillezés a menő mostanság? flottás T6 dauntlesst meg lehet csinálni ilyenre? vagy az intrepid jobb választás?

plusz majd kicsit reszelhetnénk a defimen is mert elég vérszegény egyelőre. majd linkelek skillplannert hogy most milyen, csak most el kell szaladnom.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12619) Plata válasza FireKeeper (#12618) üzenetére


Plata
félisten

A T6 Defi az szerintem elég gyönge jószág lett.Legalább is nem mondanám azt hogy hú de jó.
Inkább olyan semmilyen,tipikus pénz lehúzás csak.Az új T6 battlecruiser is csalódás volt nekem.Csücsültem vissza T6 Galaxy drenyába,mert jobb. :(((
Engi karival t6 galaxy drenya,6 vagy 7 lökött univerzális konzollal nagyobb sebzést ér el mint a t6 BC normális konzolokkal?Na az már kicsit durva,az meg hogy egy rakás fleet alloy konzollal nem bír ki annyit mint a t6 galaxy 1 vacak kék mk11 neutroniummal,na az meg katasztrófa.

(#12620) Kotomicuki válasza Plata (#12619) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

De, ugye nem az Arbiter-re gondoltál, mint új BC? :Y

Egy világ dőlne össze bennem - a fed-es karijaimnak ki tudnám venni a T6-os, fleet-es verziókat, ez még segíthetne vmennyit...

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#12621) Plata válasza Kotomicuki (#12620) üzenetére


Plata
félisten

De arra gondoltam.
Lehet hogy én nem értek hozzá,de a t6 BC szarabbnak tűnt nekem mint a T5.T5 BC-t sokáig használtam.
De ez a T6 kész kínszenvedés volt addig is amíg kiszedtem a traitjét.

(#12622) Badname válasza Plata (#12621) üzenetére


Badname
tag

Az arbiter kihuzasa után én is visszaultettem az engimet a flottás eclipse-be.bár az én gondom inkább a boff kiosztas volt

(#12623) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

Megint DDOS támadják a játék szervereit? 2-3 percet se lehet játszani és disconect, lag.

(#12624) gerisz23 válasza Airedhyal (#12623) üzenetére


gerisz23
őstag

Telecomnak vannak technikai problémái,engem 1x dobott ki tegnap este.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12625) Bandi8bácsi


Bandi8bácsi
tag

Sziasztok. nem sikerült ma elindítanom a játékot, töltőképernyő közben folyamatosan azt az üzenetet kapom, hogy a GameClient.exe működése leállt. Másnál is jelentkezik ez a probléma?
Radeon frissítés volt előtte, lehet h összefügg a kettő? Tippek? :)

(#12626) L3zl13 válasza Bandi8bácsi (#12625) üzenetére


L3zl13
nagyúr

FireKeepernek volt ugyanez a gondja. Megpróbálhatod visszatenni a régebbi drivert.
A 15.12-es verziót tetted fel vagy a 16.1 hotfixet?

[ Szerkesztve ]

Aki hülye, haljon meg!

(#12627) Bandi8bácsi válasza L3zl13 (#12626) üzenetére


Bandi8bácsi
tag

15.12

(#12628) FireKeeper válasza Bandi8bácsi (#12627) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem most a legfrissebb Crimsonnal működik

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12629) woker válasza Bandi8bácsi (#12627) üzenetére


woker
aktív tag

Rakd fel a 16.1-et. Azzal nekem is megszűnt ez.

(#12630) Bandi8bácsi


Bandi8bácsi
tag

Közben felraktam a 16.1-et, ezzel működik. Köszönöm.

(#12631) Plata


Plata
félisten

Mivel vége a winter eventnek gondoltam összeszedem a megmaradt tokeneket.Az idén kevesebbet gyűjtöttem mint tavaly,de sajna most kevesebb időm volt rá.És az idén kevesebb is volt a jutalom.

Azt hiszem az összes karimtól össze szedtem.

(#12632) Bandi8bácsi


Bandi8bácsi
tag

Kicsit elszomorodtam, mert annó kipróbáltam a játékot egy kétmagos amd procival, nvidia gt 240 videokarival és 2 giga rammal, ekkor eléggé szaggatott a kép, főleg a bolygófelszínen.
Azóta váltottam 6 magos amd procira, egy ati radeon r7 200-as vidikarira, 4 giga ramra, és alig változott valami :(
Ennyire optimalizálatlan a játék, vagy az amd-t nem szereti?

(#12633) Plata válasza Bandi8bácsi (#12632) üzenetére


Plata
félisten

Optimalizálatlan szar,8 giga ram de még 16 giga is kevés neki néha.De az amd-t sem szereti.

(#12634) Bandi8bácsi válasza Plata (#12633) üzenetére


Bandi8bácsi
tag

Akkor gyorsan hozzászokom :)

(#12635) Plata válasza Bandi8bácsi (#12634) üzenetére


Plata
félisten

GTA 5 jobban fut a gépemen mint a STO. :DD

(#12636) Bandi8bácsi válasza Plata (#12635) üzenetére


Bandi8bácsi
tag

Nincs több kérdésem :D

(#12637) L3zl13 válasza Plata (#12631) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Én nem láttam értelmét félre tenni a 2 olcsó tokenből. Azon nem lehet annyit keresni.

Aki hülye, haljon meg!

(#12638) Plata válasza L3zl13 (#12637) üzenetére


Plata
félisten

Én a tavalyin sem kerestem egy fillért sem.Elosztogattam a flottában vagy egyéb helyen.

(#12639) Plata


Plata
félisten

Az évfordulós hajó úgy néz ki ilyen lesz.

Sajna nem egy hanem két tholian hajó jön,remélem a tarantulát meg tudom venni. :W

(#12640) Konfigos


Konfigos
őstag

Patch tölthető,érdemes már most nekiállni ha valaki nem tette meg,mert már most is csak csordogál.

(#12641) Plata válasza Konfigos (#12640) üzenetére


Plata
félisten

Hááát,szerintem ma már úgysem megyek fel.
Vár Los Santos,meg a bankrablás.
Ui:Tudsz valamit a dili bugról?Hogy csinálják mivel merre hol mint,

[ Szerkesztve ]

(#12642) Konfigos válasza Plata (#12641) üzenetére


Konfigos
őstag

Nem,semmit,ez új.Láttam már rá utalásokat,de mélyen kussolnak.Jó lenne majd kideríteni :D

(#12643) Plata válasza Konfigos (#12642) üzenetére


Plata
félisten

Hát ez az hogy kussolnak az istenit,és nem mond senki semmit,max annyit hogy dili bug van. :(

(#12644) Ice_Man22 válasza Plata (#12643) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Dili bug??Mirol van szo??? SZoljatok mert akkor en is neki allok jatszani.

(#12645) Plata válasza Ice_Man22 (#12644) üzenetére


Plata
félisten

Sajnálom,de neked nem mondhatom el. :D
Mert én sem tudom hogyan kell csinálni,csak hogy van. :DD

(#12646) Ice_Man22 válasza Plata (#12645) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

:((. Kar, azert kosz :)

[ Szerkesztve ]

(#12647) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

Egy masik kerdes, muszaly, hogy a steam fusson a hatterbe ha jatszani akarok??Emlekszem jatszottam ugy hogy a leszedtem a steamet es ugyis ment a jatek ark se volt felteve.

(#12648) Plata válasza Ice_Man22 (#12647) üzenetére


Plata
félisten

Nem kell,Steam-ről indítva hamarabb elindul,sajna én véletlen kinyomtam steamről a STO launchert,és most már nem hajlandó felismerni,vagy még egyszer fullra újra akarja telepíteni.Arc és STO launcher sokszor rossz,de steam sto launcher megbízható volt.

[ Szerkesztve ]

(#12649) Plata


Plata
félisten

Tévedtem,a T6 hestia még is jó,sokkal jobb mint a t6 vektor viktor,ultra szutyok cuccokkal is nagyon jó gép.
Kár hogy nincs t6 fleet változata.

(#12650) Wolverine


Wolverine
félisten

A 6. születésnapi event január 26-án indul: ettől kezdve február 1-ig lesz naponta valami ingyen ajándék; illetve január 28-tól február 24-ig lesz egy új epizód, ami időutazásos sztori lesz - mi megyünk a jövőbe :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.