Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6401) tibi03


tibi03
csendes tag

Sziasztok!

Pénteken lesz egy hete, hogy nálam van a telefon, eddig tetszik, mind hardveres, mind pedig szoftveres téren, sokkal gördülékenyebb a viszonyunk, mint a redmi note 10 pro-val volt. :D
Kamerás képességeit még tesztelgetem, de számomra még normál beállítások mellett, az automata módokkal is használhatónak tűnik, a videók minősége is abszolút rendben van.
Az üzemidőre sincs panaszom, átlag napban, van közösségek média, böngészés, olvasás, zenehallgatás, streaming és így is hozza a 24 órás üzemidőt, ami nekem maximálisan elég, este rátöltök lefekvés előtt, így 25 és 95% között van az akksi általában.
Összességében elégedett vagyok, nem bántam meg, hogy végül nem Honort vagy Redmit választottam.
Viszont van egy érdekes dolog, ami zavar. Jelenleg úgy használok always on display módot, hogy csak akkor lép működésbe, ha van olvasatlan értesítés. Ez tök jó napközben, elég akkor ránézzek, ha érkezett valami. Estére beállítottam ütemezve egy ne zavarjanak módot, ami az előző telefonom tette simán a dolgát, nem volt hang, rezgés, semmi, amit nem akartam.
Itt viszont tulajdonképpen olyan, mintha az égvilágon semmit nem csinálna ez a beállítás, ugyanis, ha nem veszem le én magam a hangot akkor ugyanúgy van értesítési hang, továbbá a lezárt képernyőre is bedobálja az összes értesítést, holott direkt úgy állítottam be, hogy a kedvenc kontaktokon kívül semmilyen értesítés és applikáció push ne jöjjön így reggelre világít a pofámba a telefon az always on miatt.
Erre van valami megoldás, én csináltam rosszul valamit?

Köszönöm előre is!

(#6402) GoodSpeed válasza Jack Oneill (#6400) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Az autoblokkoló Android 14-és OneUI 6.0-ig nem is létezett. a Samsung saját cucca. A az alkalmazások telepítési sebessége viszont Android 13-on is panaszos volt. Az eszközvédelem a McAfee cuccal felvértezve viszont a kezdetektől ott volt, így az az oka. Az autoblokkoló viszont sajnos automatikusan visszakapcsolja ha magát az Autoblokkolót bekapcsoljuk, innentől kezdve ok-okozati összefüggésben áll.

Mivel a Google Play-ből is jönnek le kártyékony alkalmazások mindenkinek magának kell eldönteni, hogy bekapcsolja e ezeket vagy sem. Lehet ha be vannak kapcsolva sem védenek, de lehet, hogy igen. Mondjuk nekem még az elmúlt 12 évben nem volt sosem semmilyen androidos telefonom lefertőzödve, mert mindig elővigyázatos voltam, pl alkalmazásokból is csak azokat használtam, amik alapvetőek, Facebook stb, nem szoktam mindenféle idióta játékokat letölteni, meg felesleges applikációkat próbálgatni.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6403) fogselyem válasza Luck Dragon (#6388) üzenetére


fogselyem
tag

Ott ezredeket szamolnak.
E-penis meregetes van itt kerem szepen

Houhi-Gassen (放屁合戦) harcos.

(#6404) cs.zs. válasza fogselyem (#6403) üzenetére


cs.zs.
addikt

Azt zártuk le egy írásteszttel. Hamar kiderültek dolgok.
:))

...

(#6405) fogselyem válasza tibi03 (#6401) üzenetére


fogselyem
tag

Estere nekem nemara van allitva a telefon, meg se mukkan.
Esetleg probald meg a "Ne zavarjanak" modot bekapcsolni estere.

Houhi-Gassen (放屁合戦) harcos.

(#6406) tibi03 válasza fogselyem (#6405) üzenetére


tibi03
csendes tag

Igen, köszi, jelenleg ezt csinálom. Ha manuálisan állítom be, akkor nekem sem szól néma üzemmódban. A lényeg az lenne, hogy tegye a dolgát a ne zavarjanak üzemmód, ami be van kapcsolva estére, pont ezt írtam, hogy ezzel van a gond, nem működik megfelelően.

(#6407) Luck Dragon válasza fogselyem (#6403) üzenetére

Annyit nem értek az F1-ez, :N

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6408) GoodSpeed válasza cs.zs. (#6404) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Ami megnyugtató lett de durva, hogy:
1. Szeptember óta most vagyok csak képes teljesen örülni a készüléknek és nem érzem kevesebbnek és visszalépésnek hardveresen a Xiaomi 11 Lite 5G NE -hez képest, köszönhetően kiro76-nak. Az, hogy 900 helyett 500 az olvasás onnantól kezdve egyáltalán nem zavar, hogy az alkalmazások telepítése ha ki van kapcsolva az eszközvédelem, akkor ugyanolyan gyors. Azt viszont nem értettem eddig - de a második pontban mindjárt megfejtem -, hogy 500-as tempónál is miért mókol ilyen sokáig egy pár megás vagy legyen akár 100 megás frissítéssel, miért többszöröse az eltelt idő. Ezért eleinte Exynos 1380 gyengeségre gondoltam, aztán felmerült bennem az eltérő, és gyenge tárhely lehetősége, vagy hardveres összeférhetetlenség tipikus esete a kettő között. Ezzel szemben másról van szó. > 2-es pont.
2. Az is durva, hogy a Samsung gyárilag ezt bekapcsolva tartja. Vélhetően arról van szó, hogy rátérjek: bekapcsolt eszközvédelemnél az Exynos 1380-at, úgy megterheli a McAfee cucca, hogy 100%-on pöröghet szerencsétlen.
Ha ki van kapcsolva, akkor meg pillanatok alatt végez, bekapcsolt Avast Premium mellett, ami szintén elvégzi az ellenőrzést!

Amúgy mérlegelem, hogy vagy benyelem a biztonság "árát" , vagy az autoblokkolónál a kikapcsolást fogom válsztani az eszközvédelemmel. Igazából napközben nem jelent gondot sebességben, frissíteni meg ráér. Reggel egyébként is manuálisan indítani szoktam egy Google Play frissítések kezelését, hogy friss applikációkkal induljon a nap! :D
Kiro76 pedig a topic hőse, aki megfejtette a rejtélyt! :R

Szerk: de az is milyen kemény már, hogy szaklapok tesztelgetnek minden évben tucatnyi telefont közben Samsungokat is, és két dologra nem jöttek rá:
1. Eleve nem érzékelték, hogy lassabban települnek a Google Play-es alkalmazások, mint kellene.
2. Mi ennek az oka. :D

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6409) simico válasza tibi03 (#6406) üzenetére


simico
aktív tag

Nálam rendben működik. A gyári Sleep módban csak a ne zavarjanak és a szürkeárnyalatos kijelző van bekapcsolva, a beállított időtartamban nem is jön semmi értesítés.

(#6410) Morph33 válasza GoodSpeed (#6408) üzenetére


Morph33
tag

Valószínűleg azért nem érzékelték a tesztelők, mert az eszközvédelem (gondolom ezalatt az alkalmazásvédelmet értetted, én eszközvédelmet nem találok sehol a beállításokban) alapból ki van kapcsolva. Nálam ki volt, ki van és ki is lesz kapcsolva, mert 14 évnyi android használat alatt még soha nem futottam bele semmibe.

(#6411) fogselyem válasza simico (#6409) üzenetére


fogselyem
tag

Szurkearnyalatos kepernyo?
Azt hol lehet be/kikapcsolni?

Houhi-Gassen (放屁合戦) harcos.

(#6412) GoodSpeed válasza Morph33 (#6410) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Eszközvédelem téves megnevezés volt, eszközkarbantartó részen van, és valójában tényleg alkalmazásvédelem a neve, bocsi.

Nekem van videóm a 0. perces indulástól az első loginig, amikor elvileg minden alapban van, de arra, hogy ezt én kapcsoltam be, vagy be volt kapcsolva már nem emlékszem.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6413) bodorjanos


bodorjanos
aktív tag

Na én is teszteltem az A54.-et (8/256GB) és nekem nem azok az értékek jöttek ki mint nektek...

Az első 10-15 másodpercben szépen írt 500 mb/s felett, majd szépen visszalassult olyan 200-300 mb/s közé.

Nálatok nem lassult le az írás? Egyenletes sebesseggel ment végig a teszt?

A teljes teszt (24000 mb adat van a tesztre beállítva alapértéknek) olyan 80-90 másodperc alatt végzett az írással és a végeredmény az alábbi lett:

Ezen felbuzdulva elővettem a poco x3 pro telefonomat, ami ufs 3-al van szerelve, ugyenezt a tesztet lefuttattam azon is és az alábbi eredményt kaptam:

Ennek ellenére maximálisan elégedett vagyok a "vassal". Engem a laggok zavarnak csak, de azt meg meg kell szoknom és ennyi :D A betöltési sebességekkel sosem volt bajom.

(#6414) GoodSpeed válasza bodorjanos (#6413) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

A54-nél szerencsére nálam konstans módon tartotta a tempót. Xiaominál viszont belassult. Azt azért hozzá kell tenni, hogy ez az alkalmazás a nevéből adódóan is SD kártyákhoz készült, de jelenleg - ez egy kissé érthetetlen, mert annyi felesleges alkalmazást fejlesztenek - nem található más az AndroBench helyettesítő alkalmazás.
Samsungokon kívül jelenleg nehéz olyan telefont találni, ami Android 14-gyel jelent volna már meg és a mobilarena tesztelte, viszont kerestem:
Nubia Red Magic 9 Pro - hivatásos mágus - Mobilarena Okostelefon teszt
Eddig be is jött az ötlet, hogy Android 14 alatt nincs AndroBench...
aztán eszembe jutott, hogy a Google Pixel...
Google Pixel 8 Pro - mestersége(s) az intelligencia - Mobilarena Okostelefon teszt
AndroBench az itt sincs, viszont van egy új:
Jazz Disk Bench
Jazz Disk Bench – Alkalmazások a Google Playen
Na most ezekkel is megmérem mind a kettőt! :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6415) fogselyem


fogselyem
tag

A gyorskapcsolo ikonjait, hogy tudom atallitani?
Emlekeim szerint volt egy beallitas vagy mi ikon is, de az eltunt.

Houhi-Gassen (放屁合戦) harcos.

(#6416) GoodSpeed válasza GoodSpeed (#6414) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

El is készültek az impozáns eredmények!
Tökéletesen mér! Összhangban van az AndroBench-es eredményekkel. Megérte felkutatni! :) Nálam ez ott lesz a Benchmarkok mappában fixen ;)

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6417) bodorjanos válasza GoodSpeed (#6416) üzenetére


bodorjanos
aktív tag

Én is lemértem ;) De nagsúlyozom, nem zavar, hogy lassab, mint a poco, csak kíváncsi vagyok ;)

(#6418) tibi03 válasza simico (#6409) üzenetére


tibi03
csendes tag

Áh, lehet, hogy akkor itt lesz a kutya elásva. Én csak a ne zavarjanakot kapcsoltam be, a sleep módot nem. Este újra próba :R

(#6419) 22Dávid22 válasza GoodSpeed (#6408) üzenetére


22Dávid22
aktív tag

Amúgy mérlegelem, hogy vagy benyelem a biztonság "árát" , vagy az autoblokkolónál a kikapcsolást fogom válsztani az eszközvédelemmel.

Ahogy írtad, nálad van más vírusirtó a gyári mellett, így nem hiszem, hogy érdemben beáldoznál bármit is. (Sőt, szvsz ha nem telepítesz mindent össze-vissza, nincs is rá szükség. Az Android sokkal zártabb rendszer, mint pl. a Windows, kisebb a támadási felület. Nyílt sebezhetőség mellett pedig a vírusirtó sem fog feltétlenül megvédeni, de erre vannak a havi frissítések.)
Ésszel használva a telefont az autoblokkolónak sincs sok értelme. UI nélkül csak a Play Store és a Galaxy Store tud appokat telepíteni, ezeket nem is blokkolja, minden más app telepítést meg észreveszel a felugró ablak miatt. A vírusirtós részt kiveséztem az előbb, ezen kívül USB parancsok blokkolására jó még, de ha nincs bekapcsolva az USB hibakeresés, akkor ez is tárgytalan. (Egyébként ez is engedélyt kér, amikor először adsz ki neki egy parancsot gépről, és alapból le van tiltva.)

(#6420) GoodSpeed válasza bodorjanos (#6417) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Nei s zavarjon. Ez még akkor is telefon lesz, amikor a POCO-t értékesíteni aprón a lehetetlenséggel egyenlővé váló tény lesz, mert nem fog kapni új Androidot, és ami még fájóbb, hogy sec. update-et sem.

Szerk: Ja most néztem rá 2021-es telefon, hát ott lehet Android 13 volt az utolsó frissítés.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6421) rothfb válasza GoodSpeed (#6408) üzenetére


rothfb
veterán

Nálunk alapból minden samsung telefonon ki volt kapcsolva az, amit említesz. Szerencsére.

(#6422) bodorjanos válasza GoodSpeed (#6420) üzenetére


bodorjanos
aktív tag

Már nincs updatre rá, android 13-nál megált és lassan 1 éves az utoló sec update is.
Hardverben viszont még mindig sok tekintetben lenyomja az A54-et, de ez már csak másodlagos telefon lett, meg navigáció az ips kijelzőjével ;)

(#6423) atua válasza GoodSpeed (#6399) üzenetére


atua
aktív tag

irigylem a problémáitokat... :D

1. én az A54-et is 3 naponta töltöm két sim kártyával
2. kit izgat, hogy mennyi idő alatt frissülnek az appok? a telefon intézi a háttérben, azt sem tudom, mikor történik meg

(#6424) fogselyem válasza atua (#6423) üzenetére


fogselyem
tag

PLUSZ EGYFELKIALTOJEL

Ezek csak ilyen hozzaszolas novelo, "problemam az eletben", dolgok.
Elinditom a frissitest es mast csinalok, vagy addig netezek, stb, a hatterben lefrissulnek a dolgok, nem a stoppert nezem, nem verseny ez.

[ Szerkesztve ]

Houhi-Gassen (放屁合戦) harcos.

(#6425) kiro76 válasza GoodSpeed (#6412) üzenetére


kiro76
tag

Örülök, hogy tudtam segíteni. ;)
Valószínűleg a processzorterheléssel kapcsolatban igazad van. Eléggé leterheli az alkalmazásvédelem.
Én úgy emlékszem, hogy az alkalmazásvédelem alapból be volt kapcsolva még az Android13 alatt. Aztán a 14-ben jött az Autóblokkoló ami nem volt alapból aktív.
Én mindkettőt bekapcsolva tartom, minden alopciójával együtt. Hátha jó valamire. Ezen kívül egy ESET Mobile Security fut a telón.

(#6426) Skod


Skod
tag

Frissült a Galéria 15.0.01.1 verzióra

(#6427) GoodSpeed válasza kiro76 (#6425) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Igen, szerintem is be volt kapcsolva alapból is az alkalmazásvédelem, különben nekem fel sem tűnt volna a különbség a Xiaomihoz viszonyítva. Nálam is be van kapcsolva mind a kettő, az autóblokkoló is.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6428) TeeJay válasza GoodSpeed (#6402) üzenetére


TeeJay
félisten

Most őszintén, Facebook vagy Viber vagy VLC vagy bármi app ami ismert az mikor lesz vírusos? :D 10éve van droidos telefonom de nekem még külön weblapról hack-elt játékot sem sikerült letölteni vírusosan pedig 2-3 AV szoftverrel is néztem :)
Alapból fel sem tennék olyan appot Play áruházból amit legalább 5 millióan nem használnak szintén :D Ki is nyomtam ezt a biztonsági baromságot, eddig is ez fogta meg a Play frissítést ennyire, mióta ki van nyomva villanások alatt frissül minden app :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#6429) TeeJay válasza GoodSpeed (#6416) üzenetére


TeeJay
félisten

Azért komoly hogy még így is hoz egy SATA SSD sebességet de telefonba már lassúnak érzed :D
i7 4790K procis gépemben van SATA SSD rendszer alatt (870EVO 1TB) és mégis jól elvan windows alatt, akkor itt androidon sem kellene kevésnek érezd, persze UFS3.0 már egy duplázást tud de random 4K-ban nem akkora bődületes az ugrás mint a lineáris írás olvasás esetén ami telefonban alig számít

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#6430) Angel2014


Angel2014
addikt

Kint a Google Play 70mb is. 2024. Jan. 1.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#6431) GoodSpeed válasza Angel2014 (#6430) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Köszi feltettem duplán is.😆
Amúgy itt figyelmeztet is a lassításra az alkalmazásvédelem.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6432) Jack Oneill válasza Angel2014 (#6430) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Koszi 🙂

(#6433) fogselyem válasza Angel2014 (#6430) üzenetére


fogselyem
tag

Houhi-Gassen (放屁合戦) harcos.

(#6434) Angel2014


Angel2014
addikt

Na ez mitől lehet hogy a wifi kikapcsol és azt írja helytelen jelszó?

Ahogy írja is nem modósult.

Már 2x is beköhögtem vele a tiktokkal pár videó nézéssel leszívta nullára a havi keretem.

Ha beírom a jelszót akkor megy egy darabig megint.

Lehetséges a yetrel szórakozik a tíltás miatt?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#6435) GoodSpeed válasza Angel2014 (#6434) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

A WiFi-hez nem tud nyúlni. Van már valami fejlemény, mármint azon túl, hogy még mindig le van tiltva?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6436) Angel2014


Angel2014
addikt

Igazad lett...De folyamatban a nyomozás.

Köszönjük, hogy ügyintézéssel kapcsolatos válaszát megküldte részünkre.

Sajnáljuk, hogy előző válaszunk negatívan érintette Önt, azonban az abban leírtaktól eltérő információval nem tudunk szolgálni.

Az érintett xxxyyy as számú IMEI-hez tartozó telefon kapcsán tartozást tartunk nyilván, ezért a tiltást nem tudjuk feloldani, csak akkor, ha a hozzátartozó előfizetés kapcsán szereplő teljes összeg rendezésre kerül. A telefon korábbi tulajdonosával kapcsolatban további információt adatvédelmi okok miatt Önnek nem adhatunk., így a telefon átírását sem tudjuk rögzíteni. mivel a készülék számlatartozás miatt van tiltva, így a szerviz sem tudja a készülék működését ellenőrizni.

Kérdéseivel és észrevételeivel a jövőben is forduljon hozzánk bizalommal Kérdéseit ügyfélszolgálatunkhoz írásban a honlapunkon elérhető elektronikus űrlapok segítségével vagy telefonon a 1220-as Yettel hálózatán belül, belföldről díjmentesen hívható számunkon tudja feltenni. Ügyfélszolgálatunk minden csatornája készséggel áll az Ön rendelkezésére.

Üdvözlettel:

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#6437) GoodSpeed válasza Angel2014 (#6436) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Az érintett xxxyyy as számú IMEI-hez tartozó telefon kapcsán tartozást tartunk nyilván, ezért a tiltást nem tudjuk feloldani, csak akkor, ha a hozzátartozó előfizetés kapcsán szereplő teljes összeg rendezésre kerül.

Érdekes megfogalmazás, mert szerintem tudni tudná, csak nem akarja... ettől nem lesz gazdagabb, csak ugye akkor nem lenne semmi a kezében.

Szomorú történet, de a korábbi jóslatom sajnos beválni látszik: ebből nagyon, nagyon hosszú ideig nem lesz NEM letiltott telefon, ha egyáltalán bármikor is. :(

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6438) fogselyem válasza Angel2014 (#6436) üzenetére


fogselyem
tag

Drukkolok, hogy jol jojjel ki az ugybol.

Houhi-Gassen (放屁合戦) harcos.

(#6439) Manimaci


Manimaci
tag

Sziasztok! Továbbra is fenáll az a problémám, hogy képtelen vagyok megoldani, hogy az autó fejegysége ne tudjon automatikusan párosodni a telóval. :N Töröltem a párositást a telóban is, a kocsiban is, de mégis kérdés nélkül párosul újra és újra. Autóban nincs blokkolási lehetőség, telóban meg nem jöttem rá miként lehetne!? :F

(#6440) Luck Dragon válasza Manimaci (#6439) üzenetére

Gondolom kábeles megoldás lesz a ludas .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6441) Manimaci válasza Luck Dragon (#6440) üzenetére


Manimaci
tag

Milyen kábelre gondolsz? Bluetoothon van ez a bajom.

(#6442) Jabby válasza Manimaci (#6441) üzenetére


Jabby
őstag

Próbáld meg, hátha...
Bluetoouth --> Speciális beállítások --> Párosítási kérések blokkolása

Vagy kapcsold ki, hogy a közeli eszközök ne láthassák a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#6443) Manimaci válasza Jabby (#6442) üzenetére


Manimaci
tag

Igen, ezt megtaláltam, viszont sehol nincs hozzáadási lehetőség.:U

A közeli eszközök kellenek, mert az órám úgy csatlakozik csak, ha jól sejtem.

[ Szerkesztve ]

(#6444) Manimaci válasza Manimaci (#6443) üzenetére


Manimaci
tag

(#6445) Jabby válasza Manimaci (#6443) üzenetére


Jabby
őstag

Kikapcsoltam, s az órám szépen csatlakozott.

(#6446) Manimaci válasza Jabby (#6445) üzenetére


Manimaci
tag

Akkor én is kikapcsolom, hátha igy az autó nem tud csatlakozni majd. Köszi a tippet.

(#6447) Luck Dragon

Két napja észrevettem , hogy ha szemből nézzük a kütyüt akkor a bal szélén egészen a felső sarokig nagyon meleg a telefon.

Először azt hittem valami pörög a háttérben , újraindítás , ma megint meleg.

Vajon mi lehet ez?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6448) rothfb válasza Luck Dragon (#6447) üzenetére


rothfb
veterán

Gyári alaphelyzet és utána?

(#6449) vicces válasza Luck Dragon (#6447) üzenetére


vicces
addikt

Nálam semmi ilyen. Csak töltés közben szokott melegedni.
Egyéb esetekben max picit langyos.

:)

(#6450) Viktor0610 válasza Luck Dragon (#6447) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valami pedig szerintem pörgeti a procit, újraindítás után is. :K
Azt hiszem, nálam nincs ilyen, de majd figyelem.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.