Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47851) hr2 válasza TOZ (#47836) üzenetére


hr2
őstag

Elég gyors volt a "főnök", teszem is fel. :)

(#47852) zoleeno1


zoleeno1
addikt

nekem is sikerült felpattintani, pit-tel együtt, iszonyat durva eddig, nagyon smúúúút :D
Az első boot valóban hosszú volt, annyira, h én már kezdtem is parázni, h megfagyott, készvégetégla :D

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#47853) pzstm válasza pzstm (#47850) üzenetére


pzstm
titán

elnézést a csúnya beszédért de én mindjárt lefosom a bokámat ez annyira lefolyik a kijelzőmről:D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47854) kungzi válasza zoleeno1 (#47852) üzenetére


kungzi
veterán

és ez még csak egy Teszt verzió :D

(#47855) TOZ válasza hr2 (#47851) üzenetére


TOZ
addikt

Jó olvasni a topicot.
Egész nap egy vajpuha Gnexet hasznaltam. Almomban nem gondoltam, hogy estere a S2 is megkapja. Mondjuk a Stock Androidot nem cserelnem le most mar semmire...

(#47856) nggabi válasza pzstm (#47850) üzenetére


nggabi
nagyúr

én is először a bluttyogást kapcsoltam ki :C

"szenyor dzsíííí"

(#47857) hr2


hr2
őstag

Antutu nálam ennyi:

(#47858) dJ Peer


dJ Peer
aktív tag

Ahogy olvasom elég nagy az izgalom most, de segítsetek egy kicsit kérlek.
Fel akartam rakni a LP HU-t, aztán megzavarodott. Állandóan kiírja, hogy 'TB has been granted...'
De a TB megakad ott, hogy root jogok kérése. Közben letöröltem a LuckyPatchert. Felraktam marketről?:F a supersu frissítést, de semmi nem változott utána letöröltem. A wifi bekapcsol, de nem csatlakozik a hálozathoz.
Mit tegyek? :F

[ Szerkesztve ]

(#47859) kungzi


kungzi
veterán

Amúgy ez egy UK verzió Sammobile szerint!

Kíváncsi leszek holnap milyen főzetek lesznek! :C

(#47860) zoleeno1 válasza kungzi (#47854) üzenetére


zoleeno1
addikt

vágom, pont azon agyalok mennyire lakjam be, mikor jön vajon a végleges... :)
kövezzetek meg, de a bluggyogás nekem bejön, de hosszú távon nyilván idegesítő, szal ment a levesbe itt is :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#47861) Ateszpapa válasza pzstm (#47811) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Igen. :)

(#47862) randras


randras
veterán

Laggolgat. ;]

(#47863) bajusz66 válasza pzstm (#47840) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Persze :K
Pit nélkűl tegyed
Új telóm lett :DD :C

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#47864) zack


zack
nagyúr

Zárolt képernyőn facebook szalag...Nagyon komoly. :Y Gyors kamera opció...Pfff. Jó dolgok ezek. :C

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#47865) nggabi válasza zack (#47864) üzenetére


nggabi
nagyúr

hmmm mi ez a facebook szalag? ez nekem is új :) tudnál róla egy screenshotot csinálni?

"szenyor dzsíííí"

(#47866) kano válasza pzstm (#47846) üzenetére


kano
nagyúr

És mi lett?
Szerencsére nekem már új chip van benne így ez engem sem érint már.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#47867) nagyj74


nagyj74
senior tag

izzik a topik. :) a felrakáshoz mindenképp kell a pit? ha nem kell, akkor a másik két fájl kell?

[ Szerkesztve ]

(#47868) pzstm válasza zack (#47864) üzenetére


pzstm
titán

FB appot még fel sem raktam, annyira smoooth hogy arra élvezkedek most. Vibert felraktam, holnap majd belakom :C

Ha akksiban jobb lesz mint CM10 akkor várom szeretettel az új frissítéseket is akár :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47869) bajusz66 válasza nagyj74 (#47867) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Én pit nélkül tettem
Állat lett :K :C :Y :Y

[ Szerkesztve ]

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#47870) zoleeno1 válasza pzstm (#47868) üzenetére


zoleeno1
addikt

detto, nem tudok betelni vele :D Csak a füleket pörgetem ide oda, mint valami hülyegyerek :D

nagyj: pit nélkül a CODE, CSC, MODEM fájlok kellenek.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#47871) borsodika


borsodika
őstag

Én eddig 1 "bugot" találtam azt is random. Amikor alvó állapotból felkeltem a telefont és a képernyőzárat elakarom húzni akkor nem reagál a kijelző nyomására felvillantja a gombokat és ennyi. Elsőtétítem a kijelzőt power gombal és vissza akkor már jó de ezt se mindíg csinálja.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#47872) zack válasza nggabi (#47865) üzenetére


zack
nagyúr

Ide hogy tudok betenni képet, hogy ne a linket mutassa hanem egyből a képet? :B

Dropboxot nézzétek már meg...Most regisztráltam, de nekem csak 2,5Gb. :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#47873) kungzi válasza zack (#47872) üzenetére


kungzi
veterán

szerintem mivel nem hivatalos rom, így nem él még az 50GB, bár már kaptam egy emailt az előbb, valami dropbox 50GB-ról :D

(#47874) nggabi válasza zack (#47872) üzenetére


nggabi
nagyúr

kép gomb a link gomb mellett :)

várni kell asszem az 50 gigához, meg végigszenvedni pár lépést. de volt akinek megadta ha elkezdte használni (feltöltött fájlokat).

"szenyor dzsíííí"

(#47875) pzstm válasza zack (#47872) üzenetére


pzstm
titán

Nekem yahoo newst akar kirakni csak nem tud mert nincs benne kishazank...; (

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47876) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Szerintem hamar lesz a root-ra jobb megoldás, akár új kernel keretén belül is.
Ami nekem nem megy az a kódos gyári reset.
Lehet, mert olyan csipem van, ami téglázza, ezért nem engedi?
No, majd kiderül, eddig szuper, és a kijelző mintha új lenne, olyan jó. :)

(#47877) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Egy linket kérhetnék erről az 50 gigáról? :P

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#47878) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Azt olvastam, asszem itt a PH tesztben is, hogy ez a tekintet figyelő nem valami jól működik, szemüvegesek meg felejtsék el. Hát én szemüveges vagyok, most teszteltem és űber frankón működik. Meg sem mozdítottam a szememet, csak mereven bámultam a kijelző 1 pontját, és nem zárt le :C

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#47879) Willhunting


Willhunting
aktív tag

Nincs kedvem most Odinnal mókolni, meg romcseréhez eddig mindig cwm-et használtam.
Szóval kérdésem az lenne, hogy CWM-ből is fellehet tenni ezt a kiszivárgott JB romot?

[ Szerkesztve ]

(#47880) pzstm


pzstm
titán

Facebook sync kepeket nem igazan huzza be nevjegyekhez...; (

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47881) zack válasza nggabi (#47874) üzenetére


zack
nagyúr


A pár lépést végigszenvedtem, tettem is fel képeket, de még mindig 2,5Gb. :U

Egyébként a Facebook szalag felnyitva görgethető egész hosszan.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#47882) Muffi


Muffi
aktív tag

Amit linkeltek jb deodexes zipes fajlt letoltottem vkrol full wipeoltam majd felflasheltem a romot es ujrainditottam. 5 percig csak a samsung galaxy s2 felirat jelent meg es nem csinalt semmit...mas tapasztalt ilyet aki nem odinnal rakta fel...? Vonaton vok szal nem birtam megallni h ne rakjam fel,de ez igy gaz h nem mukodik nalam a zipes valtozat. Most visszatettem Vk-t mert az volt lementve...

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#47883) nggabi válasza zack (#47881) üzenetére


nggabi
nagyúr

:Y köszi. nekünk ilyen nem volt benne...

"szenyor dzsíííí"

(#47884) hr2 válasza Ateszpapa (#47876) üzenetére


hr2
őstag

Már van, linkelték itt is a kernel-t :) : [link]

(#47885) pzstm válasza zack (#47881) üzenetére


pzstm
titán

Nekem yahoo news jon csak be facebook szalag nem; ((

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47886) Gloob válasza Willhunting (#47879) üzenetére


Gloob
addikt

Sajnálattal közlöm, hogy NEM!

Samsung Galaxy A52S

(#47887) Willhunting válasza Gloob (#47886) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Ok, köszi a gyors válast! Akkor szedem le gyorsan az odint.

(#47888) nagyj74 válasza zoleeno1 (#47870) üzenetére


nagyj74
senior tag

Ok. köszi. Még töltöm lefelé a ROMot.

(#47889) Oldman2 válasza Muffi (#47882) üzenetére


Oldman2
veterán

Türelem, lassan indul el elsőre...

(#47890) belashx válasza pzstm (#47880) üzenetére


belashx
senior tag

Használd [ezt].

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#47891) proly01


proly01
őstag

Nekem brick bug mentes a chipem.
Akkor fogom wipe olok meg factory resetelek és utána egyből mehet is fel odinnal?
Gyári T-s 4.0.3 van rajta LP7.

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#47892) zack válasza pzstm (#47885) üzenetére


zack
nagyúr

Beállítások -> képernyő lezárása -> zárolt képernyő opciói -> információs szalag -> tartalom típusa. Ezen belül 3 lehetőség...Hírek, Részvény, Facebook. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#47893) noname626


noname626
csendes tag

Segítsen valaki pls.
Boot után a nagy öröm közepette a következő üzenet fogadott: sim hálózatfeloldó pin kódja
Privátban.
Köszi előre is...

(#47894) Nikazukma


Nikazukma
csendes tag

Übercool az új rom :)

(#47895) HardRic


HardRic
addikt

Wow, holnap este lesz alkalmam felrakni de wooooow, S3-at csináltak a S2-ből.
És ahogy nézem a kijelző beégésre is gondoltak, mert nem fekete hanem szürke a status bar. Hát azt hiszem a következő telóm is Samsung lesz. Ezek után megérdemlik.

(#47896) Ateszpapa válasza zack (#47872) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nekem a rom felrakasa utan 52, 2 gb lett. Remelem nem vonjak vissza. Amugy ellenorizetek le a dropbox beallitasainal hogy mennyit ir ki.

(#47897) nagyj74


nagyj74
senior tag

nagyon hamar felment, gyorsan bebootolt és utána majdnem hanyatt estem, annyira jó :C

(#47898) Ateszpapa válasza TOZ (#47836) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Koszi a biztonsag kedveert felrakom. Amugy mar sikerult rootolnom az xda es a pdafanclubon is megvan hogy kell cwm el.

(#47899) Balage180


Balage180
tag

Sziasztok a sammobilos zip másnál is hibás? már kétszer szedtem le de mind a 2 hibás, kérhetnék valkitől egy másik linket?

(#47900) zack válasza HardRic (#47895) üzenetére


zack
nagyúr

Erősen gondolkodom, hogy ezek után kell e nekem másik teló a közeljövőben. :B Ami a Nexus 4-től visszatart, az a zárt bootloader...

Egyébként a zenelejátszó is baromi jó lett, teljesen megújult. Szó szerint elfogultság nélkül, kaptunk egy minden ízében megújult szoftvert, és ezzel együtt egy új telefont. :C Az okostelefonos múltamban nem is emlékszem hasonlóan nagy ugrásra szoftveresen. 1 évig voltam i4 tulaj, de ez a Jelly Bean köröket ver felhasználói élményben az iOS-re, és a többi OS-re is.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.