Hirdetés

2024. április 10., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12651) Plata válasza Wolverine (#12650) üzenetére


Plata
félisten

Jah ezt már tudjuk rég,de kíváncsi leszek vajon milyen ajándékot adnak,gondolom szart,bááár +2 spec pont jól jönne megint.Vagy +inventory slot vagy bank,esetleg doff hely bővítő jó lenne,de ez csak álom.

(#12652) L3zl13 válasza Plata (#12651) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Azóta is sajnálom, hogy pont az inventory slot giveawayről sikerült lemaradnom :(

Aki hülye, haljon meg!

(#12653) Wolverine válasza Plata (#12651) üzenetére


Wolverine
félisten

Tudom, hogy nem friss hír, de a határidők a topikban nem voltak leírva, és így kéznél vannak, nem kell keresgélni ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12654) Plata


Plata
félisten

Jön a roma admiralty.

Krenim hajó.

Na'Kuhl járgányok.
Fighter

Cruiser

BC

Dread.

[ Szerkesztve ]

(#12655) Plata


Plata
félisten

A mai ingyenes ajándék +2 spec pont minden karinak.
[link]

És az év híre,hogy megjött a Tarantula. :C
[link]

[ Szerkesztve ]

(#12656) Lanny válasza Plata (#12655) üzenetére


Lanny
aktív tag

Ez csak egy dolgot jelenthet: az új krenim sci hajó olyan gagyi lesz, mint egy sci destroyer! :(

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#12657) gerisz23 válasza Plata (#12655) üzenetére


gerisz23
őstag

Annyira azért nem biztos hogy örülnék,lehet hogy tévedek de nincs r&d pakk az új boxban,ami eléggé elveheti az emberek kedvét ettől a boxtól.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12658) Konfigos válasza gerisz23 (#12657) üzenetére


Konfigos
őstag

Jaja..várható volt a mini után.

Amúgy ezt nézted?

Opening a pack allows a choice of a beam, cannon, or ground weapon. Beam weapon packs grant either a beam array or a dual beam bank, with a small chance of a 360-degree beam array. Cannon packs include a turret, single cannon, dual cannon, or dual heavy cannon, with a small chance of a wide-angle dual heavy cannon.

(#12659) gerisz23 válasza Konfigos (#12658) üzenetére


gerisz23
őstag

Lol,nemsi néztem milyen lesz az új fegyó,az eventes hajó konzoljára leszek kiváncsi,átpakolható lesz másik hajóra,amúgy meg nem néz ki olyan szörnyen az a hajó.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12660) Badname


Badname
tag

Van valami olyan cucc a játékban ami csökkenti az engi skillek töltési idejét? Az a2b-n kívül persze :-)

(#12661) Lanny válasza Badname (#12660) üzenetére


Lanny
aktív tag

Engi krenim boffok.

[ Szerkesztve ]

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#12662) gerisz23 válasza Badname (#12660) üzenetére


gerisz23
őstag

Research lab engi boffja-ha minden igaz.
Megelőztek:D

[ Szerkesztve ]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12663) Plata


Plata
félisten

De az A2B murisabb szerintem,minden féle boff cd-t csökkent,és még a lobis konzolok Cd-jét is leszedi. :C

(#12664) Wolverine


Wolverine
félisten

Patch note mára.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12665) Badname válasza Plata (#12663) üzenetére


Badname
tag

Egyetértek, de a tervezett temporal drenya layoutba nem fog beleferni az a2b-n:-D az kár,h csak krenim boffal megoldhato, reméltem lesz más út is

[ Szerkesztve ]

(#12666) Plata válasza Konfigos (#12658) üzenetére


Plata
félisten

Zsíros 2 darab fasza Destab bím köllene. :D
Majd ha lesz tarantulám meg szerver,már ha ma lesz szerver. :))

(#12667) Lanny


Lanny
aktív tag

Anniversary Krenim Ship Stats

"It is quite large and slow to maneuver, unlike most science vessels. It does, however, boast a sturdier hull and incredibly powerful shield emitters."

Úgy tudtam!

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#12668) Plata


Plata
félisten

Srácok partgenes fun sci tarantulához milyen űr szettet ajánlanátok?

(#12669) gerisz23 válasza Plata (#12668) üzenetére


gerisz23
őstag

Partgenre a dyson ad legtöbbet ha jól tudom.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12670) Zemanov válasza gerisz23 (#12669) üzenetére


Zemanov
csendes tag

Partgenre a Solanae ad a legtöbbet.

(#12671) Plata


Plata
félisten

Zsíros szerint a Dyson,így elkezdtem arra felé menni.
De most már döntsétek el hogy melyik a jobb. :D
Dyson pajzs meg is van,volt annyi markom.A kicsikém szíp lett tűle.

Jah és újra kell skilleznem a karit fullra,mert ez support sci kari volt.
Majd valamelyik profi sci-t megkérdem jó-e amit csinálok neki.
Jah és most jut eszembe,szerintetek melyik az a zenes hajó trait amit kötelező rá kivennem?

[ Szerkesztve ]

(#12672) Zemanov válasza Plata (#12671) üzenetére


Zemanov
csendes tag

Ha Sci meg partgen akkor a Scryer szerintem kötelező.

(#12673) Lanny válasza Plata (#12671) üzenetére


Lanny
aktív tag

A thermionic torpedo kapott új képességeket a régebbi tholian hajókhoz képest?

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#12674) Plata válasza Lanny (#12673) üzenetére


Plata
félisten

Semmit,ugyanaz a kék torp van Tarantulán mint a régebbieken.
De én rá raktam a Recluse UR thermonic torpiját.
Majd omegával felhúzom epicre.

(#12675) Plata válasza Zemanov (#12672) üzenetére


Plata
félisten

Megvan a Scryer,az összes fedes hajó meg van a piloton kívül,mert arra sajnálom a zent. :D
Asszem.De Scryer az a DR packhoz járt még annó.

(#12676) Plata válasza Zemanov (#12672) üzenetére


Plata
félisten

Annak idején mikor kijött a DR pack,és ugye benne volt scryer meg dauntles,és más sci hajó nem volt,inkább játszottam T5 hajókkal minthogy azokat a rondaságokat használjam.Asszem 1-es mastery szintig jutottam a Scryer-el,dauntles-el meg kb fél mastery szintig. :DDD
Aztán jött a többi Sci hajó és megoldódott a dolog.De ezeket azóta sem vettem elő,max admiraltyban.

(#12677) Konfigos válasza Zemanov (#12670) üzenetére


Konfigos
őstag

Ez igaz,ha a skillt nézed akkor az,mert epicbe azt hiszem 55 vagy 50,de nem a skill a lényeg a partgennél hanem a crtd,pl nekem 298skillem van de 160% crtd kb,és sokkal jobb mint 400-430 skill meg az átlag 100% crtd.De ha nem hiszed nézd meg milyen kevés dmg-t növel egy plusz konzol ami 38 skill kb,utána meg nézd meg mi történik ha leveszel mondjuk 2 konzolt és a helyére crtd növelőket teszel.A lényeg amikor szettet választasz akkor nem azt kell nézni hogy melyik ad több skillt,csak adjon rá azért,utána már a setbonusz adottságait kell nézni.

Scryer egyébként tényleg nagyon jó hajó hozzá,de azért sokat segít ott maga a mastery traitje is,de szerintem a wells még mindig überelhetetlen ha sci kariról van szó,bár ez az új temporal dread is nagyon érdekes,nem véletlen olyan drága hiába lobis,éjjel 400m körül volt,bőven túlszárnyalta az astikát is ami a legkapósabb lobis hajó volt eddig talán.

[ Szerkesztve ]

(#12678) Plata válasza Konfigos (#12677) üzenetére


Plata
félisten

Ma már asszem 290 körül volt exen a hajó.

(#12679) Badname


Badname
tag

Két héten belül ugyanannyi lesz,mint a többi lobis hajó.

(#12680) Plata válasza Badname (#12679) üzenetére


Plata
félisten

Nekem kell egy,nem sürgős de kell.
Most elvagyok a tarantulával.

(#12681) Kotomicuki válasza Konfigos (#12677) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Ezt most úgy kell érteni, hogy maga a partgen le van ejtve - csak rántsa össze népet a területre ható torpedók becsapódása előtt (ezt, végül is, konzolos rásegítés nélkül is megteszi, ha van rajta 3-6 pötty és az Aux is legalább 50%) - és inkább a fegyverek sebzését kell növelni?

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#12682) Badname válasza Kotomicuki (#12681) üzenetére


Badname
tag

Ami osszerantja a hajókat az a gravi skill,a prtg az exotic dmg-t növeli. Abból indul ki,hogy magas crtd nagyobbat dob az exotic sebesen mint a prtg skill értéke,de azért az is kell valamennyi.

(#12683) Konfigos válasza Kotomicuki (#12681) üzenetére


Konfigos
őstag

Nem nem,úgy kell érteni ahogy bad mondta.Grav skill hat a "rántásra",prtg az exotic dmg-t növel.De én pl úgy oldottam meg hogy max skill van gravon meg partgenen is,hozzá egy resall exotic konzol és 3db rd labos [prtg] grav konzol,plusz pscyogenic warfare trait,vagy hogy írják.Ez több mint elég gravgen skill meg prtg skill mint ami kellhet pvere,10km-ről is odaránt bármit,számokba nekem kb 300 a prtg skillem,és 250 a gravgen kb.Maga a crtd-t arra írtam hogy ha a sebzés a fontos,akkor nem a prtg skill növelésével lehet turbozni,hanem crtd növeléssel.Nekem pl kb 40 energiafegyer energiám van vele,és nem is kell,mert simán van 30k dps egy exotic is,és sokkal mókásabb is,továbbá használható pvpn is az,szembe az energiafegyveres scikkel.Olyan kis mindenes,csak persze nem olcsó,szerintem 1milliárd felett költöttem már a karira,de olyan is persze.

(#12684) Plata válasza Konfigos (#12683) üzenetére


Plata
félisten

Te nekem a hajóm most így néz ki.

Az előbb ISA-n egyet lőttem a Tac kockába,az eredmény 775 645 sebzés Tholian Web cannonnal.
Ha át skillezem és még jobb cuccot is kap akkor biztos tutibb lesz.

(#12685) Plata


Plata
félisten

CLR—Crystalline[3:04]— Dmg(DPS) —Gaval 3 391 356(18 841) xingel 1 797 956(12 843) Decius 1 674 997(13 729) recin 1 482 154(11 763) Dred Cartm 1 244 408(7 826) T'Pai 1 162 013(6 315) lana torai 857 191(5 195) freng 725 189(4 144) Zapp Brann 667 337(4 119) Ashley 449 990(3 261)
Tholian Web cannon sebzése 1.8 milla. :R

(#12686) Kotomicuki válasza Konfigos (#12683) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

...és Badname:

Thx, az információkért! :R

Hhmm, legalább 1000 millió, akkor ez még nagyon a jövő zenéje nálam! :O

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#12687) Badname


Badname
tag

https://ufplanets.com/showthread.php?51270-Guide-Epic-Gear&styleid=37#TITLE1 ismeritek ezt a lapot? Minden epic gear rajta van egész tavaly júliusig. Innen derült ki,hogy a dyson defi epicben +10% sci ability ujratoltest ad: http://i.imgur.com/E9EaBYU.png

(#12688) Plata válasza Badname (#12687) üzenetére


Plata
félisten

Ismerem,valamelyik tagot is ismerem,vagy többet.

(#12689) Konfigos válasza Kotomicuki (#12686) üzenetére


Konfigos
őstag

Azért ne vedd ennyire komolyan,meglehet azt oldani olcsóbban is,csak nekem más hajókkal van a build,és csak azok 1 milliárd most kb,sőt 2milliárd lesz ha kész lesz,de attól még egy zenes scryer meg egy rendes gear elég,az koránt se ennyi..Nekem a pvp miatt kell a max,ha oda nem jársz akkor nagyságrendekkel olcsóbb.

Bad: Ha nem egy flottába lennénk azt mondanám hogy igen ismerem,de így azt mondom hogy olvass máskor levelet :D annak idején amikor megtaláltam elküldtem flottalevélbe,mert akkor szinte minden friss cucc rajta volt,és ezért választottam én is a dysont,akár a krenimeket is meglehet kerülni simán,dyson defi urként+bio neural,+terran trait+hands on deck trait,és akár a triple cylinder szett,annál is bejött most a set3hoz hogy még csökkent,sőt felezi a backstepet is,iszonyat op,csak ugye also hangon is 1milliárd a 3 hajó hozzá.

(#12690) Badname válasza Konfigos (#12689) üzenetére


Badname
tag

Akkor valahol tuti ott van a postanban...nem tudom,h emlékszel e rá de az utóbbi egy évben csak az ajándék hajokert jöttem fel stora:-P hands on deck egyelőre nem lesz,nincs 12k zenem most,a terran trait,nem tudom melyikre gondolsz.hajo témában meg csak a temporal drenya kell, scibol van kettő,Destroyerbol három.

(#12691) Plata válasza Konfigos (#12689) üzenetére


Plata
félisten

Megvettem a Temporal dread-et is,és rajta van a full temporal hajó és lobis szett.
Pont a karimnak való,mert imádok vele a Wells-el gw-zni,nekem az a móka.
Eddig eszembe sem jutott megnézni milyen traitje van,most néztem meg,és néztem egy jó nagyot.
Azt mondták a sci hajó pack konzol szettje fog adni GW robbantó képességet,erre itt van a sci drenyán hasonló képesség mint trait. :Y
Na most akkor ez azt jelenti nem lesz GW-s sci hajó pack? :O

(#12692) Badname válasza Plata (#12691) üzenetére


Badname
tag

Sztem ez nem akadály h legyen az a sci pakk.am én is csak arra várok h a drenya ára 200 Misi alá menjen. Már szedem hozzá össze a cuccot, ha vége lesz a munkának :-D off: azt hittem,h még két napig fog tartani az ajandekozosdi

(#12693) Wolverine válasza Badname (#12692) üzenetére


Wolverine
félisten

Febr. 1. volt meghirdetve a végének; és a jelek szerint a T4 hajókat 2 napig lehet kivenni, vagyis megspóroltak egy ajándékot.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12694) Plata válasza Wolverine (#12693) üzenetére


Plata
félisten

Az mindig így van az utolsó ajándék nem egy napig él hanem több napig.

(#12695) Badname válasza Plata (#12694) üzenetére


Badname
tag

Erre nem emlékszem korábbról :-D kiprobaltad már a temporal drenyat? H működik a masteryje?

(#12696) Plata válasza Badname (#12695) üzenetére


Plata
félisten

Kipróbáltam,de nem én nem láttam semmi féle robbanást.
Mentem pár ISA-t meg kristályt,de vagy vak vagyok,vagy nem tudom mit kéne nézni. :D
A konzolja viszont mókás.
Arra leszek kíváncsi vajon a Tholian Web Cannont mikor nerfelik le.
Asszem 246 a partgen skillem,jelenleg 9.9-14k körül sebez általában,másodpercenként kétszer 1 célpontra.

[ Szerkesztve ]

(#12697) Badname válasza Plata (#12696) üzenetére


Badname
tag

Majd két hét múlva ha elég kulcsot eladótt a pw:-D

(#12698) Plata válasza Badname (#12697) üzenetére


Plata
félisten

Most így néz ki a Tarantula sebzése.

[ Szerkesztve ]

(#12699) Badname válasza Plata (#12698) üzenetére


Badname
tag

Nekem az is feltűnő,h a petek is ennyit érnek. Amúgy ezt a grafikont h hoztad össze?

(#12700) Plata válasza Badname (#12699) üzenetére


Plata
félisten

Ezek a petek még nem is olyan erősek.
Klingonnak vannak erősebb hangárjai.
A combatlogban van grafikon is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.