Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Megjelenés: 2014-06-13
Steamen és GamesRepublicon is előrendelhető (utóbbin kicsivel olcsóbb és ugyanúgy jár hozzá Steam kulcs).

A játékról:
A Spintires (vagy Spin Tires) egy off-road szimulátor, ami egyelőre még csak demó formájában játszható. A játékot az Oovee™ Game Studios fejleszti és a teljes verziót előreláthatólag 2014 első-második negyedévében adják ki (kizárólag Windowsra).

A koncepció szerint a játék a Szovjetunió (Oroszország) területén, az 1980-as, '90-es években játszódik, ahol a feladatunk az, hogy felpakoljuk a szállítmányt a teherautóra és egy térkép valamint egy iránytű segítségével épségben leszállítsuk az árut. Az út során bármi megtörténhet velünk, menthetetlenül elakadunk a nyakig érő sárban, kifogy az üzemanyag, vagy defektet kapunk. Mindegyik elkerülhető okos tervezéssel és óvatos manőverezéssel. Ez a játék nem a sebességről és a száguldozásról fog szólni.

A küldetések sikeres teljesítéséért pontokat kap majd a játékos, méghozzá annál többet, minél több árut szállít le, minél kevesebb sérüléssel és minél kisebb üzemanyag fogyasztással.
További plusz pontok szerezhetőek még:
- minél nagyobb területek felderítésével,
- minél több rejtett láda megtalálásával.

Ezek a pontok később beválthatóak különféle kiegészítőkre, amelyeket felszerelhetünk a járműveinkre.
Ilyenek például a kiegészítő világítás, turbófeltöltő, légszűrő, nagyobb plató, utánfutó, csörlő, CTIS, de akár új teherautókat is vásárolhatunk a pontokból.

[Egy kép a készülő játékból (a demó még nem ilyen szép). Galéria itt!]

A normál demóban egyelőre két járművet lehet kipróbálni (UAZ-469, MAZ-535), de a fejlesztői változatban ezek mellett még egy KRAZ-255-tel is dagaszthatjuk a sarat.

Első kipróbálásra a tech (normál) demót javaslom, az abszolút stabilnak bizonyult és minden effekt jól működik benne. Ha elnyeri a tetszésedet és szeretnél mókolni vele, akkor próbáld ki a dev (fejlesztői) demót. Telepítés előtt mindenképpen távolítsd el az előző verziót, különben összeakadhatnak. A dev demó és a LevelUp 2011 verzió megférnek egymás mellett.

Modok telepítése:
- angolul
- magyarul (röviden)

[Greenlight videó]

[/L]

[Új sár és víz fizika]

[2014-es videó]

Letöltések:
A Tech és dev demo innen tölthető le.
Spintires LevelUp 2011 (oldal alján)
Modokat innen tölthettek le, ezek között vannak új járművek, skinek, fordítások (van magyar is), hangokat, stb.

Egyéb:
Steam Greenlight - Ha tetszik, akkor szavazz a játékra, hogy megjelenhessen.
Kickstarter projekt - Már lezárult...

Topik, nyílj ki! Gyertek sokan! :)

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#2) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Nagyon jó játék, érdemes kipróbálni.

Ja most szedtem le egy ifa és zil 131 pakkot és mindkettö magyar rendszámos.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#3) Ndruu válasza MrPetya19 (#2) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Igen, azokat egy magyar srác készítette (emelte át másik játékokból).
Az IFA-t már én is ki akartam próbálni (remélem nem bugos a modell), de még nem jutottam el addig.

Harrrr!!!!

(#4) MrPetya19 válasza Ndruu (#3) üzenetére


MrPetya19
addikt

A zil nekem nagyon bejön.
Bár leszedtem sok másik modot, de egy kivételével nem igazán mennek.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#5) batman91


batman91
őstag

Nekem is nagyon bejön ez a game, főleg az tetszett amikor belement a sárba, és fröcskölt, rátapadt a kerekekre, meg a fizika is nagyon el van találva. Szerintem nagyon jól meg van csinálva. Remélem sikerül nekik valami átütő, jó kis autós játékot csinálni. Mostanában nem akad egysem, egyedül ez fogott meg.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#6) Ndruu válasza batman91 (#5) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

És ez még csak a demó, a véglegesben nagyon durván jó lesz a víz fizikája (videó az első hozzászólásban).
Már bekerült a top 3-ba Steam Greenlighton, remélhetőleg sikerül első helyre törniük és valóban megjelenhet a játék.

Egy "reggeli" screenshot:

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#7) Goe


Goe
csendes tag

Rohadt jó ez a játék, nagyon örülök, hogy véletlenül megtaláltam a Greenlight adatlapját. Ment is a szavazat :D Jó muri az UAZ-zal a sárban vergődni, és ha még meglesz a beígért multi is akkor engem megvesz kilóra.
Tényleg érdemel egy bemutatót, akiket érdekel az off-road azok ugrani fognak rá.

Steam: hungoe | PSN: HUNGo3e

(#8) Ndruu válasza MrPetya19 (#4) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Elvileg most már megy a regisztráció az oldalukon, próbáld meg újrakérni az aktiváló e-mailt.

Harrrr!!!!

(#9) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Jó hír: Sikerült a Greenlight szavazás, zöld utat kapott a játék.

Harrrr!!!!

(#10) batman91 válasza Ndruu (#9) üzenetére


batman91
őstag

:C

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#11) -Dokika-


-Dokika-
csendes tag

ígéretesnek tűnik, csak nem értem a játék célját :\ de fogok szavazni rá!

A döntés a tiéd ! ―Ď®КΪ—

(#12) saby97 válasza -Dokika- (#11) üzenetére


saby97
tag

Végre :D

Már gondolkoztam, hogy kéne bele több jármű vagy valami, mert kezdett unalmas lenni azon a kis mapon a két járgány :))

Bár a MAZ nem gyenge! :DDD

(#13) Ndruu válasza -Dokika- (#11) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Próbáld ki a régebbi Spintires Level Up 2011 demót, abban ládákat kell összegyűjteni. Valami hasonló lesz a játék célja, csak jobban ki lesz dolgozva (daruval fel kell pakolni az árut, aztán leszállítani). Az egész közben pedig lehet élvezni a dagonyázást (vagy éppen szenvedni vele).

Harrrr!!!!

(#14) saby97


saby97
tag

Egyébként én csak a TechDemo-val játszottam, azóta a kameranézettel kezdtek valamit?

(#15) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Elméletileg ebben a hónapban kapunk multiplayert.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#16) zakroland


zakroland
tag

Sziasztok!
Én unalmamból elkezdtem játszani a játékkal, mert alapból szeretem az off-roadot, és a szimulátorokat.
Modokat telepíteni tudtam, de arra nem jövök rá sehogysem, hogyan lehet egy utánfutót "felakasztani" egy vontatóra, teherautóra. Valaki tudja esetleg a megoldást?
köszi előre is!

(#17) djdaniel


djdaniel
senior tag

Jó játéknak tűnik, lesz időm kipróbálom.
Látom módok is vannak hozzá bőven :U

(#18) MrPetya19 válasza zakroland (#16) üzenetére


MrPetya19
addikt

T

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#19) Ndruu válasza zakroland (#16) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ha odatolatsz az utánfutóhoz, akkor nyomd meg a T gombot és összekapcsolódnak.

Harrrr!!!!

(#20) tailor


tailor
őstag

Feltettem, kipróbáltam, de mivel elakadtam a sárban, és nem tudtam "resetelni", kiléptem a játékból. Azóta nem hajlandó elindulni, az intro után egy szürke oldal fogad a cég logójával és a menüvel... Tegyem fel újra?

Szerk.: Reinstall után is ugyanez van :(((

[ Szerkesztve ]

(#21) Ndruu válasza tailor (#20) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Az újratelepítés nem érinti a játék cache mappáját, ezért fordulhat elő, hogy újratelepítés után sem múlik el a hiba.
Van erre egy programuk a srácoknak, ClearCache a neve, ez általában megoldja a problémát.
Ez tulajdonképpen egy .bat fájl, ami törli a
C:\Users\%USERNAME%\AppData\Roaming\SpinTires mappát.

Az UAZ-zal elég könnyen el lehet akadni és sokszor a diffi bekapcsolása sem segít. Ilyenkor a Rescue (Mentés) gombra kell nyomni, ami visszatesz a pálya kezdőpontjára.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#22) tailor válasza Ndruu (#21) üzenetére


tailor
őstag

Köszönöm! Végül feltettem a dev-verziót, az rendesen megy (bár néha le-lefagy). Eszméletlen jó játék! Ez a MAZ régi "álom" gép számomra, így most olyan vagyok, mint egy nyolcéves :D

(#23) Ndruu válasza tailor (#22) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Én mindig a MAZ-zal gurulok, nagyon élvezetes vezetni (főleg extrém ködben).

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#24) fi:zi'k válasza Ndruu (#23) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Jövök én is. :C

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#25) saby97


saby97
tag

Sok jó orosz gép mellett a H1-es is kimaradt... Nem akarnak komplett játékot kiadni vagy készíteni legalább?

[ Szerkesztve ]

(#26) Ndruu válasza saby97 (#25) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Jövőre jön a teljes játék, remélhetőleg sok jó orosz géppel, de a H1 szerintem csak mod formájában lesz elérhető.

Harrrr!!!!

(#27) tixem


tixem
addikt

Én is csatlakozom :D ígéretes a dolog, a komandirszkij elég nehézkes, de a MAZ büntet.

Rálesek a dev verzióra is :)

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#28) 800.henrik


800.henrik
senior tag

Egy ilyen gépen megy?

Asrock G41C-GS

Intel Pentium D 945 3.8Ghz (Január végén lesz Core 2 Duo E6400)

2Gb DDR2 RAM

Ati Radeon HD4650 710Mhz GPU/1020Mhz RAM

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#29) saby97 válasza 800.henrik (#28) üzenetére


saby97
tag

Szerintem igen, bár a proci karcsú, viszont nekem az Core 2 Duo E6600 @ 2.64Ghz-en fullon viszi 2GB RAM-mal és egy gyári tuningos (+50Mhz GPU) 9600GT-vel.

Vinni fogja.

(#30) 800.henrik válasza saby97 (#29) üzenetére


800.henrik
senior tag

:R

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#31) tlcai3000


tlcai3000
újonc

Sziasztok Nagyon tetszik a Spin tires szimulátor.Szeretnék módokat betenni de sajnos én annyira nem értek a gépekhez tudna nekem valaki segiteni???

(#32) Ndruu válasza tlcai3000 (#31) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Dev demó telepítése:
- Töröld a cache mappát, ha a játék valamelyik előző verziója fel volt telepítve (ClearCache).
- Töltsd le a dev demót a Spintires hivatalos oldaláról.
- Csomagold ki az STBuild120713Dev.rar tartalmát egy tetszőleges mappába (pl.: C:\SpinTires).
- Futtasd a SpinTires.exe fájlt és irány a játék...

Járművek letöltése és telepítése:
   1. Hol tárold?
        - Ugyan abban a mappában, mint ahová a játékot telepítetted/kicsomagoltad. Készíts ezen belül egy új mappát (pl. Downloads vagy Letoltesek), ezen belül egy újabbat Vehicles vagy Jarmuvek néven.

   2 . Letöltési linkek:
        - http://www.oovee.co.uk/forum/files/
        - http://spintires.nl/
        - http://modfiles.ru/l.../spin_tires/142
        - http://spintires.net/
        - http://spintires.pro/

   3. Telepítés:
        Kétféleképpen lehet modokat telepíteni, játékon belül vagy kézzel.

Játékon belül:
        - Futtasd a játékot ablakos módban (Settings - Screen Resolution - Windowed ☒ | Beállítások - Felbontás - Ablakban ☒).
        - Kattints a jobb felső sarokban lévő dev fülre, majd az Add | Hozzáad gombra.
        - A felugró ablakban nyomj az Install | Telepít gombra és válaszd ki a letöltött modot az előzőleg létrehozott mappából.
        - Az Add Truck | Jármű hozzáadása ablakban válaszd ki a telepített járművet (a felső listából) és nyomj az Add | Hozzáad gombra.
        - Ha az Add Truck | Jármű hozzáadása ablakban nem jelenne meg az új jármű, akkor újra kell csomagolni a modot vagy újra letölteni.

Kézzel:
        - Ha a mod jól van becsomagolva, akkor jobb klikk a fájlon -> Winrar -> Extract files... (Fájlok kibontása) -> célútvonalnak válaszd az STBuild120713Dev/Media mappát és nyomj OK-t.

Problémák esetén:
1. Töröld a játék gyorsítótárát:
        - C:\Users\YourUserName\AppData\Roaming\ mappán belül töröld a SpinTires mappát.
        - Vagy töltsd le a ClearCache programot és futtasd a clearcache.bat fájlt.

2. Csinálj biztonsági mentést a játék mappájáról, hogy hiba esetén ne kelljen minden újrakezdeni.

3. Ha nem látszik a víz a játékban, akkor kapcsold ki a Motion Blurt | Mozgás elmosása.

4. Új jármű hozzáadása után összeomlik a játék. Ez sokszor előfordul, a legtöbb esetben hibás elnevezés, nagybetűs fájlkiterjesztés, hiányzó fájlok okozzák. Ablakos módban a játékkal együtt elindul egy ST-Log is, ez a hibanapló, amiből jó esetben rá lehet jönni a hiba okára.
Ha csak a rossz elnevezés miatt történik az összeomlás, akkor újra kell csomagolni az adott modot.

5. DirectX probléma:
Legtöbbször a DirectX Runtime telepítése megoldja a problémát, vagy segíthet még a videókártya driverének frissítése is.

6. Szürke háttér és fura menü jelenség:
Valószínűleg nem lett megfelelően eltávolítva valamelyik előző verzió (ST Level UP 2011 demo, tech demo, stb.). Töröld a gyorsítótárat!

Modok újracsomagolása:
Néha a modderek lusták és nem foglalkoznak azzal, hogy csomagolják be a fájlokat.
Csomagold ki a fájlokat (jobb klikk a letöltött modon - Winrar - Extract to... | Fájlok kibontása).
Keresd meg a mappát, ahová kicsomagoltad (classes, meshes, scripts és hasonló mappákat tartalmaz a mod).
Válaszd ki az összes ilyen almappát, jobb klikk - Küldés - Tömörített mappa (vagy jobb klikk - Hozzáadás az archívumhoz).
Nevezd el kedved szerint ezt a becsomagolt fájlt és kész.
Az újracsomagolt fájlt most már elvileg telepíthető a játékon belül.

Forrás

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#33) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

A daru működéséről is van már egy kis betekintő videó.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#34) MrPetya19 válasza Ndruu (#33) üzenetére


MrPetya19
addikt

Jó azoknak, akik több, mint 100 fontot fizettek.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#35) szildavid90


szildavid90
aktív tag

Feltelepítettem a dev verziót és exére kattintva ezt a hiba üzenetet kaptam. Mi lehet a probléma?

(#36) MrPetya19 válasza szildavid90 (#35) üzenetére


MrPetya19
addikt

Töröld a cachet.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#37) 800.henrik


800.henrik
senior tag

Mit kell csinálni a játékban? Nem írja:

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#38) MrPetya19 válasza 800.henrik (#37) üzenetére


MrPetya19
addikt

Hát szórakozni, dagonyázni, powerr slideolni, ilyenek.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#39) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Lehet már tudni, hogy lesz-e esetleg hó a játékban?
A sár királyul meg van oldva, de én havazni is akarnék *-*

Ó, és hogyan tudok pályát váltani?

[ Szerkesztve ]

(#40) tlcai3000 válasza FoxiestFox (#39) üzenetére


tlcai3000
újonc

Szia:) A hó nem probléma módok között ott van de a beillesztését nem tudom,hogy kell bocsi kocsikat tudok berakni de még ilyen móddal még nem próbálkoztam ha gondolod kipróbállom,hogy kell és segithetek neked persze csak akkor ha érdekel:)

(#41) FoxiestFox válasza tlcai3000 (#40) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Közben megvan elvileg, majd otthon kipróbálom.
Havat, ködöt hogy aktiváljátok?
Hó is megvan, köd is megvan.. csak ezek modok, azt hittem, hotkey van rá játékban :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42) Ndruu válasza FoxiestFox (#41) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A reggeli nagy köd a legjobb.

Harrrr!!!!

(#43) tlcai3000 válasza FoxiestFox (#41) üzenetére


tlcai3000
újonc

Te mivel nyomulsz a játékban???:D

(#44) FoxiestFox válasza tlcai3000 (#43) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Amivel épp eszembe jut. Király az a köd.

(#45) tlcai3000 válasza FoxiestFox (#44) üzenetére


tlcai3000
újonc

Itt már csak a multi volna nagyon király:D De ahhoz még ki kell,hogy adjanak egy teljes játékot:(

(#46) VegyesTamás válasza tlcai3000 (#45) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Logitech G25-öt H-váltót kuplungot tudja szimulálni?

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#47) mrbusta96


mrbusta96
újonc

ILYENKOR MIT CSINÁLJAK? PEDIG CSAK KIBONTOTTAM, ÉS TELEPÍTENI AKARTAM! :/

(#48) FoxiestFox válasza mrbusta96 (#47) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szedd le az adott fájlt valamelyik dll adatbázisból a neten, és tedd az exe mellé.
Amúgy meg frissítsd directx-et és vga drivert.

(#49) zolisx4


zolisx4
őstag

Sziasztok .
Működik a topik?
Letöltöttem ezt a jó kis játékot ,de ezt a dev mod nem tudom aktiválni ,és már belezavarodtam valaki segítsen . :R :R

(#50) Ndruu válasza zolisx4 (#49) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Működik a topik, persze, csak várjuk a teljes játékot.
Pontosabban mi a hiba leírása? Nem indul, vagy elindul, de lefagy, esetleg hibásan jelenik meg?

Harrrr!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.