Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11451) Plata válasza gerisz23 (#11450) üzenetére


Plata
félisten

Még nálunk sem volt róla szó.De én max az UHF-et tudom elképzelni amibe raknék is.

(#11452) FireKeeper válasza Plata (#11451) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

kicsit vicces írják hogy S10.5 live de még mindig halott a szeró :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11453) Lanny


Lanny
aktív tag

Hú gyerekek, nagyon kell iparkodni, hogy jól jöjjünk ki ebből az új őrületből! :)
A reciprocity árát fel se merem posztolni, percenként változik de egy biztos: nagyon drága

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#11454) Plata válasza Lanny (#11453) üzenetére


Plata
félisten

Hé srácok mi igaz abból hogy az új boxban valami olyan token van amivel 50k dilit lehet szerezni?
Ha igaz akkor lehet én is nyitogatok. :Y

(#11455) Zemanov válasza Plata (#11454) üzenetére


Zemanov
csendes tag

Igen van benne valami ilyesmi de 50k csak akkor hoz ha crittel.alapjáraton 10k.

[ Szerkesztve ]

(#11456) Plata válasza Zemanov (#11455) üzenetére


Plata
félisten

Hm,de gondolom jó doffal mindig critel.

(#11457) Plata válasza Zemanov (#11455) üzenetére


Plata
félisten

Dili eventen akkor gondolom 100k,már csak arra lennék kíváncsi mekkora eséllyel esik ez a cucc és mi a neve.

(#11458) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

Üdv.

Van most felvétel magyar flottához?
Ha igen, kinél kell jelentkezni?

(#11459) Lanny válasza Airedhyal (#11458) üzenetére


Lanny
aktív tag

Töltsd ki.

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#11460) Konfigos válasza Airedhyal (#11458) üzenetére


Konfigos
őstag

Szia

itt add le,aztán írjál rám és meggyorsítom neked a felvételt,aztán felveszlek,még megnézem van-e a hely a rosterbe,ha nincs akkor csinálok :D Vicces amúgy mert pont tegnap volt rólad szó,vagyis mondtam hogy te is tevékenykedsz itt a ph-n többek között.

Plata: Amiről beszélsz azt a doboz adja,azt hiszem 9 fajta van,és ha critel az assig akkor 1k dili ha nem akkor 500,de főleg xp-t fossa durván,critelve van amelyik 38k,csak nem olcsó..Jelenleg 4m körül vesztegetik és mivel elég komolyan lehet vele húzni karit nem hiszem hogy lefog menni egyhamar.

Tudtommal az 50k dili egyszer jár,ha az összes benne lévő assig critelt,de sokkal előbb meg olcsóbban megkapod contraval az 50k mint ezzel,szóval dilifarmra nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#11461) Plata válasza Konfigos (#11460) üzenetére


Plata
félisten

Kösz a választ,én nem boxolgatok most,nincs rá sem kedvem sem hangulatom,túl meleg van.
De azt hittem mindig 50k-t ad.Ezért érdekelt.
Ha csak egyszer 50k akkor nem izgat,van contrám bőven.Néha még el is ajándékozok 1-2 csomaggal.

(#11462) Airedhyal válasza Konfigos (#11460) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Kitöltöttem.

Off
Kezdek megijedni... mit tettem hogy rólam beszéltetek? xD
On.

(#11463) CPT.Pirk válasza Airedhyal (#11462) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ágyútöltelék mindig kell... :D

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#11464) FireKeeper válasza CPT.Pirk (#11463) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mintha ebben a játékban bármi súlya lenne bármilyen történésnek :D háborúk követik egymást de aki csak a sector térképen mászkál az ebből semmit nem vesz észre.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11465) Lanny válasza FireKeeper (#11464) üzenetére


Lanny
aktív tag

Tegnap este volt egy streamelt prezentáció a star trek online armadáról, mégpedig a magyar flották egyesítésének lehetőségéről, találd ki kiket nem hívtak meg? :U

[ Szerkesztve ]

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#11466) Plata válasza Lanny (#11465) üzenetére


Plata
félisten

Streamelték a megbeszélést?Jézus miért nem tudtam,lett volna egy jó estém. :DD

(#11467) Plata válasza FireKeeper (#11464) üzenetére


Plata
félisten

Hátha megváltozik,sokat pofáznak arról hogy jön pvp season,meg open pvp,meg pvp repu meg anyám kínja.
Bár az open pvp az kicsit vicces lenne,boldog boldogtalant letámadnának.Semleges zónában nyugta sem lenne az embernek.

(#11468) FireKeeper válasza Plata (#11467) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

sokat pofáznak arról hogy jön pvp season,meg open pvp,meg pvp repu meg anyám kínja.

na igen, ezekből nem lesz soha semmi :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11469) Plata válasza FireKeeper (#11468) üzenetére


Plata
félisten

Hátha hátha.

(#11470) Plata


Plata
félisten

Konfigos jut eszembe mi van most a dmg statos fegyókkal?
Kapott buffot vagy sem?Múltkor írtad hogy lehet hogy dmg stat buff lesz,de végül elmaradt?Vagy lett csak nem tudok róla?

[ Szerkesztve ]

(#11471) Konfigos válasza Airedhyal (#11462) üzenetére


Konfigos
őstag

Semmi,ne értsd félre :D Csak láttam hogy írtál épp hunchaten és mondtam hogy a te neved is láttam már itt ph-n,csak ennyi :) Meg persze senki nem mer már kiállni ellen pvpbe és kell az gyalogság ;] :DDD

Lanny: Ezt ne mondd mert ez nem igaz,te is megkaptad a levelet mert átküldtem mindenkinek.Én beszéltem az alfa direktíva egyik vezetőjével(talán az),csupán annyi volt a gond hogy mint tudod nálunk nem divat a TS és az kellett,egyébként sikerült találnom egy tagot nálunk akinek volt,ő meg is jelent és meghallgatta őket,és ismertette a mi flottánk helyzetét.Egyébként mint kiderült senki a közelébe se áll úgy mint mi,tehát mi csak alfák lehettünk volna,de erre tudomásom szerint nem kértek fel.Magával az armadával kapcsolatba egy nulla a bónusz ami jár,ebből az egészből csak a kisflották tudnak jól esetleg kijönni ha a nagyobbak támogatják őket,mivel nálunk 2éve nincs mit fejleszteni kb mindegy mindegy alapon volt,mostani rd labot is ha megnézed ahogy lejár már indul is..De a bónusz jelenleg ami jár az mondhatni jelentéktelen,ha majd buffolják ezt az egészet lehet értelme,így nincs,de a dili kedvezmény is csak azoknak jó továbbra is akik flották és még sok a fejleszteni való,ehhez viszont a legjobb a gamma flotta pozíció,a legkevesebb dili kedvezmény az alfának jár,nekik jár viszont a legtöbb skill bonusz,de az is olyan jelentéktelen,hogy említésre se méltó.A társaságok összehozásának gondolata szép,csak nem megvalósítható,a magyarok marják egymást,ez nem más itt se.Vannak már kialakult társaságok,ezeket összehozni nem lehet mert mindenki más és más.Egyébként nálunk szó volt arról hogy külföldi szintén fullos flottákat keresek a pvp által akiket megismertem,ebből még lehet valami ha lesz kedvem foglalkozni vele,de a jelenlegi bónuszok mellett nincs.

Plata:Már él a buff igen,és iszonyat fel is mentek az áraik,de én teszteltem ezt,nem tűnik rossznak,de nem váltja meg a világot,minden esetre már nem hátrány ha egy crtdx3 dmg fegyoval mész,sőt..Héten tesztelni fogok egy accx2 dmgx2 flottás fegyot majd egy accx2 crtdx2vel szembe,de szerintem ha sok a dmg és kevés a crtd akkor szarabbul jársz..Talán ami járható út a crtdx2 dmg pen még.

(#11472) Plata válasza Konfigos (#11471) üzenetére


Plata
félisten

Na az csúcs,akkor ha kijön,már ha kijön a defi én teszek rá quadot,meg asszem Sao paolo skint,és dhc-kat.Kár hogy nem adtak ki valami Quad cannont,még az év elején az Iq honlapján be volt igérve a quad cannon,lock boxból eshetett volna,vagy esetleg lobiba is kerülhetne,én nem bánnám meg keresném az árát és egy hajót fel cuccolnék vele a móka kedvéért.Delta recruit óta nem is igazán csináltam semmit,akkor felhúztam 3 karit full,és azóta csak vegetálok,egy két stf meg flottás patrolozás,de semmi érdekeset nem csináltam,delta óta még pénzt sem csináltam,se box se semmi.Jah Risa azért meg volt valamennyire.

(#11473) FireKeeper válasza Konfigos (#11471) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

sztem azzal, hogy különböző szinteket raktak bele, máris megölték az egész armada rendszert. az ego/e-penis faktor mindig ott lesz, és lesznek olyan arcok akik nem törődnek bele ha nem ők az alfák.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11474) Lanny válasza Konfigos (#11471) üzenetére


Lanny
aktív tag

A levelet valóban megkaptam tőled, el is olvastam.
Valóban nem szoktunk használni TS-t, csak kdf csatornán szoktunk csetelni.
Azt viszont nem tudtam, hogy valaki rész vett ebben, meg hogy te is beszéltél erről, ezért visszavonom az állításomat.

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#11475) Plata válasza Konfigos (#11471) üzenetére


Plata
félisten

Még valami érdekelne,hol olvastad a DMG stat buffot?
Valamelyik release notes-ben?Érdekelne mennyit kapott kb.
Utána olvasnék kicsit.

(#11476) FireKeeper válasza Plata (#11475) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

The benefit gained from [Dmg] weapon mods has been improved.
-This bonus damage gained from a [Dmg] mod is now calculated after all other passive and temporary bonuses are applied, meaning it will amplify those bonuses as well.
-In addition to this formula change, the value applied by each [Dmg] mod has increased from 2.5% to 3%.
-Weapons that do not possess at least one [Dmg] mod will see no difference in their overall performance.
-This will affect both Space and Ground weapons.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11477) Plata válasza FireKeeper (#11476) üzenetére


Plata
félisten

Nagyon szépen köszönöm.

(#11478) CPT.Pirk válasza FireKeeper (#11476) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A gyakorlatban ez mit jelent? Eljön újra a quad cannon kora? :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#11479) FireKeeper válasza CPT.Pirk (#11478) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

fene tudja, össze kéne hasonlítani hogy egy maxra húzott quad cannon mennyivel üt nagyobbat mint egy maxra húzott dmgx4-es DHC. ha sokkal, akkor esetleg megérheti felrakni. ha csak alig, akkor nem feltétlen, mert sokkal több energiát zabál.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11480) Plata válasza FireKeeper (#11479) üzenetére


Plata
félisten

Kérdés hogy epicre húzott quad-nak hány statja van,másik kérdés hány milliárdba kerül epicre húzni.

(#11481) CPT.Pirk válasza FireKeeper (#11479) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Most mondjuk megfizethető dolgokra gondoltam, mint pl. hogy miként viszonyul a korábbi sláger acc2x + valami crit fegyverekhez.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#11482) gerisz23 válasza Konfigos (#11471) üzenetére


gerisz23
őstag

Ez a pvps armada dolog jólehet:PTe meg amúgyis mindenkivel jóba vagy pvpn szóval:)
Nálunk is csak lesett az egyetlen még aktív flotta alapító hogy milyen kicsik a bónuszok mikor szóltam hogy az nem 50%,hanem 0,5%...
Azért szívesen látunk benneteket ha úgy adódik,nekem az is mind1 ki az alpha,maxos a bázisunk,az új holdingba még csak 1x tudttam donatolni mert az első projectet én indítottam el:Dazóta mire felérek játékba már elvan indítva.Majd nagy upgradeknél vszleg tolom bele a dilit hogy legyen fleet creditem későbbre.

Előhalászom a dmgmodos fegyóimat hamég nem adtam el mindet..:D

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#11483) Plata válasza gerisz23 (#11482) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem nekem is van pár dmgx3 statos fegyóm eldugva,mert kidobni sajnáltam,eladni nem lehetett. :D
Pvp armada érdekes lehet,ha a köv season a pvp-ről szól,és lesz pvp repu,esetleg fleet pvp.Báár
asszem engem nem nagyon fog izgatni,ősszel jön az Sw ToR nagy kiegje,ha lesz szabadidőm úgyis újra előfizetek rá és azzal játszom majd.

(#11484) Plata válasza FireKeeper (#11479) üzenetére


Plata
félisten

Doffozás közben ránéztem bankban Quad cannonra,a quad dmgx4 fegyóra -10 weapon és -10 engine power van írva.Az mk12 crtdx3 dhc-re -12 weapon power.És papíron a quad dps-e 43-al több.
Hajón még nem próbáltam ki,rohadt meleg van és nem sok kedvem van tesztelni.

(#11485) Plata


Plata
félisten

Elmentem egy ISA-ra,mk12 fegyverzettel.Csak overhelming force és Improved temporal insight trait-et hagytam bent,minden mást kikapcsoltam.A quad cannon nem sebzett annyit mint a crtdx3 dhc.
Dps mérő szerint 446 dps-t nyomott.
Quad Disruptor Cannons:
Damage: 422 914 (446,58 /s)
Hull: 374 274 (395,22 /s) [88,50%]
Shield: 48 640 (51,36 /s) [11,50%]

Max. One-Hit: 6 074 ()

Damage-Type: Disruptor

Attacks: 306 (0,32/s)
Misses: 2 (Acc: 99,35%)
Critical Hits: 34 (11,18%)
Flanking: 0 (0,00%)

Damage/Hit: 1 382,07
Hull: 1 223,12
Shield: 158,95

Quad Disruptor Cannons - Rapid Fire I:
Damage: 394 430 (416,50 /s)
Hull: 347 632 (367,09 /s) [88,14%]
Shield: 46 798 (49,42 /s) [11,86%]

Max. One-Hit: 6 778 ()

Damage-Type: Disruptor

Attacks: 273 (0,29/s)
Misses: 0 (Acc: 100,00%)
Critical Hits: 40 (14,65%)
Flanking: 0 (0,00%)

Damage/Hit: 1 444,80
Hull: 1 273,38
Shield: 171,42
Ha fel lenne upgradelve és trait-eket is be kapcsolom biztos jobb,de így is látszik hogy gyengébb.
Mellesleg fun tac karival voltam,ezt könnyű volt át cuccolni.

[ Szerkesztve ]

(#11486) gerisz23 válasza Plata (#11485) üzenetére


gerisz23
őstag

Konfigos már art játékban hogy tesztelte,közel se olyan olyan jó mint ahogy beszélik.Viszont amíg tart az őrület el kell adni minden dmg modos fegyót:D

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#11487) Plata válasza gerisz23 (#11486) üzenetére


Plata
félisten

De stf-re nem is olyan szar,főleg mivel így sem lő mellé szinte soha.Csak azért gyenge.Viszont energiában nem nagyon vettem észre változást.Mondjuk klingon kari és annak alap a plasmonic.

[ Szerkesztve ]

(#11488) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Érdekes gondolatok arról, hogy mégis merre halad a sztori szál. Bevallom egyetértek.

I find the idea of using the time weapons to be abhorrent. It goes against everything the Federation stands for. In the show when someone decides that monstrous ends are justified by dire needs they are in the wrong and the main characters are working to stop them. It's deeply wrong and I can't stomach the idea that we are sitting and happily building this weapon for the Krenim. We know they have committed genocide on other civilizations, we have little bits of them in glass cases. We should not be having tea with these monsters, we should be bringing them up for crimes against sentient life in court. This weapon we seem oh so happy to deliver is indiscriminate death. It removes the young and the old, the guilty and the innocent. All the lives and dreams of a civilization are wiped away just the same as if you had gassed them in the night when they were defenseless. Even the KDF should be against it, this is the ultimate cowards weapon, far worse than a knife in the back. Every last officer that supports it will burn in Gre'thor for abandoning honor and giving in to fear.

The Krenim will someday use this weapon against us, and we will deserve it for being so desperate to trust a scorpion.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11489) Konfigos


Konfigos
őstag

Ez most mindenkinek szól:

Leteszteltem tegnap a quadot+3 másik dhc-t is és ezt a dmg mániát is,jobb mint volt valóban,de nem éri meg csak ilyet választani.

Gyakorlatba nekem 45% crth-m van és 160% crtd,ehhez jön még a fegyók,plusz a buffok amit adnak,szóval a mérés hiteles volt,ennél nincs sokkal magasabb senkinek.
Csak dmg modra építeni nem szabad,véletlen se forduljon meg senkinek a fejébe,viszont egy crtdx3 dmg már simán bevállalható,ugyanis alig van 5% veresége a crtdx4el szembe,néha még jobb is.Nagyjából úgy kell kalkulálni hogy egy 40% crtd kiesést (tehát crtdx2) egy dmgx2 úgy áll hogy -10 és 15% közti dps veszteség van,ez a szám csak továbbnő amint több crtdvel vizsgáljuk,tehát maga az epic dmg és plusz 1 dmg mod még bőven vállalható,több szerintem nem.

Quaddal kapcsolatba pedig,tudtommal fix critx amit kapnak urként,én egy sima VR-el néztem meg,és maga a quad vr-ként hozza egy epic crtdx2 dhc dps-ét(-5%),de mivel ez egy felturbozott dual cannon végülis fele akkorát lő,viszont 2x olyan gyorsan mint egy dhc,mindenki döntse el maga kinek éri ez meg,én biztos nem rakom fel,főleg mert zabálja a motort is.

Ami még szintén járható út lehet az egy crtdx2 dmg pen fegyó,szinte semmivel nem maradhat el a crtdx3 pentől,viszont könnyebb legyártani.Pvpre pedig acc crtdx2 pen a csúcs nekem jelenleg epicként! Pve-n is 68ezret lőttem vele ma is crf3-al/dhc,és a találati értéke is elég még pvpn is.Esetleg manasan a konzoljával és full kakaon még mehetne a crtdx3 pen is epicként,de egyáltalán nincs lemaradva számottevően egy accx4 pen se,a lényeg a pen,egy pen buildbe!

[ Szerkesztve ]

(#11490) Plata válasza Konfigos (#11489) üzenetére


Plata
félisten

Nem tervezed felhúzni epicre a Quad-ot?
Én úgysem terveztem át variálni a fegyvereim,jók azok amik eddig voltak.

(#11491) FireKeeper válasza Konfigos (#11489) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

várjál már, szóval azt akarod nekem mondani hogy epicen a quad [ac/dm] [crtx] [dmg]x4 modokkal megy? az azért durva lehet.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11492) Plata válasza FireKeeper (#11491) üzenetére


Plata
félisten

Cseten azt hiszem linkeltek már epic quad-ot,de nem emlékszem mennyi statja volt.
Elméletileg ha VR-en dmgx4 akkor UR-en +1 stat meg epicnél is +1 stat kéne.

[ Szerkesztve ]

(#11493) Konfigos válasza FireKeeper (#11491) üzenetére


Konfigos
őstag

Pontosan,de lépj be és írd be traden hogy linkeljen neked valaki egy epic quadot.De továbbra is mondom,igaz a legerősebb fegyver lehet papíron,nagyon magas crit meg severity nélkül elvérzik egy crtdx4 vagy crtdx3 pen ellen.

Plata: nem tervezem,annak idején is csak muszájból használtam a setpower miatt arkifon,ahogy átmentem disre pihent a bankba,most kivettem 14re rángatni de már vissza is raktam,nekem nem válik be kicsit se..

(#11494) gerisz23 válasza Konfigos (#11493) üzenetére


gerisz23
őstag

Hogy van neked 45% chanced?Traitekkel együtt?Nekem az alap most 15,5% azt hiszem...

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#11495) Plata válasza gerisz23 (#11494) üzenetére


Plata
félisten

Boffok doffok traitek?

(#11496) gerisz23 válasza Plata (#11495) üzenetére


gerisz23
őstag

Dps mérő mutat nek annyit,illetve teszteltünk turreteket,az új dis nagyon jó.37% körüli chancet írt neki buff nélkül,nekem 26%-ot.Az hozzá tartozik hogy az alap chancem 15%,az övé 25%.Mikor felvittem 20% fölé tesztképpen akkor sem ment fel az enyém.Szóval vagy a dps mérő rossz,vagy tényleg bugos a karakterem valahogy.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#11497) gerisz23


gerisz23
őstag

Ha valaki nem hinné el... :))

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#11498) Plata válasza gerisz23 (#11497) üzenetére


Plata
félisten

Miért ne hinnénk el?
Külföldi flottában vagy?

(#11499) Plata válasza gerisz23 (#11496) üzenetére


Plata
félisten

Tényleg az új disruptort még ki sem próbáltam.
Hangja és a színe más mint a hagyományosnak?
Esetleg van valami spéci effektje?
Elacsi drisruptort bírtam a félhold lövések miatt. :DD
Ha nem lenne drága venni kéne a KDF lekvár beames hajómra,csak mióta a drága boffjai defektesek lettek nincs vele kedvem játszani.

[ Szerkesztve ]

(#11500) Lanny válasza gerisz23 (#11497) üzenetére


Lanny
aktív tag

Grat a teljesítményhez, biztos volt egy kisebb ünnepség.

[ Szerkesztve ]

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.