Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#903) Kai_Rong válasza #10186752 (#902) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Nekem úgy sikerült az utolsó harc, hogy végig agresszív voltam. A kilométeres ugrálásai miatt először azt hittem, hogy egyszerűbb lesz szaladgálni előle, de mivel rohadt hosszú a HP csíkja, ezért nagyon elhúzódott a harc, szóval taktikát váltottam és upfront nekimentem.
A második fázis Shadowrush nélkül se túl vészes, mert nincs túl sok támadása. A sima 3-5 kardcsapásos támadásának az időzítését gyakorold egy picit, az egy jó 15%-nyi ingyen posture damage. Amikor hátrébb ugrik és visszarakja a katanáját a scabbardbe, akkor szaladj, mert vagy egy sweep attack lesz belőle, vagy pedig egy cross slash. Ha egyéb esetben a piros kanjit látod, akkor az thrust attack lesz, azt ugye Miki counterezheted. Ha jól csinálod, akkor 65-70%-os HP-nál már mehet a Deathblow.
A harmadik és negyedik fázis egy fokkal komplikáltabb. Az ugrását tudod counterelni azzal, ha felé dodge-olsz, ezzel pont a háta mögé kerülsz, és be tudsz vinni két ütést. A támadásai itt már sokszínűbbek, szóval adj magadnak egy-két kört, hogy kitapasztald azokat és gyakorold a deflectet.

És még egy tipp: a firecrackerrel azonos hatása van a Fistful of Ashnek is ;)

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.