Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) ProEvoFan válasza FattyDove (#2998) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Gondolom neki sem frissül magától, így jó ha ha valaki beírja, mert nekem is manuálisan kell frissíteni, amit nem is értek, hogy miért :F

(#3002) GoodSpeed válasza ProEvoFan (#3001) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Érdekes, amikor beírta megnéztem, én szerencsére nekem automatikusan frissül.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#3003) Jack Oneill válasza FattyDove (#2998) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Mert nem frissul automatan(legalábbis nekem eddig nem)es probalunk ezzel is segiteni.

[ Szerkesztve ]

(#3004) GoodSpeed válasza Jack Oneill (#3003) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Marad a legalábbis néhányaknál itt a topicban, mert sokuknál frissül magától.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#3005) Black_Raven válasza Jack Oneill (#3003) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nyomjad neki tovább, még jön 22mb+23
GoodSpeed Bizony nekünk nem frissül magától.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#3006) GoodSpeed válasza Black_Raven (#3005) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

De az is érdekes, hogy nem is egyben kapjátok meg.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#3007) FattyDove válasza Jack Oneill (#3003) üzenetére


FattyDove
őstag

Aztan milyen hatrany er, hogy nem frissul automatikusan azonnal? Ez nem rendszerfrissites

(#3008) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Ugyanaz a felbontás, mégis van eltérés az appok, vagy pl a böngészőben való megjelenés tekintetében:



A Samsungon nagyobbak a betűk, a Xiaomin meg több szöveg fér el. Csak azért raktam be, mert feltűnő és a felbontás meg ugyanakkora.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#3009) Angel2014


Angel2014
addikt

Na ennyit a Samsungokról :DD ;]

Ismerős kimaradt és az asszony szétverte a telőt a fején és mindig működik!! :DD

Galaxy A71.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#3010) GoodSpeed válasza Angel2014 (#3009) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

.... és a feje is működik még? :D
Amúgy nekem a Xiami Mi A2-m rolleres esés után hajlott el, tört az üveg, elhajlott a készülékház, de még a kijelző akkor is működött:


Sikerült még így is, eladnom 10E Ft-ért.

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#3011) Becksman


Becksman
őstag

Van valami elonye ha a legfrisebb a google play rendszerfrissités?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#3012) GoodSpeed válasza Black_Raven (#3005) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Amúgy ezt hogy vettétek észre? Mert ha nem írjátok külön, akkor eszem ágában sem lett volna megnézni, hogy talál e újabbat.
A másik, hogy talán lehet eltérés abban, is, hogy milyen kiszerelésű a készülék, vagy milyen régióhoz tartozik (bár ez nem rendszerfrissítés, meg nem is Xiaomi, hogy kijö9n a sec. update, aztán OTA-n ha átváltasz Svájcra, akkor azonnal megvan, egyébként meg vagy vár napokat, vagy manuálisan teszed fel).

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#3013) FattyDove válasza Becksman (#3011) üzenetére


FattyDove
őstag

Semmi, kb mintha minden messenger frissiteskor beirnak, hogy jott messenger frissítés

[ Szerkesztve ]

(#3014) Becksman


Becksman
őstag

Van ket bluetooth eszkozom, ora + jbl fules. Hol tudom azt beallitani, hogy automatikusan ne kapcsolodjon az órára ha bekapcsolom a bluetooth-t?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#3015) Black_Raven válasza FattyDove (#3013) üzenetére


Black_Raven
veterán

Annál egy picit több azért, feltételezem tudod te ezt, csak unatkozol. Ezek a hsz-ek azoknak szólnak akiket érdekel, vagyis nem neked. De azért köszi hogy billentyűt ragadtál. ;]
GoodSpeed úgy hogy nem frissült a Sec.Patch-el, lemaradt hónapokat.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#3016) Becksman válasza GoodSpeed (#3012) üzenetére


Becksman
őstag

Itt nem tudsz úgy régiót váltani, en is olvastam utána, hogy esetleg a betara betudnek furakodni.. de nem...

Samsung A54 5G 8+256GB

(#3017) GoodSpeed válasza Becksman (#3016) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Köszi, akkor az helyzet mint A50-nél, de egyébként gyorsan érkeznek a sec. update-ek. :R

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#3018) Jabby válasza Becksman (#3011) üzenetére


Jabby
őstag

Befutott az Android legújabb frissítése, mely minden 11-es verziószámú és újabb rendszert érint – és fontos hibajavításokat hoz.

Vagyis nagyon ajánlott a frissítés!

(#3019) Jack Oneill válasza FattyDove (#3013) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Azert ez nem egeszen igaz. 5 eve irt eloszor a google arrol, hogy fokozatosan vezeti be az egyeb rendszerfrissiteseket majd gyartoktol fuggetlenul a google play aruhazon keresztül. Teny, hogy nagyon lassan halad ez az elképzelés, de nehany rendszerszintu dolog mar azon keresztul jon most is. Es a jovoben ha tetszik ha nem, a google fogja ezeket intezni pont azert, mert a gyartok csak kesobb adnak ki bizonyos frissiteseket, ami szettoredezettseget es idoben keseseket okoz. (Errol irtam egy kisebb anyagot is egyetemen).

[ Szerkesztve ]

(#3020) vlevi válasza tDr1v3r (#2404) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Nekem annyiban jó ez a lassabb ujjlenyomatolvasó hogy (ha nem fekete képernyőről oldom fel) meg tudom nézni abban az egy másodpercben az értesítéseimet melyik appokból vannak."
Nna, közben eltelt 1-2 hét, és rájöttem, hogy az ujjlenyomat olvasó működésén sokat gyorsít, ha nem tök kikapcsolt képernyőn csinálja az ember. Vagyis az a kb fél mp arra kell neki, hogy a kijelző magához térjen, és elkezdje érzékelni az ujjlenyomatot.
Az értesítéseket én úgy állítottam be, hogy az AOD csak akkor menjen, ha van új értesítés.
Nekem ez pont jó, mert azért nem ötpercenként pittyeg a telefon, és ha ránézek, és nem tök fekete, akkor tudom, hogy jött valami.

(#3021) calamites válasza vlevi (#3020) üzenetére


calamites
őstag

Engem nagyon bosszant az ujjlenyomat olvasó.
Mivel max 3 lehet felvéve, nem tudok sokkal többször felvenni egy-egy ujjat.
Egyrészt nagyon lassú másrészt 50% kb hogy felold, vagy sem.
Nyilván bennem is van hiba, mert nem mindig talalok rá a felületre, de ez így akkor is katasztrófa.
Eddig fizikai gomb volt a telefon hátoldalan, azt meg ugye nehéz eltéveszteni.

(#3022) Jack Oneill válasza calamites (#3021) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Probald ki, hogy ne legyen a szenzor allandoan aktiv, eleg sokat fogyaszt, hogy allandoan pásztáz. Nalam es Felesegemnel is ugy van beallitva, hogy koppintunk a kijelzon, feleled es akkor jelenik meg az ujjlenyomat helye, ahova teheted az ujadat.

(#3023) vlevi válasza calamites (#3021) üzenetére


vlevi
nagyúr

A fizikai gomb szerintem is jobb, a céges A20-ban az van, és tökéletes, sokkal jobb, mint a kijelző alatti, de ennek meg az az előnye, hogy autós tartobol nem kell kivenni.
Én már kezdem megszokni.

Na, igen, ez a rákfenéje, hogy előbb a kijelzőnek kell feléledni, hogy beinduljon az érzékelő. Ezzel az egyérintéses feloldás válik okafogyottá.

[ Szerkesztve ]

(#3024) GoodSpeed válasza calamites (#3021) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Ez a 3 ujjas limit engem is zavart az elején, ennek az az oka, hogy Xiaomi 11 Lite 5G NE esetében jobb oldalon van az oldalsó gombban. Ott elég volt 3 ujj is hiszen a jobb kezemmel oldottam fel általában, eléggé körülményes lett volna ballal ...
A54-nél viszont nem oldalt van, hanem a kijelzőbe építve, a telefon kijelzőjén alul, középen, így már használnám a bal kézzel is a feloldást. A hüvelykujjamat regisztráltam le harmadiknak :D

A50-nél egyébként ugyanez volt. Ott lassabbnak éreztem én is a feloldást. A54 esetében az A50-nél gyorsabb, és mindig sikerülni szokott, de talán a fizikainál kicsit lassabb. A feloldási pontossággal azonban nincs eltérés szerintem.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#3025) djtörök89


djtörök89
kezdő

Érdemes kikapcsolni a feloldási animációt, az is gyorsít rajta.

(#3026) Jack Oneill válasza djtörök89 (#3025) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Igen, ez is igaz, bar nekem az tetszik 😁
Egyebkent egyaltalan nem erzem, hogy lassu lenne a feloldas.

(#3027) vlevi válasza Jack Oneill (#3026) üzenetére


vlevi
nagyúr

A hátul lévő ujjlenyomat olvasóra nagyon gyorsan ráállt a kezem, mert amikor kézbe vettem, akkor már azonnal úgy fogtam meg, hogy tettem rá az ujjam a leolvasora. A kijelzőn levőnél viszont még nem sikerült úgy megfogni, hogy kezbevétel közben azonnal fel is oldjam.

(#3028) ProEvoFan válasza djtörök89 (#3025) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

És tényleg sokkal gyorsabb lett :R :C

(#3029) DJGABI


DJGABI
addikt

Sziasztok!

A topicban van valaki aki digi ÉS vodafone kártyával használja a készüléket? Azt hittük a mi készülékünkben van a hiba, de A52s topicban csomóan panaszkodnak térerő gondokra a fenti setuppal. Amúgy is tervben volt a csere és ilyen készülékre váltanánk. Ezzel minden rendben?

Köszi

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3030) Luck Dragon válasza DJGABI (#3029) üzenetére

Bár nem az általad felsorolt szolgáltatókat használom, de az eddigi tapasztalataimat megosztottam anno. Nevemre rákeresve tudsz utána olvasni. De itt a legrégebbi (talán) [link]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3031) calamites válasza djtörök89 (#3025) üzenetére


calamites
őstag

alapból ki volt kapcsolva, de azért köszi.

(#3032) ProEvoFan válasza DJGABI (#3029) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Digi/yettel, de ugye a digi már vodafone. Ha erre gondoltál, akkor a válasz; a mobilnet nem valami rózsás...mikor a digi még a románoké volt, akkor nem volt probléma a mobil nettel. Beszélgetési térerő gondom az nincs.
Kis off. Kíváncsi leszek, hogy a vodafone december 31. után mit kezd velünk. Ajánlanak valami speciális előfizetést vagy hagyják elpárologni azt a 300ezer digi előfizetőt...

[ Szerkesztve ]

(#3033) Jabby válasza vlevi (#3020) üzenetére


Jabby
őstag

Azt hol, hogyan állítottad be, hogy az AOD csak akkor legyen aktív ha értesítés van a zárolt képernyőn?

(#3034) vicces válasza calamites (#3021) üzenetére


vicces
addikt

Biztos nem nyugtat meg, de nekem is ugyanez a véleményem mint neked. Ennek a telefonnak az ujjlenyomatolvasója a gyengéje. Én is kb 3-5x próbálom szinte mindig feloldani. És sokszor már csak a kód beírása marad :((

[ Szerkesztve ]

:)

(#3035) Jack Oneill válasza vicces (#3034) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nalam elsore megy mindig. Ha allando aktiv a szenzor akkor is, ha nem allando aktiv a szenzor akkor is. Nalam a kozelseg erzekelo a gyenge inkabb.

[ Szerkesztve ]

(#3036) GoodSpeed válasza vicces (#3034) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Lehe egyedi hiba is.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#3037) Luck Dragon válasza Jack Oneill (#3035) üzenetére

Lehet fólia a ludas ?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3038) cintula187


cintula187
addikt

Sziasztok!
vízszintes videó készítettem. Többször előfordul,hogy lejátszáskor meghülyül a képernyő orientáció. Úgy játsza le,mintha függőleges videó készült volna. Xiaominál volt erre egy lakat ikon. Samunál van erre megoldás ?

update. szerencsére "csak" galériából lejátszva.3rd party appban jó .

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#3039) cs.zs. válasza vicces (#3034) üzenetére


cs.zs.
addikt

"...ennek a telefonnak ez a gyengéje..."

Max a tiédnek, (meg lehet hogy van még ilyen) , de semmiképp sem mindnek.
A miénk hibátlan. Máskülönben az egyetemista gyermekem halálos nyugalommal hirdetné, hogy
"ez egy fos". :))
De nem mondja, hanem szereti.
:DD

...

(#3040) cintula187 válasza vicces (#3034) üzenetére


cintula187
addikt

user error! :DDD
Nekem eléggé vastag Nillkin üveggel is pazar,nem is kellett újra regisztrálnom miután cseréltem vékonyabbról. De mivel ez asszem optikai olvasó mindegy is.
Amúgy párom újja is olyan hogy képtelen feloldani ultrahangos olvasó esetén.De ennél mobilnál gond nélkül megy még neki is.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#3041) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Valakinek sikerült már 900 Mbps felett WiFi6-on mérni vele :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#3042) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jamworks.alwaysondisplay

Ezt használja valaki?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#3043) e72pali válasza DJGABI (#3029) üzenetére


e72pali
csendes tag

Szia! Egyenlőre rendben van a térerő...igaz én Telekomos vagyok de az A71 készülékem ezért cseréltem le itt vidéken lehet nem igazán baráti egyik szolgáltató tér"ereje sem""!
Bár Pesten meg nagon jó mert a Fiam meg ott használja az A71telóm...neki jó.
Az A54 még nem produkált hasonlót,de a Feleségem A51-es telója ugyan azt csinálja amiért leváltottam az enyém.....vagy térerő....vagy tervezet telefon csere áll mögötte az összeesküvés elmélettel egyben.... :)) :DD

(#3044) cs.zs. válasza DJGABI (#3029) üzenetére


cs.zs.
addikt

A miénk Telekomtól lett vásárolva, 1 db Voda hálót használó Netfone kártya van benne, +1db 128GB memóriakártya.
Fél éves elmúlt, eddig hibátlan.

...

(#3045) I.P.M.


I.P.M.
kezdő

Megint láma kérdés hol tudom megnézni hogy be van-e kapcsolva az automatikus frissítés a rendszerhez illetve a google play protect-hez.

(#3046) Jack Oneill válasza Luck Dragon (#3037) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Erre nem gondoltam, simán lehet tenyleg.

(#3047) DJGABI válasza ProEvoFan (#3032) üzenetére


DJGABI
addikt

Kösz mindenkinek! A régiben egyáltalán nem működött a 2 kártya együtt, utóbbi időben le is dobálta a telefonálásra használt simet.

Megvan az A54, egyelőre úgy tűnik itt működik mindkettő. A térerő viszont ja, nem túl rózsás: ugyanazon a helyen digivel az én telefonomon 3/5 csík, a Samsungon épp csak 1. De a rendes voda kártyán is szintén csak 1-es érték. Nagyon óvatosak a koreaiak a sugárzásértékekkel úgy látom...

Hát igen, kérdés mi lesz digivel, van 3 kártya csak nálunk. Naggyon jó áron van, mondjuk nincs kihasználva egyikünknél sem a 30 giga, simán tudunk majd kisebb flottásra váltani, ha esetleg úgy adódik...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3048) Viktor0610 válasza I.P.M. (#3045) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megint láma kérdés hol tudom megnézni hogy be van-e kapcsolva az automatikus frissítés a rendszerhez illetve a google play protect-hez.
A rendszerhez: Beállítások - Szoftverfrissítés.
A másikat nem tudom, azzal nemigen foglalkozom.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3049) Luck Dragon válasza DJGABI (#3047) üzenetére

Thyborønban alap és egy között ugrált térerő jelző . Így sem tapasztaltam hívás folyamán problémát , hozzáteszem meglepő módon .
Nem gondolom , hogy itt bármi baj lesz ezen a téren.
Bár tény ,jobb ha van nagyobb lefedettség , főleg üzemidő szempontjából is.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3050) I.P.M. válasza Viktor0610 (#3048) üzenetére


I.P.M.
kezdő

Köszönöm a válaszod csak kicsit elbizonykodtam hogy valamit be kell álltini a frissességekhez. Én is Red-miről jöttem úgy hogy soha nem volt Samsung okostelefonon de remélem előbb vagy utóbb valamennyire megszokom.
A két telefonon nekem két világ .
De tudom hogy a megszokás a fejlődés kerékkötője.
Továbbra is jövök a a bugyuta kérdéseimmel mindenkitől elnézést előre is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.