Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12301) Plata válasza FireKeeper (#12300) üzenetére


Plata
félisten

Lesz még több is a zen,ha kijönnek a hajók.
Én ezért vásároltam fel jó előre zent is modult is.
Bár már így is csak 2 modulom maradt,vennem kell még legalább kettőt,későbbi klingon hajókhoz.
Jó lenne ha T3 bázis elég lenne B'relhez,de gondolom ez csak álom. :D

[ Szerkesztve ]

(#12302) L3zl13 válasza Plata (#12272) üzenetére


L3zl13
nagyúr

F*ck! Ezt benéztem. Remélem még időben hazaérek, hogy kivehessem!

Aki hülye, haljon meg!

(#12303) Plata válasza FireKeeper (#12293) üzenetére


Plata
félisten

Örülhetsz,a mirrort azt mondják le butították,kb 5 perces lesz. :D :C :DD :DDD

(#12304) FireKeeper válasza Plata (#12303) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az jó, legalább most talán kifarmolhatom a cochrane shotgunt :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12305) Plata válasza FireKeeper (#12304) üzenetére


Plata
félisten

(#12306) Konfigos


Konfigos
őstag

Baszki Raul,miután behalt a szerver és snrezett elkezdtem bepakolni rd cuccot bankba hogy legyen helyem,átraktam másik karinak,amikor visszamentem nem volt az inventoryba kb 600 zöld accelerator,kicsit most ideges vagyok hogy meglesz-e ha visszaenged mert utána snrrel levágott végleg :D

Szerk: Megint DDOS támadás van,ismét nem jött be az új box valakinek és gondolta bosszút áll.Nem úgy volt hogy megoldják hogy a jövőbe ne tudjanak ilyeneket csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#12307) gerisz23


gerisz23
őstag

Dejó hogy pont dili eventkor megy el a netem:/

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12308) Plata válasza Konfigos (#12306) üzenetére


Plata
félisten

Neked még sosem volt olyan hogy az acc bankba ki-be pakolásnál felszerelés átalakult valami mássá?

(#12309) gerisz23 válasza Plata (#12308) üzenetére


gerisz23
őstag

Nekem volt hogy veszettel így cucc.

[ Szerkesztve ]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12310) Plata válasza gerisz23 (#12309) üzenetére


Plata
félisten

Nekem meg volt hogy acc bankban pakolászással 1-2 cucc dupla statot kapott. :D

(#12311) Konfigos válasza Plata (#12308) üzenetére


Konfigos
őstag

210m ec cuccról beszélek amúgy,így már nem is olyan poénos ugye?:D

Amúgy utána se volt ott,de a kérdés az hogy amúgy ott volt-e vagy felraktam exre korábban.Tegnap túl sok rd packot nyitottam ki,vettem vagy 400at összesen és nem tudtam számon tartani már,ma kezdek is egy másik karit hozzá mert ahogy néztem ha elmegy minden 980m ec jön be,az meg már úgyis a limit közeli állapot és sok 100m feletti fegyver is van ott exen,szóval jobb nem kockáztatni.Egyébként erről ennyit hogy nem lehet ec-t csinálni ebbe a játékba,itt a példa ismét.Nagyjából 100m lett megfialtatva ennyire kevesebb mint egy hét alatt,csak tudni kell mit kell venni és eladni,nem csak rd..

(#12312) Plata válasza Konfigos (#12311) üzenetére


Plata
félisten

Szerinted groundra melyik a legjobb fegyver?Olyan kéne ami tér vagy tömeg sebző.

(#12313) Lanny válasza Plata (#12312) üzenetére


Lanny
aktív tag

Próbáld ki az új lobis herald ground fegyvert. A legjobb fegyver megint viszonyítás kérdése. Attól függ, hogy 1 célpont ellen (pl. TR), vagytöbb célpont (valamelyik pulsewave) ellen szeretnél küzdeni.

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#12314) Plata válasza Lanny (#12313) üzenetére


Plata
félisten

Nekem valami térsebzős vagy területre ható kéne,gondoltam az undi fegyóra,mert az térsebzős.
A herald baszott randa,és most minden barom azzal rohangál.

(#12315) gerisz23 válasza Konfigos (#12311) üzenetére


gerisz23
őstag

Te azért elég sokat tudsz gép előtt ülni,van időd figyelni a piacot,az nagy előny igaz türelem is kell hozzá.
Tudtál venni Zahl-t?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12316) Konfigos válasza Plata (#12312) üzenetére


Konfigos
őstag

Én szar grundos vagyok,de a lobisnak láttam az epic verzióját és brutál dpst írt rá.Nagyon érdekes lehet még a herald szintén ami a fegyodobozból esik,megveszed mk2(ha nem vagy crtdx4 fan stb akkor még olcsobban is megúszod az alapanyagot) olcsón,aztán megereszted egy experi meg egy zöld qualityvel(ha crtdx3 vagy hasonló akkor jobb a kék quality már) aztán esélyes hogy behányja az epicet mk8ig,ha nem max ujra próbálod,pár próba után meglesz epicbe,felhúzod mk14re és kész is.Szerintem dili téren 70k lazán elég lesz az upra meg a felhúzásra is,ec téren meg pár milla.Ennyit megér szerintem,főleg hogy acc boundos.De ahogy Lanny is mondja,kérdés hogy hova akarod,nekem csak a pulsewave jön be amúgy és a sniper.De kb évente 5 grundon vagyok,az is muszájból küldi miatt.

Gerisz: Nem tudtam sajnos,de nem is voltam fent sokat utána már a ddos miatt.Viszont még 200 pack összejött este olcsóbban,ennyi győzelem volt,de várd ki,tuti veszek egy packot crosistól,valamelyik nap úgyis összejön,és akkor megkapod 150ért a zahlt belőle,amúgy 400ért adta a packot legutobb asszem,ha úgy nézed az tiszta 80m haszon ha eladod mind,nekem jelen esetbe csak 70 lesz majd miattad de belefér,inkább úgy nézem hogy a baltimom csak 90m lesz :D

Szerk: vettem 2 fsm-t 30ért,kiváncsi leszek mennyi lesz a pack megjelenése utána.

[ Szerkesztve ]

(#12317) Konfigos


Konfigos
őstag

Fira,nagyon kedves leszek de most szereztem traden neked 5db fsm-et 70ért,szóval majd hálálkodhatsz,kapard össze a manit majd,addig félre raktam neked!Egyébként már 17m darabja és lehet lesz 20 is amikor megjelenik a pack,szóval ha nem kell esetleg majd szólj és eladom.

(#12318) Plata válasza Konfigos (#12316) üzenetére


Plata
félisten

Bug huntra kellene meg starbase incursion no meg terok nor-ra,és ami még be csúszik.

(#12319) Plata válasza Konfigos (#12316) üzenetére


Plata
félisten

Hallod,gondoltam csinálok magamnak pár sima ground upgrade cuccost,gyártottam gyorsan 35 darabot,gondoltam felhúzom a karim armorját mk14-re,és 0%-ra beadta neki epicet bazz. :Y
Megpróbáltam a fegyóját is ,azt meg semmi pénzért nem akarja epicre vinni,gyártottam egy rakás újabb upgradet és még a karim dilije is elfogyott.

(#12320) Plata válasza Plata (#12319) üzenetére


Plata
félisten

Vicces és rohadt bosszantó is,ha valamit komolyan akarok upgradelni,akkor nem ugrik 40-50% esélynél sem,de ha csak unalomból vagy mert nincs jobb dolgom upgradelek valami az 0%-ra ugrik.
Mellesleg a Contraband ára 14 milla felett.

(#12321) Plata válasza Lanny (#12313) üzenetére


Plata
félisten

Maradék lobimból csak meg vettem a herald fegyót,na persze nem lett még VR sem,pedig én megpróbáltam,át cuccoltam 60k dilit klingon karitól neki.

(#12322) Konfigos válasza Plata (#12321) üzenetére


Konfigos
őstag

Plata megint túlpörögsz,nyugi.:D Szedd össze a gondolataid egybe :DDD Ha nem lett még VR se az gázos,ugyanis eleve abba adják! :DD Egyébként lobis cuccokat nem drága húzni,kivétel ha úgy dönt hogy most megszivat.60k dilibe belefér 30 experi is,ahhoz nyilván kell a zöld quality,de azzal kizárt szinte hogy egy ur nem jött be legalább neked.Legalábbis érdemes halmozni,gyorsan felnyomni mk 14re,és akkor utána experivel huzni.Most passzolom hogy mennyi xp kell egy sorhoz,de nem hinném hogy sok,legutobbi lobis itemnél valami 70k volt egy csík,az kb 6experi+qualityvel szerintem max 3x kell végigvinni és ur lesz.

(#12323) Plata válasza Konfigos (#12322) üzenetére


Plata
félisten

Igaz,UR nem lett mert Vr.Jó kicsit sok kávét ittam.
Jah de látod itt mutatja meg a rendszer hogy igen is szivat,az armort csak poénból húztam,és beadta a semmire,fegyverhez gyártok experimental szart,mert megint jött sok vackom admiraltyból,és azzal sem megy. ;]

[ Szerkesztve ]

(#12324) szabferi válasza FireKeeper (#12293) üzenetére


szabferi
tag

"az új mirror túl hosszú hogy farmoljam. "

új? Más lesz mint régebben? (azokat nézegettem a youtubeon, de az se tűnt olyan jól farmolhatónak mint a kristály vagy a shuttle eventek). Hosszú is volt meg sokmident is kellett benne csinálni, összevisza császkálni....

(#12325) FireKeeper válasza szabferi (#12324) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a nagyon régi mirrorhoz képest mondom, hogy új. a nagyon régi az az űrállomásos volt ahol nem volt más dolgod mint kinyírni minden NPC, aztán bespawnolt a Stadi, és azt is ki kellett nyírni. semmi más csak lövöldözés :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12326) Konfigos


Konfigos
őstag

Lehet már peccselni,érdemes rácuppani korábban,ahogy látom ismét 1gb-os tartalom van,de még nagyjából jól jön.

(#12327) Plata


Plata
félisten

A lobis herald fegyó egész jó,sőőt,engi karival tök jól szórakoztam volna vele.
Az elsődleges lövése nagyon pöpec,a második az núdli.Elsődleges lövése ha critel az 2-3k sebzés legalább.Undine wrist lance másodlagos lövése sokkal tutibb,de ennek az elsődleges lövése a fasza.Marha gyorsan lövöldöz,és a lövése tovább pattog több célpontra.

(#12328) szabferi válasza FireKeeper (#12325) üzenetére


szabferi
tag

Fenébe. Pedig már reménykedtem hogy nem olyan lesz amit a youtubeon látok, mert nincs az az isten hogy én azt minden nap megcsináljam 2 héten keresztül... marhahosszú...

(#12329) Plata válasza szabferi (#12328) üzenetére


Plata
félisten

Az alap mirror egyszerü volt,5 ember bement ott volt 4 csapat ellenséges hajó,kinyirtad őket,kb 3 perc,utána be warpolt a fő genyó Stadi őt is lelőtted és kész.
De ezt elcseszték és betettek egy új űrállomást új ellenségeket,baromi sok kaput,amin özönlenek be a hajók,4 hülye vacakkal fel kell töltened az állomás energiáját 3- vagy 5 alkalommal,közben lelőni mirrorokat,a kapukat bezárni.Ez biza kb 20 perc.és aton unalmas szar.
A régi mirror 5-6 perc volt.És már 10-es szinttől mehettél rá,naponta 2-3 alkalommal volt.1-1 órát.ezzel farmoltuk az xp-t.

(#12330) Konfigos válasza Plata (#12329) üzenetére


Konfigos
őstag

Bizony,annak idején simán felhúztál vele egy karit.Bár visszatérne akár csak egy hónapra is az a sebességű xp farm.Admiralityvel egész kellemes lenne már,elérhető közelségbe kerülne 120 spec pont egy friss 60as karinak.

(#12331) Konfigos


Konfigos
őstag

Ja Fire majd elfelejtettem,mivel tudom hogy nincs időd farmolni xpt próbáld ki ezt az admiralityt.Sok hajoval marha gyorsan lehet haladni vele xp téren,fossa rendesen.Amikor végzel a tour of duty 10/10-el ad még 2 spec pontot.Szerintem ez hetente letolható kb,és közbe ameddig eljutsz oda is kapsz 2-3at kb.Fedest csináld az van az xpre,kdf meg dilire.Szóval napi kb 2 perccel elérhető akár heti 4-5 spec pont is,belátható időn belül maxos lehet a karid ilyen téren.Aztán megveszed a defit és beleülsz,majd jól szétlőlek :DD csak turretekkel :DDD

(#12332) FireKeeper válasza Konfigos (#12331) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

most ki sem látszom a melóból, azért próbálgatom tolni, azt két login alapján is láttam hogy jól adja az xp-t.
aztán fene tudja ha végre találok magamnak új laptopot amin jobban fut az sto akkor megint aktív leszek.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12333) Plata válasza Konfigos (#12331) üzenetére


Plata
félisten

Hetente nem tolható le a Tour of duty,mert 10 darab 20 órás küldetés.
De napi 100k xp simán összejön küldikből,ha valaki csak az xp-s küldikre megy és van vagy 40 hajója simán 100k felett lesz a napi xp-je.

(#12334) Konfigos válasza FireKeeper (#12332) üzenetére


Konfigos
őstag

Dobok egy privit neked egy linkkel mert asszem ide már nem lehet linkelni ilyeneket.Asszonynak néztem ki itthonra a lapost,szerintem nagyon megéri,olyan volt nekem korábban,csak i3as procival,reggelire megeszi az sto-t med-highon,komolyabb gamekkel is megbirkózik kompromisszumokkal.

(#12335) gerisz23 válasza Plata (#12333) üzenetére


gerisz23
őstag

Ó hogy kapják be,épp lejárt volna a contra köröm meg bent voltam egy mirrorba,vki megint szabotálja a szerót?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12336) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

a defi próbaútján kihajít a szerver. hát kösz bazmeg :D

na de most a defire elbasztam 100 millát, valaki mondjon már jó módszert ec szerzésre :D

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12337) Plata válasza gerisz23 (#12335) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom én már nem vagyok fent.

(#12338) Raulblanco válasza gerisz23 (#12335) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

most a szerver halt be, már piros is.

(#12339) Plata válasza Raulblanco (#12338) üzenetére


Plata
félisten

Tudod hogy miért halt be ugye?
Mert én leléptem,ha én lelépek,a szerver mindig be hal. :D

(#12340) gerisz23 válasza Plata (#12339) üzenetére


gerisz23
őstag

Plata!Gyere vissza!

Phoenix,talán az r&d pakkozás,ha ráérsz a piac előtt ülni.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12341) Konfigos válasza Plata (#12339) üzenetére


Konfigos
őstag

Ez nem kérdés.Ha rossz a termék akkor gerisztől van,ha nem esik hajó a kulcsból gerisztől van.Ha kevés a kék az rd packba gerisztől van.Ha nincs szerver gerisz miatt van. :D Én afk voltam,most láttam csak hogy szerver,sebaj jót kajoltam.

Amúgy Fire az rd packozás jó üzlet de időigényes realtív,másik lehetőség hogy te leszel tuvok. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12342) FireKeeper válasza Konfigos (#12341) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hát időm az pont nem igazán van mostanában.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12343) Raulblanco válasza FireKeeper (#12342) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

szerver megy már.

(#12345) Plata válasza Konfigos (#12344) üzenetére


Plata
félisten

Köszi én szereztem is egyet.
Bár 3 karimnak van,mert ez régen ingyenes volt. :U
Tegnap fleet T6 Brel-el 355k-t sikerült lőnöm ISA-n konzollal.Na persze még fel kell húzni mastery-t.
ne tudd meg milyen random ISA-n voltam,1-2k dps-es csapatba kerültem.Nem tudom honnan az istenből szabadultak.Volt T6 defi is,majd 2.6k dps-esl.Szerinterm nem cuccolta át a hajóját és fehér cuccokkal jött.

(#12346) gerisz23


gerisz23
őstag

Meddig lehet kivenni 5k zenért a pakkot?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#12347) Plata válasza gerisz23 (#12346) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom,én mindig le csapok arra ami érdekel egyből.
Viszont az hogy t6 fleet brel ugyanannyi konzollal jött ki mint T5 fleet brel az szar.
Először is ott a brel szett az -2 konzol,így ki kellett vennem a neutronium alloyt és a roma konzolt.Roma konzolért nem kár,a brel szett ad annyi critet majdnem.De neutronium nélkül 17% resist kevés.Főleg nem borg stf-en.T6 fleet brel ugyanolyan bugos mint a T5.Rá raktak egy új skint és adtak hozzá egy konzolt és kész.
Borg stf-es bug és a grafikai bug is ugyanaz.
Jah T6-ban van pilot boff,csak nem tudom milyen pilot skillt kéne használni.
Mellesleg Defit gyöngének érzem,kipróbáltam,de nem mondanám hogy hú de jó. :(((
Igaz csak zenest,fleetest nem veszek.

[ Szerkesztve ]

(#12348) Plata válasza Konfigos (#12331) üzenetére


Plata
félisten

A múlt hét csütörtökön még 55-ös szintű romulán karim most lett 60-as,és még nem volt időm neki rendesen hajókat kivenni,szóval csak olyan félgőzzel megy neki admiralty. :C
Egyébként meg kösz szépen a tribblis kódot,nem csak 1 karinak lehet kivenni,hanem mindnek.

[ Szerkesztve ]

(#12349) Plata


Plata
félisten

A roma és klingon szett.


Mivel Zsíros kíváncsi volt roma konzolra kivettem azt a hajót is,és ha már miatta vettem ki akkor róla neveztem el. :P
Raktam új képet,mert az elsőn rajta maradt a klingon hajóm neve,és ha meglátja valaki tuti megbüntetnek miatta.

[ Szerkesztve ]

(#12350) Zemanov válasza gerisz23 (#12346) üzenetére


Zemanov
csendes tag

Hétfőig.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.