Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47451) tomi7711 válasza hcs57 (#47447) üzenetére


tomi7711
aktív tag

Én ilyet rendeltem. Az i9000-hez is ugyanez a kategória volt, teljesen rendben van. Ennyiért meg főleg.

[ Szerkesztve ]

(#47452) Weeman1


Weeman1
veterán

(#47453) Szelley válasza tomi7711 (#47448) üzenetére


Szelley
senior tag

ez ilyen! gondolom a kapacitív technológia miatt van :) nem nagyon tudsz ellene tenni semmit!

(#47454) Varszegig válasza kely1988 (#47450) üzenetére


Varszegig
veterán

Nem jár garanciavesztéssel? GSM boltban vette, tehát ez a kérdés nem kérdés :N

(#47455) tomi7711 válasza Szelley (#47453) üzenetére


tomi7711
aktív tag

Ha nem hiba, akkor nem zavar. Koszonom, megnyugtattal!

(#47456) turika86


turika86
aktív tag

Tegnap jelent meg angoloknál a nexus 4 és 15 perc alatt elfogyott a 8gb + 16gb is... Ja és a nexus 10 32gb is... Nem lesz egyszerű mutatvány beszerezni...

"Time is the fire in which we burn"

(#47457) zack válasza turika86 (#47456) üzenetére


zack
nagyúr

Az elején biztos nem lesz egyszerű. Felesleges rápörögni, majd 1-2 hónap, és jobb lesz a helyzet.
Ha úgy alakulnak a dolgaim, ahogy szeretném, akkor lesz a Nexus 4 mellé egy Nexus 10 is... :B

Nexus ide vagy oda, itt sem árt megvárni az első fecskék beszámolóit. Azért mert Nexus, gondok még lehetnek vele. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#47458) peter_k


peter_k
tag

Sziasztok!
Most jutottam hozzá egy ilyen telefonhoz. Szeretném a rajta lévő telefonszámokat lementeni.
Feltettem a legfrissebb Kiest és USB-n csatlakoztattam a telefont. A kies a felső mezőben ki is írta a telefon típusát, azonban továbbra is pörgeti a mellette lévő köröcskét és nem csatlakoztatja a telefont.
Már volt gép újraindítás, illesztőprogram frissítés, kies frissítés, de még mindig nem sikerült csatlakoztatni a telefont. Tudnátok nekem segíteni, hol lehet a hiba?
köszönöm,

(#47459) tomi7711 válasza peter_k (#47458) üzenetére


tomi7711
aktív tag

Nevjegyek - Menu gomb - Importalas-Exportalas

(#47460) peter_k válasza tomi7711 (#47459) üzenetére


peter_k
tag

A gondom az, hogy a Kies nem látja a telefont.

(#47461) Varszegig válasza peter_k (#47458) üzenetére


Varszegig
veterán

A KIESbe felesleges menteni a telefonszámokat, utána úgysem jó semmire. Mentsd a google fiókodba.

(#47462) GEPESZ66 válasza peter_k (#47460) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A telefon csatlakoztatása nélkül futtasd le a KIES-en belül a kapcsolat hibaelhárítót.Egyébként nálam többször előfordul, hogy egymás után 3-4 szer kell csatlakoztatni a telefont, mert mindig kiírja, hogy nem azonosítható eszköz.Majd gond nélkül csatlakozik.

(#47463) kungzi válasza zack (#47457) üzenetére


kungzi
veterán

Én azt olvastam külföldi fórumokon, hogy a nexus 4 hátulja üveggel van borítva és könnyen karcolodik és reped. Pedig én is ilyen telora pályázok :)

(#47464) zack válasza kungzi (#47463) üzenetére


zack
nagyúr

Ezért mondom. meg kell várni az első felhasználói véleményeket. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#47465) kungzi válasza zack (#47464) üzenetére


kungzi
veterán

Kár, hogy a Samsung most nem csinált nexus mobilt. Pedig arra tuti vevő lettem volna. Egy jó cortex A15 quad-core procival +2GB rommal :)

(#47466) zack válasza kungzi (#47465) üzenetére


zack
nagyúr

Akarod mondani rammal. ;)
Jövőre lesz itt tüzijáték...Meglátod. Jövőre jönnek az FHD kijelzős 5col+ mobilok... Persze ez nem azt jelenti, hogy ezeket várom, csak a mostaniakat lehet majd megvenni "fillérekért". ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#47467) kungzi válasza zack (#47466) üzenetére


kungzi
veterán

Igen ram, csak ez a fos billentyűzet átírta :)

(#47468) pzstm válasza zack (#47466) üzenetére


pzstm
titán

S4 is tuti ilyen 5colos full HD-s lesz szerintem pl :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47469) zack válasza pzstm (#47468) üzenetére


zack
nagyúr

Akkor kell majd 70k-ért S3-ra benevezni. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#47470) tomi7711 válasza peter_k (#47460) üzenetére


tomi7711
aktív tag

Az a mentés jó valamire? Soha sem használtam. Szerintem az exportálós megoldás sokkal biztosabb. De persze éljen a google szinkron! ;-)

[ Szerkesztve ]

(#47471) Mikso válasza kungzi (#47449) üzenetére


Mikso
tag

Az a poén hogy az IMEI számok nem egyeznek! :D. Az az EFS mappa meg nincsen sehol..:D A garancia kártya meg náluk van -hivatalos Samu-.

(#47472) bajusz66 válasza zack (#47469) üzenetére


bajusz66
aktív tag

De arra az S3-ra amelyikben állítólag 2GB ram lesz/van! :K

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#47473) kano válasza turika86 (#47456) üzenetére


kano
nagyúr

Angoloknál honnan lehet rendelni Nexus 4-et? Tudom, hogy volt róla már szó, de nem találom.
Köszi

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#47474) pzstm válasza zack (#47469) üzenetére


pzstm
titán

és majd el fogsz szencedni 1 GB rammal meg "régifajta" 4magos procival :O ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47475) kungzi válasza Mikso (#47471) üzenetére


kungzi
veterán

Hol vetted? Mi az, hogy a garancia papír náluk van? Téged úgy atvagtak azzal a buheralt xarral, hogy csak na... Menjél be mondjad, hogy cseréljék ki a telefont, vagy mész a rendőrségre. A megváltozott imeit a Samsung nem fogja gariban javítani, vissza fogja dobni athuzott garancia papírral együtt.

[ Szerkesztve ]

(#47476) C.Brigante válasza kano (#47473) üzenetére


C.Brigante
veterán

google store-ból, ha van kinti, ott élő ismid aki megrendeli. Google Walleten keresztül kell kifizetni. Viszont ez esetben azt is ellenőrzik, hogy a használt bankkártyához tartozó számlázási cím megegyezik-e a Wallet regisztrációnál megadott számlázási címmel.

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#47477) hr2 válasza Mikso (#47471) üzenetére


hr2
őstag

Egy jó tanács. :)
Az első rootolás után mindig ezzel a progival kell indítani: EFS Pro /lementeni .img -be az EFS-t több helyre a sz.gépre./
Ezzel a progival bármikor visszalehet állítani az EFS-t ha megsérül vagy eltűnik, persze hamár előtte készítettünk backup-ot róla.

[ Szerkesztve ]

(#47478) kano válasza C.Brigante (#47476) üzenetére


kano
nagyúr

Van ott élő ismerősöm. Sima dombornyomott kártyával nem is lehet fizetni?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#47479) gzbotii válasza SuperVerda87 (#29924) üzenetére


gzbotii
veterán

:))

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#47480) Varszegig válasza Mikso (#47471) üzenetére


Varszegig
veterán

Ne később érjen kellemetlen meglepetés, ezért én mondom:
1) Nincs garanciád a telefonra
2) Ne lepődj meg, ha egyszer letiltják országosan, vagy egyéb kellemetlenség ér
3) Nem véletlen, ha nem megy a frissítés, de még azon a legkönnyebb segíteni.

:(

(#47481) Jessus81


Jessus81
tag

Erről (3500mah aksi) mi a vélemény?:)

PSN: Thorpapa

(#47482) kungzi válasza Jessus81 (#47481) üzenetére


kungzi
veterán

Baromi ocsmányul néz ki vele a telefon, plusz rohadtul nem ér semmit. Jobb ha egy gyári 2000-t veszel.

(#47483) C.Brigante válasza kano (#47478) üzenetére


C.Brigante
veterán

nem értem a kérdésed! Mit jelent neked a "sima"?

(#47481) Jessus81 én a kukába dobnám!

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#47484) nfsu17 válasza Jessus81 (#47481) üzenetére


nfsu17
veterán

A WOT szerint ez egy káros oldal. Na én már itt feladnám a vásárlási terveim. Amúgy meg semmit nem érnek az ilyenek.

(#47485) Mikso válasza kungzi (#47475) üzenetére


Mikso
tag

A mai napon befogok kopogni hozzájuk, mert ez így tényleg nem állapot!!! Megvan a doboz, mellé még a számla is, hozzácsatolva egy "adatlap" amire le van jegyezve .. Itt látható hogy nem u.a. a kettő, tehát mit mondjak neki pontosan..?
Vagy ha a Samu-szerviznek jelenteném hogy van egy ilyen telefonom, és nem tudok mit csinálni, akkor ők tudnak valamit tenni, mondjuk feljelenteni a GSM boltot?

(#47486) Draken


Draken
őstag

Gyári jb előreláthatólag mikorra várható? bocs ha már volt

(#47487) pzstm válasza Draken (#47486) üzenetére


pzstm
titán

idén ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47488) Varszegig válasza Mikso (#47485) üzenetére


Varszegig
veterán

"tehát mit mondjak neki pontosan..?"

Azt hogy adják vissza a pénzedet, vagy adjanak egy nem mókolt telefont. Ha nem teszik, akkor elbattyogsz a rendőrségre, és feljelentést teszel ismeretlen tettes ellen, mivel az IMEI megváltoztatásáa a PTK-ba ütközik.
A Samsung szerviz nem fog sokat tenni, ugyanis nekik ezzel a telefonnal max olyan formában ehet dolguk, amit az ügyfél fizet. Garancia már nincs.

(#47489) Jessus81 válasza nfsu17 (#47484) üzenetére


Jessus81
tag

mondjuk az köztudott, hogy az amcsik, lehúzzák mindenhol a kínai oldalakat, mert nem működik a tőlük vett szifon, és ahogy nézem itt is inkább ilyen lehúzások vannak...

PSN: Thorpapa

(#47490) Oldman2 válasza Jessus81 (#47481) üzenetére


Oldman2
veterán

Naggyon durva!

Ha netán megveszel egy ilyet, feltétlen jelezd ide az észrevételeidet!
:-)

(#47491) skylinelaca válasza Oldman2 (#47490) üzenetére


skylinelaca
senior tag

egyik kolegám S2-je volt ilyennel felszerelve, valóban nagyon rontotta a telefon szépségét (baromi ronda volt), de tény hogy ugyanazzal a használattal 1-1.5 nappal tovább élt a telefonja.

Üdv: Laca

(#47492) Oldman2 válasza skylinelaca (#47491) üzenetére


Oldman2
veterán

Elhiszem, nem vagyunk egyformák...

(#47493) Weeman1 válasza gzbotii (#47479) üzenetére


Weeman1
veterán

Kár hogy kidobták szegényt. :D

Xiaomi 11T Pro

(#47494) Romeo619 válasza Varszegig (#47247) üzenetére


Romeo619
senior tag

Ezt, hogy kell használni? :D rámegyek, hogy Scan középen, majd lefut egy teszt. Van zölddel addons meg kékkel meg sárgával több dolog. Mit kell viálasztani. Ha rámegyek az Addons-ra kijön egy játék amit régebben raktam fel. De nem hiszem, hogy ennek lenne köze hozzá, hiszen ez már nagyon régóta fent van.

(#47495) Asmodeus01 válasza Varszegig (#47488) üzenetére


Asmodeus01
tag

Most olvastam vissza,, a srác /Mikso/ még Januárban !! vette a telefont!,, szerinted mennyi esélye van hogy a boltos bármit csinál neki így november közepén?? Simán elküldheti hogy ez idő alatt ő cseszte el,,nem?

[ Szerkesztve ]

)()--Ne feledd! Attól, hogy valakinek baja van veled, az attól még mindig csak az Ő baja.... .--()(

(#47496) Varszegig válasza Asmodeus01 (#47495) üzenetére


Varszegig
veterán

Hát nem egyszerű:(

(#47497) Mikso válasza Asmodeus01 (#47495) üzenetére


Mikso
tag

Úgy hogy a blokk megvan, és az mellé tűzött egy kis kártyát melyen rajta van az akkori -ott nézte ki, még kérdeztem is hogy mire kell..- IMEI kód is ;)!!! Ami egyezik a telefonban lévőben, de az akku alatti, és a dobozon lévővel nem!!!!!

(#47498) Varszegig válasza Mikso (#47497) üzenetére


Varszegig
veterán

Akkor ez viszont elég egyértelmű

(#47499) warezxts


warezxts
senior tag

Nagy JB várás közepette, rájöttem hogy van egy kis problémám:
Kamera módban próbáltam makró képet csinálni, amikor rányomok hogy exponáljon,
Az automata fókusz - bár mutatja az éles képet - mégis homályosat készít!
Ez akkor is fenntáll, ha én nyomok a kép azon részére amit szeretnék lefényképezni.
Bár egy pillanatra tökéletesen behozza élesen, visszaáll "távolra".
Amit észrevettem, ha én nyomom melyik részt szeretném, ott piros a négyzet, ha hátrébb viszem
a telefont, és úgy nyomok a képernyőre ott, zöld és csippan is hogy fókusz ok.
Amit nem értek, hogy képes rá, hisz pillanatra látom élesen, csak nem hagyja ott.
4 külön programmal próbáltam, automata, manual, makró és egyéb módokban, illetve totál másik rommal is.
Ötlet?

(#47500) Tavi64


Tavi64
csendes tag

Sziasztok!
A napokban vettek egy S2-t, és egyes dolgok nem úgy működnek ahogy én szeretném.
1. Ha zenét hallgatok a zenelejátszóval nem tudom a lejátszást kikapcsolni, csak pillanat áljra tudom tenni. Az alkalmazás fut a háttérben, amit csak az aktív alkalmazások oldalom tudok kikapcsolni.
2. SMS érkezését jelző dallamot szertném a sajátommal lecserélni, de csak az általa felkínáltakat engedi. (Egy zeneszámot, amit rámásoltam e telefonra, nem tudom a kiválasztani.)
Aki tud, kérem segítsen. Tavi

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.