Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) copass válasza m3tr0 (#650) üzenetére


copass
veterán

csúnyán beszélsz...

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#652) akyyy válasza m3tr0 (#650) üzenetére


akyyy
senior tag

Hát ez nem a te játékod :D

Asszem Lumber a fa telep, ott lehet rá fát rakatni, s az objectivhez kell vinni. Kocsi tipusokat nem tudom fejből de a kcsivel eg pontot kapsz, van egy nagyobb féle, azzal tán 2. egmv an egy hosszú verzió az 3-at ér.

a tartályos kocsi üres tankal van, vannak néhol elrejtve a pályán benzinkutak ott meg lehet azt tankolni.

van ún. garázsfeoldó pótkocsi, azzal a térképen elrejtett garázsokat lehet feloldani de többfordulós nem elég egy pót neki sajnos.

van szerelő autó is, azzal a tönkrement kocsikat lehet megjavittatni. de hosszú, és dögnehéz vele menni, akkor már ott a ki sdzsipp, arra is lehet tenni kisebb szerel pakkot :D viszont amilyne kicsi annál jobban törik.

sztem fasza kis játék, el lehet vele lenni, de nagyon szar hogy kevésbé moddolható a multis része.
kevés az a 4 pálya nagyon.

(#653) Musicking válasza akyyy (#652) üzenetére


Musicking
aktív tag

Részben moddolható a játék multis része, elindítod a játékot, a főmenüben ledobod a tálcára, moddolsz, vissza a játékba (így elérhető marad a multiplayer opció). Viszont a közös multihoz mindegyik játékosnak ugyanúgy kell moddolni , másképp kilökődsz vagy a többiek szakadoznak le indítás után pár másodperccel. A következő Spintires indítása előtt az alapállapotot vissza kell állítani másképp tiltja a multit és az acsikat.
Vulcan+Zil (eredetileg Zil nincs ezen a pályán)

[ Szerkesztve ]

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#654) m3tr0 válasza akyyy (#652) üzenetére


m3tr0
senior tag

Nekem ehhez nincs idegzetem.
A térképen szinte semmi sincs jelölve.
Sem garage, sem az,hogy mit kéne csinálni, sem az,hogy hogyan lehet garaget feloldani.
Nincs egy tutorial.

A járművek használhatatlanok...Bár megtaláltam a C-s teherautót azzal már lehet valamit kezdeni.
De a másik kettő..vicc.

Átvergődök a folyón..elakadok valahol..és a térkép másik sarkáról tudok csak újból elindulni..hát nagyon jó..tényleg..kinek van arra ideje,hogy egy nyomorult ősboróka elakadás után újabb 20 percet menjen a nagy semmibe hátha találok valamit,vagy legalább a fekete foltokat feloldja a pályáról..mert azok k*rvára kellett oda tényleg.

Ez ebben a formában egy rakás szar. Sajnálom,hogy ennyi pénz adnak érte az emberek.

(#655) SenorGrande válasza m3tr0 (#654) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Ne haragudj, de miért nem néztél utána vásárlás előtt, mit veszel? Töménytelen információ van róla a neten, hogy mi ez. Mi tudtuk mit veszünk...

Egyébként adja magát az egész, nem jött még ide senki ilyen problémával; ráadásul a játék tud magyarul is, ha az idegennyelv okozna gondot.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#656) Musicking válasza m3tr0 (#654) üzenetére


Musicking
aktív tag

Itt neheztelhetsz a fejlesztőkre hogy miért nem tettek bele kezdésnek tankot vagy teherszállító helikoptert.

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#657) donmackó válasza m3tr0 (#654) üzenetére


donmackó
őstag

Format C: ;]

Release the cable hounds!

(#658) Heller2 válasza m3tr0 (#654) üzenetére


Heller2
aktív tag

Hát nem egy GTA szintű akciódús játék az biztos.. ;)
Pedig az erdei kocsikázás jót tenne az idegeidnek... ;)

[ Szerkesztve ]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#659) copass válasza SenorGrande (#655) üzenetére


copass
veterán

warez lesz ez...én az első technológiai demók után tudtam hogy megfogom venni...

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#660) akyyy válasza Musicking (#653) üzenetére


akyyy
senior tag

de pályát igy sem lehet bele tenni, mert betölté sután kijön hogy cant load level bla bla bla :(

(#661) westcoastog válasza Heller2 (#658) üzenetére


westcoastog
veterán

Igen elég kikapcsoló, ezért is játszanék vele, ha nem unnám meg. :D
Terápiának sem rossz. :))

(#662) donmackó válasza westcoastog (#661) üzenetére


donmackó
őstag

Igen. Én is csak nevetek magamon amikor beragadok a sárba/folyóba akárhová, pedig tudtam hogy nem kellett volna arra menni. De hiába a felfedezés élménye még meg van. Nem ismerek minden centit még.

Release the cable hounds!

(#663) westcoastog válasza donmackó (#662) üzenetére


westcoastog
veterán

Egyszer visszatérek rá, ha jól meglesz modolva, vagy lesz is célja a játéknak azon kívül hogy szimuláció.

(#664) szacsee


szacsee
nagyúr

Nézegettem ezt a játékot, de pár videó után letettem róla.
Mi az, hogy egy fa megfog egy Uralt?
Kb 25-30 cm-es fáig meg se kottyan, utána is csak kicsit megáll gondolkozni... :DDD
Aki nem volt katona... gondolom itt a többség zöme, az nem tudja, de itt egy videó.
Aki meg vót az menetgyakon meg tudta tapasztalni miről beszélek.

(#665) akyyy válasza szacsee (#664) üzenetére


akyyy
senior tag

az unalmas lenne ha miden fát ki lehet döndeni és csak egyenesen mész :D

(#666) Musicking válasza akyyy (#660) üzenetére


Musicking
aktív tag

Komplett mapot még nem láttam a fullos játékhoz, a dev demohoz készültek meg eleve nem jók hozzá.
szacsee:
Az ARMA se hiteles , mert begyűjtött lövések után nem vérzel el a gép előtt tehát azt se vedd meg.

[ Szerkesztve ]

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#667) Ndruu válasza m3tr0 (#654) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Steam - útmutó megnézése

Harrrr!!!!

(#668) copass


copass
veterán

ez a játék egy nagyon erős alapra épít. mert ilyen talaj szimuláció még nem volt eddig egyetlen játéknál sem.
iszonyat potenciál van benne. persze ezt időigényes fejleszteni, de csak gondoljunk bele abba hogy milyen lehetne egy körverseny amiben így változnak az útviszonyok? aszfalt, sár, murva, köves, stbstb. triálokról meg nem is beszélve. nagyon az elején van még ez az egész.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#669) westcoastog válasza copass (#668) üzenetére


westcoastog
veterán

Szerintem az 1 emberes fejlesztőstúdiót már lazán kilehetne tolni 50-100 emberre, hozott már annyi bevételt.

(#670) copass válasza westcoastog (#669) üzenetére


copass
veterán

beindul ez szerintem, már technológiai demóra ( a legelsőre) is annyi mod készült hogy iszonyat. erre meg simán tudták adaptálni. bővítenie kellenne. nagyon brutális így is az amit eddig letett az asztalra.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#671) MrPetya19 válasza westcoastog (#669) üzenetére


MrPetya19
addikt

Tudtommal az intel-től is kaptak pénzt. Szóval legalább néhány embert felvehettek volna. Tudtommal egyébként ezt tudtommal mellékállásban csinálják, de nem biztos.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#672) westcoastog válasza MrPetya19 (#671) üzenetére


westcoastog
veterán

Lényeg hogy már rég 100 embernek kéne rajta dolgoznia.

(#673) MrPetya19 válasza westcoastog (#672) üzenetére


MrPetya19
addikt

Hát azért 100 ember sokba kerül, elég csak megnézni a star citizent.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#674) westcoastog válasza MrPetya19 (#673) üzenetére


westcoastog
veterán

Csak a hasamra ütöttem. :)
De több emberrel jobban haladna az tény.

(#675) szacsee válasza Musicking (#666) üzenetére


szacsee
nagyúr

Rossz a hasonlat, a játékos karakternek kellene elvérezni, mint ahogy itt sem a házad előtt álló fa dőlne ki amikor nekimész egy autóval játékban.
Karácsonykor ha nagyon beárazzák és lesz némi pozitív jelzés a bugfixek terén, akkor lehet rácsapok, addig alvós a dolog.

(#676) tasnadi3 válasza szacsee (#675) üzenetére


tasnadi3
tag

Üdv mindenkinek ,
Mível már régen játszottam a játékal , így hát most újra le töltöttem , egy kis nosztalgia miatt,
az első kérdésem az lenne a Dev demoba a térképet hogyan tudom elő csalogatni mert sehogy nem tudom,
sajna nem a telepítős verzót szedtem le így hát a magyarosítást hogyan tudom meg csinálni rajta ?

(#677) tokman6


tokman6
csendes tag

Aki akar segíthet fejleszteni, van felvétel :)

link

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs hogy valami nem sörnyitó!

(#678) ---Lasali--- válasza szacsee (#664) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Van a játékban több méretű fa, az első két méretet ki lehet dönteni ,a legkisebbet simán kiviszi, az egyel nagyobbaknak kell egy kis nekifutás, kisebb fenyőket is ki lehet vinni csak sérül a kocsi..
Egyébként az engem is zavart hogy egy két nagyobb fát nagy lendülettel se lehet kivinni, többszöri próbálkozásra sem, de mondom a kisebbeket szépen döntik a kocsik.

(#679) copass válasza ---Lasali--- (#678) üzenetére


copass
veterán

az se mindegy mivel mész neki!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#680) Heller2 válasza ---Lasali--- (#678) üzenetére


Heller2
aktív tag

Bár engem zavar, hogy ahol csinálok egy "csapást" valami nagyobb verdával, ott már nem mehetek megint gond nélkül a következő szállítmánnyal is, mert a fák visszanőnek. :P

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#681) MrPetya19 válasza Heller2 (#680) üzenetére


MrPetya19
addikt

Valahogy el kell tüntetni a hatalmas biólógiai lenyomatot ezen környezetbarát járművek használata után. :)

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#682) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

Modolással itt nem foglalkozott senki?
Én a füstölés konfigját módosítottam, hogy tényleg hasonlítson az igazi dízel koromra amit kitolnak ezek a gépek ha szétnyelezik őket. :D Fák közt ahol áll a levegő, ott is megmaradjon még egy darabig.
LINK

Ide kell bemásolni és felülírni az eredetit: "Főkönyvtár"\Media\classes\particles

Durvábbra bugosodás meg villogás nélkül már nem nagyon lehet megcsinálni.

Valamint ajánlom ezt a modot még: SWEETFX GRAPHIC MOD 1.0 – SPINTIRES 2014
Nem szoktam szeretni a grafikát módosító modokat, de szerintem ez rohadt jó. (Vigyázat akinek eddig nem futott gyorsan a játék azoknál lassulást okozhat, sokkal nagyobb lesz a gépigénye.)

[ Szerkesztve ]

(#683) Bélaaaa válasza ---Lasali--- (#682) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Ezeket kipróbálom este, köszi az infót.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#684) Blackdeath


Blackdeath
aktív tag

Helló! :)

Már egy ideje játszom ezzel, gondoltam megosztom a tapasztalataimat a játékkal kapcsolatban :) :

Először is: felfedezni a terepet (eltüntetni a "cloacking"-okat) a kis uaz-zal kell, kicsi fürge és nem fogyaszt annyit mint a többi gép (mint pl. egy maz :D ), és sok helyre el lehet vele jutni, ámde! Ha beleragad a trutyiba, és nincs fa körülötted (és nem tudsz csörlőzni), akkor szopóálarc van. Eleinte nem is tudtam, hogy lehet kereket is cserélni a garázsban terepgumira, ezért sima országútival mentem fát szállítani a krazzal. :D Végül is elment mindenhová, csak kicsit több volt a meló. :) Szerintem a pufi terepgumival nem sokkal jobb a helyzet (kivéve a maz-oknál :D ), pl. az uralnál jobban preferálom a keskeny default terepgumit, mert én úgy vettem észre hogy azzal jobb menni. De a krazon nincs ilyen, úgyhogy arra kénytelen vagyok a pufit rakni. :) A maz egy nagyon komoly gépszörny :R , szerintem nem is volt hely, ahová ne tudtam volna eljutni vele. :) Csak kicsit sokat zabál :D , állandóan etetni kell, nem árt ha valahová a közelbe lerak az ember egy teli tartálykocsit. :) Érdemes játszani a difizárral és az összkerékhajtással, nem kell állandóan bekapcsolva legyen. De terepen se kell mindig minden, van hogy elég az összkerékhajtás is, különben is némi gázolajat megspórolhatsz vele. :K Aszfalton konkrétan semmi nem kell, csak amíg kijutsz rá addig. A kamazokkal az az 1 probléma van, hogy terepezéshez nincs meg a kellő hasmagasságuk, ezért szinte totyogni kell vele, hogy ne verjem oda állandóan a fülkét és a difiket a földhöz. Erősek meg minden, csak nem ilyen terepre valók, inkább városi gépek. A kis zil-ekkel meg külön művészet terepezni, csak difizárral és láncos kerékkel. :)) Alászedve baromi nehezen megy a méteres sárban, szinte csak egyenesbe kormányozva lehet vele haladni. Viszont legalább a vékony cingár országúti gumijaival viszonylag jól lehet haladni a sárban, ha minden úgy alakul. :) Visszatérve: az ural és a kraz szerintem a 2 legsokoldalúbb gép a játékban, sok felépítmény van hozzá, és azért azokkal is el lehet jutni a durvább helyekre mint pl. a maz-zal, csak 1 meghajtott tengellyel kevesebb, ugye. :) Sokat számít az ám! :K Faszállítás: csak a maz-zal szoktam (most már), jelenleg már a hosszú rönköket is simán el tudom vinni bárhová, csak gyakorlat kérdése az egész. :)

Egyenlőre így ennyi jutott most eszembe, perpillanat. :)

[ Szerkesztve ]

(#685) Musicking válasza Blackdeath (#684) üzenetére


Musicking
aktív tag

3 percnyi művészet :)

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#686) joeetm válasza Musicking (#685) üzenetére


joeetm
tag

Ez már tényleg művészet :) :C

_Az a hülye aki nem normális_

(#687) akyyy válasza Musicking (#685) üzenetére


akyyy
senior tag

engem mi értelme?

(#688) Musicking válasza akyyy (#687) üzenetére


Musicking
aktív tag

Külön berajzoltam neked, ha már mindenképp meg kell magyarázni egy videó részletet. http://www.kephost.com/images/2014/11/20/level_volcano_2.jpg , az odavezető út meg házifeladat jobb esetben addig rájössz az értelmére is.

[ Szerkesztve ]

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#689) Blackdeath válasza Musicking (#685) üzenetére


Blackdeath
aktív tag

Jaaa, hogy a hátsó csörlőt így is lehet használni! :D Ügyes! :C

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#690) zsiz


zsiz
őstag

Akciós a játék. -33% 17EUR-ba kerül dec 2.-ig.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#691) xrvman válasza zsiz (#690) üzenetére


xrvman
őstag

Beszarok a cdgalaxison, szeptember 10. én még 3500Ft ért adták.
(#607)

[ Szerkesztve ]

(#692) Musicking válasza zsiz (#690) üzenetére


Musicking
aktív tag

A g2a.com-on cirka 17 dollár (vagy 13.5 eur) és ugyanazt kapod. Egyelőre ettől olcsóbb nem nagyon lesz még a steam téli vásár alatt se, ritka amikor egy féléves játékot 50%-os vagy nagyobb akcióba tesznek.

[ Szerkesztve ]

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#693) xrvman válasza Musicking (#692) üzenetére


xrvman
őstag

Beszarás v2.0 :)
Délután ugye 6000Ft volt.
Most megnéztem, újfent és immár csak 3000Ft lehet rohanni megvenni a CD Galaxisnál.
Best Buy!

[ Szerkesztve ]

(#694) zsiz válasza xrvman (#693) üzenetére


zsiz
őstag

és tényleg :) de csak holnap estig (zárásig) ennyi, úgyhogy aki akarja igyekezzen :D

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#695) xrvman válasza zsiz (#694) üzenetére


xrvman
őstag

Igyekvés 2.0 Steamen most megkapta a 66%-ot 8,5€ lett.

(#696) Rossi


Rossi
addikt

Kicsit gyakran fagy le nálam...

Lehet, hogy a 14.11.2 béta driver miatt?

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#697) huszar90


huszar90
aktív tag

Több játékos módban ha csörlőzni akarok akkor becrashel mindig a játék :W Másnál is? Egyre jobban sajnálom hogy pénzt adtam ezért a bug kupacért.

(#698) Rossi válasza Rossi (#696) üzenetére


Rossi
addikt

Nekem felejtős egyelőre, most kb. 2 perc után fagyott ki kékhalállal, gép restart.

Ha a végleges 14.11-el catalysttal is ezt fogja csinálni, akkor miben bízhatok?

Vagy kidobtam az ablakon 8-9 EUR-t?

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#699) Musicking


Musicking
aktív tag

huszar90, Rossi :
Néha nem ártana vissza olvasni az adott fórum hozzászóláait, mert mindkettőre le van írva a megoldás.
Állítsd angol nyelvre akkor nem fog crashelni a csörlőzéskor, igaz a beta egyes verzióban működött a magyar nyelvre állított felületnél is, de az a biztos ha angolon fut.
Az utolsó catalyst beta driverrrel is tökéletesen fut nálam, csak úgy mint a 14.9 és a 14.4 esetén. Pakold vissza a 14.4et, ha az alatt is vacakol akkor nálad van a (szoftveres vagy hardveres) hiba.

[ Szerkesztve ]

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#700) huszar90


huszar90
aktív tag

Igazad van, elnézést, de attól még idegesítő hogy ilyen ostoba bugok megoldásait nekem kell keresgetni, főleg egy rakat patch után is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.