Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47151) vagyula válasza Weeman1 (#47146) üzenetére


vagyula
senior tag

5.90 és 5.92 egyik sem vált be.

miui.hu

(#47152) kungzi válasza hdekakas (#47150) üzenetére


kungzi
veterán

az 1.85-ös a legjobb szerintem ;)

(#47153) vagyula


vagyula
senior tag

Most így nyúzva a11.9es miuit,a böngésző iszonyat gyors lett.

miui.hu

(#47154) Weeman1 válasza vagyula (#47151) üzenetére


Weeman1
veterán

Próbáld ki a 11-est,nekem bevált.

#47148) kungzi
Szerintem ez félre ment. :D

Xiaomi 11T Pro

(#47155) vagyula válasza Weeman1 (#47154) üzenetére


vagyula
senior tag

Dobsz egy linket?

miui.hu

(#47156) Weeman1 válasza vagyula (#47155) üzenetére


Weeman1
veterán

Dorimanx kernel

Xiaomi 11T Pro

(#47157) TOZ


TOZ
addikt

Három betűs P és vsync cm10 esetén tapasztalt - e valaki megnemulast a navigációs hangok esetében? Itt ülünk és nem beszél hozzánk...

(#47158) GrooveHero válasza TOZ (#47157) üzenetére


GrooveHero
addikt

öhm...tudom miről van szó.
nekem is cm10van. és nekem jó.

pill adokegy linket priviben ;)

update:töltöm fel...

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#47159) vagyula válasza Weeman1 (#47156) üzenetére


vagyula
senior tag

Nálam az istennek nem akar normálisan működni ez a dorinmax.
Ha elindítom a 2.romot pinkérésnél megáll..romnál működik.Sajna a teszteléshez kell a dual,uh maradok siyahnál.
Az 5.0i milyen,próbálta valaki?

[ Szerkesztve ]

miui.hu

(#47160) turika86 válasza vagyula (#47159) üzenetére


turika86
aktív tag

nekem volt fenn, de nem dualban csak sima cm10 alatt de merült mint a titanic... :(

"Time is the fire in which we burn"

(#47161) Barto válasza klevente (#47143) üzenetére


Barto
aktív tag

Igen. Valahogy úgy mozgattam az ujjam a kezdőképernyőn, hogy letűnt, és most nem tudom visszacsalogatni. Újrarakni nem akarom. Legrosszabb esetben gyári beállítások visszaállítása lesz, de akkor is mindent az elejéről kell kezdem szinte mindent.
Gondoltam mielőtt beleugrok bármibe is megkérdezek nálam okosabb embereket. És ezt most nehogy sértésként vegye bárki is, inkább alázatnak és tiszteletnek, illetve, hogy belátom a korlátaimat.

Valakinek esetleg van ötlete?

"like a big ball of... Wibbly Wobbly, Timey Wimey... stuff"

(#47162) Romeo619 válasza Karesz1113 (#47070) üzenetére


Romeo619
senior tag

Oh rendben nagyon szépen köszönöm!

(#47163) Romeo619


Romeo619
senior tag

Nos letöröltem az Airhockey programot, újraindítottam a telot is de ismét megjelentek a hülye játékhirdetések. Sexy Billard meg más hülyeségek. Mi volt az a program amivel letudom törölni?

(#47164) bajusz15


bajusz15
senior tag

Hello.
RR_JB_V3.0.9_AOKP_B4_4.1.1 van a telón ( remélem mond majd valakinek valamit :D ) és azt szeretném megtudni, hogy hogyan lehet külső sd kártyát formázni? Valószínüleg vírust kaptam, vagy én nemtudom, de a külső sd kártyát ha csatlakoztatom a gépre, minden mappából 5db van, telón zeneszámok is megsokszorozódtak, ha rányomok valamelyikre, random, hogy melyiket játssza le, melyiknél nem csinál semmit. Tárhely menüben találtam egy olyat, hogy sd kártya törlése, de egyszer már megjártam, mert a belső tárhelyet is sd kártyaként jelzi, azon meg több minden van, így nem mennék bele egy dupla vagy semmibe :D
Előre is köszi!

(#47165) hdekakas


hdekakas
senior tag

Na végre rávettem magam, és frissítettem ICS-re. :)
Eddig még nem sok tapasztalatom van fél óra alatt, de annyi ötletre már is szorulok, hogy nem lehet valahogyan olyan ikont feltennem, amiben egyben benne van a Tárcsázó, és a Névjegyzék is? Gingerbread alatt ugye olyan volt a Névjegyzék, hogy bal oldalt oda tudtam a Tárcsázóhoz is jutni. Itt meg úgy látom, vagy a Tárcsázót, vagy a Névjegyzéket teszem ki. Vagy mind a kettőt, de akkor 2 ikon foglalja a helyet a Dokkomban...

(#47166) malibu


malibu
tag

Sziasztok!

Mit tudok csinálni akkor, ha a 11 giga tárhelyből csak pár mega maradt szabadon, pedig a mappák és egyéb fájlok összesen 3 gigát foglalnak? Tudom, hogy mindenféle program maradványai lehetnek, de hogy tudom megtisztítani formatálás nélkül?

(#47167) The Butcher


The Butcher
tag

Sziasztok!
1 éve vettem meg saját SGS2 telefonomat aminek semmi baja hibátlanul működik. Ma asszonypajtásnak is vettem 1-et, minden szép minden jó. Itthon próbálok wifire csatlakozni de mikor beírom a wifi jelszavát csak azt írja, hogy mentve és nem csatlakozik..... pedig a jelszó biztos, hogy jó mert az enyémen működik, másik wifi hálózatra is szépen felcsatlakozik, csak erre nem. Mi lehet a baja???? :W :W :W :W

(#47168) Kerio válasza The Butcher (#47167) üzenetére


Kerio
őstag

Jók a routerben a DHCP beállítások?

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#47169) Gloob válasza hdekakas (#47165) üzenetére


Gloob
addikt

Sziasztok
Két lehetőséged van. Vagy felteszel egy másik tárcsázó programot amiben egyben vannak ezek, vagy, ha vagy olyan elvetemült, mint pl. én, hogy ragaszkodsz a gyári tárcsázóhoz, akkor felteszel egy 4.0.4-es ICS, pl az LPW, vagy az újabb LPY NEE-s gyári ROM-ot, és azokban már visszakerült egybe ez a két dolog,

@The Butcher
Abban a routerben esetleg nincs egy MAC cím szűrés beállítva? Ha igen akkor soha nem fog csatlakozni, amíg a MAC cím alapján be nem engeded.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#47170) Szelley válasza Romeo619 (#47163) üzenetére


Szelley
senior tag

Nem nehéz visszalapozni! :U (!!!!!)

(#47171) kungzi


kungzi
veterán

Jövőhéten örülnék már egy offical Jelly Bean-nek :DD

(#47172) Arcanis válasza malibu (#47166) üzenetére


Arcanis
aktív tag

A belső sd kártyán az Android/data vagy Android/obb mappában kézzel töröld a már eltávolított alkalmazások maradványadatait.

Példa: Asphalt 6 maradványfájlok törlése:
1) Irány a google play, ott beírod, hogy "asphalt 6"
2) Az alkalmazás linkjében megnézed az alkalmazás id-jét
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftA6HP
3) Törlöd az sdcard/Android/data mappában az id-nek megfelelő nevű mappát, esetünkben a "com.gameloft.android.ANMP.GloftA6HP" nevűt.

(#47173) C.Brigante


C.Brigante
veterán

márcsak félig off.
kipróbáltam ma egy note 2öt! Gyerekek az valami brutális mennyire smooth!! Na amit az a telefon művel, olyat még nem láttam élőben! Szószerint lefolyik róla a jelly! De azt a méretet nem tudnám megszokni, mármár ciki kategória számomra!
Ezért marad besztbáj nálam a nexus4! :)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#47174) borsodika válasza kungzi (#47171) üzenetére


borsodika
őstag

+1. Az mennyire beteges, hogy ma éjjel azt álmodtam h gyári 4.1 van a telón és azt nyomkodom non stop? :DDD (Gondolom azért mert délután egy s3-at nyomogattam :) )

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#47175) belashx válasza borsodika (#47174) üzenetére


belashx
senior tag

:D :DD :)) :DD :D

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#47176) borsodika válasza belashx (#47175) üzenetére


borsodika
őstag

Amúgy tényleg ha belerakják azokat a feauture-eket amiket az S3 JB-nél akkor hibátlan lesz az egész. Amit én mindíg is hiányoltam a gyári romból és a cm-be benne volt pl a noti barba lévő kapcsolók hosszan nyomásával bejön rá az adott beállítás és társai. :)

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#47177) Gloob válasza borsodika (#47176) üzenetére


Gloob
addikt

Ez már megoldható az ICS-en is. Nálam is az a Noti-bar van fent és úgy is működik.

Samsung Galaxy A52S

(#47178) busman válasza Gloob (#47177) üzenetére


busman
addikt

A program neve?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#47179) borsodika válasza Gloob (#47177) üzenetére


borsodika
őstag

Kiváncsi vagyok, hogy lehet megoldani. :) Bár az ilyen dolgokban nem szeretem a külső app megoldást az is csak pluszba foglalja a memóriát.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#47180) Gloob válasza borsodika (#47179) üzenetére


Gloob
addikt

Van az XDA-n egy 15_toggles__stock.zip nevű file valahol. Ezt recoveryből flashelitek és lecseréli a Noti bart. A válasz mindkettőtöknek szó, Neked is és Busmannak is. Tehát nem külön progival van megoldva. A topicban is volt már róla szó, Lehet, hogy valaki már linkelte is, sőt biztos!

Samsung Galaxy A52S

(#47181) borsodika válasza Gloob (#47180) üzenetére


borsodika
őstag

Köszi, akkor vadul keresem. :)

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#47182) Gloob válasza borsodika (#47181) üzenetére


Gloob
addikt

Lejárt az időm, amíg megtaláltam. Ez az!
A leírás szerint csak 4.0.4 alá jó!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#47183) borsodika válasza Gloob (#47182) üzenetére


borsodika
őstag

Köszi a linket :R És akkor ez elvileg minden 4.0.4 gyári Romra felhúzható gond nélkül? Illetve a képeken látom, a sorrendet de nekem pl a fényerősség állítás nincs benne helyette a képernyőelfordulás van. Ezeket is lehet állítani mint cm-nél, hogy milyen kapcsolók kerüljenek fel?

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#47184) Gloob válasza borsodika (#47183) üzenetére


Gloob
addikt

Nálam az LPX NEE-n fent van és működik. Egy másik telefonra tettem még fel, de azon is az az LPX volt. Gondolom igen. Legfeljebb egy nandroid mentés recoveryből és lehet próbálni.
Igen lehet állítani. feltesz QuickPanel Settings-a programok közé. és ott állítgatható. sőt ki is vehető belőle, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#47185) borsodika válasza Gloob (#47184) üzenetére


borsodika
őstag

Kipróbálom és megírom a fejleményeket.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#47186) bajusz66 válasza kungzi (#47171) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Jöhetne ma is,nekifognák szerintem.

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#47187) borsodika válasza Gloob (#47184) üzenetére


borsodika
őstag

Feltettem és hibátlanul működik egyenlőre. Mégegyszer köszi így már egy fokkal elviselhetőbb a jb-re várás.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#47188) Gloob válasza borsodika (#47187) üzenetére


Gloob
addikt

Ok. Nálam már elég régóta hibátlanul működik, meg a sógoromnál is, akinek még felraktam.

Samsung Galaxy A52S

(#47189) proly01


proly01
őstag

Ez a .tumbnails mappa a fényképeken belül törölhető?
Mert a DCIM mappában a fényképeim 680mb ot foglalnak a tumbnails meg majd 1gb ot :Y
:R

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#47190) kacsuszka


kacsuszka
aktív tag

Hali titanium bacup al hogy tudom a térképet letiltani? Mert letiltom de ha ujrainditom előjön

(#47191) pestibenji


pestibenji
senior tag

Mondtátok páran, hogy Dorimanx-et használtok.

Nekem a következő a gondom vele:
Próbáltam kb 5 verziót belőle, 2 féle romon, de mindig azt csinálja, hogy működik szépen rendesen gyorsan, aztán egyszercsak (1-12órán belül) belassul, laggolgat és amíg nem indítom újra a telót addig nem is gyorsul vissza. Tudja valaki, hogy mi ennek az oka, illetve mit lehet tenni a kiküszöbölésére?

RR 3.1.0-át használok perpill, legújabb 5.0.1-es siyah kernellel, mert evvel nem jön elő ez a probléma. ://

Előre is kösz a segítséget!

(#47192) Weeman1 válasza pestibenji (#47191) üzenetére


Weeman1
veterán

Nálam nincs probléma a Dorimanx 11-el. :)

Xiaomi 11T Pro

(#47193) Weeman1


Weeman1
veterán

Android 4.0.4 I9100UHLPZ

Xiaomi 11T Pro

(#47194) busman válasza Gloob (#47182) üzenetére


busman
addikt

Feltettem,eltűnt a notibar,fasza... :(((

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#47195) borsodika válasza busman (#47194) üzenetére


borsodika
őstag

Volt aki ugyanígy járt Xda-n is, pedig ott írták, hogy másnak ment LPY-on. :U Nekem Lpx-re ment fel.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#47196) busman válasza borsodika (#47195) üzenetére


busman
addikt

Akkor most wtf?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#47197) Rosszarcu01


Rosszarcu01
tag

Kérdés: Ha le van zárva a képernyő és kapok egy hívást, felveszem, beszélek, leteszem, akkor utána visszazár egyből a képernyő?
Ha igen, akkor ok.
Ha nem, akkor miért nem, ki volt az az "okos" mérnök aki így találta ki???!!!

:R

(#47198) borsodika válasza busman (#47196) üzenetére


borsodika
őstag

Szerintem próbáld meg megint feltenni cwm-ből hátha helyrejön. Egyébként van mentésed a romról? Mert ugye ha továbbrase lesz noti barod és mentésed sincs akkor 2 lehetőség van: Rom újrahúz vagy az eredeti romból ki kell szedni azokat afileokat amit ez a zip módosított és visszamásolni.

Rosszarcu01: Szvsz akkor zár újra vissza gyári rom esetében ha elsötétedik a kijelző.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#47199) Arcanis válasza Weeman1 (#47193) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Hát jobb lett volna egy JB... Mindenesetre megnézzük milyen :-)

Rosszarcu: igen visszazár. Tán Android 2.1nél volt még valami olyasmi, hogy hívás közben ki lehetett jutni a főképernyőre, és megkerülni a lockscreent.

(#47200) kungzi válasza Weeman1 (#47193) üzenetére


kungzi
veterán

Egy XXLSI 4.1.2-nek jobban örültem volna :D

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.