Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) Grafiti120


Grafiti120
újonc

Sziasztok én már régóta játszok a teljes játékkal de még nem próbáltam ki eggyetlen modot sem mert nem tudom berakni pedig nagyon szeretném. :O :O mert egyszer már próbáltam videóalapján de csak szétment a játék és nem tudtam rajta játszani! :( :( és ha valaki segitene azzal hogy leírja hogyan kell azt megköszöném! :) Válaszotokat elöre is köszönöm! :C

(#1202) pokers


pokers
senior tag

Abban valaki tud segíteni, hogy adott egy Oshkosh, ami alapból a Zil-t írja felül, de ha én olyan mapon kezdek, ahol nincs Zil, akkor hogyan jutok az Oshkosh-hoz?
Hogy lehet másik alapjárművet felülíratni?

(#1203) #93754368 válasza pokers (#1202) üzenetére


#93754368
törölt tag

A zil nevű fájlt (mert most ezen van az Oshkosh) egyszerűen nevezd át arra ami éppen neked kell. Tehát amelyik játékbeli járgány helyére akarod a tiédet. Ennyi az egész. :)

Majd el felejtettem. A mod-nál a classes/trucks mappában találod ami neked kell.

uaz
zil
kraz
ural
kamaz
maz
maz2

[ Szerkesztve ]

(#1204) yodamester10 válasza Grafiti120 (#1201) üzenetére


yodamester10
őstag

Ha visszaolvasnál megtalálnád ezt:

(#1205) Grafiti120


Grafiti120
újonc

De anélkül hogy felűlírnám a file-t úgy nem lehet? :F :F

(#1206) yodamester10 válasza Grafiti120 (#1205) üzenetére


yodamester10
őstag

Nem,és nem kell kell off-ba raknod a mondandódat ;) Több járművet NEM lehet belerakni csak megváltoztatni.

(#1207) pokers válasza #93754368 (#1203) üzenetére


pokers
senior tag

Köszi :R

Más:
Játszik még valaki multit?
Délután újra kellett raknom a játékot, hogy működjön a multi, de nem volt senki. Akik voltak, minden frissítés után eltűntek :U

(#1208) #93754368


#93754368
törölt tag

Alakul a dolog :)

[Kép1]

[Kép2]

[Kép3]

(#1209) MrPetya19 válasza #93754368 (#1208) üzenetére


MrPetya19
addikt

Jól néz ki :)

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1210) nadezsolt válasza #93754368 (#1208) üzenetére


nadezsolt
csendes tag

Tök jó lett :)

Milyen progival szerkeszted a gépet ?

(#1211) Grafiti120 válasza pokers (#1207) üzenetére


Grafiti120
újonc

Én Játsszok multit de az a baj ha játszom nincsen egy magyar sem

(#1212) pokers válasza Grafiti120 (#1211) üzenetére


pokers
senior tag

Miből derül ki, hogy magyar vagy nem a multi?
Eddig ahányszor ránéztem a multira, 1-2 map volt, de azok is meg a játékosok száma is minden frissítés után változtak :U

(#1213) #93754368 válasza nadezsolt (#1210) üzenetére


#93754368
törölt tag

A váz "szerkesztését" [3ds Max] segítségével csinálom. Az egyéb "kódokat" Notepad++ progival érdemes készíteni mert jobb és átláthatóbb. Aztán még egy kis Adobe Photoshop no meg ezekhez a progikhoz a megfelelő plugin-ek. Na meg jókora türelem, idő és azért sok-sok káronkodás is amikor valami komolyabb problémába ütközöl. :)

Most itt tartok:

7db cserélhető abroncskészlet.
Választható jobb-bal vagy mindkét oldali légszűrők.
Gondolkozom a pótkerekek cserélhetőségén is amik javítópontokat adnának
Választható jobb-bal vagy mindkét oldali kipufogó. (lehet lesz még egy szett hozzá)
Választható kabinvédő. (még egy szettet akarok majd hozzá)
Segédváz felszerelhetősége a megfelelő szerelvényekhez.
Kétoldali felszerelhető plusz 25-25l-es tartalék üzemanyag kannák. (több nem kell mert két hatalmas üzemanyag tank van magán a gépen. Az így is 470l-es üzemanyag megtoldható 50l tartalékkal.)
4db különböző "puttony", 2db pótkocsi, 3 féle rakomány (ez még bővül majd)
Kabinfények "villogók" (ezen is gondolkodom még)

Valószínűleg lesz még antenna is, de sok dolog jár még a fejemben.

Ha van kedvetek és ötletetek a tervezés bármelyik szakaszába várom a tippeket.
A felhasználók mindig jobb dolgokat tudnak kitalálni mint az alkotók. :)

(#1214) Dtomka válasza #93754368 (#1213) üzenetére


Dtomka
veterán

Ügyes! :R

(#1215) #93754368 válasza Dtomka (#1214) üzenetére


#93754368
törölt tag

Köszönöm. :R :R

Egyébként nem vagyok akkora tudor, én is nemrég kezdtem ezzel foglalkozni, mármint a játék modolásával.
Lassan a rabjává válok, többet foglalkozom ezzel mint a játékkal.

Azon gondolkodtam egy Zil hogyan festene hasonló vázzal?? ;]

A térkép készítés is érdekelne, van is ötletem, de azzal egyenlőre bajban vagyok, még egyáltalán nem vágom.

(#1216) gabee jr


gabee jr
tag

G2A.COM oldalon mától (hétfő délig) akciós a Spintires, akinek nincs meg itt a lehetőség, járuljanak a pénztárakhoz. :P

Itt lészen.

[ Szerkesztve ]

"Csukaharapást szőrivel"

(#1217) Amantius


Amantius
senior tag

Azt azért le kell írni, hogy nem egy hivatalos bolt a G2A. Én is használom, nekem sem volt gondom (eddig), de azért pl. itt keressen rá a G2A-ra és egy kicsit olvasgasson aki vásárolni akar és nem ismeri.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#1218) gabee jr válasza Amantius (#1217) üzenetére


gabee jr
tag

Tavasszal robbant a bomba, hogy lopott hitelkártyákkal vásároltak az Uplay shopjában. Válaszul a Ubisoft (teljesen jogosan) letiltott minden szóban forgó kulcsot, amik sajnos időközben kiszivárogtak a G2A-ra, onnan meg pár gyanútlan vásárlóhoz.
Persze azonnal elindult a hisztériakeltés, hogy minden G2A, G2PLAY kulcsot törölnek majd, persze ez nyilván baromság.

Saját Twitch csatornájuk van, sok e bajnokságon kizárólagos szponzorok.
Teljesen megbízható forrás, én jáékkódok mellett már szoftver és oprendszer licencet is vásároltam náluk, ezeddig minden probléma és fennakadás mentesen.

Csak ajánlani tudom!

"Csukaharapást szőrivel"

(#1219) SenorGrande válasza gabee jr (#1218) üzenetére


SenorGrande
senior tag

A G2A nem hivatalos forgalmazó, nem több, mint egy "piactér" jellegű weblap, az ott árult kulcsok forrása teljesen ismeretlen. A mögötte álló cég székhelye Hong Kong, nem véletlenül, nem kell adózniuk, így ha jogkövetően ki is választod az országod, és ráteszik neked az áfá-t, ők szépen zsebre teszik.
Egyetlen hivatalos shopban sem fordulnak/fordulhatnak elő olyan dolgok, amik rendszeresen megtörténnek a G2A-n, aztán csak futhatsz a pénzed után.
Twitch csatorna, szponzorálás, semmit nem jelent, van rá pénz, és remek reklám.

Azután ajánlgasd kérlek, majd ha vállalsz felelősséget az ottani vásárlások után.

A Windows licenc meg aztán külön érdekes, vettél egy kulcsot ami működik, lehet még legális is, de te azt illegálisan használod, így annyit ér, mintha warezoltad volna... ;)

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#1220) #93754368


#93754368
törölt tag

Ha esetleg van valakinek kedve tesztelni. :)

[ Szerkesztve ]

(#1221) roby71


roby71
tag


sajnos nálam teljesen szürke

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#1222) pokers válasza #93754368 (#1220) üzenetére


pokers
senior tag

Nálam teljesen oké :C

roby71
Használd a ClearCache-t, valszeg vmelyik régebbi modod kavar be.

[ Szerkesztve ]

(#1223) nadezsolt válasza #93754368 (#1213) üzenetére


nadezsolt
csendes tag

Kipróbáltam a vasad tök jó lett :)

Jómagam készítettem egy Maz-t kifejezetten a móka kedvéért
Elég erősen módosítva lettek a következők:
- megnövelt rugóút
- módosított tengelytáv (nagyobb terepszögek elöl-hátul)
- emelés + szélesítés
- erősen megnövelt teljesítmény
- összes kerék kormányzás
- víz alatti közlekedésnél nincs károsodás
és még sorolhatnám :D szinte bármilyen akadályt le tud küzdeni a gép, bár így már a valósághoz nemsok köze van XD



[ Szerkesztve ]

(#1224) #93754368 válasza nadezsolt (#1223) üzenetére


#93754368
törölt tag

Akkor a Maz egy igazi Terminátor lett. :)

Több mindent terveztem a KrAZ felépítésénél, de már így is kicsomagolva majdnem 300MB. Fura lett a középső tengely elhelyezkedése miatt, már értem miért nincs a valóságban ilyen típus.

Köszönöm a teszteket, én nem tudok mindent kipróbálni. A jármű sérülését és egyéb effekteket például nem látom, bele is halna a gépem, így is plusz asztali ventivel kell hűtenem nehogy felforrjon a kis noti. Ráadásul nem az enyém a gép hanem páromé, de ő nem használja (finoman fogalmazva igazi nő a számítógéphez) így hallgatólagosan is az én "fennhatóságom alá" került.

Nagyon hiányzik a régi i7-em.

(#1225) xrvman válasza nadezsolt (#1223) üzenetére


xrvman
őstag

Hol az az elrugaszkodott MAZ? :D
Mókáznék vele.
Wernher Szedem a Krazt :) Köszi

(#1226) nadezsolt


nadezsolt
csendes tag

Ha ne haragszol kicsit felhúztam a jóöreg Krazt hogy kicsit jobban mozogjon terepen :) Megkapta a szokásos dolgokat:egykis teljesítménynövelést szélesítést emelést stb

[ Szerkesztve ]

(#1227) #93754368 válasza nadezsolt (#1226) üzenetére


#93754368
törölt tag

Érdekesen alakul nálad a gép árnyéka és a fülke üvege sem átlátszó. Jönnek a hibák sorra, ezért jó ha többen tesztelnek valamit. Mindenki más verzióval nyomja a játékot? Esetleg az eredeti és a tört verzió közötti különbség ilyen hibákat produkál?

Kicsit lazítás ként elkezdtem megint a rég félbehagyott teljesítmények elérését a játékban.

Azt írja: Teljesíts egy pályát úgy, hogy minden járművel kevesebb mint 20 métert mész egyszemélyes játékban.

Ezt hogy? :F

(#1228) gabee jr válasza SenorGrande (#1219) üzenetére


gabee jr
tag

Na, akkor álljunk meg ásónyomra!
Nekem pont ne magyarázd el, mi a G2A. 2013 augusztusában teljesen véletlenül találtam meg őket a Twitteren, akkor amikor még a kutya sem tudta kik ők és mivel foglalkoznak, főleg Magyarországon. Ekkor vettem ott az első tételem, az akkor még PayPal Weekly Sale néven futó (minden héten más akcióval jelentkező) vásáron. Az ÁFA kérdése országfüggő, nem élek, nem adózok Mo-on. Az meg hogy fizetek-e, nyilván nem fórumtéma.

Az a képtelenség, hogy én vállaljak felelősséget mások G2A vásárlása után, nyilván nonszensz, te sem gondolod ezt komolyan. És, hogy ajánlgatom-e vagy sem, bízd rám kérlek. (ha élhetek a szavaiddal)

Windows kulcsról szó sem esett, valamit félreérthettél, operációs rendszerről volt szó.

"Csukaharapást szőrivel"

(#1229) SenorGrande válasza gabee jr (#1228) üzenetére


SenorGrande
senior tag

A szép kis monológod miben változtat azokon a tényeken, hogy nem hivatalos bolt/forgalmazó, ismeretlen eredetű kulcsokat árul, és találsz károsultakat szép számmal mind az eredeti játékok - best buy, mind a Steam topikokban egyaránt, a már említett Ubisoftos ügyön kívül is?

Szerinted azért írtam amit, mert én nem akarom hogy mások olcsón vegyenek játéko(ka)t?! Nem egyszer osztottam meg itt - hivatalos shopra mutató - akciós linket én is, ahol ha gond van, a support biztosan intézi az ügyet. Ez a g2a-ra nem igaz egyértelműen, ez is tény. Továbbra is tartom, akkor ajánlgasd kiemelve, vastagon szedve, ha felelősséget vállalsz... Téma részemről zárva.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#1230) nadezsolt


nadezsolt
csendes tag

Elkészítettem a 8*8-as Kraznak a saját verziómat

Ha van kedvetek próbáljátok ki nyugodtan :)

http://indabox.hu/feltolteseim

(#1231) xrvman válasza nadezsolt (#1230) üzenetére


xrvman
őstag

Nem jó a link, mert ez kvázi mindenkinek a sajátjára mutat.

(#1232) nadezsolt válasza xrvman (#1231) üzenetére


nadezsolt
csendes tag

Remélhetőleg így jó lesz :)

http://indabox.hu/Zx1kkB

(#1233) #93754368


#93754368
törölt tag

Azok az enyhe Szibériai fagyok. :D

(#1234) xrvman válasza nadezsolt (#1232) üzenetére


xrvman
őstag

Lejött az uaz.xml, köszi

(#1235) nadezsolt válasza xrvman (#1234) üzenetére


nadezsolt
csendes tag

Sikerült kipróbálni, mi a véleményed róla ?

(#1236) pokers válasza nadezsolt (#1235) üzenetére


pokers
senior tag

Nekem pont kapóra jött az Ozera mapon, ahol a kezdő garázst csak úgy lehetett megszerezni, ha először keresztülhúzok egy lerobbant nyerges Kamazt a mapon, a legnagyobb malajokban :))
Az alap gépekkel nem tudom meg tudtam volna-e oldani a vontatást.

(#1237) nadezsolt válasza pokers (#1236) üzenetére


nadezsolt
csendes tag

Bármelyik járművel fellehet tuningolni kb 10 perc alatt és akkor nincs akadály :)
csak tudni kell mit kell átírni XD

(#1238) MrPetya19 válasza nadezsolt (#1237) üzenetére


MrPetya19
addikt

Írsz esetleg egy kis leírást hozzá?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1239) nadezsolt válasza MrPetya19 (#1238) üzenetére


nadezsolt
csendes tag

Hasonlítsd össze amit én csináltam file-t az eredetivel az a legegyszerűbb

(#1240) Pityi-Palkó


Pityi-Palkó
újonc

Hali,...
Segitségeteket kérném, ebben a helyzetben mi a tenni való?
Már ujra tettem többször is és akkor jön ez a hiba amiután meg crackelem és elíndítom.
Bármilyen tanácsot elfogadok. Csak már induljon. :W :F

[ Szerkesztve ]

(#1241) MrPetya19 válasza Pityi-Palkó (#1240) üzenetére


MrPetya19
addikt

Ne lepődj meg, ha törlik a hozzászólásodat.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1242) Dtomka válasza Pityi-Palkó (#1240) üzenetére


Dtomka
veterán

"Bármilyen tanácsot elfogadok." Akkor azt tanácsolom: vedd meg! Nem "nagy pénz", érte. Sok órát lehet vele játszani, és nincs párja ebben a kategóriában.

(#1243) gabee jr válasza Pityi-Palkó (#1240) üzenetére


gabee jr
tag

Halika,

nam az a baj, hogy nem indul el, hanem, hogy alacsony az a bizonyos kerítés, szerintem te átugrottad! (ezek szerint fogalmad sincs róla, hogy a PH! fórumain tűzzel-vassal tiltják a warezt és az azzal kapcsolatos diskurzust?)
:W

[ Szerkesztve ]

"Csukaharapást szőrivel"

(#1244) #93754368 válasza Pityi-Palkó (#1240) üzenetére


#93754368
törölt tag

Én is csak azt tudom tanácsolni mint az előttem szólók. Meg kell venni az eredetit, azzal nincs gond. Tudom könnyű mondani, de én is úgy szereztem meg hogy, havonta félretettem 500-1000Ft.-ot erre a célra, éppen mikor mennyit tudtam.

(#1245) hali13


hali13
tag

Most már tényleg filléres ez a játék. Szerintem vedd meg és nem lesz gondod vele.

Poco M4 Pro "Öregember nem gyorsvonat......"

(#1246) xrvman válasza nadezsolt (#1235) üzenetére


xrvman
őstag

Nem akar működni. Ez a legutolsó stabil verzióhoz való?
Létrehoztam és betettem a Media / classes / trucks mappaba és nem okés.
Ez a MAZé?

[ Szerkesztve ]

(#1247) nadezsolt válasza xrvman (#1246) üzenetére


nadezsolt
csendes tag

Nem

Ez aza Kraz amit Wernher készített, és ennek a felhúzott változata

A 1220-as hozzászólásnál le tudod tölteni az eredetit, és annál kell felülírni az uaz.xml filet ha az én verziómat is ki szeretnéd próbálni :)

(#1248) Cynicelectro


Cynicelectro
aktív tag

Tisztelt sporttársak! Sikerűlt eredetiben is beszereznem a játékot. 35 évesen semmilyen játék nem kötött le, ezt kivéve. Tátott szájjal játszok, mint egy gyerek. :O
Az lenne a kérdésem, hogy hogy lehet képernyőt elmenteni, mert a prt sc nem működik. (ATI dual graphics)
Kb. 400MB a játék a lemezen és a steam-ről még 620MB leszedett, mi lehet az?

[ Szerkesztve ]

(#1249) Dtomka válasza Cynicelectro (#1248) üzenetére


Dtomka
veterán

Ha eredeti akkor képernyőmentést a steam készít. Már nem tudom melyik bill lenyomása után. Úgye, hogy milyen jó játék? :D Valamikor én is újra előveszem, mert más játéknál hasonlót sem éreztem még :).

(#1250) Cynicelectro válasza Dtomka (#1249) üzenetére


Cynicelectro
aktív tag

F12 elmenti a képernyőt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.