Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) Skod válasza Luck Dragon (#5996) üzenetére


Skod
tag

Ezt találtam
link

AI funkciókat ha jól tudom jelen állás szerint csak az S23 kap.

[ Szerkesztve ]

(#6002) Luck Dragon válasza vicces (#5999) üzenetére

Ezt nem értem teljesen , hiszen látod a töltőtségi szintet. Vagy most én értek félre valamit ?

GoodSpeed
Mik nincsenek, nem is tudtam, hogy ilyen részletesen jegyzi a hibás dolgokat .

Skod
Köszi :)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6003) Viktor0610 válasza Luck Dragon (#6002) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Arra gondolt, szerintem, hogy addigra érné el a 100%-ot a töltés.

Samsung Galaxy A54

(#6004) Luck Dragon válasza Viktor0610 (#6003) üzenetére

Ja értem! Mondjuk az tényleg hasznos újítás lenne.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6005) vicces válasza Luck Dragon (#6002) üzenetére


vicces
addikt

van elvileg az androidban benne van már, csak itt nálunk úgy tűnik, hogy le van tiltva. este a töltőre teszed a telót, de nem tölti teljesen fel, csak röviddel a beállított ébresztési időpont elött tölti tovább 100%-ra. :K

:)

(#6006) Luck Dragon válasza vicces (#6005) üzenetére

Ismerem a dolgot, :R iPhone esetében is ez van, csak eléggé hektikus a működése .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6007) GoodSpeed válasza GoodSpeed (#5983) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Az ikonok esetében Google Files lehet a ludas, mert a Samsung alkalmazások lapján minden rendben van:

Aztán megnéztem a Xiaomin is és bingo, a Google Files ugyanúgy átszínez bizonyos appokat, de ugyanazokat amiket Samsungon is ha megvan mind a két készüléken... :((( jó, nem csináltam FR-t .😆

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6008) Luck Dragon

Lényeg hogy meg lett a bűnös . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6009) Luck Dragon

Ti melyik megoldást alkalmazzátok a telefon navigálására ? Három gombbal rendelkezőt vagy a vízszintes vonalkát?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6010) fogselyem válasza Luck Dragon (#6009) üzenetére


fogselyem
tag

Szerintem ez attól függ, hogy kinek melyik a kényelmesebb.
Nekem az alsó három gomb áll kézre (alkalmazások, kezdőképernyő, vissza).

Houhi-Gassen (放屁合戦) harcos.

(#6011) Viktor0610 válasza Luck Dragon (#6009) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gesztusvezérlés van, de vízszintes vonalak nélkül.

Samsung Galaxy A54

(#6012) GoodSpeed válasza Luck Dragon (#6008) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Igen, szerencsére. Mondjuk a Google Files esetében úgy néz ki, mintha belekezdtek volna, de véletlenszerűen, mert az egészen ismert applikációtól a a regionális ismeretlenig vannak maszkolva cuccok, illetve fordítva is igaz.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6013) Jack Oneill válasza Luck Dragon (#6009) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Alul 3 db kis vonal. Nekem ez a samsung-fele gesztus jobban tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#6014) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Azért még rámértem!

Felvesz 26 fölött is kicsivel a Samsung töltője, nyilván ebből megy el valamennyi veszteségként. Kicsinyke rész. A végén:

A végén már ennyire gyenge volt a teljesítményfelvétel! :D

Plusz még valami: ha nincs másik mobilom, nem jövök rá még egy ideig, hogy a Google Files kavar :D

Amúgy Antutu alatt is megnéztem. Konnektorból 7-8W-os teljesítményt vesz fel.

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6015) Öcsielvtárs válasza Luck Dragon (#6009) üzenetére


Öcsielvtárs
aktív tag

Az alsó három gombbal de vissza, kezdőképernyő, alkalmazások sorrendben, így kényelmes, 90%-ban balkézzel kezelem a telefont, jobbkezesként...

[ Szerkesztve ]

Samsung A54

(#6016) cs.zs. válasza Öcsielvtárs (#6015) üzenetére


cs.zs.
addikt

A vissza gomb nekem szigorúan jobb oldalt kell hogy legyen
:D

...

(#6017) TeeJay válasza GoodSpeed (#6014) üzenetére


TeeJay
félisten

Kajak oda adom neked az USB mérőmet mert nekem 2 is van és valami 1500-ért rendeltem és akkor végre pontosan látod majd mikor mennyit vesz fel a telefon az USB portból :))

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#6018) TeeJay válasza GoodSpeed (#5964) üzenetére


TeeJay
félisten

20 évvel ezelőtt csak 2G volt az is 900 vagy 1800MHz-en de ha jól emlékszem inkább 900-on és egy cellára csatlakozott a következő jó messze volt mivel itt nagy területet fedtek le.
Ma 4G-n Yettel esetén 6 band-en is megy szolgáltatás ráadásul magasabb 1800-2100-2600MHz-en is amik 100-200méterre is lehetnek egymástól így ha 5métert sétálsz valamerre lehet már a másik cellára fog csatlakozni és nem is egy frekvencián hanem többön. 5G főleg ami N77-78 ott meg még sűrűbben rakják mert még magasabb frekvencián megy és ezt mindet folyamatosan kommunikálja a telefon hogy mikor melyikre csatlakozzon.
A régi telefonnal valami 150MHz-es kis proci bőven elég volt hiszen mindig készenlétben működött és annyira fapad OS volt rajta hogy nem kellett alá kakaó.
Nem lenne gond a mai okos telefonokkal sem ha tudnának az akku technológián annyit fejleszteni hogy fele ekkora méretre 2x akkora kapacitást valahogy be tudjanak sűríteni akkor 3-4x ekkora akkukat lehetne berakni telefonba és 3-4nap üzemidő lazán összejönne

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#6019) Öcsielvtárs válasza cs.zs. (#6016) üzenetére


Öcsielvtárs
aktív tag

Nem esik kézre, megszokni sem tudom ott, nem tudom miért.

Samsung A54

(#6020) Jack Oneill válasza Jack Oneill (#6013) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ja es azert igy, mert nagyobb a lathato kijelzo felulet. De az egy vonalas (google-fele) nem tetszik, csak a harom vonalas.

(#6021) cs.zs. válasza Öcsielvtárs (#6019) üzenetére


cs.zs.
addikt

A legtöbb ember szerint a vissza bal oldalt jó.
Ez ügyben én vagyok a különc

...

(#6022) TeeJay


TeeJay
félisten

Ti még használjátok a nyilakat? Sokkal jobb a húzásos irányítás. Én már évek óta nem láttam alul a 3 gombot :D

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#6023) thboxx válasza Luck Dragon (#6009) üzenetére


thboxx
aktív tag

Full gesztusvezérlést. Semmi nem látszik a képernyőn. Ha megszokod (mert meg lehet), sokkal gyorsabb és kényelmesebb is szerintem.

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#6024) cs.zs.


cs.zs.
addikt

Gyermekem az A54-et úgy használja.
Kinek-mi. :K

...

(#6025) Luck Dragon

Köszi mindenkinek a visszajelzést, csak a kíváncsiság hajtott kérdéssel kapcsolatban. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6026) GoodSpeed válasza TeeJay (#6017) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Az a helyzet, hogy arra voltam kíváncsi, hogy ténylegesen mennyi áramot vesz fel a konnektorból. Illetve arra ,hogy a szoftveres mérés pontos e. Nos ez is kiderült, pontos! Tehát a veszteséget is látni akartam. A Xiaomi az nem vette fel a 33W-ot, a Samsung pedig ténylegesen igen a 25-öt, sőt 26 fölött is járt! Eddig nem vásároltam sem külön töltőt, sem töltő és USB kábel közé ékelődő mérőt, sem pedig mérést közvetlenül jelző kábelt, mert fontosabb volt számomra, hogy minden Samsung legyen hozzá.
Ennek egyik oka az, hogy nem akarok hazudni, nem szoktam hazudni, és ha véletlenül egy meghibásodás van, akkor a Samsungnál felteszik rutinból a kérdést: ugye eredeti töltőt, kábelt használtam? Erre én nem akarok hazudni, hanem megmondom az igazat, hogy igen! Az én igényeimet kielégíti az eredeti töltő, és kábel. Megjegyzem a Xiaomihoz is azt használom, sőt soha, egyiknél sem használtam a gyártótól eltérő töltőt vagy kábelt az elmúlt csaknem 25 évben.

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6027) fogselyem válasza GoodSpeed (#6026) üzenetére


fogselyem
tag

Ez az "Eredeti toltot hasznalt a felhasznalo?" kerdes a mindent vivo kartya a szervizben.
Ossze, vissza mindenfele toltovel, kitapasztalt kabelekkel toltom a telefonjaim, toltoim, mikor gyorsan, mikor lassan, neha a szamitogeppel.

"Ennek egyik oka az, hogy nem akarok hazudni, nem szoktam hazudni".
Akkor te egy igen erenyes, mondhatjuk ugy is, hogy isten felo ember vagy, egyenes utad lesz a Menyorszagba.

[ Szerkesztve ]

Houhi-Gassen (放屁合戦) harcos.

(#6028) cs.zs. válasza GoodSpeed (#6026) üzenetére


cs.zs.
addikt

Redmi Note 12S-nek gyárilag 33 wattos töltője van, [kép]
próbaképpen rátettem az LDNIO-ra,
kék kábel PD-aljzatba, fekete kábel QC-be.
30% töltöttség benne volt a telefonban, tehát nem 0-ról indulva, de simán felvett 30 wattot (PD).
QC 10 watt.
[kép] [kép]
[kép]

...

(#6029) tibi03


tibi03
csendes tag

Sziasztok!

Tudom, hogy ez az A54 topic, de hátha tudtok segíteni és sikerül pártatlanul véleményt alkotni 😀
Ha egy A54 5G 256GB és egy Redmi note 13 pro 5G 256GB közül kellene választanotok hasonló áron, akkor melyik mellett döntenétek?

Általános használat jellemző rám, a kamera ami fontosabb talán.
Most egy redmi note 10 pro-m van, ezt mondjuk nem igazán szeretem, a push értesítések eléggé kiszámíthatatlan módon működnek vagy nem, egyes alkalmazásoknál. Illetve a redmi 10mp-es "always on display" funkciója az elég zavaró, az a54-nél ez tényleges funkció?

Köszönöm előre is!

(#6030) Viktor0610 válasza tibi03 (#6029) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megfelelő beállítások mellett a MIUI-n is érkeztek volna az értesítések. ;) Mára a One UI alapból jobban korlátozza a háttérben futást, mint a MIUI. Persze, itt is megoldható az értesítések normális kezelése.
A Redmi Note 13 Pro kamerában és sebességben valamivel jobb, a Samsung jóval tovább kap frissítést, plusz wi-fi 6 képes (nálam ezek fontos szempontok voltak).

Ja, igen. Always on display. Rendesen működik az A54-en. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#6031) fogselyem válasza Viktor0610 (#6030) üzenetére


fogselyem
tag

Mersekelten vizallo az A54, szep szine van, a veletlenszeruen kivalasztott sufni GSMben is kapsz hozza tokot, vonot.
Amiota attertem a Samsung keszulekekre mas embereket is megismertem a forumon.

Houhi-Gassen (放屁合戦) harcos.

(#6032) cs.zs. válasza tibi03 (#6029) üzenetére


cs.zs.
addikt

Szia,
szerintem ha fényképezés, akkor Samsung.
Nem csak azt kell nézni hogy hány csillió megapixel van. Samsung jobb szoftvert ír az adott érzékelőhöz, és ezért jobb képek készülnek.
Samsung IP67 víz/porállóság, Redminél ezt nemtom.

Hasonló áron a Samsung jobb vétel lehet, de én csak szolgáltatónál venném. Egyéb boltoknál szoftver meg régió variációk lehetnek, aztán csak a szívás lesz.
de ez csak magánvélemény

...

(#6033) tibi03 válasza Viktor0610 (#6030) üzenetére


tibi03
csendes tag

Hidd el, próbáltam mindenféle beállítással, egyesével vannak állítva az akku kímélők is és hol működik, hol nem. Van olyan alkalmazás amin az összes engedély meg van adva fejlesztői módban, háttérben futás, 0 korlátozás, minden anyám kínja és 2 nap után mégis lelövi a háttérben.
De talán most ezek alapján szimpatikusabb a Samsung, meg azom már úgyis régen volt, még az őskorban valami buta telefon, valószínűleg váltok. Igazából már egyszer eldöntöttem, csak megjelent a kínálatban ez a 13 pro, de nem zavarom össze magam inkább 😀

(#6034) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

A januári még senkinek sem jött meg?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6035) tibi03 válasza cs.zs. (#6032) üzenetére


tibi03
csendes tag

Köszi, szolgáltatón keresztül hozom mindenképp. ~88e Ft lesz magenta 1-ben

(#6036) fogselyem válasza GoodSpeed (#6034) üzenetére


fogselyem
tag

Szerintem a csajokat kerdezd, hogy megjott-e a januari.

Houhi-Gassen (放屁合戦) harcos.

(#6037) GoodSpeed válasza fogselyem (#6036) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Szerintem te nem leszel itt hosszú életű :(((. :DDD

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6038) GoodSpeed válasza Luck Dragon (#5990) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Amúgy ez zavaró, és szerintem kontraproduktív is, mert ha valaki így vásárol telefont, és beszívja a frissítések elmaradásával, valamint a garanciáztatással, miszerint a készüléket csak a boltban lehet leadni javításra, ahol - áttéttel - jut el a román szervizbe - aminek mondjuk annyi előnye lesz, hogy megkapja az aktuális update-et, de utána megint a következő elromlásig nem -, nos az igencsak meg fogja gondolni, hogy hol vásárol, és vásárol e ott ugyanott, újból.

Szerk: ez már az a szint, hogy megéri ázsiából rendelni, lényegesen olcsóbban, mert kb ugyanazt kapja... oké, a garancia még neccesebb, meg megnyúlik a javítási idő még jobban, de frissítés az így sincs, meg úgy sincs, és olcsóbb sokkal :D

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6039) Luck Dragon válasza tibi03 (#6035) üzenetére

Az megfelelő ár érte.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6040) fogselyem válasza GoodSpeed (#6038) üzenetére


fogselyem
tag

Az EMAGon pont ezek miatt nem mertem megvenni a Xiaomi Band 8at, mert panaszkodtak, hogy a kinai verziot aruljak.

Houhi-Gassen (放屁合戦) harcos.

(#6041) Luck Dragon válasza GoodSpeed (#6038) üzenetére

eMAG egy amúgy is egy külön álló fogalom és világ :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6042) cs.zs. válasza fogselyem (#6036) üzenetére


cs.zs.
addikt

Lesz akinek nem
:D

...

(#6043) Luck Dragon válasza tibi03 (#6029) üzenetére

Ha döntenem kellene eme két eszköz között , ha kamera lenne az egyik fontos szempont amit írtál is, akkor A54 mondanám én is, szoftveresen nagyobb hangsúlyt kapott , plusz ha ínyenc vagy akkor itt Samsung kamera asszisztens applikációja még több beállítás elérése érdekében .

AOD is nagyszerűen működik , bár gyakorlati hosszas tapasztalattal nem rendelkezem , csak pár napig használtam , de akkor semmilyen problémával nem szembesültem.

Értesítések (push) viszonylag jól működik . Gmail esetében másodperckkel lasabbb mint egy iPhone esetében , de úgy gondolom ez legyen a legkisebb probléma .

Magamból kiindulva ha összevetem a két készüléket akkor apránként végig haladva a specifikációkon akkor első lenne a kijelző .

200 Nit fényerő eltérés mindegyik oldalról nézve szinte elenyésző , ellenben van DC Pro esetében .

Pro mellett szól még a gyorsabb töltés (25w VS 65w) , ellenben hosszabb üzemidő számomra fontosabb és a GsmArena tesztje szerint az A54 ezen a téren nyer a Pro-val szemben, igaz pár óráról van csak szó .

Pro esetében tetszik a kisebb kávák a kijelző körül , sokkal szebb és modernebbnek hat.
Tartalmaz egy 3,5 mm-es fejhallgató audio jack portot és beépített infravörös portott .

Samsung esetében újabb Bluetooth verzió ( v5.3 ) , aki mint én is örülök a hatékonyabb és gazdaságosabb működéséért .
Bővíthető tárolás MicroSD kártyán keresztül 1024 GB-ig és ezek mellett 2 SIM-kártya nyílással rendelkezik, IP67 besorolással.

Kompatibilis a Wi-Fi 6 vezeték nélküli hálózatokkal.
Újabb operációs rendszer verzió: Android 14 versus 13.

Kamera lassú felvétel 480FPS-en és az előre néző kamera 4K-n képes videofelvételt készíteni.

Összességében nekem is volt Xiaomi készülékem és mai napig követem tevékenységüket, nekem nem hiányoznak a szoftveres anomáliák, bizonytalan frissítési megoldások , reklámok .
Samsung esetében is vannak érdekességek szoftveresen, de elenyésző és sokkal stabilabb felhasználói élményt nyújt, így úgy gondolom ez sokkal fontosabb egy OS stabilitás és támogatottsága és kiszámíthatósága , mint az , hogy hardveresen mennyire erős .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6044) Skod válasza GoodSpeed (#6034) üzenetére


Skod
tag

Nem. Pedig a pixel shift miatt izgalmas ha tényleg benne van.

(#6045) rothfb


rothfb
veterán

Sziasztok!

Édesanyámnak egy Xiaomi Redmi Note 7 pro-ja van A10 van rajta.
Kapni fog egy új A54-est. A smart switch alkalmazást fogom tudni vajon használni az adatai átviteléhez? Azért kérdezem, mert itt ugye nem két Samsung telefonról van szó és az egyik már eléggé régi is. Megköszönöm, ha valaki válaszol.

(#6046) Luck Dragon válasza Luck Dragon (#6043) üzenetére

Közben butaságot írtam , nem két fizikai SIM kártyás, csak egy hagyományos és egy E-SIM .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6047) Luck Dragon válasza rothfb (#6045) üzenetére

Idézet a Samsung oldaláról .

"Függetlenül attól, hogy másik Galaxy-ról, iOS-ről vagy más Android-eszközről érkezik-e, a számodra fontos adatok könnyedén átvihetők új Galaxy készülékedre.
"

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6048) cs.zs. válasza rothfb (#6045) üzenetére


cs.zs.
addikt

Nemrég vettünk egy Redmi Note 12S-t, ami egy 3 éves LG K42 3/64-et váltott le. Beüzemelés közben volt olyan lehetőség, hogy előző telefonról adatok másolása KÁBELLEL. (korábban nem találkoztam ezzel, bár szerencsére nem kell túl gyakran ilyennel foglalkoznunk)
Szóval összekötöttük a 2 telefont egy C-C kábellel, és az új mindent áthúzott a régiről.
Alkalmazások, adatok, fényképek, videók,
Mindent.

Most csak tippelek, de gondolom ezt már minden új tudja.

...

(#6049) rothfb válasza Luck Dragon (#6047) üzenetére


rothfb
veterán

Kőszönöm, én is láttam, de gondoltam megerősítést kérek.:R

(#6050) rothfb válasza cs.zs. (#6048) üzenetére


rothfb
veterán

Az nem a smart switch lehetett, hanem az a gyári android megoldás. Esetleg az is játszhat. De mivel egy új Samsung készülék lesz, smart switchben jobban bízom.
Nem rég amúgy használtam, de két galaxy eszköz között.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.