Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47201) busman válasza borsodika (#47198) üzenetére


busman
addikt

Nekem teljesen megfeküdt tőle...húzhatom újra.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#47202) pestibenji válasza Weeman1 (#47192) üzenetére


pestibenji
senior tag

milyen romot használsz?

(#47203) Arcanis válasza busman (#47201) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Újrahúzás helyett elég a módosított fájlok eredetire való visszacserélése.
Pl adb vel egyesével vissza pusholni az eredeti fájlokat. Backup volt?

(#47204) busman válasza Arcanis (#47203) üzenetére


busman
addikt

Nem használok backupot,mert itt néhányan megköpködtek miatta... :U :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#47205) kungzi válasza busman (#47204) üzenetére


kungzi
veterán

pedig ilyenkor hasznát vehetnéd, de mindegy :D

(#47206) busman válasza kungzi (#47205) üzenetére


busman
addikt

Akkor most mi?
Szerintem most lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#47207) kano


kano
nagyúr

Sziasztok!

Tegnap a kijelzővédő fóliám meghanyatlott, így kellene nekem valami olcsó és jó darab.
Tudna valaki dobni egy Ebay-es linket olyan fóliáról ami ajánlott (már kipróbált, nem sárgul, esetleg tisztítás után visszatehető)?
Köszönöm!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#47208) kungzi válasza busman (#47206) üzenetére


kungzi
veterán

nekem mindig van egy backupom a telón biztos, ami biztos. Ha kipróbálok egy modot és netalántán nem jönne be, vagy elszúr valamit a telón, akkor visszateszem a backupot. Így nem kell megint egy szűz rommal kezdenem. :)

(#47209) plejik válasza kano (#47207) üzenetére


plejik
addikt

Hy!

Ez nem ebay -es , de nagyon jó minőség, de ott is fogsz ilyet találni.

Itt :R

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#47210) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Mennyiiii? :Y :Y

GrooveHero most tudta meg, hogy mennyibe kerül egy InvisibleSHIELD fólia... :C :DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#47211) smithi19


smithi19
csendes tag

Sziasztok,

Volna egy olyan problémám, hogy egy sikeres ROM frissítés után, az IMEI számom beállt erre: 004999010640000. Próbáltam visszaállítani leírások alapján, de eddig sikertelenül.
Letöltöttem philoxenia által linkelt XWKK5 (3 fileos Gingerbread rom, sorozatszám/IMEI elmászása esetén lehetséges megoldás) fájlt. Felraktam, de itt nem csak 3+1 fájl volt a zip-ben, hanem több.
Melyik fájlokat kellene akkor betallóznom az ODIN-ba? Esetleg valami más megoldás is létezik az IMEI szám visszahozására? Privátban várom válaszaitok.
Előre is köszönök mindent és szép napot :)

Samsung Galaxy Note III :) Az erő már velem van ^_^

(#47212) plejik válasza GrooveHero (#47210) üzenetére


plejik
addikt

Sok? :) Nekem ilyen volt anno a Samsung Wave telómon, csak ajánlani tudom.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#47213) kano válasza plejik (#47209) üzenetére


kano
nagyúr

Köszi!
Ez a "guminős feeling" félek, hogy nekem nem jönne be.
Más lehetőség?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#47214) Arcanis válasza busman (#47206) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Szerintem nézd meg a cwmes zipet amit feltettél, hogy miket irt felül. (kibontod és a system mappában ami van, szerintem system/app/Systemui.apk, esetleg valami jar még)

Aztán szedd ki ezeket a romból ami épp fenn van (gyári rom esetében kibontod a tart, aztán a system.imgt az sgs2toext.jar-ral átalakítod, majd diskinternals linux readerrel megnyitod)

Aztán mondjuk a cwm zipbe belenyomod a gyári fájlokat a moddoltakat felülírva ugyebár, így egyfajta visszaállító zipet készítesz, amit felflashelsz és örülsz :-)

utána egy wipe dalvik cache és egy wipe cache partition mehet.

(#47215) Weeman1 válasza pestibenji (#47202) üzenetére


Weeman1
veterán

CM10 Spityamod 20121107
Dorimanx 11 kernellel.

Xiaomi 11T Pro

(#47216) kungzi válasza smithi19 (#47211) üzenetére


kungzi
veterán

EFS mentésed van?

(#47217) borsodika


borsodika
őstag

Én is fáztam tőle tegnap amikor feltoltam a toogle-s zippet, hogy megfekszik a rendszer mert nekemse volt backup de szerencsére sikerült. :DDD

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#47218) GrooveHero válasza plejik (#47212) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nos ha teljes védelem, elő és hátlapra is ,akkor végülis megérheti a pénzét. Nem az, hogy sok, csak eddig kicsit furcsa volt, hogy egy fólia ilyen áron van. Most nézegetek utána, egész meggyőző. Most már csak azt nem tudom, hogy ezt válasszam, vagy az SGP Neo Hybridet :F

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#47219) maggi1886076 válasza GrooveHero (#47218) üzenetére


maggi1886076
addikt

ez nem csak előlapra van?

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#47220) GrooveHero válasza maggi1886076 (#47219) üzenetére


GrooveHero
addikt

Amit linkeltek kicsit feljebb az nem csak előlap szerintem. Vagy legalábbis az van odaírva, hogy teljes védelem. Van egyébként a linkelt oldal alján egy olyan 4k körüli is, ami csak előlapra való.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#47221) plejik válasza GrooveHero (#47220) üzenetére


plejik
addikt

Teljes védelem, nemcsak előlep hanem a többi fényes felületet is védi.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#47222) maggi1886076 válasza GrooveHero (#47220) üzenetére


maggi1886076
addikt

a hátlapra kíváncsi lennék, hogy hogyan lehet felrakni, vagy mennyire marad meg rajta.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#47223) GrooveHero válasza maggi1886076 (#47222) üzenetére


GrooveHero
addikt

Arra én is. Kicsit drága lenne, de egy olyan megoldáson gondolkodom, hogy mindkét cuccot érdemes lenne megvenni, mert az SGP Neo nem nagyon védi a hátlapot, bár maga a gumikeret magasabban tartja a telefont, nem a hátlapon van rajta azt hiszem. Viszont előre meg tényleg jól jönne egy ilyen InvisibleSHIELD, oszt akkor tényleg nem fogok félni, hogy megkarcolódik a kicsike :C

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#47224) maggi1886076 válasza GrooveHero (#47223) üzenetére


maggi1886076
addikt

én innen a hardverapróról rendeltem.elvileg ez lemosható, 3 rétegű.nem let buborékos felrakásnál és csak 320 volt...

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#47225) GrooveHero válasza maggi1886076 (#47224) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ok, az ár nem mindegy, az biztos, hogy 320, vagy majdnem 7k. De szerintem (illetve csak remélem) az InvisibleSHIELD kiscit jobb védelmet nyújt. Láttál róla videókat? Elég meggyőzőek :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#47226) maggi1886076 válasza GrooveHero (#47225) üzenetére


maggi1886076
addikt

korábban láttam.nem mondom, hogy rossz. de nekem annyit nem ér.ha még védne a kijelző berepedése ellen is akkor azt mondom, hogy megéri.de karcok ellen ez is jó.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#47227) GrooveHero válasza maggi1886076 (#47226) üzenetére


GrooveHero
addikt

Igen, igazad van, hogy mindkettő arra való, hogy ne karcolódjon a felület (kijelző) és ezt lehet tudja is a 300 forintos cucc is. Csakhát....hát nem tudom...úgy vagyok vele, hogy egyszer akarom majd megvenni, és akkor sokáig nem lesz rá gond, és biztos lehetek benne, hogy nem fog megkarcolódni. Mondjuk drága mulatság, pláne ha beég a kijelző és cserélni kell, mert ezt a cuccot már nem nagyon tudod másodjára felhasználni sajna :(

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#47228) Szelley válasza GrooveHero (#47218) üzenetére


Szelley
senior tag

Baratnomnek a galaxy3mon kemeny 2 honapot birt ki...a sajatomon en az sgp neo hybrid ex tokhoz kaphato Steinheil foliat hasznalom, teljes megelegedessel! Feleve van rajta, de eszre sem lehet venni! :)

(#47229) toto0569 válasza GrooveHero (#47225) üzenetére


toto0569
addikt

Én hasznàltam,de ahogy öregszik úgy sárgul és szívja magába az összes koszt ami zsír és nedv...amúgy nagyon jó lenne,elvileg nem karcolható.(nano technológia)Ha kinyújtod,deformálod a fóliát akkor kis idö után felveszi az eredeti alakját.(invisible shield)

[ Szerkesztve ]

(#47230) maggi1886076 válasza GrooveHero (#47227) üzenetére


maggi1886076
addikt

ha félévente veszek rá egy újat akkor is olcsóbban jövök ki.de még egy karcot sem látok rajta.jól bírja...

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#47231) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Ok...akkor most kicsit félreteszem ezt a cuccot. Milyen fóliát érdemes venni? mit ajánlanátok? Lehet vmi olcsóbb is, de azért olyan nagyon bóvli ne legyen. :N
Mondjuk az SGP Neo-nak is szép ára van, így már mondjuk lehet kicsit sok lett volna, hogy megveszem mindkettőt. Mert ez is 27 dodó, meg a másik még 7 papír...sok ez így együtt, kb 13-14k

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#47232) kano válasza maggi1886076 (#47224) üzenetére


kano
nagyúr

Én is vettem egy topictárstól, eddig jó is volt (leszámítva, hogy elkezdett sárgulni). Viszont nagyon nehezen lehetett leszedni és utána már normálisan fel sem tudom tenni (buborékmentesen).
Lehet, hogy rendelek ebay-ről 10db-os fóliát és ha gond van vele akkor kuka és jön a következő. Csak onnan is valami jobb minőségűt kellene rendelni... ezért kérdeztelek titeket.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#47233) Senser87


Senser87
tag

i9300

Itt a legújabb i9300!! Occó!

SAM GS23U

(#47234) maggi1886076 válasza Senser87 (#47233) üzenetére


maggi1886076
addikt

vegyétek :DDD

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#47235) kano válasza Senser87 (#47233) üzenetére


kano
nagyúr

Rezisztív kijelzővel!! Az igen... :Y :W

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#47236) plejik válasza Senser87 (#47233) üzenetére


plejik
addikt

3 -at is veszek... ;]

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#47237) Misi1980 válasza GrooveHero (#47223) üzenetére


Misi1980
senior tag

A Neo Hibrid tok tökéletessen védi a hátlapot és nem a szilikon rétegen fekszik a telefon hanem a műanyag keretnek van egy pici vála hátul és az ér le nem az egész hátulja.A szilikon teljessen körbe öleli a készüléket csak van még pluszban egy rugalamas müanyag keret amit a szilikonra kell felhúzni.Szerintem csak foliás védelem körben nem jó mert a karcoktól véd de ha leejted akkor nem ér semmit.

[ Szerkesztve ]

(#47238) Peti N95 válasza GrooveHero (#47231) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Én [tőle] vettem pár ilyen olcsó fóliát, asszonyén is, és az enyémen is kb fél éve van fent, és szerintem szinte hozza a drágább fóliák szintjét! Nem karcolódik, és nem is sárgul! Szerintem ezért az árért egy remek fólia! Nem tudom hogy most árul e, de biztos tud szerezni!

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#47239) Senser87 válasza kano (#47235) üzenetére


Senser87
tag

luxusmobil!!!!

SAM GS23U

(#47240) Weeman1 válasza Senser87 (#47233) üzenetére


Weeman1
veterán

Cserélem is le az S2-t rá. :D

Xiaomi 11T Pro

(#47241) Oldman2 válasza Senser87 (#47233) üzenetére


Oldman2
veterán

Belső memória 45k !!!!
:-)

(#47242) Muffi válasza Weeman1 (#47215) üzenetére


Muffi
aktív tag

Spitya fele cm10-nel mar hivas utan nem fczik a kezdok?? Vagy mar spitya javitotta?

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#47243) Senser87 válasza Oldman2 (#47241) üzenetére


Senser87
tag

És a csávó dobja ki a TV-t a képen :D

A másik telefonnál az van írva, hogy Óriás 3,2"-os kijelzővel :D

SAM GS23U

(#47244) Romeo619 válasza Szelley (#47170) üzenetére


Romeo619
senior tag

Sorry - I couldn't find any apps with notification ads.

Na pedig reggel már megint sexy babes biliárdozhattam volna.:D

(#47245) GrooveHero válasza Peti N95 (#47238) üzenetére


GrooveHero
addikt

Biztos, hogy tőle vegyek? ;] :DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#47246) Peti N95 válasza GrooveHero (#47245) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Én vaterán vettem tőle annó, csak mondta hogy itt is fent van, és akkor mentettem le. Vaterán már van neki múltja, keress rá ugyan ez a felhasználóneve.

Szerk: az első akit kidob, csak fóliákat árul.

[ Szerkesztve ]

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#47247) Varszegig válasza Romeo619 (#47163) üzenetére


Varszegig
veterán

Airpush detecdot, illetve addon detector

(#47248) kano válasza GrooveHero (#47245) üzenetére


kano
nagyúr

Én vettem ettől a csávótól SE W810i-re fóliát és használhatatlant küldött. Rosszul volt méretre szabva és amikor mondtam neki, nem válaszolt. Megírtam az értékelést és azt írta rá, hogy fordítva tettem fel a fóliát és én vagyok a h*lye. :Y

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#47249) Weeman1 válasza Muffi (#47242) üzenetére


Weeman1
veterán

A TW még mindig fc-zik,
de én most Apex-et használok.

Xiaomi 11T Pro

(#47250) GrooveHero válasza kano (#47248) üzenetére


GrooveHero
addikt

lol:DD
na akkor marad a zíbéj:D

nézek ott vmi normálisat. Bár PH-n itt árul még egy srác fóliát, sok telefonra van, köztük S2-re is.
Ez lenne az:

[link]

a szöveg kísértetiesen hasonlít, vagy duplareg, vagy nemtom, de vmi nem stimmel, az hótziher:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.