Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) Jack Oneill válasza juve600 (#2000) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Attol fugg, hol veszed. Sufni vagy rendes garanciat ado bolt.

[ Szerkesztve ]

(#2002) kbyte1024 válasza juve600 (#2000) üzenetére


kbyte1024
addikt

Szerintem jó.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#2003) juve600 válasza Jack Oneill (#2001) üzenetére


juve600
nagyúr

Névre szóló számlával adják, fórumtárs

[ Szerkesztve ]

(#2004) Sgr_A válasza juve600 (#2003) üzenetére


Sgr_A
addikt

Az i14-em biztos nem váltanám le egy a54-re

(#2005) juve600 válasza Sgr_A (#2004) üzenetére


juve600
nagyúr

2db -ra lenne

(#2006) Sgr_A válasza juve600 (#2005) üzenetére


Sgr_A
addikt

Értem
akkor sem ;]

(#2007) I.P.M.


I.P.M.
kezdő

Már megint itt vagyok ráadásul három kérdéssel.
1. Több mint kétszáz kilométert utaztam (oda-vissza) a készülékért mert nálunk a Médiában nem volt kapható egy (Sz)-el kezdődő városban voltam és csak most eset le hogy a garanciajegy a dobozban volt amit ki sem nyitottak így persze le sem lett pecsételve mit ér a számla garancia levél nélkül.
A telefonhoz névre szóló számlát kaptam de azon sehol nem látom a készülék gyári számát csak a típust. Mi a teendő hogy ne keljen újra autóba ülni a garancia pecsétért?
2. A fentről lefele húzható menü (Pl. Hang, Repülő üzemmód) személyre-szabható -e áthelyezhető-e a sűrűn használt beállítás ez első oldalra.
3. Letölthető és használható -e egy más gyártó által használt ikon pakk (Pl.
https://play.google.com/store/apps/details?id=launcher.theme.Redmi10ProMax )ezen a készüléken.
Megint nem lett rövid bocsánat, de mint már írtam ez az első samsung okos telefonom igy minden egy kicsit furcsa!

(#2008) kreg válasza I.P.M. (#2007) üzenetére


kreg
tag

1. erre nem tudom a választ.
2.teljesen személyreszabható,úgy variálod ahogy akarod
3. A gyári launcherhez csak a Témaáruházból letöltött ikonok jók.(de bármilyen launchert letölthetsz és használhatsz.)

(#2009) Ledi válasza I.P.M. (#2007) üzenetére


Ledi
aktív tag

1. Én is hasonlóan jártam azzal a különbséggel, hogy nekem a a webshop adott számlát meg eredeti garijegyet, de azt csak lepecsételte és aláírta. Egyetlen mezőt sem töltött ki. Nekem kellett pótolni különben a Samsung szerviz nem fogadta el amikor bevittem a készüléket.

a garanciajegy a dobozban volt amit ki sem nyitottak így persze le sem lett pecsételve mit ér a számla garancia levél nélkül.

Az üzletnek (MediaMarkt) kell, hogy adjon egy másik szürke színű eredeti jótállási jegyet. Ezt kell kitöltenie és lepecsételni. A dobozban van egy jótállási, de azt nem kötelező ha üfsz kitölti a másikat.

2. Igen. Teljesen lehúzod a sávot majd ráböksz a 3 pöttyre > Gombok szerkesztése-> Hosszan nyomod a kívánt ikont-> Kész

(#2010) calamites


calamites
őstag

Nekem eddig tetszik a telefon, de az ujjlenyomatos feloldás katasztrófális. Eddig fizika gomb volt a pixel 4a-n ahhoz képest nagyon lassú, és 50-50% a sikeressége.
A fényképek minőségére még kíváncsi leszek, főleg pixel után.

(#2011) FattyDove válasza calamites (#2010) üzenetére


FattyDove
őstag

Nálam tökéletesen működik. Nem volt retkes az ujjad, amikor megtanítottad neki?

(#2012) cs.zs. válasza calamites (#2010) üzenetére


cs.zs.
addikt

Szerintem ez kb ujjfüggő lehet.
Nekünk mindenen működik, A54-en is hibátlan,
Anyámnak (74 éves) semmin.

...

(#2013) calamites válasza FattyDove (#2011) üzenetére


calamites
őstag

Na ezt nem tudom, holnap igyekszem majd tisztán újra felvenni.

(#2014) vicces válasza calamites (#2010) üzenetére


vicces
addikt

Nálam is ez a helyzet. Már többször felvettem az ujjaimat de ugyanúgy kínlódás ujjal feloldása.
Néha inkább kóddal oldom fel, mert nincs már kedvem szenvedni vele :(

:)

(#2015) calamites válasza vicces (#2014) üzenetére


calamites
őstag

Az a baj, hogy az arcfeloldás nálam nem játszik, a kód pedig még lassúbb sajnos. Megpróbálom újra felvenni, majd beszámolok róla.

(#2016) thboxx válasza calamites (#2015) üzenetére


thboxx
aktív tag

Próbáld ki ezt:
Vedd fel 2x ugyanazt az ujjad. Mindkétszer tiszta legyen, de először nedves/nyirkos, másodjára száraz. Így a többi samunál majdnem 10/10. Nálam S21FE-nél meg is van. Soha nem téveszt. 3-nak meg felveszed tarcsiba akármelyik ujjad. Mondjuk ez kicsit sajnálatos, hogy samsungok csak 3-at engednek...

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#2017) calamites válasza thboxx (#2016) üzenetére


calamites
őstag

:C
Ez jó ötlet, most felvettem a 3 ujjat tisztán, ha nem jön be, jöhet a vízes ujj.

(#2018) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Nos rámértem, hogy ne csak AnTuTu legyen...

Egyfelől lelombozó, ha megnézzük, hogy mennyibe kerül 2 évvel frissebb modellként, másfelől meg megnyugtató, mert azt jelenti ,hogy amennyiben két évente szoktam cserélni mobilt, és a mostani 2 évvel fiatalabb típus ugyanolyan erős 2023-ban mint 2021-ben volt a jelenlegi, akkor 2025-ig ki lehet(ne) vele húzni. Csak három pont van, amit ezt az elméletet gyengíti:
1. a garancia hiánya decembertől
2. a szoftvertámogatás megvonása 2024 talán második felétől biztonsági frissítések terén
3. a fő android verziók kényszerű kihagyása (14,15,16,17)

Ha most vennék új készüléket, biztosan másikat keresnék vagy Samsungon belül fentebb, vagy Apple... mert csak ez a két gyártó nyújt hosszú terméktámogatást.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2019) calamites válasza GoodSpeed (#2018) üzenetére


calamites
őstag

Azért nem mindegy, hogy ki mire használja. Nekem ez a tudás sokáig elég lesz, de aki sokat játszik pl, annak kell az erősebb hardver.

(#2020) GoodSpeed válasza calamites (#2019) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Nos én sosem játszom. Van rá megvásárolt játékom, de 10 év alatt nem toltam ki :D NFS Most Wanted, még a Nexus 7-re vásároltam :D

Ami nekem fontos, hogy: elég legyen streamingre, böngészésre, ha úton vagyok... ami viszont még fontos lenne számomra, hogy legalább sec.update legyen rá...

Mert ha történetesen a Xiaomi 11 Lite 5G NE megkapná még az Android 14-et és egy év sec update-et azon felül, akkor azt mondanám, hogy már csak szerencse kell, hogy ne hibásodjon meg garanciális időn túl, és akkor még két évig ki lehet vele kompromisszumérzés különösebb jelenléte nélkül húzni.

Így viszont felmerül az, hogy lehet mégis cserélni kellene, ameddig van némi ára a 11 Lite 5G-nek... de akkor megint ott van a probléma, hogy mire?

Sajnos a Samsung már nem dobta piacra az A74-et, idehaza az A73 is kimaradt. Az A54 nekem pont azért esik ki, mert most eladhatnám a 11 Lite 5G NE-t mondjuk 60K-ért... hogy aztán vegyem meg több mint dupla áron az A54-et, ami még néhol lassabb is mint az elődje, de rendelkezik újabb 24 hónap garanciával, és megkapja a 14,15,16,17-es Androidokat is. A cím is beszédes: a frissítésben és a garanciában:

Samsung Galaxy A54 5G teszt | A FRISSÍTÉSBEN rejlik az ereje

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2021) ProEvoFan válasza GoodSpeed (#2020) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A telefonodra jövő agusztusig ígérik a biztonsági frissítést, amit nem biztos hogy betartanak, mert a mi10T-nél idén oktoberig vállalták, de április óta semmi nem jott rá....
A két készülék gyorsasága kb egyforma. Xiaomi előnye a gyorstöltés és könnyebb, mint az a54.
A54: kibaszott hosszú, 5 év frissítés; sokkal szebb kijelző; nagyobb aksi; por/vízálló; szebben szól kihangositva viszont halkabban; telefonálás közben jobb/szebb beszélgetési hang/vétel; lassú töltés (ezt meg mindig nehéz megszoknom); sokkal kevesebb szoftver bug; szebb videók és a videók hang minősége is jobb.
Ezeket honnan veszem? Van itthon aktív használatban Xiaomi 11 Lite 5G NE is.

[ Szerkesztve ]

(#2022) GoodSpeed válasza ProEvoFan (#2021) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Csak ugye kimaradtak még az egyébként nem elhanyagolható járulékos költségek is mint:
1. minőségi töltő, mert ugye a 11 Lite 5G NE-hez adtak, tehát ha eladnám, adnom kellene vele, az A54-hez meg egyáltalán nem adnak, ez + 8-12K
2. Fólia (ezt is ad a Xiaomi gyárilag felhelyezve, nekem 2 évig bírta, májusban sérült meg 8K volt a csere)
3. Tok (a Xiaomi ezt is ad, de az nem véd komolyan esés ellen stb... nekem két Nillkin tokom is van hozzá:
Nillkin Super Frosted Xiaomi Mi 11 Lite 4G/5G Peacock Blue tok
de ezt használom főként:
Nillkin CamShield Case - Kameravédő tok (fekete) Xiaomi Mi 11 Lite 5G telefonhoz
A54-hez:
Telefontok Samsung Galaxy A54 5G - Nillkin csúsztatható kameravédős fekete hátlap tok (tokgalaxis.hu)

Na most nyilván akkor már a 256 GB-osat érné meg megvenni, ami alapból 180 E Ft hivatalos forrásból:
Samsung Galaxy A54 5G 256GB 8GB RAM Dual (A546B) mobiltelefon vásárlás, olcsó Samsung Galaxy A54 5G 256GB 8GB RAM Dual (A546B) telefon árak, Samsung Galaxy A54 5G 256GB 8GB RAM Dual (A546B) Mobil akciók (arukereso.hu)
Tehát egyszer 180E + Töltő 12 E + tok 6E + Fólia 8E
Ez így 206 Ezer Ft, és akkor erre mondom azt, hogy két jó opció van:
1. Hagynia az egészet a francba
2. Fentebb lépni, és eldönteni, hogy Galaxy S széria, vagy Apple... A Xiaomit már nem erőltetném, mert egyfelől nekem a MIUI annyira nem jön be mint a Samsung féle OneUI, vagy az Apple féle környezet. Eddig is azzal fogott meg, hogy olcsóbban adott sokkal erősebb hardvert mint a konkurensek, de ez az előny 1-2 évig marad meg maximum, mert utána mindinkább előkerül hátrányként, hogy a konkurens még akkor is támogatni fogja a saját készülékét, amikor a Xiaomi már sec. updatet sem küld ki rá, nemhogy új Android főverziót.

Amúgy Samsung terén nem volt ilyen remek korábban a támogatás, mert speciel Az A50-esem megjelent Android 9-cel, megkapta a 10-et és a 11-et és ennyi volt... Azért adtam el...

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2023) ProEvoFan válasza GoodSpeed (#2022) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Persze, ezt neked kell mérlegelni.
MMben lejön -25K, ha beviszel egy ezer éves csere készüléket, plusz eladod a telefonodat.

(#2024) thboxx válasza GoodSpeed (#2022) üzenetére


thboxx
aktív tag

Ha ilyen dolgok is fájóak tudnak lenni, mint a fólia, tok stb hiánya... (tulajdonképp ha veszel egy jó töltőt és van szerencséd akkor kiszolgál vagy 5-6 telefont...), akkor manapság nem nagyon kell telefont venned... Véleményem szerint a nullához konvergál azon készülékek száma, amihez adnak ilyesmiket. Manapság már a (sokak által nem használt, akárcsak jómagam) fülesnek is örülni kell a dobozban. Részben persze egyetértek veled, részben a gyártókat is megértem. Nem lehet mindenkinek jót tenni. Van aki a fóliát szereti, van aki az üvegre esküszik, van aki csupaszon szereti és ez csak pár kijelzővédelem. A tokokról meg ne is beszéljünk. Szóval valamilyen szempontból érthető. Amire elmondáso alapján használni fogod, még egy A34 ereje is elég, nem hogy az A54-é. Asszonynak is csak a kamerák miatt vettem A54-et az A71 után. Az A34 abban visszalépés lett volna, ő meg sokat fotóz. Leginjább a gyerekeket. Ha meg mindenképp kell a kraft, igaz hogy már kicsit több mint egy éves de ott az S21FE. Nekem az van. Semmi bajom vele, és "majdnem" egy S szériás. De az ára jóval kedvezőbb. :))

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#2025) GoodSpeed válasza thboxx (#2024) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Azért nem kellene elmenni a tény mellett, hogy a töltő vastagon ki van fizetve... ha megnézed a telefon világpiaci árát, nem lett olcsóbb sem €-ban sem $-ban, mint a töltős időkben...
Idéznék a cikkből:

"25 wattos Samsung adapteremmel bő egy óra volt a töltés, pedig akad rivális, amelyek ezt félóra alatt letudja, mellékelt fali egységgel, amit kispórolni olyan, mint a pedált lehagyni egy házhoz szállított kerékpárról, és megmagyarázni, hogy azért tolni még lehet."'

Kicsit olyan ez mint a Tescóban, hogy kifizettetik veled azt a lebomló zacskót, amit annak érdekében vezették be, hogy védjék a környezetet... csak ez nem 20 Ft, hanem kb az 500x-a... mert itt ki is fizettetik, meg még drágábban is kapod meg... de az extra döbbenet az volt számomra, hogy az S23 ultránál is ez a helyzet... ha a világ népei kicsit okosabbak lennének nem tolerálnák... és igen, speciel nekem a Xiaominál ezek is érvként jöttek szóba, hogy jár hozzá a töltő. Ott is kifizetem, de meg is kapom!

Ha bejönne az MIUI + lenne ilyen hosszú support, akkor valószínűleg nem foglalkoznék a Samsunggal...

Amúgy igen, egy töltő kiszolgálhat sok mobilt. Látva a 45W-os csigatempót, még nem is kell 120-as töltőbe invesztálni... bár aki jó előre fel akar készülni ...

"Manapság már a (sokak által nem használt, akárcsak jómagam) fülesnek is örülni kell a dobozban."

Ezt még nem is soroltam fel, pedig ezt is kaptam a 11 Lite-hoz!
Ráadásul használni is szoktam.

Ja a kamera az nekem is fontos! 4k30FPS alatti telefon nekem nem jön szóba.

A fóliánál nemcsak az ára a lényeg... S23-as topicban ilyeneket olvasni:


Nekem az eddigi legjobb élményem, ami abszolút tökéletesen ment fel, és gyorsan, az Apple iPad 2018-cal volt... csak az is kiöregedett és eladtam.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2026) cs.zs. válasza GoodSpeed (#2025) üzenetére


cs.zs.
addikt

Én nem is értem, mi értelme van 20.000 Ft-ért kijelzővédőt felrakni, nekem eszembe sem jutna ilyesmi. Már a 4-5-6 ezer Ft-os megoldást is sokallom, mert valljuk be: egy tömegcikkről beszélünk, amit tömeggyártásban kb 16 Ft-ból van előállítva, és mire ideér és keresztülmegy sok-sok kézen, ennyi lesz belőle. (a 20.000 Ft-os műanyagdarab lehet hogy 150 forintért gördül le a gyártósorról)

Én ezt a fóliát (és ezt a tokot) vettem. ~1100 Ft-ért 2 db fólia van a pakkban, 1 az elejére, 1 a hátára. Vékony hidrogél, jó a tapintása, és 100%-os marad vele az ujjlenyomat-olvasó. 2db-ot tettem kosárba, így ~2200 Ft-ért kaptam 4 db fóliát, kettőt elejére, kettőt hátára.

Soha nem raktam fel előtte hidrogélt. A felrakást ezért a hátával kezdtem, többször is nekifutottam, természetesen nem sikerült, de végül rájöttem.
550.- Ft kuka. (nem 20.000. b+!) Az elejének magabiztosan futottam neki, és tökéletesen, 100%-osan sikerült is. Így most a telefon hátán nincs fólia - de tokban van a telefon, az elején pedig van, és hibátlan. A telefon dobozában pedig van még 1-1 tartalék.

[kép] [kép] [kép]

...

(#2027) cs.zs. válasza cs.zs. (#2026) üzenetére


cs.zs.
addikt

(bocsika, azt nem tettem hozzá, hogy a legtöbb eBay-es levél manapság további, "magyarpostai" 799.- Ft-ért kerül átadásra a jogos tulajdonosának)
(kurvanénikéjüket)

...

(#2028) calamites válasza cs.zs. (#2026) üzenetére


calamites
őstag

Én már nagyon sok üvegfóliát tettem fel, elég jó százalékkal. Nem szoktam drágát venni, viszont tok csakis X-level. Vékony, és tapad.

(#2029) thboxx válasza cs.zs. (#2027) üzenetére


thboxx
aktív tag

Aliról kell rendelni. Aliexpress standard shippinggel vagy Aliexpress saver shippinggel. Akkor nincs plusz cehh...

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#2030) GoodSpeed válasza cs.zs. (#2026) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

A fólia árazása sok mindentől függ... igen, én is úgy látom, hogy jó kis Hype-al elhitetik, hogy ez milyen különleges anyag, és azért ilyen drága...

Ilyen szempontból a fóliagyártóknak a Xiaomi nem a kedvencük, mert ha ilyen telefont veszek, akkor fólia nem igen kerül rajta 2 évig cserére.

Másfelől a többi gyártónál a fóliagyártók abból indulnak ki ,hogy a készülékgyártók is madárnak nézik (sikerrel) a vásárlóikat. Ebben az alma a világbajnok a Samu meg az androidos tábor almája.

Ma egy középkategóriájú készülék - mint ez is - 150 - 210 E között van. Ezért elkérni 5-8 E Ft-ot fóliánál úgy gondolják, hogy belefér. Ez a réteg ezt már meg tudja fizetni.

A logikát folytatva, mennél drágább készüléket nézünk annál jobban le lehet húzni a vevőt, mert annál gazdagabb rétegből kerül ki, és annál kevésbé veszi észre ...

Egy 600-750 E Ft-os telefont meg védeni szokás. Sőt ugye arra nagyon komoly díja van a készülékbiztosításnak is. Az előző Xiaomi 11 Lite 5G-men volt készülékbiztosítás is, de miután belülről lesérült, hát arra pont nem vonatkozott (ellenben garanciában csak sikerült megcsináltatnom), így lemondtam.

Tehát kihasználják az emberi butaságot, pénzbőséget, és azt a tényt, hogy ilyen jellegű védelmet minden konkurens szinte ennyiért kínál határon belül.
A felhelyezés rítushoz:
Olyan 10 évvel ezelőtt volt a vákumos felhelyezés... az valahogy már nem divat?

Ja igen, és lehet ezt fokozni, mert már univerzális fóliák vannak ... 8K-ért és gép vágja méretre.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2031) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Type-C átalakítóval nem megy a jack dugós fülesem. Nem támogatott eszköz. :F Ötlet? :R

(#2032) kbyte1024 válasza ProEvoFan (#2031) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nekem a xiaomi 11 lite átalakítojával tökéletes a hang

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#2033) ZN1980 válasza ProEvoFan (#2031) üzenetére


ZN1980
csendes újonc

Sajnos a samsung eléggé válogatós a type-c jack átalakítókkal. Nekem az első vétel nem jött be (Savio AK-35/B USB Type C - Jack) vissza is adtam a boltban (még ott helyben) azután vettem egy eredeti Samsungot egy gsm boltban azzal megy. Ez kicsit csalódás azt hittem csak az Apple csinál ilyet.

(#2034) thboxx válasza ProEvoFan (#2031) üzenetére


thboxx
aktív tag

Sima átalakító vagy DAC-os? Utóbbival megy csak.

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#2035) GoodSpeed válasza thboxx (#2034) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Xiaomihoz ilyen jár

"A Xiaomi ennél a modellnél még teljes értékű felszereltséget ad a dobozban, ebben az esetben ez azt jelenti, hogy a mobilon kívül találni fogunk egy, a mobil gyorstöltési képességeit kihasználó, 33W csúcsteljesítményű USB-A-s adaptert, egy USB-A - USB-C kábelt, egy 3,5 milliméteres jack adaptert a fizikai csatlakozó hiánya miatt, illetve még egy áttetsző szilikon tokot is, miközben az előlapot is védi egy vékony fólia a karcolódásoktól.":

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2036) ProEvoFan válasza thboxx (#2034) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Amit GoodSpeed mutat eggyel alattam.
Szerencsére nem para, mert készülök venni egy JBL Vibe Flexet.

(#2037) thboxx válasza ProEvoFan (#2036) üzenetére


thboxx
aktív tag

DAC-os átalakító kell hozzá, mert samun C-n nem jön ki analóg csatorna... Nem minden C-jack átalakító ugyanolyan. Hiába néznek ki ugyanúgy. Aliról kb 2k szállítással.

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#2038) GoodSpeed válasza thboxx (#2037) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

De akkor ezek szerint a Xiaomi féle az DAC-os.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2039) tDr1v3r válasza ZN1980 (#2033) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nekem a boltban mondták ezt, ezért egyből Samsungot vettem.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2040) csaba1203 válasza tDr1v3r (#2039) üzenetére


csaba1203
addikt

Milyen a hang minősége?....
Azt olvastam messze van a jótól. :D :DD

(#2041) tDr1v3r válasza csaba1203 (#2040) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Beats EP fejhallgatóval próbáltam, szvsz teljesen jó.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2042) Ledi válasza ProEvoFan (#2031) üzenetére


Ledi
aktív tag

Én egy Baseus L54 átalakítót vettem. Ezzel jól működik a régi Samu jack füles. Időnként kicsit recseg, de lehet h. szálszakadás van valamelyikében.

(#2043) Luck Dragon válasza Ledi (#2042) üzenetére

Baseus nekem sincs gondom , általában mindig kompatibilis cuccokat készít .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2044) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Samsung. com vásárlás érdemes átvenni?
Még mindig elég sok negatív hozzaszólás.
Pedig jó árban lenne.
Vélemény?

[ Szerkesztve ]

(#2045) calamites


calamites
őstag

Sziasztok!
Ismét kérdeznék. Az előző telefonomat leginkább azért kellett lecserélni, mert nekem gyakran kell telefonálás közben netezni (nem wifi)
Ma pont böngésztem, amikor bejött egy hívás, és kiírta, hogy nincs internet kapcsolat.
Ha jól láttam hívas elött csak 4G volt.
Erre, hogy net+telefon egyszerre a telefon képes?
Ha ugen mit kell tennem, hogy gyakorlatban is tudja?

(#2046) kbyte1024 válasza calamites (#2045) üzenetére


kbyte1024
addikt

Én nem csináltam semmit és mukodik, a volte legyen aktív.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#2047) calamites válasza kbyte1024 (#2046) üzenetére


calamites
őstag

Most kipróbáltam, 5g-nél is elmegy hívás közben.
A volte hol állítható?
Vagy ez szolgáltatói dolog?
T com

(#2048) kiro76 válasza calamites (#2047) üzenetére


kiro76
tag

Telekomnál az A54 nem VoLTE képes. VoWifi megy, VoLTE nem.
[link]

(#2049) GEPESZ66 válasza kiro76 (#2048) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Az A53 is VoLTE képes a Telekomnál.
Akkor az A54 miert nem?

(#2050) kbyte1024 válasza kiro76 (#2048) üzenetére


kbyte1024
addikt

Hát nekem Telekom karival is van volte, ki is írja.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.