Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Rossi


Rossi
addikt

Sziasztok !

Van valami hír új pályák, egyebek kapcsán?

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1152) Musicking válasza Rossi (#1151) üzenetére


Musicking
aktív tag

Kép

*Kép linkesítve - Ndruu

[ Módosította: Ndruu ]

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1153) Rossi válasza Musicking (#1152) üzenetére


Rossi
addikt

Kár érte. ;)

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1154) roby71


roby71
tag

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#1155) yodamester10


yodamester10
őstag

Van lehetőség az idő megállítására?

(#1156) Rossi válasza yodamester10 (#1155) üzenetére


Rossi
addikt

Már dolgoznak rajta a tudósok, de valószínűleg csak az idő lassítására vagy gyorsítására leszünk képesek.

;]
Nincs, csak pörgetni lehet előre.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1157) yodamester10 válasza Rossi (#1156) üzenetére


yodamester10
őstag

:DDD
Tegnap teszteltem ezt a kamaz-t,jó kis gép.
[link]

(#1158) gabee jr válasza yodamester10 (#1157) üzenetére


gabee jr
tag

Nem véletlenül nyerik vele (1-3 hely) zsinórban évek óda a Dakarokat.
Egy pillanatra azt hittem vége lesz a dalnak, mikor a gép eleje belezuttyant a méteres posonyába' :D

"Csukaharapást szőrivel"

(#1159) yodamester10 válasza gabee jr (#1158) üzenetére


yodamester10
őstag

(#1160) nadezsolt


nadezsolt
csendes tag

Sziasztok

Valaki ismer-e olyan beállítást vagy mod-ot amivel a járművek képesek a víz alatt is haladni?

Előre is köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#1161) yodamester10 válasza nadezsolt (#1160) üzenetére


yodamester10
őstag

Sajnos nincs ilyen,de itt csemegézhetsz járműveket.Írjál privátot ha elakadsz :DD

[ Szerkesztve ]

(#1162) nadezsolt válasza yodamester10 (#1161) üzenetére


nadezsolt
csendes tag

Csak azért kérdezem mert ezeket a pépeket találtam a neten
[L:/dl/upc/2015-06/28/536316_toavxwxn4xh7ippp_1_2.jpg](IMG:/dl/upc/2015-06/28/536316_toavxwxn4xh7ippp_1_2.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

[ Szerkesztve ]

(#1163) yodamester10 válasza nadezsolt (#1162) üzenetére


yodamester10
őstag

Ez eleve tört játék,meg gondolom kilóg a gém azért nem érzékei hogy minden víz alatt van ;) Mondjuk ebben mi az élvezet?

(#1164) nadezsolt válasza yodamester10 (#1163) üzenetére


nadezsolt
csendes tag

Így azért egyszerűbben lehet árkon bokron keresztül közlekedni ami ugyan olyan élvezem mint mondjuk a sárba beragadni :D
am szerintem a gém csak szemlélteti a víz mélységét nincs köze hozzá hogy hogyan érzékeli a ménységet

(#1165) MrPetya19 válasza yodamester10 (#1163) üzenetére


MrPetya19
addikt

Egyébként minden járműnél meg van adva, hogy hol történik a levegő beszívás a motornak.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1166) yodamester10 válasza nadezsolt (#1164) üzenetére


yodamester10
őstag

Most teszteltem egy Toyota tundrát,mindjárt felrakom.

(#1167) nadezsolt válasza MrPetya19 (#1165) üzenetére


nadezsolt
csendes tag

Pontosan, viszont akkor valahol tuti lehet módosítani hogy magasabbra kerüljön eza pont

(#1168) yodamester10


yodamester10
őstag

Na itt is van.

(#1169) xrvman


xrvman
őstag

Kraz és az IFA :)
Igazi spintires csörlő és a fa is rendesen inog :)
https://www.youtube.com/watch?v=Hy5MzXVIvxU

(#1170) Kornél 81


Kornél 81
újonc

Sziasztok!
Nem olyan rég találtam rá erre a játékra és nagyon nagyon tetszik.
Rengeteg hozzászolás volt ehhez a témához és nem láttam rá esélyt hogy megleljem közte azt amire nekem lenne szükségem,ezért megkérdezem. Szeretnék pl. Tatrat a játékba és még oly sok mindent amit látom mások is. Le is töltöttem jó sokat a Spintires.nl ről (tömöritett fájlokat),de fogalmam sincs hogyan kell bele építeni,és ebben szeretnék segítséget kérni. A helyzet bonyolítása képpen szeretném ha úgy mondanátok el,hogy megértsem mert ilyen téren nem vagyok valami profi (sőt).
Előre is köszönöm!

(#1171) yodamester10 válasza Kornél 81 (#1170) üzenetére


yodamester10
őstag

Mellékelek neked egy képet így talán könnyebb lesz.Egyszerűen húzd át a media file-t a játék könyvtárába.FONTOS,hogy csak eredetivel tudod megcsinálni!

[ Szerkesztve ]

(#1172) Kornél 81


Kornél 81
újonc

Tehát a letöltött map vagy teherató media fájlját behúzom a játék fájljai közé vagy konkrétan az azonos nevű media fájlba? Hol érdemes mostanában az eredeti verziót beszerezni? Van olyan hogy ki kellene törölni belőle(eredeti játék) valamelyik autót hogy működjön?
Előre is köszönöm! :)

(#1173) yodamester10 válasza Kornél 81 (#1172) üzenetére


yodamester10
őstag

Nem kell kitörölni mert felülírja.Több autót nem lehet belerakni sajna csak az eredetit lehet kicserélni a változatosság miatt.Meg még mapot is lehet belerakni,hogy nehogy megund.Én itt szoktam csemegézni.Eredetit én tesco-ban vettem 4900-ért,annyit megér.

(#1174) Kornél 81


Kornél 81
újonc

Mapot is ugyanugy kell telepíteni mint autót? A 4900 ft.az jó árnak tűnik.
Láttam olyan mapot a Spintires.nl oldalon ahol rengeteg jobbnál jobb gép volt,ez valóban lehet?

(#1175) yodamester10 válasza Kornél 81 (#1174) üzenetére


yodamester10
őstag

Mapot is ugyan úgy.Amit linkeltem oldal ott ugyan azok vannak,és szinte hibátlanul működnek.

(#1176) nadezsolt


nadezsolt
csendes tag

Ma napi sarazás eredménye :D

Ráférne egy kiadós mosás ... :D

(#1177) zsiz válasza Kornél 81 (#1174) üzenetére


zsiz
őstag

Néha steam-en, vagy itt-ott-amott leszokták akciózni 8 euróra (2,5k HUF). érdemes lehet kivárni. vagy pl itt most 11.50EUR, bár nem ismerem a boltot.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1178) gabee jr


gabee jr
tag

Eddig 6.12 euró volt a legalacsonyabb ár, amiért be lehetett szerezni ezt a remek játékot

"Csukaharapást szőrivel"

(#1179) MrTwister válasza Kornél 81 (#1174) üzenetére


MrTwister
őstag

Nem tudom aktuális e még, de itt most [link] 4 font a GMGSUM-MERSAL-E20OFF voucher kóddal, az kb. 1748 forint. Steames kódot ad. Ennyiért most szerintem megéri. :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#1180) Kornél 81 válasza MrTwister (#1179) üzenetére


Kornél 81
újonc

Ez messze menőig a legjobb ár,de sajna nem tudom mit jelentenek azok a kódos dolgok,és úgy sejtem én ezt meg sem tudnám rendelni(venni). Azt hiszem! :B

(#1181) Musicking válasza Kornél 81 (#1180) üzenetére


Musicking
aktív tag

Az allkeyshop-al is listázhatod a webshopok árait, egyre kell figyelni hogy vásárlásnál global cd-key-t zsákolj. Továbbá webshopoktól függően felszámolhatják az eu adót (VAT 27%) ami megtolhatja a játék árát, ezt ki lehet játszani ha paypal egyenlegről vásárolsz és eu kívüli országot adsz meg, bankártyás tranzakciónál kijátszható-e a VAT.

[ Szerkesztve ]

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1182) Kornél 81


Kornél 81
újonc

Valaki már tudta használni a rönklerakatnál trélerre rakható DT75-öt?
Két kamazt tartalmazó "csomaggal" együtt települhetett mert azután lett ilyen opció hogy telepítettem őket.
( kamaz 44108 és 44118 )
Előre is köszönöm!

(#1183) #93754368


#93754368
törölt tag

Nemrég készültem el vele: Kraz-256 remake
Csak a gépem kicsit gyenge, ezért minimum grafikán van és ilyen a kép.

http://www.kephost.com/images/2015/07/28/2015-07-27_00010.jpg

[ Szerkesztve ]

(#1184) nadezsolt válasza #93754368 (#1183) üzenetére


nadezsolt
csendes tag

A kiegészítőket te tetted rá? Am tök jó lett :)

(#1185) xrvman


xrvman
őstag

Most 75% os akcióban a Spintires.
7,34 $ ~ 2100Ft
https://www.indiegala.com/store/product/spintires/263280

(#1186) #93754368 válasza nadezsolt (#1184) üzenetére


#93754368
törölt tag

Igen, én csináltam, vagyis raktam rá. Van még pár képem ha érdekel titeket. A Kraz a kedvencem ezért főleg azzal tolom. Csináltam egy "Kraz csomagot" amiben egyenlőre öt régi Kraz van és hozzá többféle szállítmány, pótkocsi és kiegészítők. Persze akadnak még itt-ott hibák Küldök egy képet. A fotó erejéig mindent max-ra vettem a gépen (plusz egy kis kontár Photoshop), de ezt sajnos nem bírja huzamosan a notebook-om.

[link]

(#1187) pokers válasza xrvman (#1185) üzenetére


pokers
senior tag

Ez nagyon jó ár, meg is vettem :R

Egyből lenne is egy kérdésem.
Az utak "regenerálódnak"? Mert végigmentem kétszer a legnagyobb géppel, mivel végig húzni kellett a krazt hosszú rönkökkel, és úgy szét lett vágva, hogy már mással nem is lehet közlekedni, csak a legnagyobb vontatóval :U

(#1188) Dtomka válasza pokers (#1187) üzenetére


Dtomka
veterán

Realitás...? :U
Még mindig semmi patch...? :(((

(#1189) gabee jr válasza pokers (#1187) üzenetére


gabee jr
tag

Nekem is ez volt a bajom 50 hozzászólással előbb.
Egyenlőre nincs megoldás a dologra, azt a tanácsot kaptam, hogy dagonyázzam vissza. :P Kösz!
Én egy tolólapos hernyótalpast el bírnék képzelni az utak újbóli járhatóvá tételéhez. :DDD

"Csukaharapást szőrivel"

(#1190) #93754368


#93754368
törölt tag

Van pár járgány amin van tolólap, a modok között találtok ilyet. Nekem eddig bevált a (mindig ugyanazon a kitaposott ösvényen haladás). Megpróbáltam markolóval helyretenni az utakat, de nem vált be.

Akkor, szállítsunk egy kis "trutyit" : [link]

[ Szerkesztve ]

(#1191) Grafiti120


Grafiti120
újonc

Sziasztok én már régóta játszok a teljes játékkal de még nem próbáltam ki eggyetlen modot sem mert nem tudom berakni pedig nagyon szeretném. :O :O mert egyszer már próbáltam videóalapján de csak szétment a játék és nem tudtam rajta játszani! :( :( és ha valaki segitene azzal hogy leírja hogyan kell azt megköszöném! :) Válaszotokat elöre is köszönöm! :C

(#1192) roby71 válasza xrvman (#1185) üzenetére


roby71
tag

már
Total:
$29.99

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#1193) Grafiti120 válasza roby71 (#1154) üzenetére


Grafiti120
újonc

Ez egy mod vagy mi a fene?? :Y :Y :Y :Y :Y :Y

(#1194) xrvman válasza pokers (#1187) üzenetére


xrvman
őstag

Igen, mint az életben, ha széttaposod az utat, akkor nehezebb lesz. Regenerálódni, csak a pálya újraindításával lehet :)
Viszont multiban, szerencsére, a másik által szétbarmolt föld, nem hat egymásra, csak saját magára. Így ha 4 / 4 pont fát visztek, akkor elvileg csak 1 fuvar fejenként. 4 * 2 fa esetén is csak 2 fuvarral meg lehet úszni és akkor nem megy annyira szét az út. :)

roby71: akkor az csak 1 napos volt. Ne búsulj, lesz még olcsó máskor is, máshol is.

[ Szerkesztve ]

(#1195) gabee jr válasza roby71 (#1192) üzenetére


gabee jr
tag

Igaza van az előttem szóló kollégának, a bundle oldalak shopjainak az akciói 24 órásak, tehát nem Steam Sale, hogy 10-12 napig élnek az akciók. Ellenben olcsóbb, mint a Steam és havonta/kéthavonta egyszer (tehát elég gyakran) a Spintirest is ki lehet fogni aprópénzért. Iratkozz fel hírevélre, vagy kövesd őket a Twitteren akkor nem maradsz le semmiről!

"Csukaharapást szőrivel"

(#1196) GamerToxic


GamerToxic
csendes tag

Biztos van olyan, aki imádja az ilyen stílusú játékokat. A fizika tényleg jó, a grafika sem rossz viszont nekem nem volt türelmem 10 percnél tovább nyúzni ezt.
Egyébként egész szépen futott, még az én ősrégi videokártyámon is, íme:
[link]

A gémelés 8 mag felett kezdődik...

(#1197) yodamester10 válasza GamerToxic (#1196) üzenetére


yodamester10
őstag

Ha ide ellátogatsz rakhatsz be mod-okat és úgy már nem is olyan unalmas.Az alap simán felejtős.

(#1198) GamerToxic válasza yodamester10 (#1197) üzenetére


GamerToxic
csendes tag

Köszi szépen! :)

A gémelés 8 mag felett kezdődik...

(#1199) FoxiestFox válasza GamerToxic (#1196) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kicsit el vagy tévedve az ősrégi videokártyáddal, Radeon 38xx-től felfelé zsírul fut.
Én csak az alfát próbáltam a laptopomon, HD3650, 1680-on majdhogynem vajsima.
Bebaszna, ha nálad szaggatna. :D

(#1200) #93754368


#93754368
törölt tag

Az első saját típusom. Még sok munka van vele, de már tesztelem. Festés, finomhangolás, kiegészítők, rakományok stb. készítése még nem kész teljesen. Tudom hogy, ilyen típus nemlétezik (én alkottam meg) de egyszerűen jött az ihlet és meg kellett csinálnom. Nem láttam ebből még négytengelyest. Itt a hiánypótlás. :) Ha teljesen elkészül jó lenne ha mások is tesztelnék az esetleges hibák kijavítása végett és az észrevételek is érdekelnének.

Kraz-256-S 8x8 Special : [Kép]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.