Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12201) gerisz23 válasza Konfigos (#12200) üzenetére


gerisz23
őstag

Dhc pvpre való,ami amúgy sok embert hodegen hagy sajnos.Ha sebzésre mész pven akkor dhc halott dolog.35k körül lehet vele tolni scotterral meg spread 3 torpal.De sokkal többet nem.
Xpt farmolni jobb a dbb vagy a beam fawwal.
Kiváncsi leszek arra a lobis hajóra:)

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12202) Konfigos válasza gerisz23 (#12201) üzenetére


Konfigos
őstag

De épp ez az,miért halott dolog?Mire nem elég 35k amúgy?5x35k dpsel mit nem lehet letolni?Szerintem nincs ilyen.Simán csak villogás a nagyobb dps,mögöttes tudás nincs semmi se értelme,és pluszba unalmas is fawolni,én is csináltam pár hétig,borzalom volt,ugy éreztem magam mint amikor elkezdtem a játékot,szinte nyugodtan tvzhettem mellette annyira kell rá figyelni,cserébe vót jó dps,oszt akkor? :D

Lobis hajó ára remélem jó lesz,most némelyik 800 lobis hajó ára úgy elszaladt hogy eszement.Egyre több a hajó,egyre több közül lehet választani,remélem a zahl sorsára jut ez is,volt 80m is lobi akcióba,bár felőlem 100 is lehet,csak ne ilyen 170..

[ Szerkesztve ]

(#12203) Plata válasza Konfigos (#12200) üzenetére


Plata
félisten

Te jó ég 125 turn minek?
Már a 72 is sok stf-en.

(#12204) Plata válasza Konfigos (#12202) üzenetére


Plata
félisten

Hát faw-al én is így vagyok,atom unalmas
Simán elaludnék stf-en faw-os karival ha nem lennének rajta lopós boffok.
De még így sem nagyon szeretem.

(#12205) gerisz23 válasza Konfigos (#12202) üzenetére


gerisz23
őstag

Nálam esetleg jelen pillanatban az az értelme hogy fél perc egy argala:D
Én sem azt mondom hogy jó ez így,szeretem a dhcs hajóimat,sőt,azokat jobban.Most a beameké a világ,ez van ezt kell szeretni.Amúgy meg mindenki azzal megy amivel akar:DÉn szeretek kipróbálni minden féle buildet játékban,konzolokat fegyókat stb.

Tölti a patchet:D

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12206) Plata válasza gerisz23 (#12205) üzenetére


Plata
félisten

Nekem el sem indul a launcher. :D
Nem baj addig frissítem Sw ToR-t.
ha nem jön a T6 B'rel sürgősen akkor úgyis át lovagolok egy kicsit amoda.

(#12207) gerisz23 válasza Plata (#12206) üzenetére


gerisz23
őstag

Kemény 20%-nál tart.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12208) Plata válasza gerisz23 (#12207) üzenetére


Plata
félisten

Hű te piszok mázlista.
Nálam 1%.
Elugrom letolok pár heroicot Corelian amíg ez a barom letölti a frissítést.
Bezzeg Sw ToR patch lejött fél perc alatt.

[ Szerkesztve ]

(#12209) Plata válasza Plata (#12208) üzenetére


Plata
félisten

Na már 2%. :D

(#12210) gerisz23 válasza Plata (#12209) üzenetére


gerisz23
őstag

74%,idén még talán le is jön!

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12211) Plata válasza Plata (#12209) üzenetére


Plata
félisten

Na már annyi sem mert Arc launcher behalt.

(#12212) gerisz23 válasza Plata (#12211) üzenetére


gerisz23
őstag

Én steamet használom többnyire.83% go baby go!

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12213) Plata válasza gerisz23 (#12212) üzenetére


Plata
félisten

Steam hülye,nem ismeri fel STO-t,ha meg fel akarom rakni steamre le akarja szedni a játékot újra.Pedig kijelölöm neki azt a mappát amiben a STO van.Még is ugyanoda le akarja tölteni.

(#12214) Lanny válasza Plata (#12213) üzenetére


Lanny
aktív tag

Nem tudom min akadékoskodtok, nekem 20 perc alatt jött le. :P

[ Szerkesztve ]

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#12215) Plata válasza Lanny (#12214) üzenetére


Plata
félisten

Nekem meg kb 5 perc alatt,elmentem Sw ToR-ozni,utána újra indítottam a launchert és lejött pillanatok alatt.

[ Szerkesztve ]

(#12216) Wolverine


Wolverine
félisten

Ma ingyen T5 hajókat adnak:
Starfleet: Excelsior Retrofit
KDF: Marauder (ez már volt ingyen, nekem legalábbis megvan...)
RR: Ar'kif Retrofit

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12217) gerisz23 válasza Wolverine (#12216) üzenetére


gerisz23
őstag

Talán használható lesz ez az admirality rendszer is.Ha nem javítják ezt a zenes hajós törléses újraclaimeléses témàt akkor én is kiveszem majd párszor némelyiket.Főkarin annyi hajóm van,hogy lehet nem lesz értelme kivenni,de altokon esélyes.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12218) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

ezzel az admiralitival jó sok expet lehet szerezni. végre egy értelmes módja a 60-ason túli fejlődésnek? nerfszagot érzek.... :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12219) Plata válasza FireKeeper (#12218) üzenetére


Plata
félisten

Tuti nerfelik,59k xp-t kaptam az előbb fedessel.Klingonnak meg jött egy rahedli rab. :W
Most kaptam egy Kobali samsart küldiből,de nekem eddig is megvolt,így most 2 kobali samsar van az admiralty rendszerben. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12220) Plata


Plata
félisten

Azannya kaptam egy astikát meg salvaged technology-t. :C

(#12221) gerisz23 válasza Plata (#12220) üzenetére


gerisz23
őstag

Akkor ezért volt bent a manasa képe a klingonomnak?Azt hittem bugos,azon nincs meg a vaad hajó:)

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12222) Airedhyal válasza Plata (#12219) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Triblin az ilyen hajók csak 1x használatosak voltak. Gondolom itt is.
A listában ezek úgy szerepelnek hogy "(1x) xy hajó név".

(#12223) Plata válasza Airedhyal (#12222) üzenetére


Plata
félisten

Igen,de ha critel egy ilyen küldi több hajót is ad.

(#12224) CPT.Pirk válasza Wolverine (#12216) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Én meg anno megvettem az Excelsior retrofitet. Egyre jobban kiakasztanak.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12225) gerisz23 válasza CPT.Pirk (#12224) üzenetére


gerisz23
őstag

Nekem az Arkif volt meg.Tirarira nagy ügy.Ajándék lónak a szódás a fogát!
Nincs vki játékközelben?mennyi a kulcs?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12226) CPT.Pirk válasza gerisz23 (#12225) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nagy ügy persze, mert a T6 miatt a régebbi pénzes T5 hajók értéke erősen csökkent. Tuti majd ha megint kell nekik pénz vagy hírverés, akkor majd jön a T6-U meg a T7 kategória...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12227) Konfigos válasza gerisz23 (#12225) üzenetére


Konfigos
őstag

4m volt amikor néztem ma.Viszont a trait 15m alatt van,brutál ára lesz ha kimegy a doboz ez tuti,nem csodálkoznék ha inspir felét is megütné,fél év múlva meg annak az árát.Bár még nem próbáltam ki,de ma lehet kifogom,csak csinálnom kell még egy kis ec-t mert elvertem tegnap 240et a semmire :D

Fire: Marha jó ez az admirality tényleg,viszont nem hiszem hogy az xp miatt nerfelni fogják,igaz most elég állat de ne felejtsd el hogy most 2.5x xp van ha jól tudom,szóval nélküle ez csak jobb módszer lesz mint a doff rendszer xp szerzésre,és közbe kapod is a grátisz dilit meg spec pontokat meg rd cucokat stb.Érdemes tolni jelenleg az biztos,de korrektebb lenne ha úgy lehetne tolni hogy minden megvásárolt zenes hajót kitudod küldeni,így vagy a törléses módszer van,vagy veszel ezer slotot és telehányod a hajókkal.

[ Szerkesztve ]

(#12228) gerisz23 válasza CPT.Pirk (#12226) üzenetére


gerisz23
őstag

Valahogy életben kell tartaniuk a játékot.Amúgy leginkább dozos hajókkal szeretek menni amik nem T6-osak.
Zenesek farm kariknak jók meg traitek miatt.Ha enm akarsz új hajóval menni ne menj,ne vegyél,nem kötelező.
Mindegy milyen nevet adnak nekik,ha zenes ha lobis ha dobozos ÚJ hajó.Az összes MMO átmegy egy bizonyos fejlődésen amiben a régebbi dolgok elavulnak,nem lesznek használhatatlanok de lesz náluk jobb.
Ez van ezt kell szeretni.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12229) CPT.Pirk válasza gerisz23 (#12228) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Csak ez nem érték teremtés, hanem pénz nyelés. Ha tényleg fenn akarják tartani az érdeklődést, akkor ne arcade shootert csináljanak a játékból, meg csinálják már meg végre az STO alapkoncepciójában említett több személy által irányított hajókat.
Persze ezek már nem lesznek megoldva soha, ezek helyett kaptunk egy grind fesztivált ahol az újdonság egy új repu amit megint lehet húzni... Tartsak karikat zent farmolni? Ha még suliba járnék akkor esetleg menne de akkor se túl szívesen.

A magam részéről az STBC2-ben bízom, hogy végre egy jó ST játék lesz.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12230) Plata válasza Konfigos (#12227) üzenetére


Plata
félisten

Az admiralty nagyon jó most xp event alatt,ma két klingonom is 60 lett.
És elit stf-re is fölösleges menni,mert annyi salvaged vacak jön belőle.
No meg sok lila craft cucc.Egyszerűen fölösleges stf-re járni salvaged-ért.
Csak irtó sok időt elvesz az hogy törölgesd a hajóid és újat vegyél ki nekik.
Vulkáni sci karimmal 30 hajóig mentem el,de frászt kaptam már. :O

(#12231) Airedhyal válasza Plata (#12230) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Ugye ugye... bezzeg én tegnap megkaptam a magamét, minek nekem 47 hajó. :P
A mirror és egyéb töltelék hajók még hozzá sincsenek adva.. xD

(#12232) gerisz23 válasza Plata (#12230) üzenetére


gerisz23
őstag

Sztem azt a törölgetőset valahogy megoldják hogy ne lehessen ezt csinálni.

Ez nem az a játék lesz ahol többen irányítotok egy hajót...a jéták motorja se egy mai gyerek.AZt hiszem Raul említette korábban hogy valakik dolgoznak ilyen igaz Star Trek feelinges megoldáson,de az fizetős lesz ha elkészül.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12233) Plata válasza Airedhyal (#12231) üzenetére


Plata
félisten

Hát de bazz,ki az istennek van kedve 30+ karival ennyit szarakodni?
Ha jól számoltam fed oldalon van 34 T5-T6 zenes hajóm,a többiről nem is szólva,ami vicces az hogy a klingon kis szintű zenes hajók állati jók küldikbe,vagy le nullázzák a szükséges statot vagy sok critet adnak,vagy egyéb.

[ Szerkesztve ]

(#12234) CPT.Pirk válasza gerisz23 (#12232) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

De annak készült. Mindegy, amire gondolsz az az Artemis [link], de már készen van régóta. 32 dollárért 5 haveroddal irányíthatsz egy hajót. Pont ugyanaz mint az ST, csak nem része a brandnek.

“Artemis isn’t an official Star Trek game, but it is the Star Trek game you’ve always dreamed of.” Még nem vettem meg, de rá kellene vennem a haverokat...

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12235) Wolverine válasza CPT.Pirk (#12234) üzenetére


Wolverine
félisten

Igazából én ezt a megoldást maximum raidnek tudnám elképzelni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12236) Hunter2


Hunter2
addikt

másnál is jelentkezik hogy csutkára húzott grafikával R9 290-el időnként szétfagy a játék? vagy ez nálam egyedi eset?
A másik kérdésem hogy be lehet valahogy állítani egér gombra hogy süsse el azt a rohadt fézert?

(#12237) Konfigos válasza Hunter2 (#12236) üzenetére


Konfigos
őstag

Sajnos borzalmasan kezeli a vgakat ez a játék.Volt olyan akinél ilyen vgaval mint neked szaggatot is,én sajnos passzolom a kérdésed mivel lehetne megoldani.Saját gondolom se tudtam mai napig megoldani,nv noti vgaval nem tudom teljes képernyőre rakni a játékot mert kilép azonnal,egy másik játéknél se tapasztaltam ilyet.Amióta megvan a noti azóta csak full windowal tudok játszani és nem igazán van erre se megoldás.

Amit tudok neked ajánlani viszont ha jobban belefogsz mélyedni hogy csinálj magadnak egy bindet,sokkal egyszerűbb mint nyomkodni manuálisan a dolgokat.mai napig ezt használom rá,beraktam első tálcára a támadásokat,és bebindeltem spacere,plusz hozzáraktam a pajzs kiegyenlítést is a mozgáshoz vele(w,a,s,d),ezzel a megoldással csak a védelmi dolgokat kell manuálisan aktiválnom.Olyat is betudsz vele állítani hogy bal egérgombra süsse el szerintem,de nem igazán célszerű.Itt fontos hogy folyamatosan lövöldözzél,jobb arra beállítani magát a játékot hogy ne hagyja abba a lövöldözést.

Egyébként fedes karid van?Annak idején posztoltam valamit még mindig működik tudomásom szerint,xp bonusz idején brutális amit el lehet vele érni ha maxolni akarod a karit.[link] Ha esetleg gamer billed van hozzá akkor irni kell egy makrót a támadásokra és fosni fogja az a xp-t neked miközben nem vagy a gépnél.Célszerű olyan gépen futtatni amin elmegy 50fps körül minimumon hogy ne zabálja feleslegesen az áramot.Nem akarok neked hazudni de nálunk a flottába van aki ilyen makróval csinálta és esténként csak éjjel bekapcsolva 4 spec pontot lépett event nélkül,eventtel ez lett volna 10 is.Spec pontokat lvl60 után fogod majd gyűjteni hogy mégjobb legyen a karaktered,és marha sok időt lehet spórolni ezzel.Sok órát ülhetett volna ott ezért a gép előtt.

Más mindenkinek ha még esetleg nem látta: Terran repus cuccok: [link] A motor nagyon érdekes jelenség lehet majd,hiszen az oss lekapcsolj a rendszereket ha végzett kicsit,ha erre is reagálni fog akkor elég komoly resistet lehet vele nyerni majd szinte folyamtosan,főleg 2 oss-el(pl az herald raiderrel is meglehet oldani)

[ Szerkesztve ]

(#12238) Plata


Plata
félisten

Úgy néz ki megunták félév után a delta bugot,és javítják. :DD
Aki még akar magának bugolni cuccot,ma délutánig megteheti.

(#12239) Plata


Plata
félisten

Kedvenc fedes vulkáni sci karimnak,akinek kivettem 30 hajót admiralty rendszerbe,89k xp jött három küldiből.Most 4 fut neki.Azt hiszem még ma 60 lesz. :D

(#12240) gerisz23 válasza Plata (#12238) üzenetére


gerisz23
őstag

Csináltam 4 klingont.Nem vettem ki velük ezt buktam.Talán így visszamennek az r&d árak,este lehet veszek még cuccost.Nem tudom hány spec pontot szedtem össze,de többet mint terveztem,igaz benne van a 2 ajándék pont is.

Én is kivettem a zeneseket pár karival,de inkább majd dilit farmolok velük,csak ne nerfeljék.

[ Szerkesztve ]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12241) John_Doe


John_Doe
senior tag

Szuper! Az új Arc már el se indul.

Shal'kek nem'ron!

(#12242) Plata válasza John_Doe (#12241) üzenetére


Plata
félisten

Nem ARC-al indítottam,hanem sima launcherrel.
Volt az előbb klingon karimnak egy szuper jó admirality küldi,csak éppen 210 engi és 210 sci pont kellett volna bele.Engi vígan összejön,na de sci. :Y

(#12243) Plata válasza Konfigos (#12194) üzenetére


Plata
félisten

Na örülhetsz a Sheshar tac karim 60 lett admiralty-val. :Y
Így már van két 60-as fedesem is.
Bakker,mennyit szenvedtem hogy a fedes klingont felhúzzam 60-ra,azt egyszerű doffozással meg magától 60 lesz a többi kari.

[ Szerkesztve ]

(#12244) John_Doe válasza Plata (#12242) üzenetére


John_Doe
senior tag

A játékkal semmi bajom az megy rendesen csak lusta vagyok és ki-be lépkedésnél kényelmesebb az Arc. Viszont ma reggel frissítette magát és azóta indulásnál elszáll. Azt hiszem a Comodo tűzfal okoz valami gondot na de menjenek már a fenébe...

Shal'kek nem'ron!

(#12245) Plata


Plata
félisten

Érdekes dolog,de minden zenes faj eltűnt,sem joined trill,sem egyéb zenes faj nem érhető el,a storeból is kivették és az új kari kreálásakor sincs meg,hiába unlockoltam mindet.

(#12246) Konfigos válasza Plata (#12238) üzenetére


Konfigos
őstag

Nagyon is ideje volt.Ugy leverték az árakat hogy vicc,erosen kihatot már az rd doboz keresetre is,és arra is hogy ki hova megy farmolni a nyersanyagot.Mondhatjuk ugy hogy nem is volt értelme már,most kellene bevasarolni 1 milliard körül,lenne belőle fel ev múlva 4 milliard.Ahogy neztem kb heted annyit értek a dolgol mint normális esetbe.

(#12247) FireKeeper válasza Konfigos (#12246) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Figyi már, nem akarsz nekem pár száz milkót befektetni? a profit egy részét megkapod, mint kezelési költség :D mostanában nem nagyon van időm játszani, de később lehet jönnék még, viszont ahhoz kéne a zsé.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12248) Plata válasza Konfigos (#12246) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem tized áron is lehet kapni ezt azt,vettem 10 darab isolinear vackot crafthoz,és nem került annyiba a 10 mint máskor 1.

(#12249) Plata válasza John_Doe (#12241) üzenetére


Plata
félisten

Az ARC tényleg vacakol,elindítottam arc-ról STO-t mire kiírta hogy valami 455 mb-t frissít,ok gondoltam gyorsan leszedi,de kb 1 óra alatt 32%-ot szedett le,eddig nem nagyon izgatott mert mással voltam elfoglalva,de most már szerettem volna játszani,mivel nagyon lassan jött,fogtam és kilőttem a launchert és indítottam STO-t sima launcherrel,na ott meg pillanatok alatt leszedte a frissítést. :D

(#12250) Lanny válasza FireKeeper (#12247) üzenetére


Lanny
aktív tag

Észrevettem, hogy NAGY kezdőbetűvel kezted a mondatodat, szóval komolyak a szándékaid. :P
Ezt poénnak szánom, ne vedd magadra. :D

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.