Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) Pityesz82 válasza SenorGrande (#1050) üzenetére


Pityesz82
tag

oooo hogy az a......!!!! :W :W
Mondjuk legalább akkor tudom, hogy nem én szúrtam el valamit (remélem). Köszönöm a válaszod, hát így marad a várakozás a kövi patch-re :(((

(#1052) Rossi


Rossi
addikt

Ez a patch elég szarul sikerült...

Földúton az üres autó is elsüllyed, alig halad, fával meg egyenes úton felborul, mert egyszer csak az egyik oldala 1 m-t süllyed...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1053) nindzsavagyo


nindzsavagyo
tag

Üdv

Codex verzióval operálok,egy mapot se tudok berakni kivéve a sahalin-t minden másnál hiba üzenetet kapok mikor a pályát próbálom betölteni .Értesültem hogy ez nem annyira egy egyedi probléma van akinél még 1-2 mapot elindított..de ,mi lehet ennek a megoldása?Csak demoba lehet mapot rakni?

(#1054) Musicking válasza Pityesz82 (#1049) üzenetére


Musicking
aktív tag

Ha a leírásom szerint csináltad akkor jól kell működnie, annyiban macerás hogy a fokozatokat nyomva kell tartani ahogy a H-váltókar teszi a kormányok esetében. Még annyit tehetsz hogy visszaállítod legacy verzióra azalatt normálisan működik a váltókezelés.

nindzsavagyo:
Az SG-hez hasonlóan itt sem fogsz segítséget kapni a tört játék moddolásával kapcsolatban. Ha annyira bejön akkor miért nem veszed meg? Ha meg csak tesztelni akarod arra ott a demo.

[ Szerkesztve ]

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1055) Csapi007 válasza nindzsavagyo (#1053) üzenetére


Csapi007
veterán

Mivel az egy juniusi/juliusi verzio lehet. Tessek szepen megvenni, és akkor a legacy verzioval minden menni fog.

"Csak úgy mondom"

(#1056) Pityesz82 válasza Musicking (#1054) üzenetére


Pityesz82
tag

Szia! Azt a leírást te csináltad? lol :C Ezer hála érte, sehol semmit nem lehet találni ezzel kapcsolatban és nagyon megörültem neki !! Egyébként úgy néz ki hogy a bug lesz a felelős,mert amúgy működne a dolog. Értem ez alatt hogy megvan a gombkiosztás és csinál is mindent, de konkrétan elindulni nem bír. Motorbőgés, füst minden és csak 1-1 cm-t rángatózik előre, meg hátra is. A legacy-t akartam végül megpróbálni,de arra írták a steam-en hogy valszeg repülni fog minden achievement is. Na fasza, mondom ugyanis pont azért küszködök itt hogy végre meglegyen a 100% :W Marad a pihi egyelőre, egyébként megmondom őszintén, hogy nem tartom fair-nek azt hogy egy achievement egy ilyen dologhoz legyen kötve, mint pl. legyen kormány/pedál szett vagy mehetsz a p....ba :(((

[ Szerkesztve ]

(#1057) SenorGrande válasza Pityesz82 (#1056) üzenetére


SenorGrande
senior tag

A játékmentések fognak "csak" törlődni, az achik nem! A Steam nem vesz vissza achit, amit egyszer elértél, az úgy is marad.

Mondjuk én biztos nem sza*akodnék ennyit egy achiért, de ugye mások vagyunk. :)

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#1058) Pityesz82 válasza SenorGrande (#1057) üzenetére


Pityesz82
tag

Haha igazad van, csak már minden pályát letudtam 50x oda vissza hard core-ban minden járgánnyal minden út(talan) vonalon, ezért gondoltam hogy kimaxolom :) Lassan bele kellene néznem a mod-okba.

(#1059) ZGO


ZGO
tag

Sziasztok!
Lehetőségem van most ezt a szuper kis játékot megvenni, de nem itt hazánkban, hanem Lengyelországban.
Szenvednék ezzel idehaza valami hátrányt a steamen? Engedné regisztrálni magyar felhasználóhoz tartozó steam fiókhoz?
Azért kérdem, mert nem tudom hogy megy az aktiválása.
Nyelvet biztosan lehetne választani.
De nem tudom a multi részébe nem-e szólna bele.

Azért kérdem, mert anno a Diablo3 régiózáras lett utólag, és aki pl orosz verziót vett annak törölték a regisztrációját és dobhatta a kukába. Vajon itt is van ilyen?

Ha esetleg blődséget kérdezek, előre is bocsánat mindenkitől. :R

(#1060) Musicking válasza ZGO (#1059) üzenetére


Musicking
aktív tag

Az orosz verziókon van régiózár (RU kód), ha nincs az aktiválási leírásban az hogy VPN-es aktiválás akkor global verziót veszel. A Steamet feltelepíted aztán játékok menü, termék aktiválása, ott bepötyögöd az kulcsot és ennyi. Amúgy meg az enyémet is egy lengyel webáruházból szerváltam, akkoriban ott volt a legolcsóbb.
Jelenleg a g2a-n olyan 12euro körül van az alapára, a galaxisban meg 6000 pénz.

[ Szerkesztve ]

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1061) Lacaaa69


Lacaaa69
újonc

Sziasztok!. én sajnos felborultam, és azelött átálítottam a billenytyüparancsokat. eddig mminden oké, de nemmüködik sem az Esc, sem az F1...szerintem átállitódott konzolra...megprobáltam kitörölni a mentést, de itt: C/users/username/ (eddig minden stimmel de nálam (Win7-en) nincs) /appData mappa...hogyan tudnám törölni a mentést? O.o kérlek segítsetek...:)

(#1062) ZGO válasza Musicking (#1060) üzenetére


ZGO
tag

Köszi, hogy felhívtad a figyelmem a "GLOBAL" verzióra.
Tegnap a lengyel MM-ben 40 złoty volt. Sajnos ma már a duplája. Mindenképp dobozosan venném meg :)
No majd legközelebb :)

(#1063) Musicking válasza Lacaaa69 (#1061) üzenetére


Musicking
aktív tag

rejtett fájlok mappák megjelenítése be, majd
C:\Users\felhasználónév\AppData\Roaming\SpinTires

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1064) hubhorja


hubhorja
újonc

Sziasztok!Segitségeteket szeretném kérni!Betöltés után a főmenüben nem jelenik meg a kurzorom tehát nem látom mire kattintok!Már ujra telepitettem a játékot legfrissebb videókártya drivert,már másik videókártyát is próbáltam és semmi!A játék eredeti és a legutolsó frissités után már nem volt jó!Nagyon szeretem ezt a játékot és már nagyon idegesit hogy nem jó!Segitségeteket előre is köszönöm

(#1065) FoxiestFox válasza hubhorja (#1064) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Alt+enter kétszer? (ablakba és vissza)?

(#1066) hubhorja válasza FoxiestFox (#1065) üzenetére


hubhorja
újonc

Már próbáltam!A demónál is fent állt ez a probléma de ott nem izgatott de itt már igen!

(#1067) hubhorja


hubhorja
újonc

Poén az hogy a steames ablaknál működik de utána eltünik

(#1068) FoxiestFox válasza hubhorja (#1066) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Akkor passz. Én még a dev alphával brümmögök néha, nem szántam rá magam a vételre, olvasva a topikot.

Ilyen frissítésenként elszaródó működéssel csak a hajam tépném, és a fejlesztő-kiadó ingatag viszonyából kiindulva ebben a formában a támogatás sem vehető biztosra, úgyhogy egy ezrest is neccesen érne meg nekem. :(

(#1069) Dtomka válasza FoxiestFox (#1068) üzenetére


Dtomka
veterán

"úgyhogy egy ezrest is neccesen érne meg nekem" Ne vedd sértésnek de ne legyünk kicsinyesek...Elég sok órát el lehet vele játszani, van benne kihívás. A játék nem tökéletes (mert olyan játék nem létezik), de nincs még egy ilyen játék, és itt ez a lényeg. (legalábbis én nem találtam :) )

(#1070) FoxiestFox válasza Dtomka (#1069) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ne vedd sértésnek, de ne vegyünk meg félkész játékokat, mert elszemtelenednek a fejlesztők. :P
Láthatod is sok helyen ma már.
Ha majd random 50 hsz. kisebbik része fog szólni a felbukkanó bugokról, akkor el fogok gondolkodni a megvételen.
Addig nem kergetem az őrületbe magam vele.

(#1071) Dtomka válasza FoxiestFox (#1070) üzenetére


Dtomka
veterán

Jó igazad, van... :K
De bugmentes játék nem létezik. Ne feledjük, hogy ez nem egy UBISOFT, amely a szar optimalizálásról, és a szinte ugyanolyan játékokat kiadásáról szól.

(#1072) hubhorja


hubhorja
újonc

Annyit valahogy sikerült elérnem hogy ablakos módban látszik a cucc!De ez még akkor is messzi van a jótól sajna!Na nem baj majd lesz valahogy!Azért valószínüleg akkor is megvettem volna ha tudom hogy ilyen bajok vannak vele mert hogy ilyen game nem nagyon van piacon!

(#1073) Dtomka válasza hubhorja (#1072) üzenetére


Dtomka
veterán

Mivel így állsz a dolgokhoz, ezért keresgéltem és az alábbiakat találtam:
Invisible Mouse !
I have a problem

(#1074) Rossi


Rossi
addikt

Kicsit OFF, de MAZ. :))

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1075) Francia91 válasza Rossi (#1074) üzenetére


Francia91
veterán

Fogadni mernék, hogy bármilyen jenki teherautót lealázna terpen. Nem így kéne végezniük :(

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#1076) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Friss fejlemények.

Dióhéjban, mert én is csak átfutottam; Oovee és Pavel között barátság és szerelem van újból, mindenki happy; változik a betatesztelés menete, így remélhetőleg kevesebb hibás javítás, felesleges ficsör jön az éles játékhoz; áprilisra mod supportot, májusra belsőnézetet ígérnek. Legyen így, de az ígérgetés az eleje óta nagyon megy nekik. Jelenleg a manuális váltó bug, és a multiplayer mentéseket fejlesztik/tesztelik.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#1077) zolee5016 válasza SenorGrande (#1076) üzenetére


zolee5016
őstag

-Moddolás
-Belső nézet
-Teljes kormánytámogatás=
tuti vétel nálam..még 15k-ért is....
addig demo.......

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1078) SenorGrande válasza zolee5016 (#1077) üzenetére


SenorGrande
senior tag

-Modolhatóság - félhivatalosan, korlátozottan - megvan.
-Belső nézet - szvsz - fun factornak jó, de nem lesz különösebben használható, illetve előrevetít rengeteg plusz buglehetőséget, ettől már előre tartok. Pedig én is mindent belsőnézetből tolok, de itt be kell látni, hogy nem árt, ha alaposan körbe tudod nézni a gépet.
-Teljes kormánytámogatás ugyan most bugos az utolsó frissítés óta, de van már egy ideje.
-Karácsonykor 8€ volt a Steamen.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#1079) zolee5016 válasza SenorGrande (#1078) üzenetére


zolee5016
őstag

kijelölt játék, kijelölt topic...figyelem.... :R

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1080) richie33


richie33
újonc

Üdv Srácok! :)
Így a játék vége fele kicsit unalmas lett, holott nagyon szeretem. :)
Ezért is gondoltam hogy megpróbálok mod-okat berakni a játékba, de szembesültem azzal a problémával, hogy nincs "ADD" fülem a jobb felső sarokban :(
Esetleg valami ötlet, hogy hogyan lehetne orvosolni a problémát? :F :O :(

(#1081) FoxiestFox válasza richie33 (#1080) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Alt+Enter?

(#1082) Zolly444


Zolly444
aktív tag

Hello :) Magyarítást hol találok hozzá?

(#1083) Rossi válasza Zolly444 (#1082) üzenetére


Rossi
addikt

Átállítod a nyelvet magyarra.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1084) Zolly444 válasza Rossi (#1083) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Hát 20percig kerestem, de nem találtam semmit. Pedig Esc és ott van rögtön.. Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#1085) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

A Bundle Stars webshopban 8.80€ (~2700 HUF) most a játék.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#1086) zsiz válasza SenorGrande (#1085) üzenetére


zsiz
őstag

és ez mennyire megbízható? steam store-ban mekkora leárazás volt a játékra?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1087) Amantius válasza zsiz (#1086) üzenetére


Amantius
senior tag

Teljesen megbízható. 8,6 euró volt utoljára Steamen, ha jól emlékszem.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#1088) SenorGrande válasza zsiz (#1086) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Hivatalos forgalmazó; Steamen 66%-os leárazással 8,49€ volt dec 21-23 között a legolcsóbb.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#1089) zsiz


zsiz
őstag

ok, köszi mindkettőtöknek :)

This deal ends in...
01 DAYS 27 HOURS 14 MINUTES 30 SECONDS

ez véletlenül nem 2 nap 3 óra? :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1090) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Friss changelog, pár képpel kiegészítve.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#1091) Rossi válasza SenorGrande (#1090) üzenetére


Rossi
addikt

Jól néz ki, várom, egy ideje pihentetem.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1092) tasnadi3 válasza SenorGrande (#1090) üzenetére


tasnadi3
tag

Az új patchet hol tudom külön le tölteni ?

(#1093) Dtomka válasza tasnadi3 (#1092) üzenetére


Dtomka
veterán

Külön?Ha eredeti akkor a steam updateli...ha nem origi akkor probáld meg nagyobb torrent oldalakon.

(#1094) tasnadi3 válasza Dtomka (#1093) üzenetére


tasnadi3
tag

Sajnos nem eredeti fogalmazunk ugy hogy warez verzió

(#1095) Dtomka válasza tasnadi3 (#1094) üzenetére


Dtomka
veterán

Értem. Anno én is leszedtem egy bolti változatot és utána megvettem, mert eléggé ritka az ilyen játék tehát megéri azt a pár ezer ft-t. Azt ajánlom tegyél te is így mert multizni is fogsz tudni, illetve a jövőben nem lesz gondod az updatekkel sem ;)!

(#1096) tasnadi3 válasza Dtomka (#1095) üzenetére


tasnadi3
tag

Igen jövő hétre tervezem a játék meg vásárlását azt a pár ezer Ft-ot meg ki bírom rá mert nem nagy összeg es en szeretem ezt a játékot

(#1097) Dtomka válasza tasnadi3 (#1096) üzenetére


Dtomka
veterán

:C Helyes! ;)
Ahogy néztem a következő update jó lesz :)

(#1098) tasnadi3 válasza Dtomka (#1097) üzenetére


tasnadi3
tag

Remélem en is hogy jo lesz mert nézegetem videokat az eddigi patchekrol es igen jok engem nagyon meg győztek

(#1099) tasnadi3 válasza tasnadi3 (#1098) üzenetére


tasnadi3
tag

A holnapi nap folyamán érkezik a teljes játék erdeti cd-a A CD Galaxis bolt bol

(#1100) Dtomka válasza tasnadi3 (#1099) üzenetére


Dtomka
veterán

+1 több ember aki támogatja a fejlesztőt! :C
Amúgy az első mapot megpróbáltam hardcore módban, hát nagyon nehéz...nincs difi így nagyon sűrűn elakad/beragad a gépezet. ~ 30 perc szenvedés után feladtam. Szerintem túl nehézre csinálták :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.