Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) westcoastog válasza FoxiestFox (#350) üzenetére


westcoastog
veterán

Én gatyába ráztam nekik 2 laptopot. :D
Megdolgoztam érte. :DDD
Igaz úgy beszéltük ketten vesznek 2 hátlapot a telefonomra, de mondtam inkább azt a 3k-t adják bele a játék árába, én meg adom a maradék 3-at, de ezt megbeszélem még velük hogy lesz. :))

(#352) FoxiestFox válasza westcoastog (#351) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én gatyába rázok négyet is, de business class alatt nem barátkozom ;]

(#353) westcoastog válasza FoxiestFox (#352) üzenetére


westcoastog
veterán

Tessék keresni businessman haverokat és mondd nekik hogy játékot kérsz cserébe. ;]

(#354) Viktoár


Viktoár
addikt

Sziasztok

Normál módban végigjátszottam az 5 térképet.Van esetleg hozzá több térkép vagy más feladat?

Üdv:Viktor

(#355) Musicking válasza Viktoár (#354) üzenetére


Musicking
aktív tag

Ott a korábban említett bajnokság első feladata (hardcore mód és minimális üzemanyagfogyasztás).

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#356) Viktoár válasza Musicking (#355) üzenetére


Viktoár
addikt

Köszi én valami értelmesebbre gondoltam. :) Például egy nehéz rakományt A-ból B-be eljuttatni és a felmerülő problémákat megoldani. (üzemanyag utánpótlás vagy meghibásodott gépjármű javítása vagy ha nem lehetséges akkor vontatása a garázsba,kézi felpakolás (daruval) stb..)

Ezek a dedós kitalációk nem kötnek le hogy minél kevesebb üzemanyaggal megoldjam a pályát..Az orosz gépezetek nem a fogyasztásukkal vívták ki a tiszteletet (negatív értelemben lehetséges :DDD ) hanem a teljesítményükkel és hogy olyan helyen is boldogulnak ahol más nemigen.
A következő "feladat" is hasonlóan kreatív lesz? :)

Igaz hogy normál játékmódban játsztottam de tulajdonképpen a szimulációs fokozat szabályait betartva mentem végig,kivétel a kézi váltós diffizár.

Üdv:Viktor

(#357) asvald


asvald
senior tag

Ez kemény kis vidi , (Én inkább a csávón nevettem )mint a játékon :DDD

[ Szerkesztve ]

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#358) Musicking válasza Viktoár (#356) üzenetére


Musicking
aktív tag

Az értelmesebb nem a casual 'dedós' nehézségen kezdődik, a hardcore szint pedig nem csak az automata váltón változtat.
A játék normálisan moddolható változatáig csak álmodozhatsz a komplex feladatokról.
Multiban viszont megmutathatod mit tudsz (hardcore, 3-4 fős coop), pm-ben tolj steam felhasznaló nevet.

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#359) PitLee


PitLee
őstag

Pár pályán végig harcoltam és elképzeltem milyen jó lenne ha lenne TMM3 is, rákerestem guuglin , valaki próbálkozik vele, de még nem az igazi.
https://www.youtube.com/watch?v=GT3I8MddyFg

Amúgy ilyen
http://www.youtube.com/watch?v=p0DiLVouY-M

hmm a régi szép idők

Az a Kraz-255B amivel én mentem, nem turbós, felező, 5 sebesség fokozat, összkerékhajtás, és a difizár ami alapból csak az osztóműben zárt és így a két hátsó tengely lett hajtott, a tengelyeken nem volt difizár.
Létezik-e másmilyen variációban nem tudom, de így játékban van egy kis hátszele :)

[ Szerkesztve ]

(#360) pietrrr válasza asvald (#357) üzenetére


pietrrr
aktív tag

Erről jutott eszembe (bár szerencsére ez sokkal kisebb bug), hogy nektek is szokott olyan lenni, hogy amikor mentek az úton, az út mellett néhány kődarab random módon felrepül pár méterre majd visszaesik? Elég viccesen néz ki :D

+ nálatok is összesz@rja néha magát és csak úgy kilép? Elég idegtépő tud lenni, ha régen "mentettem"... :F

(#361) PitLee válasza PitLee (#359) üzenetére


PitLee
őstag

A kép meg lemaradt

Mikor elindul a vonat a ....

Kép

[ Módosította: Ndruu ]

(#362) asvald válasza pietrrr (#360) üzenetére


asvald
senior tag

igen ,és elég gyakori,sőt még a rakományom is elszokott tűnni .
Viszont azt a nagy maz-t hol találom ,melyik pályán?

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#363) copass válasza PitLee (#359) üzenetére


copass
veterán

jó lesz ez mire összepakolja. iszonyat potenciál van ebben a játékban. már a bétában is látszott, annyi modot raktak alá hogy ihaj.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#364) pietrrr válasza asvald (#362) üzenetére


pietrrr
aktív tag

A Hill pályán tuti van, most azt tolom. Am meg meg kell találni, nem árulom el h hol van, mert akkor a játék egyik fő motívumát venném el :))

(#365) asvald válasza pietrrr (#364) üzenetére


asvald
senior tag

elárulhatod nyugodtan , motiváció már régen nincsen napi 30percet ha játszok vele miután bf 3ban feltozták az agyamat

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#366) SenorGrande válasza copass (#363) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Igazad van, de ideje lenne a srácoknak összekapni magukat. Lassan egy hónapja jelent meg, és azóta egy pindurka patch jött, holott van hiba bőven. Pattogó kövek, csörlőtől repkedő autók, random appcrash-ek, a szörnyű lobby, a chatbug-ok, és a beígért moddolhatóság és kormánykezelés is az ablakban van.
Nem szeretném megélni, hogy most pénzben fürödve nagy ívben letojják a cuccot.

Hozzáteszem, nem rossz a cucc, élvezem, hiánypótló, de (túl) sok munka van még vele.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#367) westcoastog válasza SenorGrande (#366) üzenetére


westcoastog
veterán

Így van, több patch és több kiegészítés kell hozzá, több küldetés, hatalmas potenciál van ebben a játékban, csak remélem ki is aknázzák és nem ablakon kidobott 6k lesz.

(#368) Viktoár válasza Musicking (#358) üzenetére


Viktoár
addikt

Valahol el kell kezdeni a játékot. :D Most megint végigmegyek a pályákon nehezebb fokozaton.

Nem eredeti játékom van,nem is tudom működik-e az online része,de majd megnézem.Steam accom sincs,öcsémnek van,ő szokott belépni.

Üdv:Viktor

(#369) xrvman válasza westcoastog (#367) üzenetére


xrvman
őstag

Igen, határozottan kell még jó pár javítás.
Egyrészt várok egy akciót másrészt legalább a rendes kormánytámogatást várom.

Mondjuk az a rángatódzás, pörgés, még muris, bevállalom simán. :D

(#370) donmackó


donmackó
őstag

Sziasztok.

Ha leszereltem a darut a kocsiról, akkor hogy kell beállni a rönk rakáshoz hogy automatikusan felpakolja?

Release the cable hounds!

(#371) westcoastog válasza xrvman (#369) üzenetére


westcoastog
veterán

Én bízom a fejlesztőkben. :)

(#372) Ndruu válasza donmackó (#370) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Automatikusan csak a fűrésztelepen pakol fel, ha megfelelően pozicionálod a pótkocsit. Egy vonalba essen a teherautó és a pótkocsi hossztengelye, ehhez segítséget nyújt a pótkocsinál megjelenő piros nyíl. Ha balra és lefelé mutat, akkor a pót végét balra és lefelé kell irányítani. Ezt megteheted úgy, hogy előrefelé mész, amíg ki nem egyenesedik, vagy jobbra kormányozva óvatosan hátratolatsz (ha szerencséd van, akkor a pót ilyenkor balra kezd bicskázni).

Harrrr!!!!

(#373) donmackó válasza Ndruu (#372) üzenetére


donmackó
őstag

Nem tudom milyen fűrésztelepről írsz, nekem rönk lerakat van kiírva. Nyílakat sem ad ki, csak amikor bemegyek rányomok a közepes rönkökre, akkor írja hogy álljak be megfelelően.

Release the cable hounds!

(#374) asvald válasza donmackó (#373) üzenetére


asvald
senior tag

akkor egyértelmű szerintem ! majdnem vízszintesen /síkba kell állnia pótnak és a vontatónak

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#375) donmackó válasza asvald (#374) üzenetére


donmackó
őstag

Vízszintesen? Amikor a lerakat enyhe lejtőn/gödörben van? "A part,, pályáról beszélek. Bocs ha értetlenkedek

Release the cable hounds!

(#376) asvald válasza donmackó (#375) üzenetére


asvald
senior tag

ügyesség kérdése csak , a folyós pályát éppen most csináltam meg ezelőtt 2 órával
3:43perc alatt ,feloldottam mindent, és hosszú pótkocsival szállítmányoztam +ba egyszer sem borultam meg
csak egyszer elvitt a folyó ,de szerencsére felakadtam a kis szigeten -ott megjavítottam magam aztán gó tovább :DDD

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#377) donmackó válasza asvald (#376) üzenetére


donmackó
őstag

Akkor még próbálkozok. Bár kissé fura hogy ha fel van szerelve a daru, akkor nem ennyire érzékeny a beállásra.

Release the cable hounds!

(#378) asvald


asvald
senior tag

azt is megfigyeltem , ha a difizárat kikapcsolom jobban veszi az élesebb kanyarokat mindegyik kocsi

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#379) MrPetya19 válasza asvald (#378) üzenetére


MrPetya19
addikt

Ez így van, egyszerű fizika.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#380) fagy53 válasza asvald (#378) üzenetére


fagy53
nagyúr

...és gyorsabb is lesz! A diffizár gyakorlatilag összeköti a jobb és baloldali hajtott kerekeket, így kanyarban ahol a külső íven futó kerék szögsebessége nagyobb kell, hogy legyen mint a belső íven futóé, nagy bajban lenne a rendszer ha mindez nagyobb tempónál történik.Bekapcsolt diffizárnál korlátozott kanyarodási képesség és korlátozott haladási sebesség, ha a játék így működik, akkor jól működik a szimuláció... :K

(#381) xrvman válasza fagy53 (#380) üzenetére


xrvman
őstag

Viszont sárban gyorsabban tud menni, révén mindegyik kereke hajtva van.
Ám még nem néztem hogy betonúton ugyanolyan gyors e diffzárral mint anélkül.

(#382) drunkyboy


drunkyboy
aktív tag

Sziasztok! Egy "kis" bugot találtam, most nem tudom a további teendőket.
Épp csörlőztem a folyóba esett Uralt a nagy darus kocsival (nem tudom a nevét), eközben lett egy szép CTD egy hibaüzenettel karöltve. Na mindegy, gondoltam újraindítom, de a pályáról eltűnt az összes autóm, amit felfedeztem, csak a térképet tudom nézni a felderített területekkel együtt. Váltani nem tudok kocsit, mert egy sincs :o
És az a legjobb, ha kilépek és elindítom újra, még főmenüt sem kapok, csak betölt és berak a pályára egy álló kameraképpel autó nélkül.
Ilyenkor van valami reset parancssori kapcsoló, vagy csak az újratelepítés segít?

(#383) sszemtelen válasza drunkyboy (#382) üzenetére


sszemtelen
őstag

Ilyet nekem is csinálta. Esc-> Főmenü, és kezdj egy újat.

(#384) drunkyboy válasza sszemtelen (#383) üzenetére


drunkyboy
aktív tag

Köszi ezt még nem próbáltam, de működik!

(#385) westcoastog


westcoastog
veterán

:))

(#386) VegyesTamás válasza westcoastog (#385) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Pont a 130-as ZIL a borítón? :D vagy 131-es? :D

Difiistéma: bekapcsolt difizáral nem is nagyon szoktak kanyarodni, főleg nem szilárd burkolaton, mert eléggé legyalázná a difit, főleg ha jók a papucsok rajta :D

Áá tényleg kicsit fénylik, meg nem is nagyon látom :D elsőre ZIL-nek tűnt mert azt jobban szeretem :D

KRAZ van a game-be? :)

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#387) westcoastog válasza VegyesTamás (#386) üzenetére


westcoastog
veterán

Ez egy ural. :)

(#388) Viktoár válasza VegyesTamás (#386) üzenetére


Viktoár
addikt

Van, a 255-ös. Az 537-es MAZ -zal még nem sikerült elakadnom.

Más:

Katonai szolgálatom alatt történt hogy jött az őrmester a körletünkbe mert kellett neki 5-6 önként jelentkező aki segít eltolni a "kocsit" mert beállt a főtengely.Hát gondoltam úgyis csak unatkozok ezért inkább megyek és ezzel is szolgálom a hazát. :D 6-an kisétáltunk a gyakolró térre és akkor mondja az őrmester hogy: Na,ez lenne a gépjármű,feszüljünk neki és toljuk el az útból. Pontosan egy MAZ 537-es harckocsi vontató volt,hát mit ne mondjak,ugyan nekiálltunk tolni de gyorsan beláttuk hogy ide a fél század is kevés lenne. :DDD

Őszintén szólva máig sem tudom hogy mi járhatott az őrmester fejében mikor ezt kitalálta.(5-6 ember :C) Természetesen aztán kerített egy tankos "kollegát" akivel elvontatta az útból.

Üdv:Viktor

(#389) copass válasza Viktoár (#388) üzenetére


copass
veterán

hehe. sereg. 95 egy ural dobozost vontattak be szervízbe, kormányszervó nuku 2 ember tekergette a kormányt kanyarban veszettül!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#390) PitLee válasza VegyesTamás (#386) üzenetére


PitLee
őstag

Ezért nincs a tengelyeken difizár, mert ilyen súlyok mellett egy pillanat alatt szétszakítod a bolygóművet vagy eltöröd a kerék tengelyt , ha nem old ki és kanyarodsz.

------------------------------------------------------

A fiataloknak meg pár kép hogy miért is van ilyen masinákra szükség a mai napig orosz honban , egyes régiókban a főút nem éppen személyautó barát :)

A 70 tábla megadja az alap hangulatot dagonya közepén amikor elakadsz, gondolom amikor száraz akkor lehet repeszteni.

Arra kérdésre a válasz, hogy a játékban miért nem lesznek kínaiak teherautók :)
http://www.youtube.com/watch?v=HscnaBhJ5DI

[ Szerkesztve ]

(#391) Viktoár válasza PitLee (#390) üzenetére


Viktoár
addikt

Azért finomabban is megspanolhatta volna a vontatókötelet.Baromállat módjára persze hogy leszakad a fél eleje. :DDD

Üdv:Viktor

(#392) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Sín Ural

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#393) westcoastog


westcoastog
veterán

Most komolyan, hogy van ez?
Játszottam a coast mapon, voltak már megnyitogatva területek, mondom megnézem a hillt, aztán írja hogyha elindítom akkor elveszhetnek a dolgok, el is vesztek a coast-ról, most ennek így mi értelme van? Végig csinál az ember 1 pályát, átmegy egy másikra és minden elveszik? :W
Fú most elment a kedvem ettől.

[ Szerkesztve ]

(#394) Ndruu válasza westcoastog (#393) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ez is egy hiányosság, de az ígéretek szerint az első nagyobb frissítés hoz majd egy mentés/betöltés opciót.

Harrrr!!!!

(#395) westcoastog válasza Ndruu (#394) üzenetére


westcoastog
veterán

Szerintem az első nagyobb frissítésig el sem indítom akkor. :U
Bízom a fejlesztőkben azért.

(#396) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Így olvasgatva a kommenteket netszerte, számomra úgy tűnik, hogy ez még mindig ilyen alfa és béta közötti állapotban leledző projekt.. ráérek még beszerezni, úgy látom :D

(#397) westcoastog válasza FoxiestFox (#396) üzenetére


westcoastog
veterán

Hát, még ráértek volna kiadni 1 év múlva is bőven... :U

(#398) Musicking válasza westcoastog (#393) üzenetére


Musicking
aktív tag

Eredeti játékhoz van külön alkalmazás ami elmenti-visszapakolja az adott játékállást, virágboltinál meg kézileg is könnyen megoldható a fájlok mentése visszaállítása (nem kell kilépni a játékból elég az alt+tab kombó)
fájlok helye C:\Users\felhasználónév\AppData\Roaming\SpinTires\UserSaves

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#399) westcoastog válasza Musicking (#398) üzenetére


westcoastog
veterán

Eredeti, de hát a franc akar ilyenekkel tökölni, inkább várok a patchig. :)

(#400) FrozeN` válasza westcoastog (#399) üzenetére


FrozeN`
tag

Jó látni, hogy mások is bár megvették, de egyelőre pihentetik picit (Te már a sokadik vagy, aki ezt írja, és én is inkább várok még), így legalább később biztos lesz kikkel kimaxolni a pályákat multiban is. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.