Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) #93754368 válasza hali13 (#1799) üzenetére


#93754368
törölt tag

Neked ebben nem tudok segíteni, nem is tudom, talán tavaly valamikor multiztam utoljára.

(#1802) Satariaaa


Satariaaa
tag

Most már nem bírom, le kell írnom. Lehet lesz egy pici off szaga, de csak azért nem pipálom be, hogy az, mert végig a Spintiresről lesz szó. Ha majd lesz időm, összekapom magam, még lehet egy angol kópia is születik ebből. Ahogy haladok előre és telnek a hetek és mélyülök a Spintires világában és történelmében, tengernyi verzióiban, egyre jobban realizálódik bennem a dolog, hogy ez egy negyed kész játék. Mikor is jött ki hivatalosan?2014ben ugye? Lassan kettes darab év telik el azóta és érdemben nem észlelek változást, csak ráncfelvarrást (egy teljes verziós, friss játékon?). Megvettem, igaz csak cd kulcsot 6 euroért és nem 26 ért, de ezt is baromira megbántam, mert ellentmondtam az elveimnek. Annak, hogy soha nem veszek szoftvert. Se játékot, se oprendszert, semmit, mindegy mennyi. Miért?
Épp a napokban pakolásztam és belefutottam a nem kevés eredeti PC játékomba, fiatalkoromból. C&C sorozat, van még bőven, nem ódázom, tökéletes lesz példának. Igaz, azokban az időkben nem volt olyan szinten internet, mint most. Azért annyira még nem volt berendezkedve ez, hogy letöltöm, meg , hogy online veszem meg. Nem, fogtam magam és lementem az egyik nagyáruházba. Szívesen vettem volna rendes játékokkal foglalkozó boltban, de kevés pénzem volt. Hazahoztam, feltettem és játszottam. Egy buggoktól mentes játékon, ami stabilan futott és adott egy jó nagy adag játékélményt. Nem vagyok (már) nagy gémer. Isten igazából három napjainkbeli játékhoz volt szerencsém: Alien:Isolation, Project CARS, Spintires. A legelsőre óvatosan igaz, amit mondok, máshogy kapcsolódik a mesémbe, de a többieknél csont nélkül igaz. Félkész, fos, buggos szarok, amik 1 forintot nem érnek. Kiadsz érte X összeget, felmész a steamre, ki sem kell szállnod kényelmes székedből és már játszhatsz is. Aztán látod, hogy csurig van hibákkal az, amiért fizettél. Nem idegeskedsz, mert tudod, "gőz erővel dolgozik a fejlesztőcsapat", nem zavar, mert úton a DLC, de az hetente és fúúú de jó, van benne egy pálya meg egy új autó, aaaa (az apró betűs részben meg ott van a rakat bug-fix és egyéb kiegészítés, amit a játékosok sirámai miatt gyorsan belecsempésztek a cuccba, gyöngén jegyzem meg, azokat a dolgokat, amik nélkül eleve ki sem kellett volna adni). És az a baj, hogy ez nem az első DLC-re igaz, hanem igaz a 7.-re, 8.-ra is. Red Alert 2-nél, esetleg egy NFS High Stakesnél, vagy mondjuk Medal of Honour-nál (korban a többiekhez illőre gondolok, nem az új retkekre) emlékeztek ilyenre? Csak mert én sem. Érdekes ott nem voltak heti dlc-k, mit ad isten hibák sem. Volt ott is tuning, úgy hívták, hogy Expansion Pack. Valahogy akkor egy fejlesztőcsapat be tudta fejezni a munkáját rendesen is. De napjainkban? Mint a szóban forgó Spintires. Tökéletes üzlet: fogunk egy még érintetlen témát (napjainkban baromi nehéz, ez tény) és arra összelökünk egy cukormázba és csillogásba bújtatott (minden játékra igaz) nagy rakás fél vagy negyedkész sz.rt, amiért pénzt fogok kérni és, mivel érintetlen a téma, a barmok majd jól fizetnek is érte. Jah a játék rendszerét nyitva hagyom, olyannyira, hogy nyugodtan csinálhat bele akár a Géza is tengeralattjáró Krazt, esetleg 17 sebességes, rakétaként száguldó, törésmodell nélküli kamiont. Csinálják csak, mindenki boldog lesz. Ők azért, mert lesz a játékban lévő 7-8-9 autó mellé még tengernyi és én is boldog leszek, mert ugyan azért a pénzért ezt nem nekem kell megcsinálnom. Ennek hála a modok háromnegyede értelmetlen, hibásan, vagy egyáltalán nem működő, de mindegy is, mert így is viszik, mint a cukrot... Néha kijavítok egy hibát, egy picit húzok a grafikán, hiszen annak is örül a sok hülye, ha csak egy picit szebb a sár, vagy a víz, kiadok egy valójában full értelmetlen editort és így ennyi...
Ráálltak a fejlesztők erre, amit az internet kényelmével és a közösségi játékok lehetőségével próbálnak palástolni. Azt, hogy szarul végzik a dolgukat. Pcarst is meddig hegedülték, hány évig? És milyen lett? Grafikailag cukormáz, de egyébként egy nulla... Windows10 esetleg? Mintha az is passzolna, de nyilván nem csak az a modell, csak az aktuális...
Már nem megfékezhető és ez csak rosszabb lesz, de azért megkérdem.
Jó ez az irány szerintetek? Hogy a francos nagy internetnek hála, nyugodtan önthetjük a félkész dolgokat is az emberkenek, mert gyorsba tolunk hozzá update-et. Régen azért voltak jók a játékok, mert ez a lehetőség nem állt fenn és rendesen befejezték azt a fejlesztők... Napjainkban nincs szükség befejezni. A gamer generáció meg lecserélődött, nekik már ez a normális...
Ezt a Spintirest egyszer gyűlölöm, egyszer szeretem, de inkább az előbbi. Az egyedisége a varázsa, egyébként egy nulla. És nagyon nagyon bánom, hogy nem egy doboz cigit vettem inkább abból az 5-86 ojróból...
Plusz oda az elvem.
Mit kaptam cserébe?
Egy félkész játékot...

[ Szerkesztve ]

(#1803) Satariaaa


Satariaaa
tag

A forgatókönyvet hagytam ki. Azt tartanám normálisnak, ha a játék a jelenlegi állapotában + 5 pályával jön ki 2014-ben. Két év alatt pedig több ütemben kap autókat tartalmazó kiegészítőket, amiket szigorúan a fejlesztőcsapat készít. Sufniotthonmodder dolog kizárva, a rendszer zárt és semmilyen módon nem kezel külsős modokat, a kedves játékos max ötletelhet, hogy milyen autót szeretne viszont látni a monitorján, de úgy is a fejlesztő dönt. Minek után az övé a játék, csinálja meg ő rendesen... Illetve a komolyságát is fenntartja a gémerek előtt. Mert valahogy ez a viszony is megszűnt, átalakult. Írogatunk "Pavel bátyónak", hogy mi hogy legyen... Ugyan már. Nevetséges a világ legnagyobb röheje. Annak idején az EA-nak is írogattunk így, hogy mi hogy legyen az Undergroundba??? :D :D :D :D
Editor meg ilyen buziságok messze felejtősek, az a fejlesztők számítógépére való, nem JóskaPista gépére...
2016 februárjában meg izgatottan dörzsöli a tenyerét a játékos- és a Spintires társadalom, mert úton a játék második része, rengeteg újítással, többféle szállítható rakománnyal és feladattal (befejeztem, ötleteljen a fejlesztő én nem fogok). Mindez valamikor év közben érkezik...
Nem lenne valahogy komolyabb és logikusabb az egész, most őszintén?

[ Szerkesztve ]

(#1804) #93754368 válasza Satariaaa (#1803) üzenetére


#93754368
törölt tag

Nyugi, ne idegeskedj. Gyanítom ez a sok düh nem más, mint a felgyülemlett kudarcélmények sokasága, mert most épp nem tudsz ezt meg azt csinálni a játékban vagy épp a szerkesztőben. Emiatt nemérdemes ennyire felhúznod magad. Nem bántásból írom, nehogy félreértsd. Előre is elnézést kérek tőled ha így értelmezted. Én is felkapom a vizet mikor valami nem jön össze és morgok meg írok Pavel-nek pár sort, de én már régebbről ismerem és tudom odafigyel a kritikáimra, bár azok eléggé erősek, aztán egy kis tevékenységváltás, tehát csinálok valami mást és egyszer csak beugrik valamiféle megoldási lehetőség. Azért jó érzés mikor elkészítesz egy járművet és a fél világ játszik vele. Nekem is szuper volt mikor a 8x8 Kraz amit csináltam pozitív visszajelzéseket kapott, sőt majdnem maximum pontszámra pontozva. Jó dolog alkotni valamit ami maradandó is és sokak örömére van. Persze normális modokat kell csinálni nem olyan vackokat mint a nagy része, ebben igazad van. Én a legbénább modokat csak hü...gyerek tuningnak hívom, mert kb 5-10 évesek készítenek ilyen béna, kifacsarodott ízlésű dolgokat, állandóan ez az oda nemillő óriáskerék mánia, meg egyéb gusztustalan modok. Látszik hogy gőzük sincs az eredeti járművekről. Megértem én ez egy játék, de azért lehetne szép járműveket készíteni hozzá ha már szimulátor vagy mi. Szóval nyugi, ha járművet akarsz építeni ahhoz türelem kell. Én szívesen összeállnék ilyen alkotni vágyó emberekkel egy team szerű csapatba. Többen készíthetnénk szép és jó modokat, csak összedolgozás kell és kedv hozzá. Már próbálkoztam ezzel, de megbukott a dolog az Orosz nyelvi nehézségek miatt, tartjuk a kapcsolatot, de nem tudunk komolyan megbeszélni problémákat mert nem értjük egymást rendesen. Szóval nyugi, amit tudok segítek ha járművet akarsz. :R

(#1805) Satariaaa válasza #93754368 (#1804) üzenetére


Satariaaa
tag

Egyáltalán nem vettem sértésnek, én kérek elnézést, ha esetleg valakinek a lelkébe tiportam a Spintires, vagy más játékok kapcsán!
Egyébként nem konkrétan a Spin húzott fel, hanem ez felgyűlt és most a Spinen csattan az ostor :D
Nem megy ez, nem megy az, ez azzal nem megy együtt, az ezzel nem. Win10 kudarc, Pcars negatívum, ST bajok. Szar minden... Mondom ez a mai nagy büdös modern világ szuper eredménye. Minden csillog, minden hozzáférhető, minden elérhető, csak épp semmi nem használható rendesen, akkor sem ha eredeti, akkor sem ha tört!
Nah mindegy!
Öregszem... :))
Az alkotás isteni lenne. Ha lenne egy magyar, pár fős csapat. Fúúú de bírnám! Ráadásul nem 10 éves vagyok, a mániám a normálisan megcsinált és működő mod és rendkívül leköt és szeretem(szeretném) csinálni. Még jobban leköt, mint maga a játék. Néztem most pl a Sketchupnak a warehouseát! Ott milyen modellek vannak atyaég. Pár Spines buli vissza is köszönt és még milyen isteni dolgok vannak... Atya isten. Ha érteném rendesen a progit tonna számra ontanám a kocsikat. :O
A felhasználók legnagyobb örömére. De semmi unreal, csak normálisan kinéző és működő dolgok, rendes fizikával, életszerűen.
Gondolom itt is az első a tetves nehéz, aztán megismeri, megéri az ember az egésznek a metódusát és utána már egyre jobban megy.

[ Szerkesztve ]

(#1806) Satariaaa válasza hali13 (#1799) üzenetére


Satariaaa
tag

Nálam minden mod üzemel a JSGME által, de multi és teljesítmények nuku... :(

(#1807) #93754368 válasza Satariaaa (#1805) üzenetére


#93754368
törölt tag

Akkor én már jelentkezem is a csapatba. Beszállsz te is? NSM Team. :D
No stupid mod team! :DD
Csak viccelek a névvel, de mint mondtam én benne vagyok egy ilyenben. Egyedül amúgy is iszonyat nehéz mindenre odafigyelni és mindent elvégezni. Egyébként melyik jármű húzott fel ennyire a Peterbilt 379-es? Most hekkelem éppen, a Cummins motor hangját elég jól eltalálták, csak egy kis turbó hang hiányzott mellé és máris más a hangzása. A festése sem az igazi. A terepabroncsok is elég rondák hozzá.

(#1808) Satariaaa válasza #93754368 (#1807) üzenetére


Satariaaa
tag

Azám, "pete" néven található meg a műhelyben az a rom... Olyan szépen megcsináltam hozzá az addonokat, hangokat, irreális motorbeállításokat, meg a 9ezer liter üzemanyag/56ezer sérüéspontot is realisztikusra tekertem, full jó volt minden és az első bevetésen derült ki, hogy nincs törésmodell és szellemként megy át mindenen. :Y Rémes. Illetve a felfüggesztéssel nem jutotta még dűlőre, tulajdonképpen dísznek mozogtak a kerekei, alig merült el a sárban, az első tengely meg lényegében full merev volt. Hiába változtattam a paramétereket, vagy rosszabb lett, vagy dragster... Az meg a halálom, mikor valamit ne tudok megoldani, de borzasztóan szeretném.
A moddügy meg, hajrá, én azt mondom csináljuk. Már neki is álltam egy oktatóvideó alapján egy projectnek. Nagyon sokat képzelek bele, ám nem szeretném beleélni magam túlzottan, félve a kudarctól. De egyelőre úgy fest, hogy a "tanfolyam" első lépését teljesítem. Valami elérhetőség esetleg, ahol gördülékenyebben tudunk beszélgetni? Facebook mondjuk?

[ Szerkesztve ]

(#1809) #93754368 válasza Satariaaa (#1808) üzenetére


#93754368
törölt tag

Á az a pete! Én a rövidebb változatra gondoltam, de most már vágom. :) Utánanézek a dolognak. Amúgy ment privát üzenet. :)

(#1810) #93754368


#93754368
törölt tag

Szavazást írtak ki a játékban lévő sofőrről. A szavazók 76%-a arra voksolt, legyen továbbra is. :(
Nem baj, én akkor is kilövöm a halálba. :)

(#1811) Satariaaa válasza #93754368 (#1810) üzenetére


Satariaaa
tag

Hehee! Engem nem zavar a sofőr! Ám ma a multi kezdi kicsapni a biztosítékot nálam! Nem látom át! Tehát megvettem a játékot, elmondták hogyan használjam a jsgmet! Youtube ugyan azt mondta! Tehát videót is néztem! Unpack a media.zipet, gyökérkönyvtárba a jsgmet, annak van egy mods mappája, oda mennek a mappok, járművek! Ok! Jsgme indít, majd a játék, alt+tab, jsgme, mod aktiválás, vissza a játékba! Mod sehol! Semmi! Akkor nézem, hogy a modok összes cuccát bekúrta a gyökérkönyvtárba! Érthető, hogy nem érti a játék, ezért átraktam a kicsomagolt media mappába a jsgmet! Úgy már lát a játék minden modot (még jó, hogy úgy csináltam mindent, ahogy kell, mert rohadtul nem úgy kell, mindegy)! Modok mennek, teljesítmények és a multi nem! "Nem eredeti fájlok..." hibaüzenet! Gratulálok! Most jön a slusszpoén! Azt mondták erre, hogy az egyik mod szar lehet! Figyeljetek az összeset kivettem, a műhelyeseket is, csak az eredeti mappok, autók voltak a játékba! Hibaüzenet ugyan úgy! De már semmi nem aktív! Akkor működik, ha a jsgme mods mappájából is törlök mindent! Tehát nem kell egy darab modot sem aktívvá tegyek, hogy a játék szar legyen! Ez így okés nem? És akkor nézem mások vidijeit, screenshotjait, ahol vígan multiznak moddolt mappal, moddolt autóval... Segíteni persze senki nem segít, megoldást sehol nem találok. Ami van, az ugyan azt a szar dumát löki, ami az elején sem működött, vagy találok más megoldást, ami 2013-as fórumbejegyzés! "Imádom" ezt a játékot! 21. század modern világában kőkörszaki működés..... Tizen-huszon, isten tudja hány éve a Read Alert 1/C&C multi, win95-98 on gördülékenyebb volt, mint ez a retek...

[ Szerkesztve ]

(#1812) #93754368 válasza Satariaaa (#1811) üzenetére


#93754368
törölt tag

Ebben nem tudok segíteni, én már rég nem multizok. Meguntam hogy, mindig lelépnek játék közben, akikkel meg lehetne normálisan nyomni azokkal meg az időpont nem egyeztethető. Pedig vannak itt olyanok akik ezt eltudnák neked magyarázni, régebben folyt erről eszmecsere, csak hát annyit visszakeresni a fórumon.

(#1813) hali13 válasza Satariaaa (#1811) üzenetére


hali13
tag

Nekem ugyanez a bajom. De már én is feladtam hogy a barátokkal multizhassak nem gyári tartalommal. Látom hogy Pável barátunk szép lassan megöli a játékot, a sava-borsa vész el azzal, hogy nem lehet csak gyári "minimál" tartalommal multizni. Kár hogy most már nem lehet visszakérni az árát. :-(

Poco M4 Pro "Öregember nem gyorsvonat......"

(#1814) Satariaaa válasza hali13 (#1813) üzenetére


Satariaaa
tag

De most frankón kérdezem, miért? Egyetlen logikus magyarázatot látok erre! A küldetések teljesítése egyszerűbb, ha az ember csinál olyan modot, mint az a Peterbilt, ami idegileg roncsot csinált belőlem pár napja! 56ezer sérüléspont, meg 9ezer liter nyál! 17sebesség, NFSbe illő gyorsulás. Ok! Megértem és elfogadom ezt indoknak! Teljesen logikus, de minden más magyarázat duma! És most jön a nagy kérdés, hogy annyi esze nincs az embernek, hogy akkor a modok esetében csak a teljesítmények használatát tiltsa le és a multit ne???? Komolyan ennyire hülye? Küldetés, csak eredeti autóval teljesíthető, moddal vigyél fát, oszt heló! Nem mindegy, hogy milyen moddal érzik jól magukat a játékosok multiban? Ha már a rendszer nyitottsága, a rommá modolhatóság ezt engedi, akkor minek kell ebbe beletúrni? Minek van akkor így? Megint visszakanyarodunk oda, amit pár napja írtam! Nem kellett volna ezt egy percre sem engedni, hanem neki kellene járműcsomagot készíteni, ami valós, rendes, normális, multiban is használható. Áhhhh... Nem is érdekel...

[ Szerkesztve ]

(#1815) Satariaaa válasza hali13 (#1813) üzenetére


Satariaaa
tag

Most, hogy kidühöngtem magam, meg van a megoldás a multira úgy fest. Tesztelem nem soká és ha üzemel akkor részletesen leírom! :)

(#1816) bajuszatti


bajuszatti
tag

Lassan pályaajánló rovatot is készíthetek, annyi jó térkép van ehhez a jó játékhoz. Régebbi verziókhoz is letölthető volt:

[link]

Ha kedvet kaptatok, irány a linkben szereplő oldal, sok jó pálya található és remekül lehet rajtuk szórakozni.

(#1817) hali13 válasza Satariaaa (#1815) üzenetére


hali13
tag

:C

Poco M4 Pro "Öregember nem gyorsvonat......"

(#1818) Musicking


Musicking
aktív tag

Nektek ki a tököm mondta hogy a JSGME dolgait a media mappába kell pakolni? Lehet nem ártott volna visszaolvasni többszáz nagyrészt felesleges hsz-t hogy megtaláljátok a normális leírást a használatához.
A játék főkönytárába be kell rakni a JSGME.exe-t első indításkor megadjátok a MOD mappa nevét. Innentől kezdve ebből a MOD mappából dolgozik a program innen másol illetve ide backuppol (a spintires esetében ez lényegtelen mert nincs mit felülírni).
A továbbiakban a MOD mappán belül a térképnév/media/mappahelysen a térképhez tartozó fájlok. Ezután már csak a futó játék főmenüje alatt kell egy kattintással aktiválni a kívánt tartalmat.

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1819) #93754368 válasza Musicking (#1818) üzenetére


#93754368
törölt tag

Nem is tudom mit vacakolnak ezzel a JSGME progival? Én soha nem használtam azt a sz.rt. A multi úgy is egy nagy nulla. Csak addig érdemes használni amíg megcsinálod a feladatokat. Mindenki arra megy amerre akar, nincs összetartás, ha meg van akkor valaki biztosan bénázik és azért élvezhetetlen a közös játék. A franc se akar hajnalig kínlódni másokkal egy pályán, se szünet se mentés se semmi. Egyedül jobb nyomni, ha megunod váltasz, ha azt is megunod folytatod az előzőt, nincs nyafogás meg másokra várás.

(#1820) xrvman


xrvman
őstag

Látom, jó páran szeretnének multizni.
Satariaaa, hali13
Akinek kedve lenne multizni és nem lépne le 1 - 4 óra múlva (hogy bocsi, de kész- / ki / vagyok) akkor jelentkezzen csak nyugodtan. S felvesszük egymás steamen.
Wernher, nehari, de amit állítasz egyáltalán nem állja meg a helyét, sőt!
Multinak pont az a lényege, hogy hamarabb legyen meg az adott szakasz, ill ha nagyon elakadsz akkor egymás segítve ki tudd szedni a magból a társad.
Ugyanis ha a kocsit magad után húzod, nem hajt, ha meg gyorsítasz, nem húzod. Gyorsításkor nem tudod megcsinálni azt, hogy mindent bakapcsolsz, tehát diffzát, + összkerék egyszerre és nyomod neki.
Ellenben ha mind a kettőben élő ember ül, akkor egyik nyomja a gázt előre + F a másik mindent bekapcsol és nyomja előre. Jobban kijön, mintha egyedül szenvednél vele.
Van olyan térkép amit ketten 9 óra alatt csináltunk meg, Ha többen, legalább négyen lettünk volna, akkor fele ennyi idő alatt lett volna meg.

Szóval a JSGME helyes használata.....csak beírtam a keresőbe és ott volt amit egyszer már leírtam.
http://prohardver.hu/tema/spintires/hsz_1586-1586.html
Ott is le van írva, előttem is leírta Musicking, de itt is leírom, inkább nagyon fontos hogy mappahelyesen legyen meg: térképneve \ media \ és a többi.

(#1821) #93754368 válasza xrvman (#1820) üzenetére


#93754368
törölt tag

Na veletek például kifejezetten élvezetes a multi, ti nem vacakoltok meg bénáztok,ezt tapasztaltam hisz jót mentünk együtt, de ez ritka mint a fehér holló. Nálatok én nem tudok időben hozzátok csatlakozni a párom miatt. Viszont tapasztalatom szerint ezzel ki is fújt, akikkel régen összehozott a sors, így meg is untam a multit, vacakoljon a halál. Egyedül is max 9-10 óra alatt megvan egy nagyobb térkép és nem kell azt a 9-10 órát ott ülnöm a gép előtt, hanem ha csinálom csinálom ha nem hát nem, szépen akár több nap alatt, mikor kedvem van hozzá és ott fojtatom ahol abbahagytam. Ha meg már bementem egy multiba, akkor nem lépek le pár perc vagy az első elakadás után, végig csinálom, főleg ha a többiek is maradnak, de 99%-a lelép és így egy nagy nulla a multi. Főleg ha valaki bénázik vagy vacakol vagy minden sarkon elakad és így feleslegesen nyújtja a dolgot. Ehhez már az én türelmem is kevés. Mindehhez még ez a JSGME vacakolás is kell.

[ Szerkesztve ]

(#1822) xrvman


xrvman
őstag

És még egy nagyon fontos, az aktív modokat a játék végén JSGME progiban inaktívvá kell tenni, mert máskülönben következő spintires indulásakor anomáliák lesznek. Pl differ files és társaik.

(#1823) #93754368


#93754368
törölt tag

Pavel már megint a tereppel vacakol. Esküszöm nem látom a különbséget. :(

(#1824) SenorGrande válasza #93754368 (#1821) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Pont erre lenne végre jó a multi mentés, de nem, sokkal fontosabb volt a dudaszó, az erre felröppenő madarak, a sötétben világító bogarak, és hagy ne soroljam a lényegtelen fejlesztéseket. Mindegy, ezt anno előrendeltem, de már tavaly év elején eldöntöttem, hogy ennek a brigádnak egy forintot nem adok többet. Addig meg végképp nem, míg ezek a suttyó angolok diktálnak. De Pávelt sem értem rendszeresen, hogy gondolkodik ő a fejlesztések fontosságával kapcsolatban.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#1825) #93754368 válasza SenorGrande (#1824) üzenetére


#93754368
törölt tag

Gondolom neki is a pénz diktál, meg a kiadó. Már többször írtam neki, hogy az editort is megcsinálhatná kezelhetőbbre, de ki vagyok én, hogy 100% figyelembe vegye. Azért néha visszaír egy mondatban valamit, többnyire ezt: tudok a hibáról és javítom vagy megpróbálok tenni valamit stb. A multi mentés jó lenne, de ettől még ugyanúgy aki lelépett az ezután is lelép a multiban. Ezt kellene valahogy kiküszöbölni. Mondjuk a játék vagy a Steam figyelné ki száll ki egy multiból idő előtt és ez pontozva lenne. Akinek alacsony a multi pontszáma kilépés miatt, azzal eleve nem is játszana senki. Talán ez sarkalná az embereket. Lehetne egy lista erről és lennének rangsorok. Esetleg az első helyezett valamilyen plusz játékbeli dolgot kapna, lehet ez egy új jármű vagy bármi más ami csak így érhető el. Persze lehet hülyeség az egész gondolatmenetem.

(#1826) Viktoár válasza #93754368 (#1825) üzenetére


Viktoár
addikt

Mondjuk azzal sem lennénk előrébb ha nem lépne ki csak ott állna a garázsban míg a maradék ember megcsinálja a feladatokat. :N

Üdv:Viktor

(#1827) Dtomka válasza #93754368 (#1825) üzenetére


Dtomka
veterán

"Esetleg az első helyezett valamilyen plusz játékbeli dolgot kapna, lehet ez egy új jármű vagy bármi más ami csak így érhető el. Persze lehet hülyeség az egész gondolatmenetem."

Nem rossz 5let. Kicsit off, de pl BF4-et hoznám fel példának. Ott is van 1 skill rendszer...élesztésért,medkit ammo osztogatásért és sorolhatnám... Pl sokan figyelik a rangot, és általában a 140 ek csapatába szeretnének lenni. Miért mert rutinosak, és velük nagyobb az esély a győzelemre.

Lehet ez is hülyeség de a Spintires -ben is a skill -re kellene nagyobb hangsúlyt fektetni. Azoknak akiknek számít, nem fognak kilépkedni ezáltal cserbenhagyva a többieket.

(#1826) Viktoár
De inkább azt csinálja int alt+f4 -et nyomjon :)

[ Szerkesztve ]

(#1828) #93754368 válasza Viktoár (#1826) üzenetére


#93754368
törölt tag

Igen, én is jártam így. Míg én gályáztam a többiek csak vártak és vártak a garázsban, szerintem nem is voltak a gép előtt. Mindegy, nekem jól jött mert így elértem egy teljesítményt.

(#1829) Viktoár válasza #93754368 (#1828) üzenetére


Viktoár
addikt

Már az összes teljesítményt elértem amit a játékban lehet,kivéve a kormányost mivel az nekem nincs. :N

Üdv:Viktor

(#1830) #93754368 válasza Viktoár (#1829) üzenetére


#93754368
törölt tag

Elvileg (ha jól tudom) bármely más játékvezérlő jó hozzá, de van csalása is. Nekem is az hiányzik csak a csalás nekem nem tűnik biztonságosnak, ezért nem használtam.

(#1831) #93754368


#93754368
törölt tag

Újabb tervezeteim mennek a kukába. Mostanában minden ötletemet kilövöm valamiért.

(#1832) bajuszatti válasza #93754368 (#1831) üzenetére


bajuszatti
tag

Egesz jok, tetszenek.

(#1834) #93754368


#93754368
törölt tag

Pavel megint kitett magáért. Az editorral kapcsolatos levelemre a válasza tömören és röviden: Okay!
Bele halna ha legalább két mondatot kipréselne magából?? :W
Most szavazások mennek az Oroszoknál legyenek-e új pótkocsik a járművekhez.
Eddig 100% az igen válasz.

(#1835) fagy53


fagy53
nagyúr

Üdv!
Tescoban 4990-Ft. megvettem és remélem nem nyúltam mellé..
Kormánnyal próbálkozom /DFGT/, de a sebváltás az rémes! Működik a kormányról is meg az egérről, de bonyolult. :O
A külső nézettel már megbarátkoztam, bár sem a valóságban, sem virtuálisan nem vezetek így, de ez itt kivétel. ;]
Idegesítő, de egyúttal szeretnivaló játéknak tűnik, a darus beemelés és az útközbeni lehullás és felpakolás fárasztó, de párosul némi sikerélménnyel is.
Tipikusan az a játék amit könnyű abbahagyni, de élmény elkezdeni.. :K

(#1836) pokers válasza #93754368 (#1834) üzenetére


pokers
senior tag

Ha már ennyire cimborák lettetek Pávellel, felvethetnéd neki a kamera módosítás ötletét is :)
Szinte az összes külföldi fórumon megemlítik, hogy mennyire "fura".
Nekem se a kedvencem ez az "elliptikus" pálya, vagy mit tudom én mi a hivatalos megnevezése. Pl a Farming Simulator kamerakezelése nagyon jó lenne itt is.

(#1837) #93754368 válasza pokers (#1836) üzenetére


#93754368
törölt tag

Okay! :)

(#1838) bajuszatti


bajuszatti
tag

Nekem is fura ez a kameranézet a járműveknél. Régebbi verzióknál viszon volt kamera mod minden járműhöz, ami itt nem jön szóba. A játékról nekem nincsenek szerencsére rossz vélemények, jók a járművek, pályák, fagyások néha vannak (ehetne mit fejleszteni rajta azért).

Szerencsére az orosz barátaink bőszen gyártják a jobbnál jobb kiegészítőket ehhez a "C"-s verzióhoz, nem tudom milyen szisztéma alapján készítik a pályákat (fiktív vagy valós). A level19rus pályák közül a lph2 verziót érdemes kipóbálni, mert szerintem jó lett. Kétszer kezdtem újra, mert mindig leamoztizáltam a gépeket. Aztán már ment minden, mint a karikacsapás.

Egy kicsit bemerészkedtem a kedvenc Uaz-ommal az erdőbe:

(#1839) #93754368


#93754368
törölt tag

17.11.15. ???? Lemaradtam valamiről?? Most visszafelé megyünk?

[ Szerkesztve ]

(#1840) #10234880 válasza #93754368 (#1839) üzenetére


#10234880
törölt tag

érdekes,pedig nálam nemjött le frissítés,semmi.mer nincs lent,hogy 1 elem kész

(#1841) bajuszatti


bajuszatti
tag

Itt is fenn vannak a régebbi verziók, de a 17.11.2015 lemaradt innen is + 08.11.2015 is. Nekem megvannak szerencsére mindegyik.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1842) #93754368


#93754368
törölt tag

De akkor most, mindenkinél ez van vagy csak nálam? Ha beteszek egy járművet a régi szokásos módon a Media mappába JSGME nélkül csak úgy bemásolva, akkor az megjelenik a választható járművek között ha gyári térképre nyomok. Ez eddig nem volt vagy igen csak nem figyeltem? Igaz írtam Pavelnek a modok bonyolult felrakása végett, de nem épp erre gondoltam, végül is így is jó a dolog.

(#1843) Gubu0101 válasza #93754368 (#1842) üzenetére


Gubu0101
veterán

Hali!
Nekem is ez van.Tegnap frissült :))

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1844) Satariaaa válasza Gubu0101 (#1843) üzenetére


Satariaaa
tag

No de vannak teljesítmények és megy a multi is? Mert nálam is frissült, de ha nem a jsgme szopós módon rakom be a modot azonnal jön a "nem eredeti fájlok" hibaüzenet, ahogy eddig. Szóval nem változott semmi (nálam legalább is).

[ Szerkesztve ]

(#1845) Gubu0101 válasza Satariaaa (#1844) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ugyan ez van nálam is.Most meg 2 perc játék után kifagy bármit csinálok.Egyedül is meg multiba is :W

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1846) #93754368


#93754368
törölt tag

Sikerült a térképeimet elcserélnem egy fizetős mod-ra. :) Igaz nem a teljes mod-ot kaptam meg, de így is jó a Tatra, jobb mint a Steam műhelyben lévő. Sajnos nem adható tovább, csak így kaptam meg. Én a sárga fülkét visszaraktam pirosra. A teljes mod itt és 500 Rubel.

(#1847) pokers válasza #93754368 (#1846) üzenetére


pokers
senior tag

wtf, fizetős mod :F
Először az alapjátékot kellene gatyába rázni szvsz :O

(#1848) #93754368 válasza pokers (#1847) üzenetére


#93754368
törölt tag

Az Oroszoknál sok ilyen van, ezek mind saját fejlesztések sok munkával, ezért csak pénzért adják oda. Persze ha az embernek sikerül összehaverkodniuk velük és tudsz adni is cserébe valamit, akkor csereüzletben is benne vannak.

(#1849) Musicking


Musicking
aktív tag

25.12.15c
Last Record Update (February 23, 2016 – 19:44:56 UTC)

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1850) xrvman


xrvman
őstag

Most frissült 8,6 Mb-ot a Spintires és azóta pár perc után kifagy alapon is.
Sürge jöhetne erre egy javítás, mert Pavel bratyó elkúrta, nem is kicsit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.