Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Uj frissitesi eljaras.
[link]

(#7002) PFZ180 válasza Jack Oneill (#7001) üzenetére


PFZ180
lelkes újonc

nem rossz dolog ez, asszem pixeleknel igy van. bar, egy honapba egyszer kibirom ezt az hosszabb idot.

(#7003) LeviTee


LeviTee
csendes tag

Sziasztok! Vagy nem tudok keresni a fórumban vagy ritka hiba. Menet közben a GPS lefagy, azt hiszi nem haladok, sebesség nullát mutat, majd 5-10 mp múlva észbe kap és tovább megy. Mindez percenként ismétlődik apptól függetlenül. Térkép, Waze, Sygic mind csinálja. GPS kalibrálva, legújabb frissítések mindenhol. Tipp/tapasztalatban tudtok segíteni? Köszi!

(#7004) GoodSpeed válasza Jack Oneill (#7001) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Az a "poén", hogy Android 7.0 óta (ami 2016 augusztusában jelent meg) a Google ezt favorizálja. Android 14-nél járunk, és ott van a lebegtetés, hogy az A55-től fogja tudni, és egyáltalán nem biztos, hogy azalatt bármelyik modell is képes lenne rá, pl A54...

Ilyenkor látszik az, hogy maga a Google is vissza van fogva azáltal, hogy az operációs rendszerét tucatnyi gyártó terjeszti. Ezek között a Samsung a legengedelmesebb ... a többi az... és ilyenkor lehet sajnálni, hogy idehaza nem lehet kapni Pixeleket, vagy ha lehet is, nem elterjedt.

Itthon is lesz Pixel telefon! - Mobilarena Okostelefon hír
Idén mér elvileg lehet idehaza is kapni majd.
Bár ez még nem hivatalos.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7005) Angel2014 válasza GoodSpeed (#7004) üzenetére


Angel2014
addikt

Szia Routerben nem vagy vagytok otthon?

Folyamatosan azt írja a telóm nem megfelelően beállított jelszó. De ezt írtam már korábban.

Régi D-Link kétsávos DIR-842 van most.

Lecserélem most Pl olyan 20 k körül te melyiket javasolnád vagy javasolnátok?

Pl van ez a tenda 16-kért 4 magos processorral

Tenda RX3 Router, Wi-Fi 6, Gigabit dual-band AX1800

Vagy lenne ez a TP LINK 20 k-ért de ez csak dual core processor van.

TP-LINK Archer AX23 AX1800

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7006) Luck Dragon válasza Angel2014 (#7005) üzenetére

Utóbbit , TP-Link lett nálam mindenhol kiépítve. Applikációja szuper, nincs gond a működésükkel, stabil .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7007) GoodSpeed válasza Angel2014 (#7005) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

TP-Link alá nem érdemes bemenni.
De én ASUS párti vagyok, szóval:
ASUS RT-AX52 router vásárlás, olcsó ASUS RT-AX52 árak, Asus Router akciók (arukereso.hu)
ASUS RT-AX1800U AX1800 router vásárlás, olcsó ASUS RT-AX1800U AX1800 árak, Asus Router akciók (arukereso.hu)
ASUS RT-AX53U router vásárlás, olcsó ASUS RT-AX53U árak, Asus Router akciók (arukereso.hu)
A54-nél könnyű dolgod van, mivel a 160 MHz-et nem tudja, így vannak relatíve olcsón jó ajánlatok WiFi 6-ból is.

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7008) Angel2014 válasza Luck Dragon (#7006) üzenetére


Angel2014
addikt

Köszönöm a válaszotokat :R

Akkor marad a TP link 18 k-ért. 1 év garival. engedett is a srác.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7009) Helios válasza LeviTee (#7003) üzenetére


Helios
csendes tag

Nekem csak lekapcsolt képernyő mellett viselkedett hasonló módon, tracklog rögzítésnél. (Bekapcsolt képernyővel, alkalmazás használata közben sosem laggolt.) Az javította meg, hogy az adott alkalmazás tulajdonságainál az akkumulátor menüben átállítottam „Nem korlátozottra” a használatot. Tudom, nem ugyanaz a jelenség, de talán a te problémádhoz is köze lehet az energiatakarékosságnak. Egy próbát megérhet.

[ Szerkesztve ]

(#7010) Meglivorn


Meglivorn
aktív tag

Tényleg, arra létezik valahol opció hogy fennt a status bar-on ne jelenljen meg a vekker ikon ha van aktív "ébresztésem"?
Ugyanakkor ha kapcsolódik a BT füleshez azt nem jelzi sehol (előzőn még a füles akksi szintjét is mutatta)...

(#7011) TeeJay válasza LeviTee (#7003) üzenetére


TeeJay
félisten

Nekem másfél éves Mercedes V osztálynál csinálja Android auto-val néha hogy megáll a helymeghatározás és úgy szoktam csinálni hogy lehúzom a kábelt, visszadugom és megy megint gond nélkül. Ha telefonon navigálok akkor még sosem volt ilyen hibám

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#7012) Luck Dragon válasza Meglivorn (#7010) üzenetére

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7013) Meglivorn válasza Luck Dragon (#7012) üzenetére


Meglivorn
aktív tag

Köszi de nekem nem a lehúzható menüvel hanem a legfelső statusszal van a nyűgöm :D

(#7014) Jabby


Jabby
őstag

Sziasztok!
Valamikor beállítottam, hogy halkan jelezzen bejövő hívást ha kézben van a telefon.
Pár hete viszont zsebben is halk, nem hallom meg ha hívnak.
Hol állítható ez a funkció? Már nem emlékszem. :U

(#7015) Luck Dragon válasza Meglivorn (#7013) üzenetére

Ohh! Azt nem tudom.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7016) Helios válasza Meglivorn (#7013) üzenetére


Helios
csendes tag

Good Lock alkalmazás QuickStar moduljából elrejthető.

(#7017) Meglivorn válasza Helios (#7016) üzenetére


Meglivorn
aktív tag

Köszi szépen!

Bár valahol gáz hogy ehhez külön app kell... :U

(#7018) Angel2014 válasza Luck Dragon (#7015) üzenetére


Angel2014
addikt

Tegnap megvettem a routert most állítgatom..Tudnál abban segíteni hogy megjelent egy hatos az antennában amit felraktál képet abban is benne van ugye az nem baj?

A másik a wpa3 a laptopon nem megy..az minek a fügvénye hálókártya?? Pl nekem a legion Y720 csak AC-és így csak a wpa3 és wpa2 kombót tudom kiválasztani.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7019) tDr1v3r válasza Angel2014 (#7018) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az a hatos csak annyi hogy Wi-Fi 6-on megy a router. Újabb szabvány szóval jobb mint az előző volt. :)

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#7020) duo


duo
őstag

Sziasztok! Reményeim szerint hamarosan (kiszállítástól függően) csatlakozom egy feketével.
Elkezdtem visszaolvasni a topikot ahogy időm engedi.
Van esetleg valami összefoglalótok?
Illetve tokot milyet/honnan javasoltok? Nillkin frosted.shield vagy hasonló, minél slim-ebb cucc érdekelne.

Köszönöm!

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#7021) TeeJay válasza duo (#7020) üzenetére


TeeJay
félisten

Nekünk kettő darab A54 van mindkettőn Nillkin Super Frosted, egyik kék másik fekete
Nem slim tok de pont az a lényeg hogy a sarkok buci gumisak meg körbe fogja a kijelzőt is

Ezt még megfejelem azzal hogy aliexpress-ről jó nagy Neoprene tokot rendelek amibe mindig becsúsztatom és elveszik benne a telefon.
Így ha nyáron melózok és izzadok és vizes rajtam a nadrág akkor sem ázik át a telefonhoz meg télen nem fagy szét legalább :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#7022) Luck Dragon válasza Angel2014 (#7018) üzenetére

Úgy gondolod, hogy igen . Érdemes lenne utánna nézni a notebook hálózati illesztőprogram(ok) mennyire frissek .

Ha ez nem válna be, akkor ez a topic nagy segítség . Én is itt szereztem meg az infókat . [link]

6-os szám ahogyan tDr1v3r kolléga is írta , wifi 6-ot használ a készülék ami 5GHz is lehet a szokásos 2,4 helyet .

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7023) TeeJay válasza Luck Dragon (#7022) üzenetére


TeeJay
félisten

Pont fordítva a Wifi5 (AC wifi) csak 5GHz-en megy Wifi6 (AX wifi) 2,4 és 5GHz-en is mehet és ha 6-os kis ikont mutat fent attól még sajnos nem fogod tudni hogy most 2,4 vagy 5Ghz-en megy-e főleg One Ui 6.0 óta mert kikerült a wifi résznél a linksebesség. Abból legalább ki lehetett volna találni úgy ahogy

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#7024) calamites válasza duo (#7020) üzenetére


calamites
őstag

Ha tényleg vékony kell, és olyan ami nem csúszik, akkor X-level

(#7025) Angel2014


Angel2014
addikt

Köszönöm :R

(#7022) Luck Dragon Neked is. :R

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7026) duo válasza calamites (#7024) üzenetére


duo
őstag

@TeeJay, calamites

Köszi

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#7027) alratar


alratar
addikt

Üdv mindenki!
Huawei okosórám van.
Rá lehet venni valahogy az akkumulátor widgtet, hogy annak is mutassa a töltöttségét?

Tudom, hogy ez inkább one ui kérdés, de remélem elfér itt.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#7028) 1976ramones válasza duo (#7026) üzenetére


1976ramones
tag

Szia! A neoprene tokhoz tudnál linket küldeni, mert én is aliról rendeltem de hiába jónak kéne lennie nem fér bele. Nincs kedvem kisérletezgetni. Köszönöm!

(#7029) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Nehezen tudok vacillálni, hogy A53 vagy A54 a méret miatt. A71-em van és A54 újabb mint az A53 viszont kisebb kijelző méret :(

(#7030) GoodSpeed válasza Csabi1984 (#7029) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Akkor várd meg az A55-öt. Ott a kijelző is nagyobb lesz.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7031) Csabi1984 válasza GoodSpeed (#7030) üzenetére


Csabi1984
addikt

:) :R

(#7032) Luck Dragon válasza GoodSpeed (#7030) üzenetére

Ahhoz képest, hogy most jelent meg az A55 szerintem jobban esik be az ára mint anno az A54 esetében .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7033) duo válasza 1976ramones (#7028) üzenetére


duo
őstag

Szívesen keresek neked valami linket, de TeeJay-nek akartad cimezni szerintem, :D mert neki van. Én még csak penteken rendeltem a telót es valamikor húsvét előtt érkezik.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#7034) Liller7


Liller7
tag

Érdeklődnék másnak működik az ujjlenyomat olvasó?Ma délután kezdte hogy nem ismeri fel.Próbáltam +ujjlenyomatot hozzáadni,de 35%-ig megy és tovább nem.

Galaxy A54+Galaxy Watch 5

(#7035) Luck Dragon válasza Liller7 (#7034) üzenetére

Igen, működik .

Ha üveg fólia van rajta vagy más , próbáld meg az érintésérzékenységet bekapcsolni.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7036) Liller7 válasza Luck Dragon (#7035) üzenetére


Liller7
tag

Nincs rajta semmilyen fólia.Újraindítom a telefont.....hátha.

Galaxy A54+Galaxy Watch 5

(#7037) fogselyem válasza Liller7 (#7034) üzenetére


fogselyem
tag

Újraindítottad a telefont?

Houhi-Gassen (放屁合戦) harcos.

(#7038) Luck Dragon válasza Liller7 (#7036) üzenetére

Én azt hittem ezen már túl vagy .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7039) Liller7 válasza Luck Dragon (#7038) üzenetére


Liller7
tag

Dolgozom,eddig nem volt időm.Újrainditottam,most úgy néz ki jó.Bár nem mindig fogadja el.

Galaxy A54+Galaxy Watch 5

(#7040) Viktor0610 válasza Liller7 (#7039) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Koszos lehet az ujjad, a kijelző?
Tuti, úgy fogod a telót, teszed oda az ujjad, ahogy felvetted a ujjlenyomatot?

Samsung Galaxy A54

(#7041) TeeJay válasza 1976ramones (#7028) üzenetére


TeeJay
félisten

[link] Neoprene tok amibe befér a telefon Nillkin Super Frosted tokkal együtt lazán
Size 6 azt vedd 10,5 x 19,2 mm legyen!!! Természetesen ha tok nélkül használod akkor lötyögni fog benne akkor kissebbet kell venni de én mindig is ezt vettem

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#7042) TeeJay válasza Luck Dragon (#7032) üzenetére


TeeJay
félisten

Mivel kb. semmi újdonságot nem hoz
Emeltek pár MHz-et az A78 magokon, A55 maradt ugyanez
Mali GPU helyett AMD-re váltottak ez jó ideig inkább még hátrány lesz de meglátjuk mit villant majd teljesítményre meg kompatibilitásra
Na meg kapott fém keretet de az emberek 99%-a tokban használja a telefont szóval úgysem veszed észre. Minden más azonos kb.

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#7043) fogselyem válasza TeeJay (#7041) üzenetére


fogselyem
tag

Jó ez a tok.
Mennyi idő alatt ér Magyarországra, mennyi volt a VÁM, stb?
Mert az nagyon jó, hogy 1264 forintot kérnek érte, de ha mire ideér háromszor annyiba kerül a VÁM és mindenféle költségek miatt az már nem kóser.

[ Szerkesztve ]

Houhi-Gassen (放屁合戦) harcos.

(#7044) Luck Dragon válasza TeeJay (#7042) üzenetére

Igen tudom.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7045) Liller7 válasza Viktor0610 (#7040) üzenetére


Liller7
tag

Eddig jó volt,rendben működött.Újrainditottam a telefont,de így sem tökéletes.

Galaxy A54+Galaxy Watch 5

(#7046) vlevi válasza fogselyem (#7043) üzenetére


vlevi
nagyúr

Aliról rendeltem már több apróságot az utóbbi időben. Minden további macera nélkül megérkezett mind. ExpressOne szokta kihozni.
Úgy látom, meg 0.34 dodó a szállítási költség.

(#7047) fogselyem


fogselyem
tag

Tok álló, neoprén (univerzális, nyitott, 6.7-6.9" méret) FEKETE GP-100488 a kommentben azt írja az ember, hogy A53-hoz jó.

UNIVERZÁLIS álló tok - FEKETE - POUCH, belebújtathatós, neoprén - 195 x 105mm teljes hosszúság ez meg ugyan az az méret.

[ Szerkesztve ]

Houhi-Gassen (放屁合戦) harcos.

(#7048) GoodSpeed válasza Liller7 (#7034) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Működik, és fólia is van rajta.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7049) GoodSpeed válasza TeeJay (#7042) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Engem speciel csak a kijelző mérete ami érdekelne belőle :). Meg mondjuk a WiFi 6 sebessége, de borítékolható, hogy valószínűleg ugyanaz lesz! Annál időtállób az A54-esünk :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7050) Skod válasza Jack Oneill (#7001) üzenetére


Skod
tag

Ma olvastam egy cikket ezzel kapcsolatban. Az A55 már igy frissült márciusbam. A régebbi telefonok úgy néz ki nem kapják meg.

link

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.