Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) Viper26


Viper26
nagyúr

Köszi mindenkinek. :)
Érdemes egyszerre több járművel szállítani?
Vagy inkább egy, és mentésre legyen valami tartalékban?
Nekem az utóbbi tetszene.

iPhone 14 | FR955

(#1602) Viper26


Viper26
nagyúr

Két autó felborulva, ZIL-lel kell menteni, remélem sikerül. :))

Hmm...nem bírja el, annyira nem szeretném újrakezdeni emiatt. :DD

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#1603) bajuszatti válasza Viper26 (#1602) üzenetére


bajuszatti
tag

Nekem legtobbszor Maz a mentojarmu vagy a K700-as, de mar Zil es Uaz is volt.

(#1604) ciry válasza Viper26 (#1602) üzenetére


ciry
őstag

Én ha borul csak bemenekítem a járművet a garázsba és kezdem onnan megint. A leszállított addigi rönkök nem nullázódnak le

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#1605) Viper26 válasza ciry (#1604) üzenetére


Viper26
nagyúr

Hardcore-ban nincs ilyen opció. :)

iPhone 14 | FR955

(#1606) Musicking válasza Viper26 (#1605) üzenetére


Musicking
aktív tag

Zillel is lehet jókat menteni, csak legyen rajta súly. Mivel a daru hiánya és a hc mód kizárja a rönkpakolást, így már csak a feltankolt ponyvás utility felépítménnyel és a láncos kerekekkel próbálhozhatsz. Ha olyan a terep akkor fa esetleg kő mögé állva csörlőzz vagy teljes csörlőhossznál hátratolatni és lendületből 1+ fokozatban megcibálni a felborult járgányt. Nyilván a borult mazokkal ez se tud mit kezdeni oda nehezebb erősebb járgány kell.

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1607) bajuszatti


bajuszatti
tag

Ez se rossz járgány, mentéshez is remek lehet, ez is letölthető, nincs a játékban:

(#1608) Viper26 válasza Musicking (#1606) üzenetére


Viper26
nagyúr

Megpróbálom, köszi...nehéz ügy. :B

iPhone 14 | FR955

(#1609) bajuszatti


bajuszatti
tag

Spintires 2015-04-13 verzióhoz és egy remek járműcsomag és két szuper térkép. Ezeken lehet igazán tekeregni:

[link]

(#1610) #93754368


#93754368
törölt tag

A járművek készítése után megpróbálkoztam a map készítéssel is. Nos nem is olyan egyszerű feladat. Úgy 70 órányi munka után még mindig hemzseg a hibáktól a map. Megoldok egyet keletkezik egy másik. Továbbá eléggé idegesítő a szerkesztő úgy 30-40 percenkénti lefagyása is. A program nem válaszol majd felugrik a Windows megoldást keres a problémára, amitől kivagyok. Megjegyzem amióta ez létezik a Windowsban azóta a Windows még soha az életben nem talált megoldást egyetlen problémára sem. Legalábbis nálam. Szóval nem egyszerű. Lassan segítséget kell bevetnem az ügy érdekében, ha találok még hozzám hasonló szerkesztőkedvű embert. :)

(#1611) bajuszatti


bajuszatti
tag

Találtam olyan térképeket, amiket csak be kell másolni a Media mappába, és nem írja felül a "gyári" térképeket, ezeken is el lehet szórakozni.

[link]

(#1612) #93754368


#93754368
törölt tag

Na, én is elkészültem kis segítséggel. Hamarosan letölthetitek a megfelelő oldalakról. :) Lehet majd szidni a flood map miatt. ;]

(#1613) xrvman válasza #93754368 (#1612) üzenetére


xrvman
őstag

Várom :)

(#1614) bajuszatti válasza #93754368 (#1612) üzenetére


bajuszatti
tag

Már megszoktam, hogy azt írja felül. Egyébként szeretem azt a mapot, minimális sérüléssel is meg át lehet kelni a folyón a gépekkel.

(#1615) #93754368 válasza xrvman (#1613) üzenetére


#93754368
törölt tag

Még így is maradt benne néhány hiba, de hát senki sem tökéletes és ezerféle dologra kell odafigyelni. Lett volna még mit csinosítgatni rajta, így is már több mint 80 órám van benne. Gyakorlásnak jó volt. Nem jó ezt egyedül csinálni, főleg kacat gyenge gépen. Nem nagy kihívás a map, de nem is akartam nehézre. Azért hagytam benne két takarást amit érdemes az uaz felderítővel levadászni, persze ez sem nehéz és lehetetlen. Aki a kétméteres saras kínlódást szereti, annak nem ez lesz a szíve csücske. Esetleg ha valaki kedvet kap a map készítéshez, az megtalálja az egyéb tereptárgyakat is a mappákban, lehet hasznosítani, én is innen-onnan szedtem össze. Ami alapból van a szerkesztőben az édes kevés. Egyébként várom a kritikákat, abból tanul az ember. :)

(#1616) xrvman válasza #93754368 (#1615) üzenetére


xrvman
őstag

Majd lesd meg mostanság a térképeket, mert immáron külön is beteszi magát újként a meglévők mellé. Multizni is lehet vele.
Minap ezzel mentünk éppen.
Map Level 21 – SpinTires 25.12.15

(#1617) roby71 válasza bajuszatti (#1611) üzenetére


roby71
tag

helo bajuszatti
Leszedtem a pályát ,tényleg nagyon jo.
Csak egy kérdésem lenne a garázst hogyan nyitod ki?
Végig feloldottam a takarást, de ponyvás kocsival nem találkoztam.
köszi

[ Szerkesztve ]

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#1618) #93754368 válasza xrvman (#1616) üzenetére


#93754368
törölt tag

Mint azt már említettem, át kell írni a fájlok nevét és gond nélkül megy a map. Olyan nevet adsz neki amilyet akarsz. Igazából csak bosszantás végett írtam flood-ra. ;]

Letöltés

(#1619) #93754368 válasza roby71 (#1617) üzenetére


#93754368
törölt tag

Pedig ott van a nagy töltőállomásnál egy Kamaz, nem lehet nem észrevenni. Sajna eléggé lócitrom egy map. Nekem nem jött be.

(#1620) roby71 válasza #93754368 (#1619) üzenetére


roby71
tag

Sajnos nincs rajta semmilyen felépitmény,

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#1621) bajuszatti válasza roby71 (#1617) üzenetére


bajuszatti
tag

Melyik pályán lenne ez, mert az egyiken fenn van északon egy pótkocsis Kraz, azt kell eljuttatni a garázsba, meg kell előtte tankolni a járgányt.

(#1622) #93754368 válasza roby71 (#1620) üzenetére


#93754368
törölt tag

Erről beszélünk ugye?

[ Szerkesztve ]

(#1623) roby71 válasza #93754368 (#1622) üzenetére


roby71
tag

igen ,nekem nincs rajta semmi szerelvény.
van egy csomo dds file beömlesztve nem tudom hova kell bemásolni.
valoszinü az a hiba
most a tiedet probálom.

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#1624) bajuszatti


bajuszatti
tag

Wernher! Gratulálok a térképhez, nagyon szuper lett. Pont olyan, mint az többi map, tele klassz objektumokkal, élvezetes rajta menni.

(#1625) #93754368 válasza bajuszatti (#1624) üzenetére


#93754368
törölt tag

Köszönöm. :) Az érdekelne fedeztek-e fel hibákat, illetve min lehetne a jövőben változtatni vagy mire figyeljek oda legközelebb. Egyszóval a ti véleményetek szerint min kellene javítani. Hogyan lehetne élvezetesebb a dolog. A játékosok tudják a legjobban mire vágynak. A takarásoknál például több idő megy el a levadászásukra mint magára a szállítmányozásra. Nálam ezért vannak az úton és nem is takarnak apró felületeket.

(#1626) hali13


hali13
tag

Én megpróbáltam berakni a Media folderbe az egyik pályát, de a játék inditás után nem engedett vele multizni, fekete volt a multi gomb.
Steamos verzióm van.
Ráadásul nem találom a kisérleti pálya helyét, mert állitólag azt lehet felüliratni a moddolt pályákkal. A játék a legfrissebb.

Poco M4 Pro "Öregember nem gyorsvonat......"

(#1627) #93754368


#93754368
törölt tag

Csak öt napom ment rá egy új map készítésére. Végre az előző hibáiból tanulva szebb és színesebb lett. Erre a befejezése előtt megakarom nyitni és a fájl nem megnyitható. A jó édes any.... az editornak!!! Ekkora tr.gyát mint ez!! Már a map készítése közben is az ember csak kínlódik a terephibákkal, legtöbbször képtelen jól illeszteni a talajt, erre most még ez is. Szakadjon meg!!

(#1628) B_imi


B_imi
csendes tag

Mi lehet az oka, hogy pár tereptárgy fehér, de csak az utólag berakott pályán?

(#1629) #93754368 válasza B_imi (#1628) üzenetére


#93754368
törölt tag

Az új map meshes/models mappájában vannak a tereptárgyak. Persze ez mostanában másként is lehet, de vegyük alapul az előbbit. Szóval itt az XML fájlok tárolják a tereptárgyak textúráinak adatait. Ha itt még a régi sor van beírva, akkor a tárgy fehér lesz. Akad úgy is hogy, hiába van az új sor beírva magával a textúrával van baj és akkor is fehér lesz. Na de vegyük alapul az első lehetőséget az a gyakoribb, tehát rossz sor van beírva.

Példa rossz sorra:

<Material
Mesh="ChameleonHUM_blok1"
AlbedoMap="ChameleonHUM/background__s_d.dds"
/>

A helyes bevitel:

<Material
MeshParts="ChameleonHUM_blok1"
DiffuseMap="ChameleonHUM/background__s_d.dds"
/>

A lényeg a Mesh helyett MeshParts kell és az AlbedoMap helyett DiffuseMap, minden más a régi. Szóval ezeket a sorokat kell kijavítani minden egyes fehér tereptárgynál.
Remélem sikerült érthetően leírnom. :R

De ha jól látom ez az én térképem és ott működnie kell ezeknek a dolgoknak. Nálad más lesz a gond. Ki kellene takarítanod a játékot a cache cleaner progival.

[ Szerkesztve ]

(#1630) B_imi válasza #93754368 (#1629) üzenetére


B_imi
csendes tag

Köszönöm :)
Nem csak a Te térképednél van ez, hanem a többi utólag berakott verziónál is. Csinálok egy takarítást.

(#1631) B_imi válasza #93754368 (#1629) üzenetére


B_imi
csendes tag

Megoldódott a probléma. Köszi még egyszer.

(#1632) #93754368 válasza B_imi (#1631) üzenetére


#93754368
törölt tag

Szívesen. :R

(#1633) B_imi válasza #93754368 (#1632) üzenetére


B_imi
csendes tag

Jó lett a pálya :) Már csak az autók sebességén kéne egy kicsit gyorsítani :K

(#1634) bajuszatti


bajuszatti
tag

Erdemes figyelni a palyakat, mert vannak jok kozottuk a spintires-mods.com oldalon.

(#1635) bajuszatti


bajuszatti
tag

Útban a cél felé a Kamaz 6522-essel a DPI Woodpeecker pályán

K700-assal kell megtalálni a garázspontot szállító pótos Kamazt, bevontatni a garázsba. Ügyelni, nehogy a Kiro-ból kifogyjon a benya.

(#1636) xrvman válasza #93754368 (#1618) üzenetére


xrvman
őstag

Köszi szépen a térképet, nagyon jó lett! :R

7 óra alatt csináltuk meg, hárman.
Trükkös és nagyon jól megtervezett pálya volt. Pár takarást, csak UAZzal lehetett megcsinálni.
Sőt a végére ráadásnak a hegytetőn lévő levő 7-es célba a hátsókerék hajtásos darus Kamazokkal mentünk fel. :D Nehéz volt, csörlőket használtunk, de meglett, feljutottunk.
Úgy voltunk vele ha nem megy fel, sehogy se, akkor ott a K700 és felvontatjuk egymást :)

Voltak meredek helyzetek is, pl keskeny patak, látni, túloldalt a takarást. Patakon látni lehetett, hogy mély, de mondom naivan, ott van szembe a fa, csak elkapom és átrángatom az Uralt. Előre ki is kötöttem magam szembe. Nagy elán, csörlő húz + lódulás .... hát nem, durr be, félig bent is volt az egész ural, orral a vízben, motor is leállt. :DD Szerencsétlenkedésem miatt beindult és sérült is párszor, de kihúztak, a motor még működött 196 dam volt. Szerencsére ott volt a B-66, azzal javítottuk és mentünk tova.
Lehet, teszek fel majd képet is a végéről. :D

[ Szerkesztve ]

(#1637) #93754368 válasza xrvman (#1636) üzenetére


#93754368
törölt tag

Örülök ha jót tudtatok játszani. :) Nekem 9 órába telt a saját térképem egyedül, igaz csak a legtávolabbi rönklerakatot használtam. A tolatós résznél remélem mindenki megtalálta a kiskaput, én párszor azért is tolattam ott gyakorlás végett. Kár hogy, elszúrtam a növényzetet, de a következőben figyelek erre is és lesz pár új látványelem is. :)

(#1638) #93754368


#93754368
törölt tag

Bocsi a hogy vesszőért. Mindig elszúrom! Na megyek vissza búslakodni, ma van az elátkozott nap. :(

(#1639) xrvman válasza #93754368 (#1637) üzenetére


xrvman
őstag

Mi a középső rönklerakatot használtuk, vittünk oda 3200 litert :) daruztunk a kamazzal, onnan szállítottunk mindenhova, a medium Krazzal és a végén a darus kamazzal.
Mi azt a Z tolatgatóst részt párszor használtuk, kiskaput nem találtuk meg, grat :) Szerencsére a tolatás viszonylag jól megy egyikünknek másikunknak. Mondjuk az utánfutóm jól felakadt a rönkbe, de egy fa segítségével, picit tolatva odébb tettem.

(#1640) #10234880


#10234880
törölt tag

Hali. az lenne a kérdés,hogy ha van sok map plusz az alapok mellé,akkor mérnem lehet legörgetni? mert igy nemlátni már őket tovább,és nemtudom azokat elkezdeni játszani. nos? van rá valami magyarázat,megoldás? mert ha nincs,akkor korlátoznának,hogy akkor férjen be csak 8 az alap 6 mellé,vagyis 2 és kész. és nem világba,hogyha nemtudok lejjeb menni választani más mapot.

[ Szerkesztve ]

(#1641) #93754368 válasza xrvman (#1639) üzenetére


#93754368
törölt tag

A kiskapu eléggé észrevehető szerintem, de ha mégis sikerült elrejteni akkor az jó. ;]

(#1642) hali13


hali13
tag

Steames verzióm van. Betettem Wernher térképét, simán a Media mappába. Inditás után amikor megpróbálok többszemélyes játékot inditani, azt irja ki a játék, hogy nem eredeti fájlok vannak a játékban és nem lehet többszemélyes játékot inditani. Mi a megoldás?
Bármilyen mappal próbálkozok, ha beteszem onnantól kezdve nem lehet többszemélyes játékot játszani.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Poco M4 Pro "Öregember nem gyorsvonat......"

(#1643) MrPetya19 válasza hali13 (#1642) üzenetére


MrPetya19
addikt

Sajnos egyenlőre csak a gyári pályákkal lehet multizni.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1644) xrvman válasza #93754368 (#1641) üzenetére


xrvman
őstag

Íme, itt van a végéről egy kép :)

MrPetya19, íme a bizonyíték, hogy lehet vele multizni, (Wernher féle map)

Sőt még nem jóváhagyott kocsikkal is megy a multi.
Kicsit vissza kéne olvasni, valahol ott van leírva, miként is lehet, mert pl a kocsik esetén pont én keseregtem, hogy nem lehet blablabla, márpedig lehet :)

[ Szerkesztve ]

(#1645) MrPetya19 válasza xrvman (#1644) üzenetére


MrPetya19
addikt

Tudom, hogy lehet a kocsikkal, pont én mondtam meg, hogy hogyan.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1646) drunkyboy


drunkyboy
aktív tag

Hello Sárdagasztók! Nemrég megvettem a játékot, még a bétát próbáltam régen, már akkor is tetszett.
Mitől lehet az, hogy ha többjátékos módra megyek, az Elérhető játékok és előszobáknál nem jön be semmi hosszú percek után sem.
Valamint a teljesített térképeket sem menti el, ha közben más térképet kezdek és visszatérek, eltűnik az addigi eredményem.
Ja és minden indításnál azt írja, hogy az Első indítás előkészítése....

(#1647) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Sziasztok!

Most vettem meg a játékot,egy oldalon keresztül steames kóddal. Ebben a verzióban hogyan lehet modokat behelyezni a játékba? Nekem a steam csak internetes parancsikont rakott ki a játékról, így nem találom a fájlt tartalmazó mappát... :B
Előre is köszönöm a segítséget! :R
(Ha feltették már előbb a kérdést akkor sorry, még nem olvastam vissza az összes hsz-t)

Üdv:Zsolt

Psn ID: Tdizsolt

(#1648) roby71 válasza Tdizsolt (#1647) üzenetére


roby71
tag

helo
steamapps/common/Spintires.
ide tölti le

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#1649) Tdizsolt válasza roby71 (#1648) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Köszönöm szépen! :R :R

Psn ID: Tdizsolt

(#1650) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Ha esetleg multizna valaki majd velem az id-m: Tdizsolt :DD

Psn ID: Tdizsolt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.