Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46651) Kerio


Kerio
őstag

Furcsa jelenségre lettem figyelmes.
Zenét hallgatok fülessel. Mikor jön egy gtalk üzenet, akkor megszólal a teló hangszóróján egy pillanatra a zene. Ez mitől van? A barátnőmnek is S2-ese van. Az övés is ezt csinálja.

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#46652) randras válasza Kerio (#46651) üzenetére


randras
veterán

ICS bug. Sőt! Általában utána a zene lejátszása halkabban folytatódik!

(#46653) Szelley válasza Sh4rKy (#46644) üzenetére


Szelley
senior tag

Speedmod kernel a legjobb üzemidőben! Nekem a siyah mindig összefosta magát rövid időn belül... Nem megbízható!

(#46655) immi77


immi77
tag

Üdv Hölgyek/Urak!

Mennyit ér egy kb. 4 hónapos T-Mobile-os S2, minden tartozékkal, teljesen patent állapotban?
+ van hozzá egy 2000-es Samsung akksi.
(eladni szeretném, kisebb készülékre váltás miatt)

Flickr: http://goo.gl/CQVhcp

(#46656) Senser87 válasza GrooveHero (#46625) üzenetére


Senser87
tag

S3nál vedd figyelembe, hogy a 4 mag mellé csak 1 giga ramot adnak...ha valami majd kihasználja a processzort nem fog elférni a memóriában...

SAM GS23U

(#46657) Weeman1 válasza immi77 (#46655) üzenetére


Weeman1
veterán

Ha szép állapotú akkor 80 körül el tudod adni.

Xiaomi 11T Pro

(#46658) Arcanis válasza Sh4rKy (#46640) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Ha sehogy nem megy, akkor nézd meg, hogy adb push/pull segítségével tudsz e fájlokat másolni. (belső sd-ről, root mappából) Az is lehet, hogy egy fájlkezelő megfogja az sd-t és a gép nem tudja elérni. Érdemes egy adb remountot is lefuttatni, meg megnézheted gépről adb shell-ben, hogy látszik-e minden partíció. (shellben mount parancs)

Nekem volt olyan, hogy es file explorer épp root üzemmódban volt és "lefogta" a system partíciót.

(#46659) GrooveHero válasza Senser87 (#46656) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ebben mondjuk lehet van vmi. Gondolkodtam, hogy beugrok a Trémobilba megtapogatni az s3-at ha van nekik, de kezdek rádöbbenni, hogy nekem túl nagy lenne az a telefon, plusz van egy csomó olyan funkciója, ami tök jó, tök szép, de nem biztos, hogy használnám. Ezért kéne nekem olyan teló, amiben erős hardver dobog, S2 kinézettel. De mivel ilyen nincs, ezért sztem elég lesz nekem egy S2 is.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#46660) kungzi válasza GrooveHero (#46659) üzenetére


kungzi
veterán

A legtöbb feature-t mi is megkapjuk majd a jb-vel, amit az S3 tud.

(#46661) GrooveHero válasza kungzi (#46660) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nem is a feature-ökkel lenne a gond, hanem hogy qrva nagy nekem maga a telefon :DD Nincs nagy tenyerem, így sztem nagyon nem állna egy kézre a teló. Amúgy örülök neki, hogy lesz egy csomó újdonság is majd a JB érkeztével. Kérdés, hogy mennyire éri meg egyáltalán kétmagost venni, mikor a 4 magosok most kezdenek terjedni.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#46662) kungzi válasza GrooveHero (#46661) üzenetére


kungzi
veterán

Nekem pl bőven elég az S2, majd jövőre az S4 lesz betervezve nálam, vagy a Note3 :D full hd kijelzo, 4 mag, 2gb vagy több ram, microsd, stb. Ideális mobil :)

(#46663) GrooveHero válasza kungzi (#46662) üzenetére


GrooveHero
addikt

Oké, de vajon mekkora kijelző mérettel? Mert nem tudom ki mondta, hogy az átlag embernek kb a 4 coll ami még kényelmes, és sztem azért ebben van vmi igazság. 4.5-nél nekem nem kellene nagyobb. Aztán hogy milyen hardvert csomagolnak a plasztik alá az már más kérdés.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#46664) Arcanis


Arcanis
aktív tag

JB-re várás kényelmesebbé tételére csináltam egy appot, ami betölti sammobile-ról a fw listát.

Letöltés: [link]

XDA topik: [link]

Más: azért nem feltétlenül igaz, hogy kevés az 1 GB ram. Meg, hogy ami kihasználja a négy magot az nem fér el 1 gigában. És rossz hirt kell közölnöm: Az Android okosabban kezeli a saját RAMját mint a user, tehát nem érdemes a szabad MBok számát csekkolni, meg ramot üríteni.... erre ott a windows :-)

(#46665) nfsu17 válasza GrooveHero (#46661) üzenetére


nfsu17
veterán

Mikor én szemeztem az S3-al, akkor csak fehérben volt és elég drága volt. A másodikat még letudtam volna nyelni, na de fehérben... :)) Aztán odamentem hozzá, kezembe vettem és mondom ekkora nem kell. Vannak olyan gatyáim, amiben kettétört volna az egész, mert olyan kicsi a zsebe. Ez az S2 tökéletes méret nekem, és nem érzem úgy, hogy rosszul döntöttem, mert mégis elfért volna a nagyobb.

Terjednek a 4 magosok ez tény, de fejben el kell dönteni mire is kell a teló. 4 magos asztali gépem van az esetek 98%-ban mégis csak alapjáraton ketyeg szinte idle módban.
Nincs is még JB-m, mégsem éreztem még egyszer sem, hogy kellene egy gyorsabb teló. Ennél lassabb viszont már ne legyen többé. De hát mindenki más, valaki a nagyobb kijelző miatt, valaki a sok mag miatt veszi.

(#46666) kbadam83


kbadam83
senior tag

Ha a legfrissebb NEE rom van fent PhilZ kernellel akkor CM10-et erre a rom-ra WIP után rá lehet húzni vagy vissza kell tenni a gyári kernelt?

(#46667) kungzi válasza Arcanis (#46664) üzenetére


kungzi
veterán

Hasznos app :C

Amúgy remélem nem olyan lesz a frissítés, mint S3-on, hogy a magyar telok még meg sem kapták, pedig lassan 3 hete, hogy elkezdték a frissítést.

[ Szerkesztve ]

(#46668) kbadam83 válasza Arcanis (#46664) üzenetére


kbadam83
senior tag

Köszi COOL app

(#46669) hr2 válasza kbadam83 (#46666) üzenetére


hr2
őstag

Mehet egyből a ROM fel a wipeok után.
/előtte a recovery-ből csinálhatsz egy backup-ot, hogy ha visszaakarsz térni ami most van fent meglesz minden egyből/

(#46670) kbadam83
Nem tudom hova menti, a Tianium Backup megoldja, de ha nem szereted...... :)

[ Szerkesztve ]

(#46670) kbadam83 válasza hr2 (#46669) üzenetére


kbadam83
senior tag

Még egy kérdés nem tudja valaki az Angry Birds hova menti a játék mentéseket?
Ezeket a BACKUP programokat nem szeretem :(

(#46671) Szelley


Szelley
senior tag

Számomra ez elég fura... Amin csodálkozom, hogy egy ekkora erőmű, ekkora kijelzővel és ennyi pixellel, 2100mAh-s akksival elmegy 2napot masszív használat mellett?! Ha ez igaz, akkor valamit nagyon jól optimalizáltak a Samsung mérnökei! :O a titok pedig tuti a JellyBean-ben keresendő! Remélem s2-nek is jobb lesz az akkukihasználtsága ha megkapjuk a JB-t :)

(#46672) GrooveHero válasza nfsu17 (#46665) üzenetére


GrooveHero
addikt

Lehet nekem is leesne az állam ha meglátnám és én is azt mondanám, hogy ekkora nem kell. Az S2-vel meg már azóta szemezek, hogy megjelent, hardveresen is egész jó, akkor meg miért ne? Mondjuk szivesen megnéznék egy méretbeli összehasonlítást egy galaxy s-ről és egy s3-ról.
Tud esetleg vki képet mutatni erről? Mert tegnap próbáltam keresgélni, de nem sok sikerrel.
Mmondjuk nem is vagyok egy olyan telefonbuzi, nem a sok mag miatt veszem a telefont, de azért persze tudjon is valamit. Meg nem is a kijelző miatt, de mivel most 4 coll van, az alá már nem szeretném adni. Marad az S2 :C

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#46673) nggabi válasza Arcanis (#46664) üzenetére


nggabi
nagyúr

zsír :C ha magától le is tudná csekkolni mondjuk naponta az lenne az igazi, és utána szólna ha van friss. am a sammobilenak a prémium appja ilyrn, de fizetős.

"szenyor dzsíííí"

(#46674) kungzi válasza nggabi (#46673) üzenetére


kungzi
veterán

Csak halkan jegyzem meg, hogy vannak kiskapuk. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46675) bajusz66


bajusz66
aktív tag

Ezt látátok már?:
[Check for Firmwares App ]
Egy magyar srác csinálta :DD

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#46676) felixo válasza nggabi (#46673) üzenetére


felixo
őstag

Mi a pontos neve az appnak ?

Redmi Note 9

(#46677) felixo válasza bajusz66 (#46675) üzenetére


felixo
őstag

11 hozzászólással előtted linkelte be a fejlesztő !

Redmi Note 9

(#46678) busman válasza bajusz66 (#46675) üzenetére


busman
addikt

Kicsit lentebb linkelte is.....

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#46679) hr2 válasza bajusz66 (#46675) üzenetére


hr2
őstag

Előtted kb. 10 hozzászólással linkelte az a srác aki csinálta.

(#46680) nggabi válasza kungzi (#46674) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem kenyerem a warez ezért írtam is egy privátot :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#46681) Zé_Mester


Zé_Mester
őstag

üdv all. egy kérdés

ezt próbálta valaki közületek :
[Sound Mod] AC!D Audio Technology v4.0 | released!!! {22.10.12}
próbáltam feltenni alap LPX-re, LPY-ra, de teljes némulás.
CF-Root után is ugyanez, Siyah-hal szintén. hogy a répába lehet ezt feltenni úgy, hogy hang is maradjon ?
mert sehogy nem megy :F
pls ha valakinek működik, árulja el, hogy csinálta :O

[ Szerkesztve ]

(#46682) pzstm válasza nggabi (#46673) üzenetére


pzstm
titán

én anno a sammobile premium appot megvettem 0,9 dollárért

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#46683) hr2 válasza Zé_Mester (#46681) üzenetére


hr2
őstag

Ezt még tedd fel így hátha lesz: Fix

(#46684) nagyj74


nagyj74
senior tag

Sziasztok.
Tegnap estét azzal töltöttem, hogy elolvastam itt a Speedmod-ról mindent.
Le is töltöttem a K3-32 odinos változatát.
Tehát összegezve:
Ez a kernel root kernel, jobb lesz tőle az akku ideje a telónak (sokak szerint), lehet vele wipe-olni, biztonságos.
Amennyiben ez mind így van, akkor megejtem életem első rootolását. :)

(#46685) Zé_Mester válasza hr2 (#46683) üzenetére


Zé_Mester
őstag

köszi a segítséget, így már működik :R
kíváncsi vagyok jobb is lesz-e :))

[ Szerkesztve ]

(#46686) busman


busman
addikt

DorimanX 5.90 VAGY 5.92? PhilZ nekem nagyon merül...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#46687) hr2 válasza Zé_Mester (#46685) üzenetére


hr2
őstag

Szívesen. :)

(#46688) csabám válasza nagyj74 (#46684) üzenetére


csabám
addikt

Így van!

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#46689) laszlolczka válasza GrooveHero (#46672) üzenetére


laszlolczka
őstag

Mért nem nézed meg a Galaxy Wondert,véleményem szerint ideális lenne számodra.Az S2-es kicsinyitett mása.És csak jókat irnak róla. :)

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#46690) GrooveHero válasza laszlolczka (#46689) üzenetére


GrooveHero
addikt

:N Felejtős:DD

Most galaxy S-em van, S2-t készülök venni, ezek alá sem méretben sem processzor teljesítményben nem adom. Nem is tetszik, meg elég gyengus is. Meg 2.3.5 nemáá :Y :Y Azért köszi a tippet :R

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#46691) nggabi válasza laszlolczka (#46689) üzenetére


nggabi
nagyúr

az a kicsinyített mástól nagyon messze van. még egy sgs1 is jobb szvsz.

"szenyor dzsíííí"

(#46692) BigT válasza busman (#46686) üzenetére


BigT
senior tag

én stock lpx-en (nem y, de nem hiszem, hogy nagy difi lenne) használom az 5.92-est megjelenése óta. Elégedett vagyok, nem tapasztaltam gondot. Valaki írt kifagyott kijelzőt itt, de nem tudom, milyen rommal tolta.

Samsung S7 edge

(#46693) borsodika válasza Arcanis (#46664) üzenetére


borsodika
őstag

Korrekt app, lehetne tőled adroid programozást tanulni. :R

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#46694) JUmbozorzje


JUmbozorzje
tag

Sziasztok,
APEX launchernel tudom szerkezteni valahogyan a zarolasi/feloldasi kerepnyot?(widgeteket kirakni vagy az applikaciok ikonjait megvaltoztatni.

elore is koszonom,

Adam

**Saumsung Galaxy S II**

(#46695) Linkin válasza GrooveHero (#46672) üzenetére


Linkin
senior tag

Nálam volt 2 napig S3 tesztre és végre volt időm tanulmányozni:
A méret
az már tényleg nagy főleg úgy hogy nekem elég nagy kezem van de kényelmetlen tartani.
Sebesség Ics volt mind a kettő telefonon de lényeges különbség nem volt de a ramhasználat S3-nál borzasztó
[link]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#46696) nagyj74 válasza csabám (#46688) üzenetére


nagyj74
senior tag

ok. köszi.
Viszont van egy kis gondom: hiába ütöm be a *2767*4387264636# kódot, meg sem nyitja a menüt, egyszerűen nem lép tovább a tárcsázóból.
IMEI rendben, a másik kód kiadja a product kódot. ott még XEN szerepel.

(#46697) Barto


Barto
aktív tag

Üdv Mindenkinek!

Feltettem a I9100-CM10-121104-NIGHTLY+GAPPS+TW5Theme-Spitya-t.
USB debug on, de nem hajlandó feldobni a telefon, hogy a tárhelyeket csatlakoztassam, amikor gépre teszem. Erre tud valaki valamilyen ötletet?
Előre is köszönöm.

"like a big ball of... Wibbly Wobbly, Timey Wimey... stuff"

(#46698) busman válasza BigT (#46692) üzenetére


busman
addikt

Nah felpattintonnam az 5.92-őt.
Semmi wipe,meglátom hogyan szuperál ezzel...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#46699) randras


randras
veterán

Úgy tudom, volt itt valaki, aki komolyabban is nyomatta az androidot, ROM-okat is csinálgatott.

Nem tudja vagy tudjátok, hol tudom állítani az automatikus fényerő értékeit? Az egyetlen, amit hibaként eddig fel tudok róni a ROM-omban, hogy nagyon alacsonyak ezek az értékek.

(#46700) Barto


Barto
aktív tag

Lejért a szerkesztési időm.
Egy kérdés merült fel bennem - a régi romokban volt ilyen, a JB-ben nem találom - :
Hol tudom beállítani, hogy a telefonkönyvben csak a telefonszámokat tartalmazó névjegyek jelenjenek meg meg?

Van hogy egy névjegy 6-7 alkalommal is megjelenik.

Ez az USB-s érdekes: a Win7 látta a telót, látta mind a külső mind a belső memóriát. Tudtam írni, olvasni, de a Total Commanderben nem jelent meg (nyílván, mert a Win7 mint telefont látta, és nem meghajtót.) Régebben lehetett választani, hogy milyen módban akarom csatlakoztatni a telót, de nem hogy ez, még a térhely csatlakoztatást sem találtam meg. Ú de szokni a JB-t. Az ICS-t egész hamar megszoktam, remélem ezt is.

[ Szerkesztve ]

"like a big ball of... Wibbly Wobbly, Timey Wimey... stuff"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.