Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#474) Csepy


Csepy
senior tag

Éppen lecseréltem az FS215S VAIO-mat egy SZ1M/B-re. Aukción ''nyertem'' Acompnál, tehát olcsóbban, mint a listaára. Azt kellett tapasztalnom, hogy sajnos a kijelzője sokkal fakóbb és élettelenebb, sőt, még annyi fényereje sincs, mint az előzőmnek. Mivel törötten érkezett (felhvtam miatta Acomp-ot és azt mondták, kiküldenek egy másikat futárral, önköltségen -na ez a korrekt vevőpolitika- és mivel a kijelző keret (bezel) rögzítőpöcke nincs meg egy helyen, ezért szétszedtem, megnézni, hogy netán megsérült-e a TFT és ezért nem olyan szép-e a kép. Nagy meglepetésemre ebben egy SHARP kijelző lapul, amit sehol nem tudtam összehozni a SONY-val a neten.
Fura továbbá azis, hogy a gép egynagy ''üres'' kartondobozban érkezett, amelyre rá van ragasztva a gép tulajdonságairól szóló matrica, az adataim, mivel futár hozta, meg egy vonalkód és ennyi. Tehát nem olyan dobozban, mint amilyenben pl az FS-emetvettem anno (ami szintén az Acomptól volt, MM-en keresztül).
Pedig a neten azt írják, hogy ilyen dobozban árulják a kicsikét:
[kép]

Emellett a DVD-RW-nm volt egy írott CD, valami BART PE - TOMEK, amint szervízprogramok voltak. Egy új gépnél egy kicsit sok nekem. A kijelző fakósága és ''sötétsége'' nagyon-nagyon zavaró.

szerintetek felújított gépet sóztak rám?

Regards: Csepy

Regards: Csepy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.