Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) bajuszatti válasza Bicskás (#3000) üzenetére


bajuszatti
tag

Ha megvásároltad a játékot, akkor a Steam Workshop-ból lehet letölteni a játékhoz jobbnál jobb kocsikat, térképeket. Egyébként innen letöltheted a Zil 130-ast, de csak a régebbi Spintires-hez lehet berakni (2015.03.19-es verzióhoz): [link]

[ Szerkesztve ]

(#3002) Bicskás válasza bajuszatti (#3001) üzenetére


Bicskás
tag

Szervusz Atti !

Természetesen megvásároltam Steam-en.

Lehet downgrade-elni a játékot arra a verzióra esetleg ?

Köszönöm a file-t. :R

(#3003) bajuszatti válasza Bicskás (#3002) üzenetére


bajuszatti
tag

Igen, lehet: a "Béták" fülön kijelöljük legacy - Build 2015.01.02-es verziót, ami a 2015.04.13-as játék. Ha letöltődött, már tudsz is játszani a Zil 130 Terminatorral.

Sok sikert hozzá.

(#3004) Ergo_Proxy


Ergo_Proxy
tag

Szervusztok, szombaton vettem meg a játékot, és van pár dolog amire még nem jöttem rá. Elkezdtem az egyik pályát felderíteni, ami sikerült is teljesen, leszállítottam azt a fa mennyiséget amit kellett, ekkor feljött egy szép fényes ablak, hogy mindent megcsináltam, és egyetlen opció az volt rajta, hogy vissza a főmenübe. Nem akartam kilépni, de mivel az ablak nem tűnt el ezért gondoltam rákattintok és utána visszalépek, ekkor láttam, hogy le nullázta nekem azt a mapot, nem tudtam onnan folytatni ahol voltam, pedig szerettem volna ott gépparkot bővíteni stb. Az előző mentésem akkor kuka? Illetve ha ennyit megcsináltam akkor kész is egy pálya, nincs valami kis gazdaság menedzsment benne? És még egy utoljára, hogy oldom fel a garázsokat? Köszönöm előre is, amúgy nagyon jó kis játék :)

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#3005) zsiz


zsiz
őstag

Ha valaki még nem vette volna meg a játékot, akkor most 2,5EUR-ért megteheti Steam-en. Plusz megjelent hozzá a Chernobyl DLC is 5 EUR-ért. Illetve kompletten a két fizetős DLC-vel együtt az alapjáték 8 EUR

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3006) bajuszatti


bajuszatti
tag

Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!

(#3007) chris0000 válasza bajuszatti (#3006) üzenetére


chris0000
őstag

neked is és mindenkinek BUÉK!
aki mesetleg nem látta... SnowRunner: ALASKA ANNOUNCED!! FULL DETAILS & NEW TRUCK!
nem tudom,olyan átverősnek néz ez ki...arra gondolok,h a képek nagyon részletesnek tűnnek, de a játékmeneten meg a kinézeten nem látok semmi változást...Ti, h vagytok ezzel? :U üdv.

(#3008) Ombi5 válasza chris0000 (#3007) üzenetére


Ombi5
őstag

Lehuzos szagu ez is,kepek brutalak, de ingame mar nem...

(#3009) Spike009


Spike009
csendes tag

Sziasztok!
Segítsetek, mit kell tennem hogy a scavenger-nél tudjak rönköt felvenni. Hiába megyek oda darus, vagy sima kocsival, nem jelenik meg menü, hogy mekkora méretű fát szeretnék (úgy rémlik a kiosknál volt ilyen menü)
Ja, xboxon játszom ha ez számít.
Köszi!

(#3010) xrvman válasza Spike009 (#3009) üzenetére


xrvman
őstag

Scavengernél csak olyant tudsz elvinni amilyet ad. Általában több is van a pályán térképen mutatja is milyen fával rendelkezik épp.
Kiosk is más, Scavenger is más.

(#3011) bajuszatti válasza Spike009 (#3009) üzenetére


bajuszatti
tag

Kiosknál mindhárom rönkfajta megtalálható, Scavenge-nél amilyen éppen ott található.

(#3012) chris0000


chris0000
őstag

ki, h látja az új Snowrunner beszerzését? elég jól összekalapálták és a gameplayek is sokkal jobbak... ráadásul itt már nem csak arról szól a játék, h vidd el A-B-be a fát... sokkal összetettebb és nagyobb... sg forumon van egy csomó friss hír, nem linkelgetem ide... aki szeretné megnézni, ugorjon át oda... üdv.

(#3013) Debilon válasza chris0000 (#3012) üzenetére


Debilon
addikt

érdekes cím, de túl drága szerintem, plusz epic only (megjelenéskor biztosan)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#3014) zsiz


zsiz
őstag

A Chernobyl DLC megér 2,5 eurót? [link] A játékot olcsóbban vettem.. :D (Az mondjuk tuti megéri most 1.69€-ért, akinek még véletlen nincs meg eredetiben [link] )

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3015) ot93 válasza zsiz (#3014) üzenetére


ot93
senior tag

hát ha úgy nézzük, hogy a game 1,69€, akkor arányosan nézve egy dlc 2,5€-ért nem éri meg :D
amúgy attól függ. Én mostanában hanyagoltam ezt a játékot, így nekem most a dlc nem éri meg. De ha megint előveszem és van benne tartalom (most pontosan már nem emlékszem mit is ad hozzá a játékhoz, csak arra, hogy vannak sugárzó területek :D), akkor lehet megveszem... bár én inkább a snowrunner-re vagyok kíváncsi, de már harmadszorra megvenni a játékot kicsit vicces lenne :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#3016) zsiz válasza ot93 (#3015) üzenetére


zsiz
őstag

Én is rég játszottam már. Viszont a téma, a helyszín érdekel, úgyhogy lehet emiatt újra előveszem a játékot, ha lesz egy kis időm.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3017) Bike502


Bike502
újonc

Nos, az új részt sikerült megint eléggé elcseszniük, szerintem. Még mindig inkább játszok a régiekkel mert az új rendesen felcseszett agyilag. Nem győzi az ember javítgatni a készítők helyett amit lehet. :W :W

(#3018) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Ha valaki esetleg meg akarja venni a SnowRunnert, akkor most 10€ kupon van az Epic store-on, így az alapjáték csak 29,99€.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#3019) chris0000 válasza CHIPman (#3018) üzenetére


chris0000
őstag

hi. thx, h írtad! üdv.

(#3020) CHIPman válasza chris0000 (#3019) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ha elhasználod, akkor kapsz még egyet, és így a season pass csak 15€, az is megérheti.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#3021) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Oovee friss kapálózása(i).

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#3022) Aethel


Aethel
aktív tag

Hali!
Amióta elkezdték keményen patchelgetni, használhatatlan lett a multiplayer. Ha ketten játszunk még rendben van, de ha hárman ülünk be, az egyikünk folyton glitchel, villódzik az autó és csak az árnyéka látszódik. Aztán egy idő után nagyon durván elkezd akadni a game így. Tavasszal játszottunk így hárman, akkor még minden oké volt.. Van valakinek valamilyen tippje? Mit érdemes megnézni, állítani ,stb? Ja igen, folyton az bugzik aki legutoljára csatlakozott be.

(#3023) CHIPman


CHIPman
nagyúr

[link]
Mától egy hétig ingyen beszerezhető a Mudrunner.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#3024) chris0000


chris0000
őstag

hi. nem tudja vki, h a Spintireshez lévő Chernobyl DLC hova tűnt Steamről? most akarnám megvenni leárazásban, de sehol nem szerepel a játék oldalán... levették thx. üdv.

(#3025) chris0000 válasza CHIPman (#3023) üzenetére


chris0000
őstag

hi. only Epic, de ez is haladás.. thx. üdv.

(#3026) Mr.Csizmás válasza chris0000 (#3024) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] 5 tallér mindenhol

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3027) chris0000 válasza Mr.Csizmás (#3026) üzenetére


chris0000
őstag

thx, közben már egy trader ismerősömtől kaptam 400ért. thx. üdv. :)

(#3028) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Sziasztok!
Tudna valaki nekem segíteni?
Az epicgames-től kapott ingyenes MudRunner-t szeretném magyarosítani/magyarítani, de a virusírtóm blokkolja a letöltést a magyar portál oldaról.

(#3029) Bal0924 válasza Bal0924 (#3028) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Már nem kell, megoldottam.

[ Szerkesztve ]

(#3030) blp85


blp85
aktív tag

Sziasztok!

Megpróbálom a lehetetlent, mivel látom, hogy 3 éve nem aktív ez a topik.
Tudja esetleg valaki, hogy mi történt a Spintires játékkal, mivel nekem megvolt Steamen, viszont most csak a Chernobyl DLC és valami oktató pálya van csak, a többi pedig eltűnt, hiába telepítem újra, az nem segít a dolgon. Elvileg tudom, hogy a Steam már nem árusítja, illetve a kínálatban sem szerepel, de mindenesetre furcsa, hogy nem az egészet gyalulta le, mivel egy DLC játszható maradt. Esetleg van valami módszer, hogy az alapjátékot és a DLC-ket visszahozzam, vagy ez teljesen esélytelen?

A segítséget előre is köszönöm!

Soha nem lesz olyan, amilyen volt, de úgy sem marad, ahogy éppen van. Már a jövő sem a régi. (Eginald Schlattner)

(#3031) chris0000


chris0000
őstag

hi szerződéses küldetést, h lehet újraindítani? (snowrunner) thx. üdv.

[ Szerkesztve ]

(#3032) chris0000


chris0000
őstag

hi. a Spintiresben miért nincs hang, nem tudja vki? steames verzió... thx. üdv.

[ Szerkesztve ]

(#3033) bajuszatti válasza chris0000 (#3032) üzenetére


bajuszatti
tag

Próbáld meg újratelepíteni a játékot (vagy a Steam-et), frissítsd a hangkártya drivert, hátha segít.

(#3034) chris0000 válasza bajuszatti (#3033) üzenetére


chris0000
őstag

hi. thx, úgy néz ki jó lett, egy újratelepítéssel.. üdv.

(#3035) WhiteHawk24


WhiteHawk24
tag

Üdv!
Az alábbi 4 achievement teljesítésére keresek társakat. (Spintires - The original game)
Írj privátba is, ha itt nem venném észre!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.