Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) MrPetya19 válasza sszemtelen (#250) üzenetére


MrPetya19
addikt

Ha ez a river, akkor még egy krazzal is simán át lehet húzni a nagy rönköket, viszont egy megtöltött tanker pótkocsit eléggé el visz az ár.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#252) westcoastog


westcoastog
veterán

Azt mutassátok meg hogy a coast mapon az ural-al hogy vigyem át a folyón a medium logot. :DDD
Legutóbb mikor megpróbáltam akkor szépen beakadtam a patakba, sikerült ledobnom a szállítmányt, meg felborulva arrébb vitte a víz a pótot. xd

(#253) Musicking válasza westcoastog (#252) üzenetére


Musicking
aktív tag

Rönktelep-üzemanyag tartály-patak-folyó, aztán szabadon választott az útirány.
A sziget bal oldalán kell lavírozni, oda vissz a két part között, csörlő nélkül nem úszod meg. A folyó másik oldalára macerásabba feljutás, ilyenkor jön jól a finom gázadagolás az x360as verzérlővel. A későbbiekbe ide érdemes beállítani a fullra tankolt kama3 tankert vagy valamelyik mostrumot hogy legyen mibe megkapaszkodni.

[ Szerkesztve ]

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#254) westcoastog válasza Musicking (#253) üzenetére


westcoastog
veterán

Akkor érdemesebb lesz odaparkolnom az áthajtás helyére a mazt meg a kamazt. :D
Jó lenne ha lenne xbox gamepad, majd köv fizuból hátha.

(#255) westcoastog


westcoastog
veterán

A kijelölt részen lehetetlen az átjárás az ural-al, valaki bejelölné hol próbálkozzak úgy, hogy beállítok egy mazt és rásegítek? :D
Egy medium log trailer ott fog maradni az idők végezetéig, felborult, nem bírom talpra álíltani.

(#256) Musicking válasza westcoastog (#255) üzenetére


Musicking
aktív tag

Ha azt az utat választod akkor rönktelep, garázs (nagy kerekek), az erdős résznél 1+ , első fuvarnál átvihető utána már tuti csőrlőzni kell. Ha nem kapsz követ az általad bejelölt ponton akkor kivitelezhető, szemből tuti nem mászik fel, de ha a bal eleje felkap akkor van esély hogy felmászik annyira hogy lehet csörlőzni az első fához. Ha beragasz akkor a visszacsörlőzhető a pót, esetleg kifeszíteni nehogy oldalra boruljon amíg találsz valami fogást a partszélen.
Volt olyan eset hogy egy nem csörlőzhető terepakadály (kisebb fa, nagyobb kövek stb) mögé állított UAZ jelenett mentőövet.

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#257) westcoastog válasza Musicking (#256) üzenetére


westcoastog
veterán

Jézusom, rendesen lefáraszt agyilag ez a játék, ez már nem szórakoztat, és nem kapcsol ki az biztos... :)
most is kijöttem az urallal a fatelepről immár ötszázadszorra, és már a főúton akkor sárba ragadtam be hogy felborultam megint, hihetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#258) Musicking válasza westcoastog (#257) üzenetére


Musicking
aktív tag

Most próbáltam, szemből is megoldható. 1+ ami belefér, kicsit sérül, de utána 1-el felmászik.

[ Szerkesztve ]

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#259) xrvman


xrvman
őstag

Sziasztok!!
Steam aktiválás szükséges azt látom, de mennyire megbízható ez az oldal?
13 €
http://gk4.me/de/steam/1779-spintires.html

szerk: VPN aktiválás? ok kuka.

[ Szerkesztve ]

(#260) Francia91


Francia91
veterán

Hogy tudom feloldani a takart részeket? Keresem azokat a pontokat, de nem találom...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#261) westcoastog válasza Musicking (#258) üzenetére


westcoastog
veterán

Nálam szemből olyan szépen beásta magát hogy öröm volt nézni....
Pedig difi, összkerék kapcsolva van, anélkül nincs is értelme beindítani a motort sem.. :D

(#260) Francia91
a cloacking felirat a takarás közepe, oda kell menni, tehát pontosan a közepénél fogod tudni feloldani.
Ha közel érsz látni fogsz egy fekete tölcsérszerű akármit, abba bele kell állni, az oldja fel a rejtett részeket.

[ Szerkesztve ]

(#262) Francia91 válasza westcoastog (#261) üzenetére


Francia91
veterán

Időközben sikerült egyet feloldanom :D
Azért kösz! :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#263) westcoastog válasza Francia91 (#262) üzenetére


westcoastog
veterán

Nincsmit. :)

Na átvergődtem magam a folyón, 20 perc birkózás megvolt.

(#264) Francia91 válasza westcoastog (#263) üzenetére


Francia91
veterán

A kis UAZ-zal fedezem fel a terepet, meg oldom fel a takart reszeket. A harmadik feloldas utan beragadtam a sarba, a kornyeken meg sehol egy fa :)
Attertem eztan MAZ-ra, azzal meg nem sikerult elakadnom eddig :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#265) westcoastog válasza Francia91 (#264) üzenetére


westcoastog
veterán

Azt fogom a legkevesebbet használni szerintem, bár annak nem tudom vannak e feladatai, szállítani valamit.

(#266) copass válasza Musicking (#258) üzenetére


copass
veterán

én itt elakadtam, eleje fent volt. patthelyzet. végül fogtam jobbra fához csölővel, lementem a folyón majd arrébb kijöttem!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#267) Musicking válasza westcoastog (#255) üzenetére


Musicking
aktív tag


Ideális útvonal az Ural-hoz, egy tankolással 2 kanyar lazán legurítható az alsó célállomásra (szimulátor szinten). A szigetek előtti parton már szúrni kell a 1+ fokozatot, aztán már csak a difivel kell játszani, odaszúrod mikor kezd elkaparni vagy ha köves terepre érkezel , aztán elveszed ha kezd leesni a fordulat. Ezzel a trükkel a parttól a célállomásig végig lehet menni 1+ fokozatban.

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#268) westcoastog válasza Musicking (#267) üzenetére


westcoastog
veterán

Már az utolsó cloaking melletti sártengerben járok, elakadva.... :DDD
Még jó hogy a krazzal megyek magam után folyamatosan. :)

(#269) Francia91


Francia91
veterán

Szegeny kis UAZ, mire 2 takarast feloldok vele, maszni alig bir :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#270) huszar90


huszar90
aktív tag

Nekem kicsit csalódás, olyan mintha félkészen adták volna ki... rendes küldetések lehettek volna benne, nem az hogy már egyből a terepen vagyok, van 10 sor szöveg és mehetsz amerre látsz :(

(#271) Viktoár


Viktoár
addikt

A felfedezett garázst hogyan tudom unlockolni?Mivel szerzek garázspontot?

Üdv:Viktor

(#272) Francia91


Francia91
veterán

Az egyik Takarásnál kifagy a játék, a Microsoft ... 2005 ++-ra hivatkozva... Megoldás van-e rá?

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#273) Francia91 válasza Francia91 (#272) üzenetére


Francia91
veterán

Ha a kis UAZ-zal megyek a takarás feloldópontjához, akkor nem fagy ki, csa ha a nagy döggel megyek oda... Nem értem :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#274) joeetm válasza Viktoár (#271) üzenetére


joeetm
tag

Fedett ponyvás alkalmatosságokat próbálj :D 2 illetve 4 garázspontot tudsz velük vinni :) :R

_Az a hülye aki nem normális_

(#275) xrvman


xrvman
őstag

Ha multiztok vele, akkor majd nézzétek meg hogy van egy érdekes jelenség. Hiba?

Ha viszem az utánfutót látja, de ha lecsatlakoztatom, már nem látja a velem multizó.
Ugyanez van a kocsival, ha totál beleragadtunk és kiszállok belőle, átszállok egy, a garázsban vagy valahol a terepen álló járműbe, akkor amit otthagytam, szintén eltűnik a velem multizó szeme elől.

Ledobott farönköket sem látta, szerinte a levegőt markolászom a daruval.

Ha a lecsatlakoztatott utánfutóra vagy az otthagyott kocsira rácsatlakoztatjátok a csörlőt, máris látja, de csak akkor.
Sajnos.

(#276) Musicking válasza xrvman (#275) üzenetére


Musicking
aktív tag

Multiban csak az aktív jágányokat látja, gondolom így van a tartozékokkal is.
Francia91: a multi fix orvosolja ezt a problémát, bár nálam van telepített steam kliens
huszar90: legalább megvan a sandbox feeling, adva van a feladat és úgy oldod meg ahogy akarod

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#277) Viktoár válasza joeetm (#274) üzenetére


Viktoár
addikt

Köszi szépen,majd megnézem.A coast mapon a farönkszállítóval már vittem egy adagot,adott is érte pontot de azt írja a garázsnál hogy nincs elég pontom.Pedig 4-et adott és a garázsnál azt írja 4 kell.

Üdv:Viktor

(#278) Francia91 válasza Musicking (#276) üzenetére


Francia91
veterán

Ezt a fix-et tudod linkelni nekem?

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#279) Ndruu válasza Viktoár (#277) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Garázshoz garázspont kell, nem szállítmány.

Harrrr!!!!

(#280) Viktoár válasza Ndruu (#279) üzenetére


Viktoár
addikt

Jah,már rájöttem. :R

Üdv:Viktor

(#281) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Multiztunk egy kicsit Ndruu-val, és csináltam néhány képet.
[link]

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#282) FoxiestFox válasza MrPetya19 (#281) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nahát, 4:3-as képarány? De rég láttam ilyet. Mindenhol csak a csík 16:9 megy

(#283) MrPetya19 válasza FoxiestFox (#282) üzenetére


MrPetya19
addikt

Nem.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#284) FoxiestFox válasza MrPetya19 (#283) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Akkor passz. Ablakban futtatás?

(#285) MrPetya19 válasza FoxiestFox (#284) üzenetére


MrPetya19
addikt

5:4-hez, bátyámnak kellet egy kicsit az én dellem.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#286) FoxiestFox válasza MrPetya19 (#285) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ó.

(#287) TuTu07


TuTu07
újonc

Sziasztok!! Most kezdtem játszani a játékkal de az escape nem működik!! Mit csináljak?

(#288) FoxiestFox válasza TuTu07 (#287) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nyomj egy alt+f4-et.

(#289) TuTu07


TuTu07
újonc

Ja meg mit kell csinálni benne ?? Az elején van egy kék kocsi meg egy terepjáró lehet rá pakolni de hova kell vinni??

(#290) copass válasza TuTu07 (#289) üzenetére


copass
veterán

fát hordasz: elmész a rönktelepre, felpakolsz aztán elviszed a célba. sima ügy.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#291) TuTu07


TuTu07
újonc

Multit érdemes megcsinálni?? Az , hogy működik?? csapatba kell dolgozni?

(#292) copass válasza TuTu07 (#291) üzenetére


copass
veterán

multiban fát kell vágni. fejszével.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#293) pietrrr válasza copass (#292) üzenetére


pietrrr
aktív tag

amit aztán single módban el tudsz hordani :DD
szóval bele se kezdj, mielőtt nem vágtál egy platónyi fát multiban! ;]

(#294) copass válasza pietrrr (#293) üzenetére


copass
veterán

de azért mekkora egy genyók már a pályatervezők. csak egy helyen tudsz bemenni a célra egy kis rozoga ferde ótvaros földes hídon. hát persze hogy ott borulsz fel. még sorolhatnánk szerintem még rendesen.
akkora sikerélmény volt hogy a céltól pár méterre úgy beástam magam hogy 20percbe került kikecmeregnem és még le is szállítottam.
remélem raknak bele majd lánctalpast meg btr-t!

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#295) pietrrr válasza copass (#294) üzenetére


pietrrr
aktív tag

én még csak a síkságos pályát csináltam meg, az nem tűnt olyan nehéznek. (bár igaz h én nem a valóságra gyúrok, mert én simán alkalmaztam néha a garázsba mentés opciót, nekem csak tanulás közbeni kikapcsolódásra kell :D )

(#296) copass válasza pietrrr (#295) üzenetére


copass
veterán

árkádba nyomom én is, nincs ffb kormányom, meg időm se. mikor melyik pályát próbálom. nem egyszerű egyiksem.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#297) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Hali!
Összesen mennyi pálya és jármű található a játékban ? Fogják majd bővíteni a fejlesztők ?
Virágbolti van még csak meg azért kérdezem, hogy miben tud többet az eredeti.

(#298) westcoastog


westcoastog
veterán

Kezdem megunni az egészet, hogy még egyszer el nem megyek a fatelepre az biztos.
Elhiszem hogy offroad játék, de ne kelljen már 200 méterenként felborulni mert annyira durva a terep, a valóságban nincs ilyen bazzeg.

[ Szerkesztve ]

(#299) FoxiestFox válasza westcoastog (#298) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Épphogy van, csak a sofőrök jobban vezetnek :P

(#300) westcoastog válasza FoxiestFox (#299) üzenetére


westcoastog
veterán

Bárhová lépek magába szív a talaj. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.