Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Sinopharm

Hozzászólások

(#1) 8th


8th
addikt

Ez egy napló jellegű bejegyzés lesz elsősorban magamnak. Itt fogok beszámolni a tapasztalataimról. Tegnap elkapott a harci ideg és regisztráltam egy időpontot magamnak a kínai csodára. AZ-t dokim szerint nem kaphatok, Pfizerhez jutni esélytelen így sok választásom nem maradt. Délután láttam meg, hogy már a Sputnikra is lehet időpontot kérni. Ha tegnap választható opció lett volna lehet inkább azt választom de most már mindegy.

Első oltás időpontja: 2021.05.05. 14:00

Lassan hét órával ezelőtt kaptam meg, egyelőre semmi extra. Vállam se nem fáj se nem érzékeny és rendesen keresni kellett a tükörben a szúrás helyét. Oltó doki szerint levertség fáradtság aluszékonyság 24 órával oltás után várható leghamarabb. Az általa oltott emberek visszajelzései alapján hidegrázás, fejfájás ennél a vakcinánál nem jellemző az első oltást követően. A második után előfordulhat. Na majd meglátjuk.

Folyt köv.

(#2) 8th


8th
addikt

Eltelt több mint egy nap. Semmi mellékhatás nincs.

(#3) 8th


8th
addikt

Eltelt majdnem három nap és továbbra sincs semmilyen mellékhatás. Folyt köv. a második oltás után.

Közben a WHO is jóváhagyta a vakcinát. [link] Az ellenpropaganda szerint semmire sem jó kínai vakcina a WHO vizsgálata szerint két dózis után 78,1 százalékos hatékonyságú. Tehát egyenértékű az AstraZeneca vakcinával viszont a mutációktól jobban véd mint az AZ tehát jó döntés volt ezt kérni ahelyett. Főleg így, hogy se fejfájás se hidegrázás se láz se semmi mellékhatást nem okoz.

(#4) 8th


8th
addikt

Határidős munkából kifolyólag majd egy hét késéssel ma délután kettő körül megkaptam végre a másodikat is. Megemlítettem neki, hogy az elsőt nem izomba kaptam. Most úgy bavágta belém a csaj a tűt, hogy majdnem lelökött vele a székről. :DDD Mellékhatás egyelőre semmi. Meglátjuk, estére hátha lesz valami.

(#5) 8th


8th
addikt

25 órával a második oltást követően sincs semmi említésre méltó. Kicsit húzódik a vállam de annyi. Azért az valahol elég szánalmas, hogy míg mások haldokolnak egy napig nekem még egy nyomorult hőemelkedésre sem futotta. Úgy látszik ez ennyi volt. Ezért tényleg kár volt „naplót" írni. Most már mindegy. Má' itt hagyom okuljanak rajta mind az unokáim, ha valamikor megszaporodok. :DDD

„Na. Nincs itt semmi látnivaló. Oszoljanak!" - by Guga †

[ Szerkesztve ]

(#6) 8th


8th
addikt

Eltelt több mint négy hónap és mivel kevésbé bízom a kínai lötyiben regisztráltam és elbaktattam ma egy Pfizerért. Délelőtt 11-kor bökték belém. Kicsit húzódik a vállam és annyi.
Utóbbi időben megvagyok lepődve magamon. Olyan kajákra kívánok rá amitől gyerekkoromban sugárban okádtam volna. Most meg magamtól mentem oltásért, már harmadszor, holott kisgyerek korom óta rettegek a tűtől. Öregszem.

(#7) 8th


8th
addikt

Eltelt jó pár hónap már el is felejtettem ezt a bejegyzést.

Nos, a harmadik oltást követően random időpontokban szép kis szívritmuszavaraim lettek. Amint végleges megoldást találunk a problémára megírom részletesen a dolgot. De egy dolog holtbiztos. Jöhet bármilyen vírus vagy pusztulat kórság, hogy belém többet nem döfnek semmilyen kotyvalékot az kurva isten! Inkább megdöglök mint, hogy három féle gyógyszert kelljen zabálnom életem végéig egy simán elkerülhető, generált problémára. Hová tettem a józan eszem, nem is értem... :(

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Sinopharm
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.