Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#924) cocobanana


cocobanana
tag

Na én befejeztem a játékot. Nagy nehezen sikerült leölnöm a végső bosst kb, 6 órába telt. 1-3 fázis egész jól ment az utolsó próbálkozásba. Viszont a 4. fázisba már annyiszor haltam előtte, hogy itt taktikát váltottam, és csak sprinteltem végig. Amikor ugrott Isshin, akkor ütöttem belé egyet, majd megint futottam és ezt a taktikát ismételtem amíg el nem fogyott az utolsó hpja. Nem a legszebb módja volt, de nem érdekelt, mert utolsó fázisba egyszerűen annyit sebez a hpmra, meg a posturemre, hogy akárhogy is próbáltam nem ment. Szóval ezzel a taktikával meg lett. Most, hogy legyőztem én jó pár hónapig elő nem fogom venni ezt a gamet, nem érdekel a new game +. Az endingeket végignéztem, elég volt ebből a játékból. Az utolsó boss harc nekem baromira elvette már a játéktól a kedvemet. Előtte nem játszottam a DS meg ezekkel, mert nem tetszik az a sötét környezet. Ezzel is azért kezdtem el játszani, mert tetszett a világos táj, meg a japán vonal. Majd az év vége felé újra előveszem, csak azért, hogy ki maxoljam a trófeákat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.