Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) #10234880 válasza bitovi (#2000) üzenetére


#10234880
törölt tag

érdekes, nekem eddig is mindig volt. akkor csak valamihez hozzanyultál.ugy,hogy pl. nemregisztráltad,és azt hiszed,hogy nem,és közbe meg mégis,.

(#2002) bitovi válasza #10234880 (#2001) üzenetére


bitovi
tag

Modokat telepítettem a Steam-ről, de az újabbakról azt írja, hogy nem elfogadott ha ki akarom próbálni.

(#2003) #10234880 válasza bitovi (#2002) üzenetére


#10234880
törölt tag

az 1 dolog, hogy kiirjA, de a lényeg,hogy műkszik

(#2004) bajuszatti


bajuszatti
tag

Az egyik legjobb pálya a sok közül, az Average Band Map. Egy jó ideje ezt nyúzom, egyszerűen remek.

[ Szerkesztve ]

(#2005) #10234880


#10234880
törölt tag

Valaki megtudna mondani,hogy a bánatba kell irni multiba?

(#2006) bitovi válasza #10234880 (#2005) üzenetére


bitovi
tag

Ha jól emlékszem az Y billentyűt lenyomod, de a Beállításokban benne van, hogy melyik billentyű tartozik hozzá.

(#2007) #10234880 válasza bitovi (#2006) üzenetére


#10234880
törölt tag

aha,asszem megvan,meglesz, és Y -t ir, köszi

(#2008) Vikunya


Vikunya
tag

Sziasztok! Van rá mód,hogy átírjam a gépek nevét a "polgári" nevükre?

Romanes Eunt Domus

(#2009) #10234880


#10234880
törölt tag

Valaki multi? mer eddig olyan furák voltak,hogy csak na. nemazt csinalta némelyik amit kell,kellett. pl. megrakta magát fával,de odament,ahol nincs cél, vagyha megrakta magát,akkor visszament a lerakathoz,nemtudom mi a francnak. vagy bement a garázsba,és csak ott áltt percekig. Ha esetleg lenne 3 jelentkező multiba,aki azt csinalja amit kell? és megbeszélnénk,ki mit csinalna,hova menjen. hogy nelegyen az pl. ,hogy ketten menjenek 1 takaráshoz, etc. Nos?

(#2010) bajuszatti válasza Vikunya (#2008) üzenetére


bajuszatti
tag

Én ezt használom: [link]

(#2011) bitovi válasza #10234880 (#2009) üzenetére


bitovi
tag

Vegyél fel barátnak.
Játékos nevem: bitovi

(#2012) Vikunya válasza bajuszatti (#2010) üzenetére


Vikunya
tag

Nagyszerű!Köszönöm!

Romanes Eunt Domus

(#2013) #10234880 válasza bitovi (#2011) üzenetére


#10234880
törölt tag

Te ?
akkor ment a jeli. és még márcsak 2 emberke kéne, vagyha több az se baj,bár nemtudom, mennyien lehet max játszani.

[ Szerkesztve ]

(#2014) bitovi válasza #10234880 (#2013) üzenetére


bitovi
tag

igen

(#2015) pokers válasza bajuszatti (#2004) üzenetére


pokers
senior tag

Jól értelmezem, hogy nem lehet hídépítés(javítás) nélkül eljutni a garázshoz? :Y

(#2016) B_imi válasza pokers (#2015) üzenetére


B_imi
csendes tag

El lehet, csak nem egyszerű :D

(#2017) bitovi


bitovi
tag

Haladó módban hogy a bánatban tudom a rönköt felpakolni. Istennek sem találom meg a fát a kampóval. Van valami trükkje hogyan kell melléállni, mert a kör jelzi hová álljak, de azután csak a rakodót tudom működtetni. meg megjelenik két piros pötty a fán, de a rakodóval sehogy sem tudom megfogni.

(#2018) pokers válasza B_imi (#2016) üzenetére


pokers
senior tag

Szerintem nem aktualizált a map, mert ha az alap B-66 gépet lecserélem, az új autóra nem rakja rá a szervizbódét, anélkül meg bajos kimenteni a garázspontos kamazt a folyóból.
Meg egyelőre nem jöttem rá, hol lehet átmenni a betonút túloldalán lévő részre.

(#2019) B_imi


B_imi
csendes tag

Én a műúton lévő ponyvásat először feloldom, aztán elmegyek vele tankolni, majd fel a Kamazért. A Kamazon van egy pótkerék amivel ki lehet javítani. A két járművel vissza megyek tankolni, majd a garázsba (be kell lökni a kék ajtót). Utána a kezdővel is bemegyek a garázsba. A másik oldalra az alagút előtt lehet elmenni a fák között, de hidat kell építeni egy felborult Zil rakományából. A másik garázs előtti hídon lévő két lappal meg lehet oldani az átjutást.

(#2020) bajuszatti


bajuszatti
tag

Ezzel is lehet döngetni az erdőben, nagyon jó gép szerintem

(#2021) pokers


pokers
senior tag

Most az új verzióban hogy kell "kicserélni" az alapautókat?
Működik még az az xml átnevezés, mint korábban?
Mert a gyári krazt szeretném lecserélni muzden új krazára.

(#2022) bitovi válasza B_imi (#2019) üzenetére


bitovi
tag

Zil rakományát mivel veszed fel?

(#2023) bajuszatti válasza bitovi (#2022) üzenetére


bajuszatti
tag

Az Urallal lehet felvenni és azzal építeni a hidat. A járgány a betonhídnál van.

(#2024) bitovi válasza bajuszatti (#2023) üzenetére


bitovi
tag

Köszi

(#2025) B_imi válasza bitovi (#2022) üzenetére


B_imi
csendes tag

(#2026) bitovi válasza B_imi (#2025) üzenetére


bitovi
tag

Szerintem meg nem ide kell rakni, mert itt át tudnak menni kis segítséggel ha kell, helyette a hídra kell rakni, hogy elérd a Garázst.
Amúgy király a pálya, már harmadszor futok neki.

[ Szerkesztve ]

(#2027) B_imi válasza bitovi (#2026) üzenetére


B_imi
csendes tag

A hídhoz elég az a két lap, ami hosszában rajta van

(#2028) bajuszatti


bajuszatti
tag

Látom, kihalt a topik. Vannak jó térképek megint: level_19rus v2, error404, level_bax3. Mindhárom nagyon jó.

(#2029) bitovi válasza bajuszatti (#2028) üzenetére


bitovi
tag

Ez sem piskóta, most ezt gyűröm: Pine_map_SpinTires_03.03.16

[ Szerkesztve ]

(#2030) bajuszatti válasza bitovi (#2029) üzenetére


bajuszatti
tag

Ezt is írhattam volna még a többihez. Azt bírom, ha nincs feloldva a garázs, csak egy vagy két jármű adott és azokkal kell bejárni a területet. Ha mindkettőt összetörjük, kezdhetjük újra az egészet.

(#2031) pokers válasza bitovi (#2029) üzenetére


pokers
senior tag

A Spintires megjelenése óta nem borultam összesen annyit, mint ezen az egy pályán. Le is töröltem, ez számomra nem játék, hogy minden kanyarban felborulok, mert úgy van megdöntve az út.

(#2032) bitovi válasza pokers (#2031) üzenetére


bitovi
tag

Számomra az Average Band Map ami megizzasztott.
Ott aztán lehet borulni ha nem figyelsz.
Pine_map_SpinTires_csak egy kellemes időtöltés!
Harmadszori nekifutásnak és a pálya megismerése után tudtam csak teljesíteni. Kimopndottan rövid rönkökkel sikerült a pálya teljesítése.

[ Szerkesztve ]

(#2033) bitovi


bitovi
tag

Belső nézetbe át lehet váltani? Egyszer sikerült valahogy.
Nem tudom milyen billentyűt, billentyűkombinációt nyomtam meg.

(#2034) B_imi válasza bitovi (#2033) üzenetére


B_imi
csendes tag

Az autón lévő kamerára kell kattintani. Pl. a TATRA Phoenixben még a kormány is forog, de nem mindegyik autóba lehet "beülni".

(#2035) bajuszatti


bajuszatti
tag

A legújabb térképek egyike itt. Ez se lesz könnyű, ahogy az eddigiek sem azok. Messze van az üzemanyagkút, csak a Krazban lévő benyára számíthatunk, vagy über energiatakarékos módon vezetünk. A jó terepjáró képességű járgányok előnyt élveznek szerintem ezen a mapon (mindig Uaz/Zil/Kamaz sorral indítok, ahol lehet választani másik járművet).

[ Szerkesztve ]

(#2036) B_imi válasza bajuszatti (#2035) üzenetére


B_imi
csendes tag

A takarások meg a garázs feloldását megcsináltam. Nehéz pálya, kevés átkelési lehetőséggel.

(#2037) bitovi válasza B_imi (#2034) üzenetére


bitovi
tag

Köszi

(#2038) #93754368


#93754368
törölt tag

Hogy mennyi p.cs bal..sz van! Felteszem az átírt járműveket a műhelyre, erre minden miatt csak nyafogni tudnak. Jaj hát nincs sofőr, meg jaj hát nem működik a kardán stb. stb. stb. Egy, szídd azt aki készítette a járművet, én csak elérhetővé tettem az új verzió számára. Kettő, ki nem sz..ja le a kardánt, egész játék alatt max akkor látja ha felborul. A vezetőről ne is beszéljünk. Három, aki jobban megtudja csinálni annak ne a szája járjon hanem hajrá, lehet nekiülni és most mutasd meg mit tudsz ha ennyire megy. Én is heteket töltöttem az átírással. Így tegyél jót a ba.moknak. Különben is ezeket a járműveket saját részre írtam át az én ízlésemnek megfelelően, de megosztottam, hogy aki letölti az letölti aki nem hát nem, van ezer másik mod használd azt ha ez nem tetszik. Nem nyafogni mi nem működik. Még egyszer mondom akinek ennyire jobban megy az most mutassa meg mit tud. Én sem vagyok profi, mindent magamtól tanultam meg szinte. Ha én megtudtam tanulni akkor másnak is megy és akkor úgy csinálja ahogy neki tetszik. Ennyi.

(#2039) bajuszatti


bajuszatti
tag

Próbálgatom ezt az after a hard path v5-ös térképet. Van két slot járműveknek, ha berakjuk őket, kapnak egy csomó sérülést és kevéske üzemanyagot. A Krazban 450 liter benya van csak. Nem tudom hanyadikra sikerült rommá zúzni a kocsikat. Próbálkozni lehet más kocsikkal is, szerintem ugyanaz a helyzet azokkal is. Szóval nagyon szivatós a pálya. Nagyon jól kidolgozott szisztémával lehet eljutni a garázsig.

(#2040) bitovi válasza bajuszatti (#2039) üzenetére


bitovi
tag

Nem kicsit!
Harmadjára futok neki, most már a megfelelő járművekkel.
Eddig csak felderíteni tudtam a pályát!

(#2041) bajuszatti


bajuszatti
tag

Ez a map se semmi, kis off-road pályával megspékelve katt ide

(#2042) pokers válasza bitovi (#2040) üzenetére


pokers
senior tag

És mik a megfelelő járművek?
Mert én küzdök, mint malac a jégen, de eddig nem sikerült eljuttatni a garázspótot a garázsig. Hamarabb leamortizálódnak az autók a folyóátkeléseknél, mint elérném a célt.
Mondjuk erre a pályára pont el tudtam volna képzelni hídépítést, ahol ennyi különálló sziget van.

(#2043) bitovi válasza pokers (#2042) üzenetére


bitovi
tag

469-es nem ide való. Környéket be lehet vele járni, de a folyó túlsó oldalára nemigen.
Mindenképpen erős járművek kellenek.

(#2044) pokers


pokers
senior tag

Aki már végigment az after_hard_pathv5 mapon, küldene egy térképet, bejelölve hol lehet átkelni a folyókon?
Jó map lenne, de kezd frusztráló lenni, hogy mindig újra kell kezdenem, mert elsüllyed az autó a folyóba. Mert arra már rájöttem, hogy az utaknak, amik neki visznek a folyóknak, közük nincs az átgázolhatósághoz :W

(#2045) B_imi válasza pokers (#2044) üzenetére


B_imi
csendes tag

Akkor jó úton jársz :D A MAN-nal végig lehet menni ezen a pályán. Az átkelőket a folyó mellett haladva meg lehet találni. Az elején meg kell keresni a Krazt, és feltölteni az autót meg javítani a hibákat.

(#2046) B_imi válasza bajuszatti (#2041) üzenetére


B_imi
csendes tag

Jó pálya :) A Kamazt meg az Uralt kirángatni nem egyszerű.

(#2047) pokers válasza B_imi (#2046) üzenetére


pokers
senior tag

Látom másnál is ilyen népszerű ez a MAN TGA. Nekem is mindig benne van a kezdő csapatba, a muzden-féle Krazzal együtt :C

(#2048) bajuszatti


bajuszatti
tag

Ezen a trophy mapon a két Mazzal próbálom kirángatni a két garázspontos járgányt. Az Ural előtt érdemes kiszedni a rönköket, mert rohadtul fenn tud akadni a gép, vigyünk magunkkal bőven javításpontot és üzemanyagot, hogy átkeljünk a folyón, vagy építsünk hidat. Szokásom szerint pár jármű már bedöglött, de van utánpótlás szerencsére. Azon a kék libikókán csak egyszer lehet átkellni, meg kell várni míg másnap lesz, és akkor jöhet a következő jármű.

(#2049) xrvman válasza bajuszatti (#2048) üzenetére


xrvman
őstag

Szia melyik az a Trophy map? Meglesném én is.

(#2050) bajuszatti válasza xrvman (#2049) üzenetére


bajuszatti
tag

Bocsi, elírtam a nevét. Thorny Path a helyes.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.