Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) peti500tc válasza Dtomka (#1100) üzenetére


peti500tc
tag

Válts manuálisan akkor van.

(#1102) Dtomka válasza peti500tc (#1101) üzenetére


Dtomka
veterán

Igen? Köszönöm, ki fogom próbálni !

(#1103) peti500tc válasza Dtomka (#1102) üzenetére


peti500tc
tag

Sokáig nem tudod használni mert haza vágod a hidat,de a retekből ki hoz. Nincs non-stop difi.

[ Szerkesztve ]

(#1104) tasnadi3


tasnadi3
tag

Meg találtok a steamon Tasnadi666

(#1105) B_imi


B_imi
csendes tag

Előbb még minden jó volt, most meg ez van...

(#1106) tasnadi3 válasza B_imi (#1105) üzenetére


tasnadi3
tag

Hogyan tudok belle másik pályát rakni ?

(#1107) Pityesz82 válasza B_imi (#1105) üzenetére


Pityesz82
tag

Elméletileg egy órán belül update :U

Bocs most néztem, el is kezdte, az előbb még csak "scheduled" volt :F

(#1108) SenorGrande:
Jön már :DD

[ Szerkesztve ]

(#1108) SenorGrande válasza B_imi (#1105) üzenetére


SenorGrande
senior tag

A mai update-tel érkezett, 3D-s jellegű GUI.

Részletesebben.

(#1107) Pityesz82:
Több mint egy órája kint van. :DDD
Igen, az Steam ficsör, hogy ne egyszerre töltsön mindenki a szerverekről. De felül lehet bírálni szerencsére.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#1109) B_imi válasza Pityesz82 (#1107) üzenetére


B_imi
csendes tag

Köszi az infót. Remélem használhatóbb lesz a játék.

(#1110) B_imi


B_imi
csendes tag

Ez a frissítés nem igazán sikerült. :W

(#1111) huszar90 válasza SenorGrande (#1108) üzenetére


huszar90
aktív tag

"k-700 rotational mechanism implemented"

van benne k-700-as valahol? :Y

(#1112) SenorGrande válasza huszar90 (#1111) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Még nincs. ;] De lehet majd fizetős dlc lesz.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#1113) huszar90 válasza SenorGrande (#1112) üzenetére


huszar90
aktív tag

ó már csak az hiányozna :DDD

(#1114) hali13


hali13
tag

Nem tudom mit csináltak a játékkal, de nálam most játszhatatlan. Hordó torzitással indul el és nem is tudok vele semmit csinálni, olyan mintha egy középen szükitő lencsén át nézném az egész játékot.
Igy pár másodperc után megfájdul tőle a fejem, inkább hagytam is az egészet. Lassan kezdek teljesen kiábrándulni ebből a kakihalmazból. :(

Poco M4 Pro "Öregember nem gyorsvonat......"

(#1115) Amantius válasza hali13 (#1114) üzenetére


Amantius
senior tag

Esetleg használd a bétát, az még jól működik.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#1116) Musicking


Musicking
aktív tag

Fapados belső nézet. Nem tökéletes mert csak át lett írva a hood camera helye, de legalább szemlélteti hogy mennyire nem hiányzik ebből a játékból a headtracking nélküli belső nézet.
Camera Cabin v0.1.

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1117) roby71


roby71
tag

helo
sziasztok egy kis segitséget kérnék
hogyan tudom a létöltött autokat beileszteni
a jobb felsö sarokban egy kopasz ficko van és csak a nyelvi file dördül le
koszi

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#1118) Bicskás válasza roby71 (#1117) üzenetére


Bicskás
tag

Keeper The Tank nevű srácnak a csatornáján van róla videó, egyszerű másolás egyébként, ha jól tudom. :)

(#1119) richie33


richie33
újonc

(IMG:/dl/upc/2015-03/24/537715_iooa3d4ckrw55deh_nevtelen2.thumb.jpg)(/IMG)

Üdv Srácok! Én lennék megint, sokféle módon próbáltam meg módot berakni a játékba, de nem ment :(
Esetleg van valami más ötletetek, hogy hogyan lehet még?

Van az ALT+ENTER es kombináció, ott nem találom az ADD fület :(
Próbáltam még, hogy a játék könyvtárába rakok be winrarral, de úgy sem ment :W

Esetleg tudtok még valami segítséget nyújtani? :F :)

[ Szerkesztve ]

(#1120) Musicking válasza richie33 (#1119) üzenetére


Musicking
aktív tag

A Steam 'fül' sem látszik, úgy hogy ott kilincselj segítségért ahonnan letöltötted.

roby71: az a 2-ik CODEX release tehát te is mehetsz warez oldalra a moddolós kérdéseiddel.

[ Szerkesztve ]

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1121) Dtomka


Dtomka
veterán

Sziasztok!

Most frissíti magát a Spintires...Mi lesz benne a változás?

(#1122) B_imi válasza Dtomka (#1121) üzenetére


B_imi
csendes tag

Annyit vettem észre, hogy a Krazra visszakerült a piros megvilágítás. Sajnos a kép még mindig torz, és nem tudom miért van az autók tétjén az a kamera. :W

[ Szerkesztve ]

(#1123) peti500tc válasza B_imi (#1122) üzenetére


peti500tc
tag

Kattints rá és meglátod. A kocsi tetejéről nézed a terepet. Egyébként én csak annyit vettem észre,hogy több lett a keresztben fekvő fa meg ott is fa tönk van ahol eddig nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#1124) Dtomka válasza B_imi (#1122) üzenetére


Dtomka
veterán

Értem, köszönöm. Akkor semmi érdemleges, gondolok itt új jármű vagy új mapra... :((

(#1125) peti500tc
Köszönöm, ez nem jó hír. Lassan ideje lenne pedig valamit újítani, met sokan ezek hiánya miatt pihentetik a játékot....vagy esetleg éppen ezért még nem veszik meg.

[ Szerkesztve ]

(#1125) peti500tc válasza Dtomka (#1124) üzenetére


peti500tc
tag

Térkép nincs új az biztos, csak a Domb pályát próbáltam eddig ott kocsi változás nincs.

(#1126) zsiz válasza B_imi (#1122) üzenetére


zsiz
őstag

az nem torz, hanem egy 3D jellegű kezelői felület

" -GUI is now 3d and stretches according to resolution "

a kamera pedig - ahogy a kolléga is mondta - ha rákattintasz, abból a szögből látod a terepet. sokszor jól jön, bár tény hogy sem a felület sem ez a kamera jel nem túl szép.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1127) chris0000 válasza zsiz (#1126) üzenetére


chris0000
őstag

hi.
ehhez a 3D-hez kell vmi szemüveg,vagy a felbontás variáláshoz kapcsolódik?
ez így nem az igazi...

(#1128) Musicking válasza Dtomka (#1124) üzenetére


Musicking
aktív tag

Tegnap frissült más lett a térképkód és már most van ehhez a verzióhoz 3 új custom map. Ha az orosz srácok nekifekszenek akkor egy hét alatt átírják a többi 52-t is amelyek már az előző builddal tökéletesen működtek. Lehet számolgatni ez mennyi játékidő és ehhez kell viszonyítani a játék árát és idővel a térképek száma csak több lesz (januárban jelentek meg az első custom mapok). Ezt a játékot már csak az nem veszi meg aki nem akarja , akinek meg nem teszik az ne akarja moddolni.

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1129) peti500tc válasza Musicking (#1128) üzenetére


peti500tc
tag

Először is szerintem nem rossz indulatból írta. Másodszor ha te játék kiadó lennél és üldöznéd a moddereket akkor tőlük várnád,hogy kiegészítőket gyártsanak a játékodhoz? Én próbáltam moddolt pályát és kocsit is és sajnos sok az illúzió romboló közöttük. Gondolok itt a tereptárgyak kidolgozására, akadó tereptárgyakra vagy kavicson megpattanó ugráló kocsikra. És én is jobban örülnék neki ha fokoznák a tempót, bár nem értek a programozáshoz ,de biztos vagyok benne ,hogy ők többet űlnek a gép előtt egy nap mint én egy hónapban.

[ Szerkesztve ]

(#1130) Musicking válasza peti500tc (#1129) üzenetére


Musicking
aktív tag

A két beígért járgányt pont a moddek készítették el hónapokkal ezelőtt így van miből ötletet meríteni a fejlesztőknek, aztán már csak 'finomhangolni' kell a paramétereket és esetleg megpróbálják lenyomni a játékosok torkán DLC formájában.
Ezt a játékot a modderek tartják életben még annak ellenére is hogy a játékpiacon konkurencia nélkül tölti be az offroad szegmenst. Az az 5-6 alaptérkép két hónap után már a multiban se tudott sok kihívást adni, mindezt úgy hogy hardcore-n és már csak zilekkel toltuk.
A leírt hibák nagyrésze az még mindig jelen van az alapjátékban, csak redukálták az 'érdekesen viselkedő' tereptárgyak számát ( a köves területeket felváltották a sárdagonyák).
Most hogy beletették hogy multiplayerben egymás teherautóit is meg lehessen rakodni, az egy jó dolog, de ezzel együtt megjelentek újabb problémák, a következő javítások erről fognak szólni. Ezzel egy lépéssel közelebb kerül a játék a multiplayer menthetősége opcióhoz ( ha a járműpark és a terepváltozás is szinkronizálva lesz akkor fog jönni a multiplayer menthetősége).
A cirka 55 térképből tudok párat mondani ami nincs épp a helyzet magaslatán, ez részben a kezdő modder tapasztalatlanságának köszönhető vagy a nem megfelelő térképszerkesztő használatából adódik. Viszont tudok mondani legalább 10 olyan térképet ami mögött az összes alaptérkép elbújhat és ezeken nem dolgoztak hónapokat esetleg éveket.

[ Szerkesztve ]

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1131) Dtomka válasza Musicking (#1128) üzenetére


Dtomka
veterán

"Ezt a játékot már csak az nem veszi meg aki nem akarja , akinek meg nem teszik az ne akarja moddolni."
1- Nem vagyok modder....
2- Ha már moddolás akkor másolgatás ide vagy oda...vagy működik vagy nem...utána crash....
3- És , hogy mit tetszik nekem, azt majd én eldöntöm nem TE!

52 pálya? Hol, mert aki megveszi az csak a 6 alapot és az alap járműveket fogja tudni használni...(Nem ma kezdtem, a PC-s pályafutásomat). De vannak akik nem fognak mindenféle módoló programot telepíteni, h pályát vagy járművet tegyenek bele a játékba. És ha mégis moddolja akkor az achievementnek búcsút mond6...

[ Szerkesztve ]

(#1132) Musicking válasza Dtomka (#1131) üzenetére


Musicking
aktív tag

3. Ez tuti nem fog tetszeni.
Az 1-es nem zárja ki a 2-est , ugyanis a fájlok mappahelyes másolásához esetleg -kibontásához aztán végképp nem kell nagy tapasztalat. Mindegyik térkép működik csak a játék verziószámával megegyező térképet kell használni.
A feloldott achievementeknek nehéz lenne búcsút mondani, a legrosszabb esetben is csak a feloldatlanok lesznek átmenetileg inaktívak, de ez is könnyen kijátszható ha a futó játék főmenüje alatti alt+tab kombó után történik a moddolás (így használható marad a multi is), tehát felesleges a fals információkra épített pánikkeltés. Pont erre jó a JSGME portable (gyk. telepítés nélküli) progi hogy főmenü alatt egy kattintással hozzá lehessen adni az előre bekészített modo(ka)t. Aki nyitott szemmel jár vagy tudja használni a keresőt az eddig is megtalálta a megfelelő térképeket.
Ráadásul mindenki tisztában van vele, hogy mit vett meg és mekkora tartalommal viszont legalább van lehetőség ennek a kibővítésére. A fejlesztőnek (mint minden fejlesztőnek) meg az a célja hogy minél több pénzt sajtoljon ki a játékból a plusz profit meg nem az általuk ingyen hozzáadott tartalmakból fog keletkezni. Persze nem kell ebbe beletörődni mivel legális példány boldog vagy épp boldogtalan tulajdonosa vagy nyugodtan mehetsz az ovi fórum megfelelő topikjába kifejteni a véleményedet. De itt a PH-n felesleges a megúnt vagy kevés tartalmon nyavajogni mert ezek a szavak nem találnak meghallgatásra fejlesztők részéről, úgy meg nem sok értelme van.

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1133) Dtomka válasza Musicking (#1132) üzenetére


Dtomka
veterán

Neked felesleges bármit is mondani....

" De itt a PH-n felesleges a megúnt vagy kevés tartalmon nyavajogni mert ezek a szavak nem találnak meghallgatásra fejlesztők részéről, úgy meg nem sok értelme van." Nem nyavalygok, a véleményemet írtam le... és az ilyen stílust hagyd otthon....
De nem hiszem el , hogy 2015 ben mindenféle másolgatás vagy +program lenne a megoldás arra, hogy ha az ember több mapot & járművet szeretne a játékba...Ha dlc lesz hozzá és normális áron megveszem. Témát lezártam!

(#1134) FoxiestFox válasza Dtomka (#1133) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A legtöbb ukrán/orosz fejlesztésű játékkal ez van. Lassan készülő bughalmazok, sokszor játékmenetet játszhatatlanná tévő bugokkal, de cserébe király hangulattal (STALKER, ha mond valamit.. :D ).
Én úgy döntöttem, akkor veszem meg, mikor az itteni hozzászólások 80%-a nem arról szól, hogy mi miért nem működik, és mikor ugranak a mentések, stb.

(#1135) yodamester10


yodamester10
őstag

Ha valaki segítene a mod-ok berakásában megköszönném.
innen és innen szedtem le őket de nem igazán sikerül a berakása,vagy ha össze is jön akkor vagy nincs meg az eredeti járgány vagy tiszta fekete.
Ezen a videón a jobb felső sarokban lévő beállítás nincs,az az eredetiben nem létezik?Direkt ezért vettem meg,hogy járgányokat rakhassak bele.
[link]

(#1136) Dtomka válasza yodamester10 (#1135) üzenetére


Dtomka
veterán

Nekem is hasonló problémák adódtak... de most már elagyok a GTA V -tel :) (a multija is nagyon jó!)

(#1137) B_imi


B_imi
csendes tag

Mikor két Kraz megy egy MAZ bunyózik :C :Y

[L:/dl/upc/2015-04/21/521531_b5yxg3lxnyhnwiv9_2015-04-21_00052.jpg](IMG:/dl/upc/2015-04/21/521531_b5yxg3lxnyhnwiv9_2015-04-21_00052.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

(#1138) yodamester10 válasza Dtomka (#1136) üzenetére


yodamester10
őstag

Egy kedves fórumtárs segített és egyszerű nagyon berakni más járgányokat.

(#1139) Dtomka válasza yodamester10 (#1138) üzenetére


Dtomka
veterán

Örülök, hogy összejött, csak így búcsút mond6sz az achievements -eknek. Amúgy a mai napig jó játéknak tartom.

(#1140) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

A Bundle Stars webshopban újra 8.80€ (~2700 HUF) a játék.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#1141) hali13


hali13
tag

Játszik még egyáltalán valaki ezzel a játékkal?

Poco M4 Pro "Öregember nem gyorsvonat......"

(#1142) MrPetya19 válasza hali13 (#1141) üzenetére


MrPetya19
addikt

Én szoktam néha.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1143) Rossi válasza hali13 (#1141) üzenetére


Rossi
addikt

Én várnám az új pályákat, gépeket.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1144) ZGO válasza hali13 (#1141) üzenetére


ZGO
tag

Simán játszunk még ezzel a játékkal :)
Itthon édesapámmal jókat szórakozunk vele. Ő egyébként is ilyen nagy monstrumokat vezet munkájából adódóan, de örömét leli benne, hogy ilyen orosz gépekkel lehet kínlódni amiket kiskorában látott csak élőben. Vagy mikor 2 évig volt katona, vezethette :)

[ Szerkesztve ]

(#1145) xrvman


xrvman
őstag

Én is szoktam nyomni hetente többször is.
Pályátkat (maps) a spintires.nl oldalról szedem le.

(#1146) gabee jr


gabee jr
tag

Jézus Mária! Ez a játék, olyan, mint a drog!
Az egy dolog, hogy semmit sem tudok csinálni mellette, de éjszaka sem hagy nyugton. Belemászott az elmémbe a kis rohadék, erről is a Humble tehet, mert ennyiért nem lehetett otthagyni. :DDD

Az összevágott, méteres kátyúkat lehet valahogy javítani, skacok? Valami géppel, úgy értem.
Csak mert mindig abban akadok el, ami kátyút én csináltam egy körrel előtte. :P

[ Szerkesztve ]

"Csukaharapást szőrivel"

(#1147) ZGO válasza gabee jr (#1146) üzenetére


ZGO
tag

Dagonyázd vissza :))
Bár jó lenne ilyen esetekre egy kis platós géppel beledönteni valamilyen töltőanyagot, vagy egy gréderrel/lánctalpas tolólappal megegyengetni :K

(#1148) Xmodule


Xmodule
őstag

Szerintem ez nagyon jó ár! 6.12€

Még jó hogy a tegnap vettem meg 9€-ért.. -.-' (persze megérte mert imádom)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1149) sszemtelen válasza Xmodule (#1148) üzenetére


sszemtelen
őstag

Köszönöm az infót! Ennyiért be is húztam :))

(#1150) gabee jr


gabee jr
tag

Bundle oldalak shopjaiban (Bundlestar, Humble, IndieGala stb.) sokszor még az akciós Steam árnál is olcsóbban lehet hozzájutni.
Imádom ezt a játékot, csak lenne több időm dagonyázni... :O

"Csukaharapást szőrivel"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.