Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rien

    senior tag

    válasz hanee #626 üzenetére

    a gyerekek mindenben a szülőt utánozzák le. Beleivódik az agyukba, és anyura akarnak hasonlítani, tudatalatt pedig felnőttként is anyura hasonlítunk, még ha nem akarunk, akkor is
    és akkor az alkoholista szülő gyereke? most akkor követendő példa vagy sem?
    egy kicsit mintha ellentmondásos lennél :U

    másrészt amit te tényként állítasz Amit 0-5 éves korig megtud egy gyerek az anyjáról, az meghatározza az egész életét legyen az kézmosás, vagy dohányzás. Ez tény.
    szerintem nem igaz, sőt mondok egy példát: mondjuk van egy 3 éves fiam, 3 éves koráig azt látta, hogy dohányoztam. Meghalok, az apja új társa, az ő új anyukája nem dohányzó lesz. Szerinted melyik lesz a maradandób / befolyásolóbb számára az, hogy bölcsis koráig egy dohányzó anyát látott? vagy az, hogy utána mondjuk nagykorúságáig azt látja, hogy se a ténylegesen felnevelő anyja, se apja nem dohányzik. Szerintem emlékezni se fog rám, szeritned meg ez a legbefolyásolóbb tényező :U Vagy nem is kell meghalnom, csak mondjuk leszokok mikor ő 4 éves :U

    én saját részről nem vonnék párhuzamot szülő/gyerek között, mert van bőven ilyen és olyan példa is, sőt szerintm akire ráfújják a füstöt kisgyerekként sanszos, hogy megútálja egy életre, mert bizony büdös

    és szerintem is kár ezen vitázni

    [ Szerkesztve ]

    ----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés